• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Urcitě - Jsme rádi za každou novou dušičku :grinning: . Vítám tě tu!
2. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahojky holky, omlouvam se, nestiham Vam psat, mam tady pres den vzdycky frmol. Aji, bydlim v Recku na ostrove Kos - samotny ostrov ma cca 300 km ctverecnych a necelych 40tis. lidi, tak si troufam tvrdit ze je maly :slight_smile: A jsem moc rada, ze mate doma krasne a moooooc Vam to preju!!!!
Jinak mam takovy divny pocit....21.3. jsme se s manzelem zacali snazit a ja uz mam cca tyden boleni bricha a podbrisku - nejdriv jsem si myslela, ze je to "ta" ovulace, ted se k tomu jeste dost zadychavam a bojim se, jestli nemam treba kylu, ci slepe strevo. Tehotenstvi skoro vylucuju, protoze pochybuju, ze by se takoveto priznaky projevily tak brzo a zadne jine nemam.....tak me to nejak trapi a ve skrytu duse doufam.... :unamused:
2. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
Dnes jsem si koupila už těhotenský test takže pokud nepřijde MS hned ho udělám.
Kdybych si udělala hned dnes půjde to vidět?Dle mých výpočtů mám dnes 21DC.
Hm?Od kdy je to znatelné na testu?
Díky
2. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Ahoj Nany, jen pojď k nám... Já naPMSskoro netrpím-ačkoliv tenhlekrát mě bylo ouvej (tělo asi cítilo, že se hodlám MS zbavit na dobu beurčitou, tak si řeklo, ať si to pěkně vyžeru... :angry:
Teda Lin-Řecko-otevřeně přiznávám, že závidím :wink: Týjo, to je můj sen jet do Řecka-ne že by to dneska nebylo možný, ale MM nějak nemiluje ani teplo ani moře :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak holky, až budeme organizovat sraz, přimlouvám se za to, aby to bylo u Lin :wink: :grinning:
Libu, já si mylím, že na test je spíš brzy, ale každá to máme jinak-já při 1. těhu měla slaboučkou // až pár dní po nedorazivší MS.Na testech většinou píšou v 1. den vynechání MS, ale jak říkám-jak kdo :wink: Nebo jsem četla od 14 DPO,nicméně,za pokus nic nedáš :wink:
LKin myslím si, že slepák i kýlu bys asi těžko rozdejchávala, a kdo ví,třeba to je těhu... :wink: :dizzy_face: -počkej na termín MS a uvidíš
2. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Dobré ránko kočky...

Lin, teda koukám jako blázen a jak říká kopretinka, srazík musí být určitě u tebe :grinning: To musí být bájo, ráno vstaneš sluníčko, moře, teploučko, pohodička - prostě ráj na zemi. V takových podmínkách musí // naskočit jen když manžel sundá trenky :grinning: :sunglasses: :slight_smile: takže žádnou kýlu ani slepák nepřivolávej a pomalu si zajdi koupit test, nebo ti ho tam expres pošleme :grinning:

Vítám Tě Nany :slight_smile:

Jinak se Vám musím přiznat, že už z toho začínám magořit... Všude čumím na kočárky, včera v obchodě ukazuju manželovi těhotenský rifle, malý botičky takový pěkný adidasky, ležíme u televize a já na něj vystrkuju a nafukuju břicho, prostě magor, on už taky říká, že sem šílená. Je tohle normální??? :grinning:

Jo a ještě v práci mě jedna kolegyně chce podrobit speciálnímu "testu". Ona chodí do jedněch stájí, kde má ustájeného koně, je jich tam větší parta cca 30 lidí a za poslední 3 měsíce, jsou tam už 4 ženské těhotné, tak si dělají srandu, že je tam kontaminovaná voda. Prý už ji tam žádná ženská nepije :grinning: tak prý mi taky trošku donese, jestli to prý funguje... Tak jsem zvědavá, jestli na ni dnes nezapomněla....
3. dub 2009 v 05:48  • Odpověz
Preji vsem krasne patecni rano :slight_smile: Diky za privitani. Ja to nechci nikde moc ventilovat, pac nejsem zvedava na ty dotazy typu.."tak co, uz se zadarilo a kdy ty budes mit mimi.." :confused:

