• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Sabi ježiš takový starosti, to je strašné.Jo ta puberta si občas zahrává.Snad to nějak zvládnete, tím si každý musí projít a někdo to holt prožívá dost ostře.Musíte mít pevný nervy a velkou trpělivost.Mamči je mi líto, musí to být strašné.Musíš ségře domluvit, říkáš, že už je na střední, tak to už by ten rozum mít trochu měla,no ne?
Kopretinko, tak si to tam užij a ať je tento týden pro tebe vítězný, moc držímpalce, krásně swe snažte a dejte si záležet :grinning:
Ájo chlebíčko jo?Bych ti hned přijela pomoc.
Kramli a do kdy budeš chodit do práce?Máš před svatbou dovču?Se ti nedivím, že jsi myšlenkama jinde, to já byla hned od té doby co mě miláček požádal o ruku :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
blondy: no konecne jsi tady.....jenom se koukni : http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Jsem zvedava co na to budes rikat.... :slight_smile:

lussyn: no tak v tom pripade mam jine myslenky uz od lonskeho unora :grinning: :grinning: Ale ne trochu mi to rozptylily ty moje pobyty v nemocnici na prelomu roku... :unamused:
Jinak dovcu mam od pondeli, tak uz striham metr :wink:
16. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
kramli: njn, nerviky pracuji, co :slight_smile: budes mit pristi tyden nejake volno (teda krom toho ze zakona) :wink:

kopretina: pekne si zbytek tydne uzijte :wink:

sabi: pevne nervy :pensive: to je teda mazec... :confounded:
16. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Blondy, no tak to je super, jen tak dál :slight_smile:
Kramli, tak to se máš, to máš už za pár, ty tři dny utečou a pak už se budeš jen věnovat předsvatebnímu šílenství a pak si jen budeš vychutnávat slasti manželství :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
nany: jj od pondelka zaciname rozvazet vysluzky a dozarizovavat miliony drobnosti, na ktere ted nebyl cas.... :confused:
16. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
kramli, no to víš no, počád se teď někde flákám... :grinning: . No grafík vypadá zajímavě, to jsem tedy zvědavá, co z toho bude :sunglasses:
16. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Kopretinko, dnes jsem opravdu musela, špinit jsem přestala - dnes ani kapka... Samozřejmě tu nelítám jako blázen, celý den sedím na židli, občas popojdu...
Dávám na sebe pozor - Dr. mě chtěla napsat, ale já to odmítla...
16. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
kramli: uz mam jasno..byla jsi rychlejsi :wink:

blondy: to jsem rada, ze Te vysledky potesily :slight_smile: a nespinis :slight_smile:

Jak si kratis volne chvile :sunglasses:
16. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
lussyn: jj uz se tesim :wink:
16. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
blondy: taky si rikam ze vypada zajimave, jj nechame se prekvapit :sunglasses:
16. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
nany, abych pravdu řekla je to tak, jak jsem očekávala... jen kdyby mi dneska nebylo tak blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kramli, a jak moc si špinila? :confused:
16. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Ježiši, to jsem blbec, píšu kopretinko a myslím blondýnku, tak ještě jednou

Blondýnko dnes jsem opravdu musela, špinit jsem přestala - dnes ani kapka... Samozřejmě tu nelítám jako blázen, celý den sedím na židli, občas popojdu...
Dávám na sebe pozor - Dr. mě chtěla napsat, ale já to odmítla...
16. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Domlouvám prosím řvu zkouším vše bez úspěchu ted mi volala mamka že propadá ze čtyř předmětů tak to je mazec protože ona měla opravdu od první třídy samé jedničky až do devítky a ted tohle.
Takže ještě po známých burcuji nějakého dobrého psychologa protože se asi něco muselo stát toto není normální .
Asi to pravidlo : Škoda každé rány která padne vedle je asi pravda.
naši ji fakt moc nebili zrovna šla do módy psychologická výchova a takhle to dopadlo (tím nechci říct že nás rvali řemenem) ale taky jsme občas dostali.A asi je to třeba.
16. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
aja, si nás pleteš jo? :grinning:

No je to tvoje rozhodnutí.... Já bych doma určitě zůstala.
To je dobře, že nešpiníš :dizzy_face:
16. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
blondy: no predevcirem trosicku vice nez vcera ale bylo to jenom takove bud naruzovele nebo nahnedle na toaletaku a pak kdyz jsem hmatala cipek tak kolem troska taky byla ale ne e jasne cervena....takove vazne light spineni, ale dala jsem si to tam na fertility.... Je to znamka neceho spatneho :confused: ??? :unamused:
16. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
sabi: a neni v tom u ni nejaky chlap??? :confused:
16. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
kramli, nene, právě naopak v kombianci s tou teplotou :sweat_smile:
16. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Nevím za chvíli jedu k našim tak se to dozvím.
16. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
blondynka: no jestli mas na mysli implantacni dip, tak na ten jsem uz taky myslela, ale nechci si davat zadne plane nadeje. Uvidime co a jak v pondeli :wink: Ale vazne by to byl moc krasny svatebni dar rovnou od pana Boha :grinning:
16. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
kramli, no přesně tak jsme to myslela.... fakt to vpadá hodně nadejně. Ale zas na druhou stranu jsou to jen teplotkyx, proto jsem to nechtěla moc říkat, ale ty jsi holka šikovná a přišla na to sama :dizzy_face: :sunglasses:
16. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
kramli: doufam, ze kdyby neco..tak se nam ozves z dovoleny :wink: dali byste si super svatebni darek :slight_smile:

sabi: v tom muze byt i naka particka a tak..asi bych to resila s odbornikem :pensive:
16. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
blondynka: no je to takovy zvlastni pocit si rikat co kdyby se vazne zadarilo a vyslo to.... :slight_smile: Ale nechci pak byt zklamana.... :angry:
Ty jo ale co se prihodilo vcera, jsem prisla domu a pohodicka, sem si rikala ze pujdu zehlit no tak jsem vstala a mela jsem takoveho motaka, no proste se mi motala hlava jak kdybych vypila dva litry vina, pritom jsem nemela nic, no tak jsem si zase lehla a nepreslo to az do te doby co jsem sla spat....a rano v pohode....tak nevim jestli vykyvy tlaku nebo co, ale nikdy jsem na tohle netrpela.... :confused: Ale zase na priznaky pripadneho tehu je jeste brzy (8DPO)....tak zacinam mit asi neco s tlakem.... :unamused:
16. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
nany: no ja jedu na dovcu az 10.7. s nejvetsi pravdepodobnosti, hned po svatbe v pondeli frcim do prace :wink: Takze kdyby ''nahodou'' tak to mate z prvni ruky :grinning:
16. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
nany, lussyn: měla jsem cyklus minulý měsíc 26dní a teď jsem už 36DC, takže vlastně ani nevím, kdy jsem to měla dostat, protože je to teprve druhý cyklus po vysazení HA....nejde mi o to, abych byla těhu, ale spíš, abych to dostala, neměla s tím problémy a případně nemusela chodit na vyvolávačku a podobně......
lussyn: s tou dovčou, my jsme taky chtěli původně do řecka, ale dívali jsme se na víc lastů na netu a líbí se nám nejvíc tunis teď.....mrkni na www.invia.cz, je to skvělá stránka, která zobrazuje zájezdy všech cestovek.....
16. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Blondýnko, nepletu si vás, ale jak jsem četla tolik příspěvků najednou, tak jsem chtěla napsat teba a vloudila se mi tam kopretinka :slight_smile:

Blondýnko, víš já jsem nikdy nebyla nemocná, neumím ležet v posteli, pro mě by to bylo víc stresující než v práci, v práci tady něco vytvářím, píšu si s váma, doma bych ležela u telky a čuměla na net a četla si katastrofický příběhy, jak holky přišly o miminka a pod. a to bych pak zase měla depresa a myslela na to, že o to taky určitě přijdu, apod.

Je mi dobře, nic mě nebolí, jsem na sebe opatrná, tak si myslím, že nic hrozného se nemůže stát...
16. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Kramli Blondy o čem se to bavíte, Kramlinko pověz já se v těch tvojich grafech nevyznám, je tam vidět něco jako, že by to mohlo být ONO?Ježiš holka já ti to tak přeju, moc držím palce,hlavně ať nic nezakřikneme, takže jsem nic neřekla.Co to je ten implantační dip?
Taggy invii znám taky na ni koukáme, koukni ještě - www.nacesty.cz jsou to německé cestovná kanceláře a ty ceny jsou tam výrazně levnější dá se říct, že o polovinu než u nás a když víte, kdy chcete jet, tak stačí být jen na netu a hlídat ten pravej zájezd a objednat to třeba dva tři dny před odletem a to jsou ty ceny pak úplně za hubičku.
Ájo jak říkáš, možná je to v práci lepší, ale všeho s mírou,vím, že to nechceš slyšet, ale jsi těhulka, tak na to stále mysli, jasný :grinning:
16. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak zaswe nakukuji .ale dočítat vás to by bylo na hodinu.
Sabi četla jsem vaše problémy se ségro a to je teda něco. Uplně chápu že máš sto chutí ji přerazit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eli ,Tagy ta k co stále nic? Držím palce ať je to ok :wink:
Jinak všechny ostatní zdravím. Těhulky opatrujte se . snažilky snažte se ať je co nejvíce //.
Naše dny by měl být o víkendu nebo začátkem příštího týdne :wink:
16. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Andrýsku, tak do toho už musíte taky pořádně praštit...

Luss, já vím :wink: a děkuju
16. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
lussyn: no jo my jsme slecny grafarky :wink:
No v podstate se jedna o to ze v prubehu te doby mezi ovu a MS v nekterych pripadech nastavajicich tehulek dochazi k vyraznejsimu kratkodobemu poklesu teploty, a pak jde zase teplotka nahoru, coz se nazyva tzv. implantacni dip, a taky dochazi obcas i k tak zvanemu implantacnimu spineni behem tehle doby ale spineni muze byt i pozdeji jestli se nepletu.....no a to vsechno implantacni, znamena zahnizdovani vajicka, ale nic jsem nerekla, at to opravdu nezakrikneme pokud je to opravdu ono, tak na me holky myslete at je to tak jak ma byt a my s nastavajicim at dostaneme ten nejkrasnejsi svatebni darecek jaky si clovek muze prat :wink: Vysledek se dozvime v pondeli :grinning:
16. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
kramli, no jestli to byl fakt dip, tak už se ti HCG začalo vyplavovat, ale ty koncentrace by byli zatím natolik malinké, že za tohle určitě nemůžou :grinning:

aja, no to já taky neumím, nemusíš ležet jen v posteli, ale jak už jsem napsala, je to tvoje věc, já osobně bych si to neriskla, protože i když se ti zdá, že nic neděláš a jen sedíš, úplně pravda to není....

Já jsme zas na prášky z toho, že nemůžu cvičit, fakt mě bolí celé těllo a jsem horzně nesvá, vůbec nevím,jak to vydržím :confounded:
16. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.