• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Kramli no to je jasný, že na tebe myslíme a držíme moc palce ať to vyjde.Ježiš holka já ti to přeju úplně se dokážu vžít do tvé kůže jaký by to bylo nádherný překvápko na svatební den.Tak pst ať nic nezakřikneme a netrpělivě budeme čekat, co se z toho vyvrbí :slight_smile:
Blondy věřím ti že musíš být jak na trní, bez pohybu, když jsi byla zvyklá cvičit, ale co se dá dělat, člověk musí lecos obětovat, pak si to zas vynahradíš, tak to vydrž a buď v klidu.
16. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
lussyn, jojo, snažím se být v klidu co se dá... Nejhorší je ta bolest svalů, jak jsou zvyklé pořád něco dělat a teď nic. Ale jak píšeš, si to potom vynahradím :grinning:
16. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
A co zkusit nějaké cvičení pro těhotné nebo balóny to taky nemůžeš?Vím jaké to je neboj, taky jsem to měla, připadala jsem si bez pohybu divně, ale od té doby jsem se ke cvičení nevrátila, tak si to teď vynahrazuju na in-linech nebo na kole, ale to taky není tak časté, protože to čas a počasí nedovoluje :wink: Ty se ale určitě nějak zabavíš, viď.
16. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
lussyn, tak já se zabavím, o to nejde, ale prostě to není ono jako cvičení. to tělo to potřebuje, protože je na to zvyklé... Nemůžu nic, neměla bych ani zbytečně moc chodit a pod... Ale vše by mělo být jen do toho 12tt max, psk se zas vrátím jak k tancování tak k posilovně :dizzy_face:
16. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahojte holčiny,zdravím vás v pozdních večerních hodinách,bohužel přes den nemám moc čas,spíše nestíhám a tak alespoň po nocích vás dočítám.
Mám toho teď nad hlavu,musím se starat o rodinu,páč mamka je v nemocnici,měla úraz a tak taťka a bráška jsou nějak ztracení,musím navařit,uklidit ve dvou domácnostech a to je docela dost,ještě "odběhnout do práce",atd.
Sabí-chápu,každý má nějaké problémy,já taky jsem někdy tak na provaz,ale člověk si musí říct,že není tak hrozně,aby nemohlo bejt ještě hůř..20.6.jdeme na svatbu,tak si na tebe vzpomenu.Pořádně si to užijte.
Taggy-no,my byli v Tunisu v Amir palace (5 hvězdi) a bylo tam moc krásně,jako v tom hotelu,ale všude jinde to bylo děs a hrůza,takže já Tunis už hozhodně ne.
Lussy-tak co,už máš šatky?Já si je jdu zítra koupit,mám je oddělané.Nakonec jsem vybrala,černo fialové na ramínka-jednoduché saténové-vršek černý nařasený,pod podprsama svazané mašlí a pak fialkové nad kolena.Fakt mně to vybírání moc nebaví,ale jsem ráda,že něco mám.A jaká byla oslava narozeninek?A co tvůj manžílek,copak jsi dostala?
Aji-pěkné bříško,jen tak dál...Až na to,že Lenka z Ulice přesně neví s kým to mimi čeká :grinning: :grinning:Takže to není tvůj případ... :sunglasses:
Nany-já BT raději taky neměřím,asi bych se z toho všeho zbláznila...
Kramli-ty na vodě buď opatrná,ať jsi zdravá a šťastná nevěsta...
Blondy-ty se taky holka opatruj,ať je vše ok.Raději počkej s tím cvíčem ,12tt je poměrně ještě brzy,nemyslíš?
Tak se holky mějte,já zas někdy nahlídnu až tu asi nikdo opět nebude.
Tak papapa
16. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz
Dobré raníčko :wink:

Dnešní tabulka 17.6.

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................11 DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................49 DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................31 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 13 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................24 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........37 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................7 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................6 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................18 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 9 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................42 DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 06/09.........................22 DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................36 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................38 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................39 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................16 DC, kyselina listová, Calibrum
17. čer 2009 v 06:03  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink:
17. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
Dnešní tabulka 17.6.