Lin, kolikaty den cyklu vlastne jsi ? Ja mela tyhle stavy prvni mesic po vysazeni..dokonce jsem sla k doktorovi, ale vse bylo v poho :wink: Bydliste Ti zavidim, ja byla pred 2 roky na Krete..jeli jsme tam s partou..jsem si rikala, co tam budu 10 dni delat (more moc nemusim) a pak me tam odsud nemohli dostat :sunglasses:
Test bych asi delala az v den MS nebo pozdeji..coz vychazi +- 14 dní po OVU :slight_smile:

Ajo, ja takhle "blbla" po vysazeni..ted uz se trosku krotim :grinning: Rikam si, ze na to nesmim moc myslet. Jinak kolem mě se jen v březnu narodilo asi 5 deti..a kamoska ceka treti (po 9 mesisich snazeni :confounded: ). Otehotnela zrovna ve chvili, kdy jeji muz prisel o velmi dobrou praci.
3. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
Ahojky všem :slight_smile:
Aktualizuju tabulku :wink:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 14DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, čekám na MS, kyselina listová
Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , příští týden budu čekat na MS, neberu zatím nic ale seženu si
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 26DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 16DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 2DC, kyselina listová
lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, 23DC kyselina listova
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 14DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ?DC,kyselina listová

Aja, tu vodu vypij-když je to ověřený :wink: . Já byla asi 2 měsíce před svatbou v práci přeřazená na "těhotenskou židli" (přede mnou "na ní" otěhotněly 2 ženský-teda otěhotněly asi doma s manželem, na židli jen seděly a pracovaly :grinning: ), no a za 2 měsíce na mě zíraly // :wink: :dizzy_face: . Tak to neber na lehkou váhu :wink: :slight_smile: Něco na tom bude...
Jo a takhle "blázní" čas od času asi každá-já tuhle taky vystrkovala na manžu břicho, že ho mám jak ve 4. měsíci :grinning: .

Nany, já taky nerada na veřejnosti řeším snažení, právě kvůli podobným dotazům-je teda fakt, že při 1. snažilkování na to ani nebyl čas-bylo to ráz na ráz :grinning: , ale i teď o tom ví jen 2 nej kamarádky z nichž 1 se taky snaží, takže tam nemám strach :wink: )
3. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Já mám teď s blázněním docela klid :grinning: , hormony asi dostaly strach že už se to jako fakt blíží :grinning: :grinning: :grinning: , ale kočárek mám předběžně vybranej :grinning:

Dneska by jsme rádi koupili gril a v neděli odpoledne udělali první grilovačku na naší terase :dizzy_face:
3. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Teda Marti, budu na vás v neděli myslet :angry: :wink: :slight_smile: Ale tak měteď napadlo, že bysme mohli v sobotu taky udělat ohýnek-ne před barákem-to by nás důchodci asi začali lynčovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: , ale máme takový malý srubík u lesa, teď jsme tam už srašlivánsky dlouhonebyli-svatba, pak těhu, pak malý mimčo, ale D. už povyrostl, tak by to třeba šlo-no uvidíme :slight_smile:
No a když mluvíš o kočárku-dneska peru (neplánovaně) miminkovský věci dokočáru-my už chodíme pěšo, tak kočárek čeká nasourozence-tak peru mimi kabelu, tašku a taksi říkám, jestli to není znamení z hůry-malej mi to včera zašpinil-tak jestli mi není naznačováno, že to zase bude brzy potřeba :wink: :grinning: :grinning: :grinning: (Aja tady názorně vidíš, že nejsi jediná,komutrošku hrabánkuje :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
3. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Jejda, tak to jsem ráda, že nejsem jediná kdo magoří :grinning:

