• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
To by bylo hezké že kdyby ji při utz.řekl tak je vás maminka. :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
Teda holky už máme přes 5tisíc příspěvků :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Luss, Egypt je dávno zatracen, kašleme na to, sama teď vidím, že mám menší komplikace i doma, natož někde v Egyotě vysvtlovat čmoudovi, že jsem těhotná. Tam by mi snad ten ultrazvuk ani nestrčili, ten by mi ho určitě dělal přes břicho :grinning:
POjedeme v létě někam autem, možná do Chorvatska (nikdy bych nevěřila, že to někdy řeknu) nebo někde blíž, kde se dá v případě potřeby sebrat a odjet zpět domů
15. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Aji, Sabi: Jj, to by bylo moc krásné, ale až moc krásné... No uvidíme! Ale doktor mi řekl, že se mám ozvat nakonec až příští týden pokud to nedostanu a na ultrazvuk pljdu 30.6. , takže si ještě počkáme... :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
Lussyn: Jo, holka je to hrozný nevědět co se mnou je... Teď mi hlavně jde o to, abych byla v pořádku a klidně ať i dostanu!!! :wink:
15. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Jo jasně, možná se ti jen spozdila MS, mělas nervíky se svatbou, byli jste s manžílkem na tom wellness víkendu, to všechno mohlo rozhodit MS, jestli jste tam byly třeba v nějaké lázni nebo něco, klidně bych tomu věřila
15. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Aji: Je pravda, že jsem chtěla věřit tomu, že jsem těhu, ale takhle věřím spíš tomu, že se mi to totálně rozházelo!!!
15. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky,

aja, tak hlavně že je vše ok, hlavně se štři, fakt musíš do práce? :confused:

eli, hm, tak to jsem docla zvědavá, co ti doktor řekne...

sabinecka, asi mi to nějak utekol, ale kdy že máš termín svatby?

Jinak u mě celkem nic nového, včera večer a dneska jsem zas malinko špinila, ale teď už zas nic... nic mě nebolí, snažím se nic nedělat, tak snad to bude ok :wink:
15. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
Sabi, koukala jsem na albíčko, pěkné nehtíky... co že je to ta tvarovka???
15. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
blondy: Já taky :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj holky.....
Eli, nedostala jsi MS a těhu testy negativní? to máš stejné, jako já....už mě to štve, jsem už snad 36DC a pořád nic, tak jsem si říkala, že počkám do konce týdne a taky se objednám k doktorovi....
15. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
Ájo, tak to mě mrzí s tou dovčou, vím, že ses těšila, ale nevěš hlavu, takový dovolených ještě bude, teď je důležitější, aby bylo miminko a ty v pořádku.Pak si budete užívat krásně moříčka s malým svištíkem :slight_smile:
Eli je jasný, že když si přeješ mimi, tak tomu chceš vždycky věřit, ale ty jsi mlaďounká a přesně jak říkala Nany, neřeš a užívej a ono to brzy příjde.Stačí mít jen častej sexík a ono to brzy vyjde, jestli to už tedy nevyšlo :slight_smile: a jen tě mímo napíná :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
taggy: Ty taky? Tak aspoň, že nejsem sama... Taky máš test negativní??
15. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
eliska, taggy, holky určitě nejste sami, hold se to bohužel někdy stává...

lussyn, co ty, jak se máš?
15. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Luss, těšila a moc, ale i kdyby jsme jeli, tak bych si to stejně 100% neužila... Nemohla bych se smažit, jak jsem byla zvyklá a podobně... Chci aby miminko bylo zdravé a obětuju tomu všechno
15. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
ahojky jdu na vás kouknout když už konik zase jde :wink:
15. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahoj blondy, co ty holka moje, co ta sraženina, pořád tě to trápí.Holka to je děs, proč nemůže být všechno v poho, viď.Šetříš se?Dávej na sebe a na toho malýho tvorečka pozor. :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
eli: testů jsem si už dělala tak sedm, a jen jedna čárka, tak nechápu, proč jsem to dávno nedostala.....akorát se mi nechce na vyvolávačku.....a je to divné, když minulý cyklus jsem měla 26DC a tento tak dlouhý a pořád nic.......
chjo, to je děs.....
15. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
taggy: Přesně tak...Já zase měla pravidelných 32 DC a teď mám už 40 DC a testy negativní!!! :confused: :sweat_smile: :angry: Taky mě to už nebaví!!!
15. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Taggy a Eli to je mi moc líto že vás to takhle trápí :frowning2:
15. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
aja, jestli máš hematom, tak nemůžeš na sluníčko vůbec, max pod slunečník do stínu, to máš jako já....

