• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Je to chvilkový, třeba 3 hodiny nic a potom mám menší skvrny... Kdybych ji neměla, tak bych měla pořád špinavé prádlo a to nechci... Není to krvácení v kuse, to určitě ne, je to jen větší špinění...
15. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
no tak já naštědtí formovače také půotřebovat nebudu :sweat_smile:

aja, tak to jo... Já to naštěstí zvládám bez, špiním vždycky jen chvilku a pak je to ok....
15. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Blondy, třeba v noci si ji taky neberu, to jsem úplně bez, ale přes den se cítím lépe, ale štve mě to, nechápu jak to někdo může normálně nosit...
15. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
Tak jsem vám konečně dala tu slíbenou fotku mého břuchu do alba... To bylo foceno ve čtvrtek
15. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
aja, to já taky ne, nikdy jsem je nepoužívala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
ahojte :grinning: konecne mam pocitac!!!!! jupiii!!!! co noveho?
15. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Áji tak požívej ty diskrítky ty jsou úžasné když ji mám tak ji vůbec necítím.
15. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Jé to je fajné břuško :slight_smile: Teda Ájo ale normálně bych tě na té fotce nepoznala.
Mám naučenou tvou podobu ze svatebních foteček.
15. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Nového?
No mimča nám zdárně rostou, snažilkám dozrávají vajíčka a lapají spermie, další se ještě nechcou ukázat na těhu testech ale všechno příjde.
15. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Ted mě napadá že mezitím co některé z nás už budou na porodních sálech hekat a pak v náruči mačkat a pusinkovat novorozeně tak další koníkovky si budou hladit bříško a budou říkat jen papkej papkej at je z tebe velký kluk či holčička.
Už se na to taky těšíte?
Já už se nemůžu dočkat až budeme na sále (samozřejmě po rychlém a snadném málo bolestivém porodu :angry: )
a s michalem se budem koukat na mimčo a přemýšlet po kom vlastně je.
A pak až příjde se sabčou za námi a já ji ukážu mimčo a řeknu tak tohle je tvoje sestřička nebo bratříček. :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Zatím si tu píšu sama se sebou :grinning: ještě jsem se chtěla zeptat.
Brečely jste na svojí svatbě?

Já mám pocit že tam asi začnu brečet a to myslím vážně.
Já ted bulím u každého dojemného filmu .
Ted jsem fakt cíta včera jsem brečela u filmu když špión zdárně dokončil misi.
Rozbrečelo mě jak je štastný že to dokázal.No prostě hrůza.

Mamka asi brečet bude a když ji uvidím jak brečí tak asi začnu taky.
15. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahojte holky!
Zdravím vás a jsem stále s vámi :wink: Sice už jsem zkončila školení v Praze, ale stejně s váma tady nebudu moct vykládat, protože se ještě musím učit na zkoušku.
U mě nic nového. :frowning2: Jen další zmatky. Týden po MS jsem na 3 dny začala zase krvácet. Nevím, co to má znamenat. :frowning2: A už vůbec nevím, kdy očekávat ovulaci.

SABI: já jsem strašná cíťa, každou jinou svatbu sem obrečela a na v den svatby jsem brečela jen ráno při požehnání od rodičů. Ale pak při obřadě už nee, ani když ostatní brečeli :slight_smile: Sama jsem se tomu divia :grinning:

Mějte se pěkně
15. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Dobré ranko :wink:

Dnešní tabulka 16.6.

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................10 DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................48 DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................30 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 12 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................23 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........36 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................6 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................5 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................17 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 8 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................41 DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 06/09.........................22 DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................35 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................37 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................38 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................15 DC, kyselina listová, Calibrum
16. čer 2009 v 06:14  • Odpověz
dobre rano, upravuju DC :slight_smile:

Dnešní tabulka 16.6.

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................10 DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................48 DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................30 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 12 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................23 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........36 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................6 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................5 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................17 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 8 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................41 DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 06/09.........................21 DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................35 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................37 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................38 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................15 DC, kyselina listová, Calibrum
16. čer 2009 v 06:56  • Odpověz
Dobre ranko holky,

tak vcera nesel cely den konik a dneska nikde nikdo????
Ajo, ty by si na sebe mela davat opravdu vetsi pozor....reknes, ze jsi jen vyluxovala...ale aby si jednou nelitovala, ze kvuli pitomymu luxovani se stalo to a to.... :confounded: Koukej vic odpocivat!!!!
16. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink:
Tak dneska už mám doma i Denisku ,začalo jí bolet v krku ¨. tak jsem zvědavá jestli ji udržím v postely :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj Lin, tak jsem koukala na tvoje nové albíčko, moc pěkné fotečky, prdelka už je krásně vidět, co??? Není to taková bublinka jako ta naše :slight_smile:

Já odpočívám, dnes jsem sice musela do práce, ale sedím u PC ani se nehnu... Krvácení snad ustalo (ťuk, ťuk na dřevo)... Včera jsem myslela, že se zblázním, nebavilo mě to celý den jen ležet,... Dneska ráno, když jsem jela do práce, tak jsem si povídala s bříškem a udělali jsme dohodu - já na sebe budu hodně moc opatrná a co nejvíce budu odpočívat a miminko bude hezky uvelebené v bříšku a nikam nepůjde, až v únoru :grinning: :slight_smile: :sunglasses:
16. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Jinak Sabčo, já u svatby nebrečela, protože jsem je neviděla, ale hned jak nám šli všichni ubrečený přát, tak to začalo...
Jinak jsem tady už psala Elišce, že nad oddávajícím byl nápis o založený zámku, tak jsem ho četla pořád dokola a neposlouchala oddávajícího, aby mě to nedojmulo...
16. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Aji tak to je dobrá umluva,tak se hlavně opatruj :wink:
Lin hezké fotky.
Taky jsem včera přidala pár fotek :wink:
16. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Andrýsku, pěkné fotky... Deniska je pěkné vyžlátko, co???
16. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Ajo to je ted se strašně vytáhla a všechno jí je krátký :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Sabi, ja jsem na sve svatbe brecela, ale smichy - Manolis - protoze je rek, tak jsme meli na svatbe prekladatele. Recky ano se rekne ne a kdyz se ho nase oddavajici zeptala, zda si me bere,a on rekl NE, tak jsem myslela, ze to s ni svihne....nastesti to prekladatelka prelozila...ale vsichni cesi se hrozne smali a kdyz rekove pochopili, proc se smejou cesi, tak vybuchli taky ve smich, takze to bylo takove vesele. :grinning:
Ale musim rict, ze jsem taky mela hroznej strach, ze budu brecet a jak jsem se bala...tak se ti mi znicehonic uplne uzavrely usi, takze jsem vsechno slysela jakoby z povzdali.....porad jsem polykala a bala se, ze neuslysim, kdy mam rict ano....ale vse dobre dopadlo. Takze se neboj a kdyz budes brecet...tak nevadi...nebudes prvni ani posledni... :wink:
16. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Lin, tak to je dobré :slight_smile: počkej až to jednou budeš vyprávět tomu svému broučkovi, co máš v bříšku :slight_smile: ani nevím, zda jsi nám říkala, co bys raději
16. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
dekuju za pochvalu fotek....

Aji, je mi to uplne jedno..jsem nejstarsi ze 3 deti a mam o 8 let mladsi segru a o 10 brachu, takze vim jake to je mit doma miminko kluka i holku a oboji se mi libilo...takze ja opravdu nevim a je mi to opravdu FUK....
16. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Tak to je super, takže překvapení bude až do konce, pokud se teda někdo neprokecne... teta se strejdou taky nechtěli vědět, co to bude a když byli na UTZ, tak dr. omylem mluvil o mimču v ženském rodě, strejda si toho nevšiml, ale teta jo a měli po překvápku...
16. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Dobré ráno všem,
ÁJo, taky ťukám ať je všechno v pořádku až do úplného konce.Uvidíš, všechno bude dobré :slight_smile: A to bříško, no nádhera, jsi krásná mamina.
Lin hned jdu okouknout tvoje albíčko, a jak se pořád máš, jak je ti?
Sabi já jsem hrozně ubulená, brečím i když někdo zabije mouchu :grinning: :grinning: a tak jsem se svatby hrozně bála, že tam budu bulet a vzlykat a můžu ti říct, že jsem se celý den jen smála a slizičky se objevili jen málo.Zato můj miláček naší svatbu celou probrečel.Když si pro mě jel k rodičům a já vyšla s tatínkem z baráku, tak začal brečet a to tedy i já a bulel celej obřad a gratulace až si z něj kámoši dělali srandu,prý "ta alergie je ale mrcha, viď" :grinning: :grinning: Ale on je takovej hodně citlivej, brečel i při žádosti o mou ruku, když jsem mu oznámila, že čekáme mímo a říkal, že si nedokáže představit porod a až se nám narodí mimísek, to si ho nedokážu představit.Takže Sabinečko buď v klidu a klidně si plakej, vždyť je to krásný :slight_smile:
Kali kal tak to máš teda taky pěkně rozházené, viď.Tak ať ti zkouška dobře dopadne a učení ti leze samo do hlavy.
Andrisku to je tím počasím, je toho plno, mě dnes taky bolí levá mandle, tak doufám, že z toho nic nebude.

Taggy ještě nevíme kam pojedeme, uvidíme co se naskytne, ale moc se nám líbilo na Zakhynthosu, tak možná nějaké Řecko, uvidíme.

Blondy, tak hlavně ať je to všechno co nejdříve v poho :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
aja: no to je prave ten problem a dilema jestli si to nechat rict nebo ne, takovych pripadu jak popisujes je spousta :unamused: Ja jsem uvazovala az se nam zadari, tak si to nechame rict ale nikomu jinemu to nerekneme, to jsme tady vlastne resili ty ruzove a modre vybavicky.....budu kupovat veci jenom v neutralnich barvach a bude :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Já jsem taky pro překvápko, nechtěla bych vědět co čekáme, protože je mi to opravdu jedno co to bude, ale miláček říkal, že to chce vědět, a že si to nechá říct a mě to neřekne, ale vím, že když to bude vědět jeden z nás, tak to nakonec stejně nevydržím a budu to chtít vědět, a když to budeme vědět my tak to z nás určitě vydolujou, takže fakt nevím.Uvidíme :wink:
Kramli, tak jak už jsi se loučila se svobodou?My byly s holkama pařit tuto sobotu a bylo to supééér.Kámoška se vdává stejně jako ty.A počasí má být krásné.
A co Sabinečka, jak se připravuješ?
16. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
lussyn: ahojky, no tak v sobotu probehla jedna malinka rozlucka v tak zvanem kruhu rodinnem, ale ta prava parba by mela propuknout ted v sobotu, tak jsem zvedava :wink:
16. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
:slight_smile: Tak to jo a co bude nějaké překvápko?Chystají na tebe něco holky? :wink:
16. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.