Kopretinko, jasně pěkně si to nachystej, sluníčko to pěkně vyvoní (miluju když prádlo v létě tak krásně voní), hezky si ho někde schovej a určitě ho po novém roce vytáhneš a přivoníš si :slight_smile: Pak se podíváš na bříško a řekneš si, jak jsme tu v dubnu řešili magoření a pomalu se budeš chystat na porod :slight_smile:

teda ne jen ty, my všichni!!!
3. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
JJ Aji,už aby to bylo...Ale uteče to, co nevidět seopbjeví 1.// a pak už to půjde jak na běžícímpásu
:wink: Taky miluju prádlo provoněný sluníčkem-však taky tenhle týden nedělám nic jiného než že peru:wink: :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
JJ, to potom poletí...

Já bych taky prala, ale nemám toho moc. Peru vždycky v sobotu 2 pračky jednu bílou a jednu tmavou a stejně nejsou plné. MM je automechanik, tak chodí pořád v modrákách, tudíž od něj moc prádla není, spíš ponožky a já, to je zase všechno jen světlý... Ale až bude mimísek, tak si to užiju :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Kopretina82: koukam, ze co se tyce veku, tak vedu. :grinning: .a to za chvili budu mit kulatiny :rolling_eyes: , jinak jsem dnes 8DC :wink: Ze jsem vysadila HA vi jen segra a kamoska - ta uz se snazi od podzimu, jenze porad se ji nemuze srovnat cyklus..vyvolavacky a tak :unamused:

Macinek: taky se chystam o vikendu oprasit gril..mnam, jsem uplne dostala chut na burta s horcici :sweat_smile:

Jinak super, ze je slunicko..clovek ma hned lepsi naladu a ty chute :grinning:
3. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
To my pereme docela dost teda :grinning: , hlavně chodíme 4-5x týdně do fitka takže vždycky je plná pračka věcí na cvičení a ručníků
autor
No právě děti na jařeto je kapitolasamapro sebe, teďmu navíc lezou nějaký zuby, tak pravidelně večer kolem 10poblinká celou svoji postýlku, mě a věci v nejbližšímokolí... :wink: :grinning: :angry: a když k tomu přidáš jarní úklid-povlečení, záclony...Ale jak říkám v tomhle počasí senato každý den těším.
Mmch MM taky chodí z 98% v montérkách (dělají střžechy-od1/4 soukromě :slight_smile: -tak jsem zvědavá, jestli na tom zbohatnem, nebo půjdeme o žebrácký holi :wink: :grinning: )
Ahojk holky, všechny Vás zdravím při pátku!

Také se hlásím k magoření :grinning: . Doma se snažím o mimču moc nemluvit aby se to manželovi nepřejedlo, ale myšlenkám poručit nemůžu. Manža se naštěstí také strašně těší a tak jsme se včera na Chodově společně rozplývali na těma malýma bodíčkama, botičkama,... Kočárek už máme vybraný dávno:slight_smile:.

Krásně voňavé prádlo usušené na sluníčku také miluju! Já se snad i těším na zítra až ze mě bude pradlenka madlenka a budu plnit jednu pračku za druhou. Ikdyž nejraději bych už také prala věci na miminko :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
S tím víkendovým grilováním to opravdu není špatný nápad :wink: .Už teď se mi sbíhají sliny na gilovanou klobásku s křenem a hořčicí - mnamky. Ještě mít hotovou tu zahrádku s posezením a bylo by to ideální.
3. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Ajji, zahrádka budea praní mimi věciček taky...Brzo....