lussyn, tak ono to chvíli trvá, to nebude ze dne na den dobrý.... Buuď se vstřebá a nebo odejde, jen se nesmí rozšířit :wink: No nechodím cvičit, na pláži jsem byla pouze ve stínu, akorát uvařim, jinak nedělám nic, a byla jsem nakoupit ale nic těžkého netahám, z auta mi věci vynosil manžel. Takže mi přijde že akorát ležim :sweat_smile:
15. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
No, tak já jak můžu tak ležím, zítra sice musím do práce, ale celé dopoledne je porada, kde sedím a zapisuju, tak to zvládnu bez problému a odpoledne se uvidí, někdy to celé prosedím jindy musím pobíhat, ale budu na sebe dávat pozor...
15. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
eli:jj, je to naprd....vím, že chceš moc mimi, my se ještě nesnažili, spíš chceme až kolem té svatby.....ale štve mě to, protože když jsem brala HA, tak jsem to měla přesné na den a pomalu i hodinu, a teď to najednou vyhlížím tolik dní a nevím, kde mě to zastihne, což mi není zrovna příjemné........
15. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
taggy: Přesně vím o čem mluvíš...
15. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahoj Taggy, koukám ty co děláš s přítelákem, tak na nás holka pěkně prdíš :grinning: :grinning: Tak držím palce ať to dopadne co nejlépe.
Ájo máš pravdu s tou dovčou, a co jinýho dělat v Egyptě než se pořádně smažit, viď.Tak mě tak napadlo, že by jsme se už měli začít koukat po mějakých lastech, protože brzy u nás taky začne snaženíčko, tak ať se ještě stihnu nadopovat sluníčkem, smažení se, to já totiž zbožňuju :slight_smile:

Blondy, dík za optání, já se mám fajnově. :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
Holky s tou MS vám to nezáidím... Mě to naštěstí nepotkalo, ale taky jsem se toho obávala, že až nebudu brát HA, že nikdy nebudu vědět, zda mě to přepadne v noci doma, v práci nebo v obchodě na nákupech...

Já jsem teď děsně nervózní, jak musím nosit vložky, měla jsem je jen jako holky, snad jen v začátcích a hned jak jsem objevila tampony, tak jsem už nic jinýho nechtěla a teď se z toho míním zbláznit... :angry:
15. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Vdávám se 20.6.09

Formovače bradavek se používají již od 6.měsíce těhotenství.
kopíruji:MEDELA formovače bradavek
Vrozené zkrácené vazivo, které je podstatou problému u vpáčené bradavky, je možné dlouhodobým a stálým tahem prodloužit. K tomu slouží pomůcka zvaná formovač bradavek. Formovače bradavek působí tak, že membrána formovače vytváří trvalý tlak na svaly dvorce prsu, které svým stahem způsobují erekci bradavky.

Formovač bradavek tvoří obvodem spojené silikonové misky, tvarem odpovídající velikosti dvorce prsu. Miska přiléhající k dvorci je měkká a poddajná, s otvorem ve velikosti bradavky. Zevní miska je perforovaná - vzdušná.

Měkký materiál se přizpůsobuje tvaru těla a zajišťuje diskrétní a pohodlné nošení. Možnost použití již od šestého měsíce těhotenství.

Prostě když mám vpáčené bradavky špatně se ti kojí.
předtím sem o nějakých formovačích vůbec nevěděla a hned v porodnici jsem dostala za to zdupa.
Takže jsem kojila přes kloboučky ale málo hlavně jsem sabči dávala přes flašku odstříkané mléko.
Byl to mazec pořád stresy zda mám v mrazáku dost mléka a pod. Navíc mi to z tou odsávačkou šlo dost blbě a docela mě ty bradavky bolely.
Takže ted chci být připravena koupím si formovač at mi to aspon trochu bradavky vytáhne at jsou zvyklé a nebolí to tolik.
Kloboučky mám ještě po sabči odsávačku jsem si koupila novou (a to jsme ještě ani mimi neplánovali :slight_smile: ) tak myslím že vydržím kojit déle než 3měsíce.
15. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
aji, to špiníš tolik že potřebuješ vložku? :confused:
Jo k tomu sezení, řekla bych že mě vadí ze všeho nejvíc, protože jsem si vypozorovala, že špiním vždycky den potom, co někde delší dobu sedím....
:unamused:
15. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Teda, to jsou věci... Já mám prsa jako hrušky, takže s tímto asi problém mít nebudu
15. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
lussyn: ahojky, já na vás neprdím, akorát jsem sedávala celé dny u PC, ale teď jsem tady jen večer a o víkendech, a to vy tady moc nejste...... co se týče té dovolené, nás nejvíc zaujal tunis, tak jestli budou penízky, jakože musí být, tak vyrazíme tam.....a vám se líbí jaká země?
15. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
formovače jsem taky ani jednou nepotřebovala :wink:
Tady asi začne každou chvilku lejt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.