• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Já jsem taky říkala že si nenechám říct pohlaví ,ale potom jsem neodolala :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj zeny :wink:

Vcera MK nesel a vecer jsem se nemohla pripojit, pac nam nesel server a ja se bez VPN na net nemuzu pripojit :unamused: V NE jsme dorazili z kalby az vecer..museli jsme cekat az z MM vyprcha zbytkac :rolling_eyes:, takze jsem se taky nekoukla.

aja: pekne se opatruj..jsem se uplne vydesila, kdyz jsi psala, ze jsi byla ve spitale
:confused: Verim, ze mimco si to vybojuje :wink:

sabi: takze v SO uz z Tebe bude mlada pani :slight_smile:

lin: ty vypadas jako ja po sobotni zranici :grinning: (myslim to brisko)

eli, taggy & spol.: jsem zvedava, co se z tech vasich MS problemu vyvrbi.. :confused: Je to vopruz..znam to :angry: Ja v PA mluvila s Dr. a on rikal, ze se ten cyklus po vysazeni vrati tam kde byl pred branim HA. Moc uz si to nepamatuju, ale o nejake pravidelnosti nemuze byt rec :angry:

kramli: jak valcis Ty :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
lussyn: no nemyslim si ze by bylo nejake prekvapko, mame takovou spolecnou chatu, rano jdeme sjizdet tu Moravici a pak na vecer valime vsichni na chatu, takze spis takova pohodovka, zadni stripteri a party na diskotece, na to ja moc nejsem :wink:

nany: no tak uvidis jestli se ti srovna nebo ne, treba ti pomuze ten jerab co ti blondynka doporucila :wink:
A co ja, no jsem 23 DC, v pondeli by mela prijit MS, tak nevim jestli prijde, nechame se prekvapit. Zatim je jeste brzy na nejake zavery, mam 8 DPO takze zadny stres :wink: Nechame se prekvapit :slight_smile:
Co ty meris, meris??? :grinning:
16. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Kramli no tak to si to určo suprově užiješ, to já právě na takové ty pařby na diskách už moc nejsem a kámoška to měla v jednou disco klubu, takže mě to tam moc dlouho nebavilo :wink: Ale Kramli buď na té vodě opatrná, třeba už máš někoho v bříšku :wink: , tak na to mysli.
16. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
kramli: uz jsem docetla i zbytek..takze v SO bude velka rozluckova party :sweat_smile:
necham to pres prazdniny a pak kdyztak skaknu k Dr...rikal at se zastavim, ze me rad uvidi :grinning: Jerab poctive uzivam..akorat o vikendu jsem to trosku flakala :grinning:
BT nemerim, no :confused: Ja to po ranu proste nezvladam :pensive: Navic v noci stejne chodim aspon jednou curat..no a ted na ty parbe jsem sla spat az ve 4,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..piv v sobe nepocitane..do toho becherovcicka na zaludek :slight_smile: To by asi fertility nestihal :grinning: :grinning: Navic si myslim, ze bych furt nad tim premyslela.. :confounded:
16. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Kramli, já obdivuju všechny, co jezdí vodu, já na to vůbec nejsem... Já jak to nemá 4 kola a volant, tak do toho nesednu... :slight_smile: možná bych vlezla do nějakého člunu s volantem :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
aja: treba rafty jsou celkem stabilni :wink: Jak Ti je dnes ? :wink:
16. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
lussyn: jj budu se snazit si to uzit :wink: A opatrna budu neboj, ja se o sebe bojim, nejsem zadny kaskader ani hazarder :wink:

nany: no party bude :wink: Ja v noci chodim taky na zachod, ale neresim to, mam to tak kazdou noc, tudiz mam kazdy den stejne podminky pro mereni :grinning: A alkohol nepiju, takze to me taky netrapi, a ja uz se na ranni mereni vzdycky tesim a koukam co si to moje telo zase na me vymysl :grinning:

aja: no tak to nevim jestli byz nekde v pujcovne sehnala treba Palavu s volantem, ale byl by to zajimavy pohled :grinning: :grinning: :grinning: Ja zase moc nemusim rizeni auta, ikdyz ridicak mam....ale mamka mi rika ze az budu mit deti tak pry poznam ze je to pohodlnejsi a budu jezdit raz dva, no tak nevim :unamused:
16. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
kramli: kez bych mohla merit vecer, ty rana jsou ubijejici :grinning: Treba pristi mesic..na fertility uz mam vse pripravene :grinning:

lussyn: hele, cetla jsem, ze chcete jet do Recka..nechavate to na last minute ?
16. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
nany: vsak uvidis :wink:
16. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
nany, tak dnes je mi skvěle, dokonce jsem přestala krvácet, ale ´tukám, ťukám na dřevíčko :slight_smile:

zrovna mi psala mamka, jak se mi daří.