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................11 DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................49 DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................31 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 13 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................24 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........37 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................7 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................6 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................18 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 9 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................1 DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 06/09.........................22 DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................36 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................38 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................39 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................16 DC, kyselina listová, Calibrum

Ahojky holky.
Tak od rána od 5 hod mi bylo tak blbě, že jsem to v životě nezažila... :frowning2: :frowning2:
Do teď je mi na zvracení a krvácím!!! :cry:
17. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás zdravím....

Cítím se skvěle, naštěstí už nekrvácím, dnes jsem si vzala své poloviční těhukalhoty a jsou bílé, tak doufám, že to nedopadne jako minulý pátek, kdy jsem je měla a začala jsem špinit :angry:

Mám vás všechny ráda, jak se tu o mě staráte...
17. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
Aji: Tak to je moooc dobře, že se cítíš fajn! To je úžasný!! :wink:

Já zase dnes brečím od rána, jak mě bolí břicho!! :frowning2: Dostala jsem to, ale takhle špatně mi nikdy nebylo!!! :cry:
17. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Eliško ale zas bud ráda že to už přišlo a jsi v pořádku :slight_smile:
Bylo to určitě posunuté nervíkami kolem svatbičky a podobně.
17. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Sabi: Asi jo...tak já jsem ráda, ale dnes mi je fakt blbě!! A mám tolik zařizování!! Kurňa!! :frowning2:
17. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
vydrž eli, vydrž... vezmi si nějaký prášíček nebo si dej panáka, a´t se ti udělá trošku líp... mě teda vždy při MS bylo zle, když jsem nic neděle a ležela, protože jsem na to myslela, pak když jsem šla něco vyřizovat nebo dělat, tak už to bylo dobrý
17. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Aji: Mně se hlavně hrozně zvedá žaludek a ještě k tomu střevní potíže... :frowning2: Vůbec nevím co to je!!
Ale sbad až budu venku, tak na to zapomenu... Nebo se někde venku ...po... :grinning:
17. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
Holky jinak Vám děkuju za podporu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Eliško v tom případě se vyskytuj někde kde můžeš kdykoliv odběhnout na záchod a nos u sebe čistící ubrousky to jsou rady nad zlato fakt.

Jednou jsem se vracela z brigády v zimě neděli večer ,celý večer mě bolelo břicho tak jsem se rozhodla že si to zkrátím přes centrum ostravy at jsem co nejdříve na sýkoráku odkud mi jedou autobusy už jsem to měla časově vypočítané že to stíhám a teoreticky to stihnu i domů na záchod.
Ale ono ne už jsem cítila že bude pohroma tak hledím kde je něco otevřeného a ono nikde nic hledím hledím a keře no né a si a jsem zachráněna.Tak tak jsem tam doletěla akorát nastal problém že jsem neměla ani jeden zasraný kapesník či ubrousek :confounded: Koukám kolem sebe a nic.
No nic takže jsem musela použít svoje rukavice.
No děs a hrůza.
Bylo to těsně před svátky takže na vánoce jsem od každého člena rodiny dostala provokativně rukavice jako že kdyby mi zas náhodou chybělo tak at jich mám dost.Blbci jedni by mě zajímalo co by vymysleli oni. :angry:
17. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Sabi, tak to je dobrý příběh :grinning:

Taťkovi jednou z prdele dali chlapi v práci něco do pití a taky prý to bylo v zimě a naši tenkrát jezdili ještě autobusem no a těsně před barákem to na taťku přišlo a posral se a mamka říkala, že to měl až v botách... No děs a běs... :grinning:
17. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Sabi: Tak to je mi líto :sweat_smile: Doufám, že nic se mi snad nestane! Asi vyšlu manžela do lékárny pro imódium, kdyby náhodou!! :grinning:
Aji: Jj, někteří chlapi jsou v práci fakt kamarádi co.... :grinning: :grinning: :wink:

Holky jdu si umýt hlavu a začnu se pomalu oblékat a letím...
Takže asi až večííír držte mi palečky ať to všechno zvládnu!!

