• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussyn: Děkuji ti za novou naději! Ráno mi nad testíkem ukápla i slza zklamání!
17. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Teda sabi, to je hrozný, moc mě to mrzí, že más takové nervy. Držím pěsti ať to vydržíš a segra ať se dá do kupy... Doufám, že mamča bude taky v pořádku, že se z ní nezblázní...
Asi nemá cenu ti tu básnit, nedokážu si představit jak se cítíš, ale jsme s tebou
17. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Ajji, jasně podívej ke mně do alba, taky jsem zkoušela 31DC a podívej jaká je to slabota
17. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Sabi to je mi líto že máš takové problémy. Jsme všechny s tebou,já vím že ti to moc nepomuže :frowning2: .
snad se to brzo zlepší. Máme tě rádi :wink:
17. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Ajji držím úpalečky ať se druhá čárka ukáže :wink:
17. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Ajiiku, to ti věřím, když si přejte miminko a pak na tebe kokne prázdný testík, tak to není nic moc, ale jak říkám, nevěš hlavu nic není ztraceno, ty testy to většinou nedokáží ukázat brzy po oplodnění, i když na testech píší, že dokáží určit těhotenství hned druhý den po oplodnění.Vyčkej ještě a testni třeba večer a ráno znovu a kdyby pořád nic ani MS nikde tak, si zajdi k dr na testy HCG.Bude dobře, uvidíš :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Mamka mi včera nabalila všelijaké zákusečky a domací pečivo a cukroví apod.že to mám zítra odvézt holkám do práce tak jsem zkusila jen jen kousek at vím co jim vlastně vezu co mamča napekla no a ted se od toho nemůžu odervat jak je to dobré.
Pořád u toho stojím a dlabu ještě že mi nabalila dvě krabice když tk to nějak sesypnu dohromady :grinning:

Ale jinak holky asi to večer mělo úspěch (doufám že na delší dobu) jo ještě jsem ji řekla že jsem ji objednala k psychologovi jestli má nějaký problém a nás se ho bojí nebo stydí říct nebo se ji něco stalo tak to řekne jemu je to odborník ,který ji nezná a nebude se ji smát jen ji prostě poradí (tak na tohle mi neřekla nic) takže at to bere na vědomí smskou ji pošlu termín kdy tam zajdem.

A dneska mi psala že cituji : Lili mohla by ses někde teda poptat na brigádu.Děkuji

Takže že by aspon malý náznak k lepšímu?
Nic letíme za kámoškou na kafčo musím se pochlubit s nehtíkami :grinning:
17. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
aja: A jaký jsi pouzivala testy? Nato,ze je to 31DC tak je ta druha opravdu slaboucka :astonished: . Ja jsem dneska pouzila RapiClear. Ale stejne krom casteho curani a motani hlavy nemam zadne jine znatelne priznaky:frowning2:.

Sabi: Také mě velice mrzi, čím si teď procházíš a držím pěsti aby se to brzy urovnalo, ty jsi byla opět šťastná s rodinou a maminka byla v pořádku! Jsme tu všichni stebou!
17. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Taggy k tomu Tunisu, já tady teď taky hlednám pořád nějakou tu dovču.A jak psala Lancy, my teda přímo v Tunisu nebyli,ale byli jsme na Djerbě a super, hotelový komlex nádherný, služby prvotřídní, jídlo, pití všechno špica, ale nesmíš vylézt ven z hotelového kompexu to je fakt síla :grinning: :grinning: .Ale je to všude v těhle arabských zemích stejný Egypt se nám moc líbil, moře má bezkonkurenční, ale to okolo to je hrozné, vidíš jak tam ty lidi žijí v bídě a uvědomíš si, co všechno máš a až si budeš chtít na něco stěžovat, tak si na tohle vzpomeneš a rychle si to rozmyslíš a jsi ráda, za všechno.A v Tunisu máš vždycky záruku nádherného počasí, tam za celou dobu neuvidíš ani mráček, takže já doporučuju.
17. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Ajjik, měla jsem ty růžové krabičky GS Mamatest??? Nebo tak něco... název si teď nejsem 100% jistá, možná jsem ho trošku zkomolila...
Jsme opravdu hodně malincí, ale my to doženeme :grinning:

Sabi, tak se přeci jen dá trošku do kupy, když už chce brigádu... Hlavně, aby nebyla těhu a nehledá brigádu, aby si mohla zaplatit potrat, takhle to měla od mojí tety, tak její neteř... Chtěla strašně brigádu, aby si mohla zaplatit potrat, jenže už bylo pozdě a v listopadu se jí narodil kluk - byl to úlet z diskotéky
17. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky,

eli, to je mi líto, halvně zvládní ten pohovor

aja, ten utroš budeš uset brát minimálně do konce 12tt. Nejde ho jen tak začít brát a pak jen tak přestat... Jinak k tomu co říkala lussyn, mně to osobně přijde také divné, a to že by jsi měla za 8 dní od oplodnění takhle silnou čárku na testu... No každopádně je to je, hlavně aby bylo vše ok :wink:

ajji, rapidcelar vůbec nepoužívej, má sice citlivost 10, ale ukazuje hrozně falešně, to rovnou vyhoď :wink:
17. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Ježiškote to snad né.
Na sexuální zkušenosti jsem se ji ptala nedávno a říkala loni to bylo poprvé a naposled protože ji to bolelo.
A že s tím mirkem ještě nic neměla.
A navíc jsem ji dala velkou výbavu kondomů.A říkala že kamarádka chodí s klukem který už jejich spolužačku přivedl do jiného stavu a ta šla na potrat takže nechápe že ta anička s ním teda chodí.

Hm já si myslím že díky mě ví co všechno dítě obnáší, jak probíhá interrupce a podobně všechno a ještě v mnohem horším světle ji to líčím aby se podobných věcí vyvarovala.

A to bychom si všimli že blije nebo něco a navíc kouří (tajně) a včera když si uklízela věci tak si vytahovala z kapes zapalovač takže to by ji taky nechutnalo a nekouřila by.
(kouří pouze cigarety vždycky když příjdu tak ji tak letmo očuchám věděla bych kdyby to bylo něco jiného) a vpichy po sobě taky neměla ,zorničky normální velikosti ,nehty normální.
Takže bych si toho okamžitě všimla já si teda všímám těchto věcí dost to je profesionální deformace.

Takže si myslím že to bude opravdu jen puberta a pocit že ona je úžasná my jsme ti trapní s vědomím opic a nikdo ji nerozumí a bráníme ji v rozletu .A protože my jsme si neužili tak nechceme aby si užila alespon ona.
My už jsme staří naši jsou už beztak senilní ,brácha je jebnutý protože ted vidí jen katku, Já jsem taky asi jeblá protože na té MD jsem zakrněla a sedím doma na řiti takže ji to závidím.
A vlastně ji nikdo nechápe.
Ale tím jsme si prošli všichni.

Ted si vzpomínám na jeden citát ale už fakt nevím kdo ho řekl:

Dospívání je doba , kdy se člověk diví jak tak nemožní rodiče mohli mít tak skvělé dítě.

Takže tohle mluví za vše.
17. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Sabi, tak aspoň, že je to tak...

Blondýnko, to já nevěděla, že už se to pak musí brát min. do 12tt, co když mi zítra doktor řekne, že to není potřeba??? Co bych měla udělat??
17. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
aja, no jestli to řekně, tak bych ho vyměnila :grinning: . Bere se do konce prvního trimestru, to znamená do 12 nebo 13tt... Protože to pak produkci progesteronu plně převezme placenta a už se brát nesmí a ani není potřeba...
Ale vážně, myslím že to neřekne a kdyby náhodou ani, tak řekni že ho prostě chceš, že s nám máš třeba lepší pocit.. On vážně tomu miminku docela dost pomáhá a sliznici také... To samé ascorutin, ten také brát do konce 1. trimestru :wink:
17. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Ájo to je těžké uvidíš co ti řekne, on totiž každý doktor říká něco jiného, každý má jiný názor, tak uvidíš co ti řekne, já bych na něj asi dala.
Sabí ten citát je super, snad to je jen puberta a ona z toho vyroste, ale je fajn, že má snahu a myslím, že ji to co ti včera řekla mrzí, proto ti dnes napsala, kdyby ji to bylo jedno, tak by se ani neozvala, si teda myslím.
17. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
lussyn, já ještě neviděla jediný případ, kdy by se progesteron vysadil během prvního trimestru, to není o názoru :grinning:
17. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
No, tak uvidíme, zítra tam jdu odpoledne, tak se těším a zároveň mám menší obavy...