Taky jsem vám chtěla napsat, občas koukám na Ulici (cca 1x za týden), když tam ta herečka-ředitelka školy Lenka objevila //, tak jsem doufala, že i já je najdu (ona našla v pátek já v neděli), no a já o víkendu začala krvácet a ona začala krvácet včera a má tam hematom stejně jako já :grinning: to je dobré, co??? tak doufám, že to obě dotáhneme až do konce :slight_smile: :grinning:
16. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
kramli: jj, uvidi..rikal slepej :grinning:

aja: uf, tak to je dobre :sunglasses:
S tou Ulici je to teda dobry :sweat_smile: Ja to stihnu sledovat tak 1x za 14 dni..to jsou mi novinky, ze do toho vlitla :sweat_smile: Ted to budes mit v primem prenosu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojky holky, tak já jenom hlásím, že dneska MS opět nikde, test negativní a teplota stoupá......toš nevím, co to je......zase nechci zbytečně volat doktorovi brzo.....
16. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
taggy: a kdys to mela dostat ? zkus mu zavolat po 14ti dnech od doby kdy mela MS dorazit :slight_smile: Treba OVU probehla nedavno a na // je jeste brzo :wink: Ale uplne Ti rozumim :pensive:
16. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Nany jo chceme nějaký last, uidíme co se naskytne možná to ani nebude Řecko, ale já bych ráda, moc se mi líbí a řecká kuchyně nám moc chutná.Jo jo, to se Lin má :slight_smile:
Taggy to je hrozný, snad se to brzy nějak vyvrbí :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
nany: jj to znam ;-D

aja: s tou ulici je to fakt dobre.... :grinning: :grinning: ja to taky stiham tak jednou do tydne :wink:
16. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
ty jo no kde jste vsechny ??? :angry:
16. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky opět nic nestíhám dokupujem poslední maličkosti a lítáme všude možně.

Dneska jsem ještě navíc řešila svou pubertální setru kterou asi zabiju a strčím do mrazáku.
Je v prvním ročníku ale dlouho už tam asi nebude úplně na to sere chodí za školu a podobně.

Dneska volal profesor že zas není týden ve škole.Když ji volám nezvedá takže jsme ji naháněli po kámoškách a nikde nebyla pak mi napsala že zaspala a že už jede do školy tatka se jel podívat do školy a ve škole nebyla tam už nedorazila.Takže ji asi zabijem můru jednu.
Ta puberta to je maras tu by měli opravdu zakázat.
Takže z naši vzorné jedničkářky je lempl jak svina drzá až hrůza apod.no prostě maras fakt zavřít do mrazáku a vytáhnout až po pubertě.

Jako mamka už je z těch věčných průserů zralá na psychiatrii pořád brečí trápí ji to a ji je to u dupky.
Už fakt nevím jak to řešit takže asi vyhrál ten mražák.
16. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
sabi: to je na houby ze s ni mate takove starosti jeste pred svatbou :cry:( Ale bohuzel kazdy na tu pubertu reaguje jinak a tohle je zrovna ne moc stastna varianta.... :unamused: Nejhorsi je ze kdyz takhle flakaji skolu a pak az si to jednou uvedomi tak uz je pozde a nikdo jim ty roky na stredni nevrati.... :unamused:
16. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
kramli: byla jsem na obede a zas musim pracovat :confounded:

sabi: to fakt na klidu neprida :angry: Jediny stesti, ze za chvili je konec roku :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Sabi, tak to je v pytli, když dělá takové kraviny... Ty se teď nenervuj, vím, že tě to trápí, ale holka si packá svůj život... Nic s tím nenaděláš. ty se teď těš na svatbičku a miminko. Doufám jen, že ti neudělá nějaký trapas na svatbě
16. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Kdyby záleželo jen na ni tak je mi to jedno at klidně umývá krávám prdele ale tady jde o to že mamka už to psychicky nedává.
16. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
sabi: a co treba zkusit nejakou psychol.poradnu :confused:
16. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
No, to je fakt hrozný... A myslíš, že by nepomohlo, kdybys ji někde normálně promluvila do duše??? Nebo zvolit drastičtější metodu (kterou v tvém stavu nedoporučuji), normálně ji pořádně seřvat a jednu jí vlepit...
16. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
nany: jj prace, to je to co bych taky mela delat, jenze kdyz ja mam takovy desny KOPR :angry: Uz jsem myslenkama nekde v pristim tydnu....porad musim premyslet nad svatbou... :wink:
16. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Já jsem koukala do kalendářů vedení a tento týden je celkem klid - zítra a ve čtvrtek tu nikdo není, tak mám klid a v pátek je tu představenstvo, tak to budou celý den zalezlý v zasedačce, takže můžu normálně do práce jít...

Jinak, dnes tu máme takovou akci a objenalo se tuna chlebíčků a zákusků a skoro nikdo si nic nevzal, tak se tady cpu :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Nadávám ji pořád ale má to efekt jen tak na dva dny kdy začne brečet a začne připouštět chybu a naslibuje hory doly jak ted to všechno změní a už s bude snažit atd.ale všichni víme že to jsou kecy.

Lže stejně jak fetáci ti taky všeho litují pláčou slibují že už fakt to nechcou brát řeknou všechny rozumné důvody které dávají smysl vy máte pocit že díky vám se to ted podaří že jste jim ukázaly ten správný směr a máte z toho radost a tohle všechno je jen divadlo stejně půjdou a dávku si dají znovu.
je to začarovaný kruh.

A tak je to i s ní naslibuje hory doly zlaté parohy a efekt žádný dneska jdem k našim tak ji tam asi přizabiju.

Jenže zas bude brečet a to není pravda všichni lžou ona tam opravdu chodí a ta je na ni zasedlá ten ji nesnáší apod.Zas bude jen obět ona.Asi to bude fakt chtít psychologa.
16. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Teda, Sabi, ta puberta je fakt na svi...u :angry: Tak si občas říkám, jaký to bude až budu rodič puberťáka/ů a jestli to budu dávat... :confounded:
Jdu na vás jen mrknout-jsem ráda, že je tu všechno OK (Aja,Blondy :wink: ) a budu doufat, že se brzičko přihlásí někdo s //(Eli, Taggy :wink: -holky, držím pěstičky...)
Odpoledne odjíždíme do konce týdne pryč, tak jdu říct čauky.
Sabi, užij si svatbičku a pozdravuj prdíška :dizzy_face:
Těhulky, šetřete se, snažilky, snažme se... :wink: :dizzy_face:
Tak po neděli ahooooj :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
A co takhle přistoupit na její hru - opravdu jí říct, že si mluvila s xy a ten ti potvrdil, že je na ní ten a onen učitel zasedlej, ale že přece nejde aby mu pořád ukazovala, že nic neumí. Ať se pořádně naučí, nechá se sama vyzkoušet, ať jim předvede, že ona přece není trubka, že to zvládne...
Teď už je na to možná pozdě, protože je konec školního roku, ale alespoň trošku se jí snažit přimět opačným způsobem... Říct jí, podívej, nejsi nám lhostejná, máme tě rádi, taková jaká seš, ale trápí nás a hlavně mamku, že ty výsledky nejsou o něco lepší, nemusíš mít přeci jedničky, ale ty pětky taky nejsou ideální... Zkus krůček po krůčku na sobě máknout....
16. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky,

aja, proč chodíš do práce? to si nemůžeš na pár dní vzít dovolenou a nebo jít na nemocenskou? :confused:

kramli, tak jak to s tebou holka vypadá :dizzy_face:

U mě celkem nic nového, nešpiním, je mi blivno... Akorát mám výsledky z pátkz z krve, progesteronu mám dost a HCG tedy vystoupalo pořádně :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.