papa holky
17. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Držímě, ať to udržíš :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Hm to není na lítost ted už se tomu směju ale tenkrát mi bylo až do pláče.
Ale od té doby fakt každým rokem dostávám minimáně jedny rukavice a všichni se tomu strašně smějem. :grinning:
17. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Tak jsem odvezla Denisku do školky (ZASE SI VEZLA KOLO :sweat_smile: ),došla nakoupit a ted jsem si udělala kafčo. Péťa dlabe termix a kouká u toho na pohádku. Odpol. jdeme do mateřského centra :wink: .
teda holky to jsou zážitky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Eli to je dobře že když to nebylo těhu tak mrcha došla a budete se moc zase znažílkovat :wink: . Snad ti bude brzo lépe :wink:
17. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holčiny! Po dlouhý době sem nakukuju abych zjistila co nového a jak se všechy máte. Poslední dobou vůbec nestíhám a je to všechno způsobený hlavně prací ve které jsem od rána do večera. Ale doufám,že to brzy zkončí neboť tu "snad" ke 30.6. budu končit.

Koukám, že dočítat vás budu celý den (né-li týden). Předně gratuluju všem čtyřem holkám ke krásným // a postupně se zase snad zapojím do diskuze. Jinak já jsem v očekávání menstruace. Měla dorazit v pondělí, ale bohužel nebo spíš naštěstí nic.Tak jsem si dnes ráno udělal těhu testík a také bohužel nic, tak jsem z toho taková rozladěná a nevím co se děje :frowning2:. Vždy jsem to měla po vysazení přesně na den. Navíc mi minulý týden MUDr. na gyndě řekla,že mám zvětšenou dělohu, tak jsem doufala...
17. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Krásnééééé rááááno,
Eliško tak to je mi líto, hlavně ať je ti dobře, to bříško bolí to znám a je to i tím jak dlouhý jsi měla cyklus, tak ať to brzy přejde a máš hezkej den.
Sabí tos mě po ránu pobavila, no holt když musíš, tak musíš :grinning: :grinning:
Ájo, je dobře, že už nešpiníš, to jsem moc ráda, všechno bude dobré uvidíš.A kdy jdeš k dr?
Lancy a kde jsi ty šatičky sehnala?To je přesně moje představa.Já už je mám taky vyhlídnuté, zítra si pro ně jedu v Praze na Arkádách jen doufám,že je od neděle nevyprodali.K narozkám jsem toho dostala spoustu.Od miláčka parfém, kabelku, kterou jsem si moc přála, tričko guees, které se mi taky moc líbilo a ještě in-liny, ale ty jsem dostala už dřív.Takže takové vánoce v půli roku :wink: Jinak oslava byla v pátek s rodinkou a teď v sobotu bude gardenparty a kámošema a na to se moc těšíme.Hlavně ať se mamča dá brzy do kupy, doufám, že to není nic vážného a ty se o ty chlapy krásně postarej.
Andri a co viróza překonali jste ji?
17. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj luss, tak právě jsem se objednala k Dr. a jdu tam zítra odpoledne, tak už se těším, že zase uvidím tu svojí prďolku :slight_smile: hlavně jsem ráda, že mě dr. vezme takhle brzy, protože bych vpátek vzala poslední utroš a co pak?? Tak doufám, že mi dr. řekne, že hematom je pryč a že mám utroš dobrat a pak už si jen užívat těhu :slight_smile: moc bych si přála vidět už srdíčko, ale asi vidět ještě nebude, když mi v pondělí v nemocnici říkali, že odpovídáme 4+4tt, co myslíte???
17. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Luss ono u Denisky z virozy nic nebylo . Potom tady ´řádila atd. tak dneska mazala :wink:
17. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Ájo, když jsi v pondělí byla 4+4tt, tak zítra budeš 5+1tt, no nevím to je asi dost brzy, ale třeba na utz pozná, že jsi víc, nějak se mi nezdá, že bys byla teprve tak málo, to je divný viď, když jusi cyklus měla pravidelný,no uvidíš v pátek, těš se :slight_smile:
ajjiku, tak to je divný,ale těm testům, bych zas tak nevěřila, zkus testnout zítra a uvidíš, jsi 31DC tak to není ztracené a když ti dr řekla toto a MS mešká, tak to vypadá nadějně.Moc držím palce.Ty testy si s námi občas hrají minulý měsíc měla Eliška pozitivní testík a Ms nakonec stejně dorazila, to je hrozné, tak tobě se ta čárečka teprve ukáže.Držím palce, dej hned vědět jak jsi dopadla.
Andri tak to je dobře, můj miláček je taky nějakej nastydlej už týden se ho to drží vždy večer mu vařím coldrex bere bromhexin a ne a ne se toho zbavit.
17. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky holky,
taky se snažím vás dočítat.Nemám teď moc času , ale pořád se snažím sledovat co se děje.
Ajo to je fajn, že nekrvácíš, určitě je to v pořádku, ale chápu, že to trochu vyděsí.Já už to mám za sebou 4 x a bohužel to u mě vždy po krvácení dopadlo špatně, ale jak jsem psala kámoška krvácela celej první trimestr a je vše v pořádku.
Hlavně to chce opravdu klid , ležet a odpočívat.To mi řek každej doktor prý je to až 50% úspěchu že vše dobře dopadne.