Chci slyšet jenom toto :grinning: : hematom se vstřebal, miminko je zdravé a začíná mu tlouct srdíčko, tady máš recept na kýbl utroše a ascorutinu a uvidíme se příště :grinning: hezky si to maluju, co??? :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
aja, no to docela jo :grinning: Třeba to tak bude :dizzy_face: Jen ten hematom se většinou tak rychle nevstřebává, ale jestli byl malinkatý, tak proč ne :wink:
Obavy neměj, bude to ok :sunglasses:
17. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
aja: Uvidíš, že to tak krásně malovaný taky bude :slight_smile:. Neboj všechno bude v pořádku!

blondynka: Ty mi dáváš! V lékárně mi ho doporučila...
17. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
ajjik, zkus si přečít nějaké recenze na netu. Je brán jako nejméně spolehlivý a dává falešné výsledky... Doporučila ti ho proto, protože je to jeden z nejcitlivějších testů a lekárny z něho mají velkou marži :grinning:
17. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Blondy já teda s ascorutinem nemám dobrou zkušenost, doktor mi ho předepsal, já po něm začala krvácet a stalo se to co se stalo, neříkám, že to zavinil ten lék, to ne, ale přečti si příbalový leták tohoto léku a uvidíš co tam přečteš.Schválně.
Víš já po té mé zkušenosti jsem hodně nedůvěřivá k lékařům a nevím čemu a komu můžu věřit, protože mi můj dr a dr v nemocnici řekli každý úplně něco jiného a já jsem teď hodně opatrná.Nejsem lékař, takže nemůžu říct půl slova jestli je to dobré nebo ne, jen říkám svůj názor a přidávám svoji zkušenost.
17. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Luss, já vím, je tam napsáno neužívat v těhotenství, myslela jsem, že spadnu z postele, když jsem to viděla, ale nakonec jsem zjistila, že to jí kde kdo...
17. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem vás zase dočetla.
lussyn: uvidíme ještě, co se naskytne, chceme jet až na začátku září, po svatbě.... zatím nás nejvíc láká ten tunis, tak uvidíme. líbí se nám ještě španělsko a pak řecko. v bulharsku jsme byli vloni, do itálie a chorvatska už nechceme a egypt mě neláká vůbec....
eli: takže jsi to už dostala?
já jsem dneska 37DC a test opět negativní, ale teplota je stále nahoře, tak já tomu už nerozumím....
17. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Ájik tak jdi koupit nový test třeba ten GS mamavit a zkus testnout znovu.
Ájo jo píšou ho hodně, bere ho kde kdo, asi na ty hematony je dobrý, no uvidíš co ti řekne zítra, ale blondy na to má školu, tak má asi pravdu, přeci jen tomu víc rozumí.
Ahoj Taggy, tak to je divný s tebou, to jsem zvědavá co se z toho vyvrbí.

Blondy a jak ty jsi na tom?O.K?
17. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
lussyn, no je to dost podivné, počkám do konce týdne a volám doktorovi, abych se objednala na prohlídku...
17. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Holky moje, uvidím, co poví zítra... Dneska se mi nechce dělat vůbec nic, ještě že v práci nikdo není a já budu moct jít po 15h domů, jenom něco nakoupím, protože doma vůbec nic není... a budu odpočívat
17. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky, konecne mam od rana cas vas aspon zbezne docist :slight_smile:

Eli: je to pech, ale aspon mas jasno :unamused: Snad to vsechno dneska zvladnes bez vetsich nervu a vecer uz budes v klidu :wink:

ajjik: to je dost, ze ses tu ukazala :dizzy_face: Zatim Ti asi nezbyva nic jinyho nez cekat a testovat :slight_smile:
Je to zvlastni..nejak se nam vsem ten cyklus prodluzuje, ze :angry: Ja to taky dostala az 37DC, eli + taggy mely/maji zpozdeni :angry: I kdyz vlastne vy s taggy jeste muzete klidne objevit // :sunglasses:

sabi: ty mas teda zazitky :grinning: Obdivuju Te, ja bych to s tou rukavici nedala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je videt, ze segra asi trosku pres noc premyslela. Jen at si najde nejakou brigadu..bude mit pravidelny rezim a na kravoviny prestane myslet :slight_smile: Navic uvidi, ze bez vzdelani si pak nikde moc neskrtne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aja: zitra dostanes od Dr. jen pozitivni zpravy, uvidis :wink:

lussyn: a co Ty ? Uz mas po MS :sunglasses:

blondy: kdyz jsi v ty Itosce..nemas nakej tip na dovcu..naka oblast, kde se da jet na kole, udelat vyslap do hor a pak se treba i vykoupat :sunglasses:
17. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
kramli: ahoj, jak je :wink:
17. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
nany: dobre je dneska :wink: Uz se mi pomalu ale jiste krati ty dny v praci :wink: Jeste dva dny a mam tyden volno, ale toho zarizovani co mame pred sebou. No nejak to musime zvladnout. Vcera jsme jeste odpo byli nakupovat v Makru na rozlucku nejake pitivo jak alko tak nealko a nejake parecky na gril. Dneska jdu jeste vykoupit Kaufland, potrebujeme nejake masenko jeste na gril :wink:
17. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.