Jdeme se větrat :wink: tak zatímpa-popoledni jsem tu jako na koni :grinning:
3. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
No my musíme napřed koupit ten gril, ale už máme zhruba vybráno, takže to snad bude rychlé :grinning:

Já zrovna koukám na nějaké recepty, no už se moc těším až budeme experimentovat a dělat různé dobroty :dizzy_face:
3. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky holky,

se srazikem souhlasim, protoze sice jsem na krasnem ostrove, ale daleko domu, daleko ke kamaradum, rodicum...ono totiz treba v zime se domu dostavam pres 8 hodin, nebot musim nejdriv do Athen a pak do Prahy, zadne chartery. Ale v lete je tu krasne, vezmete deticky a briska a tesim se na VAAAAAAAS!!!!!!!!! :slight_smile:

Nany, ja jsem vysadila antikoncepsi loni v rijnu, takze to byt nemuze. No uvidime.
Aji, jestli Ti ta voda pomuze, tak nam pak vsem litrik posli!!! at jsme na "nasich" strankach 100% uspesni!!! :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Nany, mimochodem, jsem 23DC, ale normalne mivam menstruaci po 32 dnech, kazdopadne 17DC jsem to nevydrzela a a udelala si test(blbost ja vim), byl negativni a po 10 minutach se objevila velmi slaba druha carka, coz vsude rikaji, ze se nepocita, tak to nepocitam..... :confounded:
3. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Lin28: Musí tam být opravdu nádherně, ale asi by se mi hodně stýskalo po rodině i po těch kamarádech. Na srazík už se moooc těším :grinning:
My tu aji vodu budeme mít jako "modrý pramen" :grinning:
3. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
macinek: to byjsi nám pak mohla poslat receptík na nějaký experiment :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Pavli napřed vyzkoušíme a pak dodám recept :wink:
3. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
Lin, tak to mas cyklus (co se tyce delky) skoro jako ja :wink: Na test je asi fakt dost brzo. Min.mesic jsem mela OVU 15.DC, zhruba za 10 dni jsem mela bolest bricha, napeti v prsou, naladovost, test jsem nedelala, ale presne za tyden jsem dostala MS. PMS jak vysity :angry: Mozna, ze to je z toho a nebo u Tebe zacinaj priznaky..vic moznosti neni :sweat_smile: Je fakt, ze to ve mne ten posledni cyklus hlodalo, pac OVU byla, snazeni taky... :grinning:
3. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Voda bude až v pondělí, samozřejmě na ní ta vopice zapomněla :angry: Ale to nevadí, v pondělí už budu po MS, tak o to víc to bude potřeba a ukáže-li se je to opravdu nějaký modrý pramen, určitě bych zaslala obchodní vzorky :sunglasses: :grinning:
3. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
No bezva, tak na kdy ten srazík domluvíme...? :grinning:
Aja, tak pokud ta voda zabere, tak užani nemusíš hledat práci-ženský Ti utrhají ruce a rázem z tebe bude milionářka, tak až to budeš rozjíždět, dej vědět, hlásím sejako obchodní partnerka :grinning:
Marti a tyrecepty prozkoušej a paksepoděl...Přeju ať si koupíte krásnej gril a o víkendu ať se vám zadaří úžasná grilovačka :wink:
3. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahoj holky, všechny Vás moc zdravím, moc na Vás myslím tady v lázních. Dostala jsem se k internetu, tak jsem Vás chtěla jenom pozdravit :wink: Dočtu si Vás až se vrátím domů, což bude až za dva týdny. Tak papa :wink:
3. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
Ahojky Kramli, taky moc zdravíme-doufám, žese Ti tam líbí-počasí Ti vyšlo ideálně...
Takzadva týdny se budeme těšit :wink:
3. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
Takže kyselinou listovou jsem sehnala ode dneška beru.

Taky mi z toho hrabká a úplně se jako těhotná cítím.Už jsem magor a to jsme teprve začali.

Snažím se na to nemyslet ale už podvědomě počítám plodné dny at vím kdy musíme.
Takže při sexu nemyslím na nic jiného než že by se to zrovna ted mohlo podařit takže z toho stejně nic nemám.

Máte podobné pocity?
3. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.