Sabi, docela chápu jak Tě to štve s tou tvojí ségrou.To je na zabití,nejhorší je že to asi musí přejít samo.Mám taky takový zkušenosti.Ve druháku na gymplu jsem dělala to samé, málem mě vyhodili ze školy a nic na mě neplatilo.Prostě jsem byla hrdinka ,hrůza!!!

Chtěla jsem psát déle , ale nemůžu , musím makat.Tak čauky.Jinak už má po ovulce,teplota je nahoře ,tak uvidíme co se z toho vyvrbí.Pracovali jsme na tom každej den , ale někdy je to z toho že musíme, spíš nutnost než radost:slight_smile:
Tak přeju všem hezký den, snad se sem ještě dostanu..
17. čer 2009 v 09:33  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz
Já jsem na to koukala a asi se nám to podařilo 23.5., proto byl 31.5.09 ten testík tak slaboučký... Tím pádem to asi proto odpovídá tak málo, no uvidíme, co poví zítra pan doktor :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Já se už asi odstěhuju z baráku furt si říkám bud v klidu nestresuj dítě ale když to se nedá.

Včera jsem ségru málem zabila za ty kecy fakt jsem myslela že už ji dám asi pěstí mezi oči ta teda zkoušela moje nervy ale řekla jsem si že to stejně nepomůže.Jo a pak mi ještě řekla at ji na svatbu nečekám že nepříjde tak to už moje trpělivost byla na bodu varu ve mě byl takový vztek že jsem myslela že s ní vytřu podlahu.
Ale rozdýchala jsem to a přistoupila na její hru řekla jsem ji že teda dobře že že když to takhle cítí tak to budu respektovat že jsem očekávala že mi na svatbu příjde sestra ale když ona se jako moje sestra necítí tak já to respektuji.A odešla jsem.

Mamka má zas problémy s dělohou při MS krvácí ale jako opravdu hodně celých 14dní v kuse mudr.už ji několik let říká že by bylo dobré dělohu odstranit jenže ona nechce bojí se co by to udělalo s tělem protože přišla o slezinu a imunita u ní není moc dobrá takže chytne okamžitě každou rýmu.A krvácí i při stresu a podobně.no mám o ní šílený strach.Takže jsem ségře říkala at si uvědomí že ji to způsobuje ona a že je mi jedno co dělá ona ale at aspon hlídá tu mamku at proboha nevykrvácí že já bych ji ještě chtěla pokud ona ne.

Sabči jsme udělali nový pokojíček a koupila jsem samolepky na stěny vodní svět a krásně jsem ji to polepila příjdu do pokojíčku a plno jich stržených a zmačkaných že už to nešlo ani nalepit zpátky.
Takže jsem se zase vztekla.
Jdu do kuchyně a kočičky si kakly přímo doprostřed kuchyně.
Tož já se asi odstěhuji na Bahamy at mám klid.
17. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Ježiš Sbai teda holky ty máš nervy z železa.Zrovna teď, když tě čeká takový důležitý životní krok, kdy máte bát všichni šťastní a radovat se.Ta ségra je teda dobrý pošuk, no snad si to jednou uvědomí.Hlavně ať to mamina zvládne, takovýhle stresy to není nic moc.S tou tvojí Sabinkou to je taky zádbava viď, no asi se jí vodní svět nelíbil, co ty víš :grinning: .Já vím,to nas**e.Tak to všechno přežij :wink:
Gibi tak to držíme palce, ať to vyjde a hlavně je vše v pořádku.Dej hned vědět.
Ájo uvidíš v pátek, to už toho uvidí víc a budeš zase moudřejší :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.