• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Nany já ti dám tip do Itálie - Lago di Garda je to u nějakého jezera, nádherná příroda cyklostezky, prostě nádhera, všichni to moc chválí, mrkni na to na netu.
17. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Td se tak prodírám účty za svatbu a zjistila jsem že jenom do tedka jsme za ni utratili skoro 25tisíc a to ještě nemáme zaplacený dort,koláče,oběd a hotel.
Tak to se ještě vyšplháme těžce přes třicet tisíc.
To nemůžu ani michalovi říct nebo ho trefí šlak.Prý hlavně malou levnou svatbičku.Hm tak to si ani nedovedu představit na kolik by nás to vyšlo kdybychom měli opravdu pozvat všechny.
Babička (ta moje sprostá babička) je totiž ze 16 sourozenců.
17. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Nany teď jsem na to koukala a je to fakt nádhera a i kdyby jste tam jeli autem tak to není daleko a pro cyklisty je to ideální. Kopíruji:
Nádherná přírodní scenérie, bohatá vegetace zrcadlící se v hladině největšího italského jezera, ostré kontrasty mezi velehorami s alpskou vegetací na severu jezera a mezi středomořským klimatem, vládnoucím na jihu, přitahovaly fascinované návštěvníky již v minulém století.
Na severu ostrova, v Rivě a v Tórbole je surfařský ráj. V letních měsících denně hladinu jezera zpestřují barevné plachty stovek windsurfingů a jachet, radujících se ze stálého větru "Ora", tolik opěvovaného v jachtařském světě. Díky tomuto větru se Garda stala oblíbeným místem regatt. V květnu se již tradičně stává dějištěm největšího setkání příznivců horských kol. Nad Tórbole, které leží pouhých 65 m n. m., leží vesnička Nago, která nabízí díky své poloze ve výšce 220 m n. m. uchvacující pohled na jezero Garda, sevřené strmými svahy dvoutisícovek, jejichž ostré vrcholy se směrem na jih zaoblují, snižují a rozestupují.
17. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Sabi, tak to je síla... Já to pro jistotu raději nepočítala, jen ve zkratce hostina nás stála 16000 Kč (bylo nás 45), ale měli jsme to tam domluvené, že víno, chlebíčky, chipsy atd. jsem si vezli svoje, takže ty peníze byli jen za oběd a večeři, žádné talíře jsme nedělali :slight_smile:
šaty mě stály 5000Kč, MM oblek 2700Kč (šitý na míru), cukroví pekla babička, oznámení 600Kč, kytka 1600Kč, takže kolem 20 000Kč
17. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj chtěla jsem se zeptat jsem 9dc a dneska jsem si zkusila udělat ovu testík a až mě překvapilo jak je druhá čárka výrazná. Je možný že už se ovu blíží dříve,čekala jsem to až tak od neděle.
17. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Andrýsku, všechno je možný... Skoč na manžílka a je to a nepřemýšlej nad čárkama :grinning: :sunglasses:
17. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
17. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Já už si připadám jak prdlá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .To jsem to ted chtěla nechat být že to zkusíme až po dovolený,ale o tom nechce Petr ani slyšet. Dokonce jsem navrhovala že zustaneme u dvouch dětí (ted jsou trošku problémy)tak třetího potomka se taťka nevzdá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Andrýsku, ono by možná bylo nejlepší, kdyby ses vyprdla na nějaké ovu testy a podobné krávoviny... Prostě milujte se a množte se, co ti mám jinýho říct...
17. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Andri tak šup na to, problémy se vyřeší, nějak bylo nějak bude a radost z miminka vám všechno vynahradí :wink:
Sabi a kolik budete mít lidí na svatbě?To já o výdajích za svatbu ani nemluvím, bylo toho móóc.Ale chtěli jsme to tak, tak jsme to tak měli, ale když si vezmu co jsme za to mohli mít :wink: Ale nelitujem peněz a kdyby jsme se měli brát znovu, bylo by to zase tak.
17. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
aja: ja treba ovu testy za kravoviny nepovazuju :pensive: Ale to je vec nazoru :slight_smile:

sabi: no tak to my dame jenom za hostinu a vecerni raut okolo 50.000,- ale nam to zase plati rodice no :wink: A kdyz si vezmu ten zbytek, no ani radeji nemluvit, ale jak pise lussyn, chteli jsme to tak jak to budeme mit a penez nam za to lito neni. :wink:
17. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Děcka to by ste si z toho čurkli.
Už máme zamluvené všechny kočičky.
A zrovna ten jeden od té tříbarevné (jak jsem psala že ji chce jen pokud bude do modra a pod.jak chce posílat ty aktuální fotky kožíšku že je to srdeční záležitost) tak jsem mu poslala další a napsal mi že fotky zaslal několika odborníkům a všichni se shodli na tom že je to 100% modrá želvovinová bikolorka a je nááááááááááááádherná. :grinning:

No tak z toho jsme si málem čurkli :grinning: A to jsem si říkala že je chudáček taková flekatá že ji nikdo nebude chtít tak že bychom přece jenom zrovna jí dali pryč.
Ty jo a takový zájem o kočičku.

A černý kocourek je zas prý exotický bikolor.
o já si z těch lidí asi fakt čurknu ale tak hlavně že se kočičky budou mít dobře všechny jdou do dobrých rukou aspon co sleduji ohledně zájmu o kočičky.
Černobílá už má koupený pelíšek tak já myslím že se budou mít dobře. :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
lussyn: diky moc za tip :slight_smile: !!! Nekdo mi o tom rikal, ze tam byl s detma, ale ja si nemohla vzpomenout na ten nazev, ted uz je to jasny :slight_smile: Tys tam byla ?? :confused:

kramli: to prachy litaj ani nevis jak, co :sweat_smile: Naposledy mi stacil nakup na narozky..jsem na tu cifru civela jak tele na novy vrata :angry:

sabi: mala, levna svatbicka..kde Tvuj skoro muz zije :grinning: To byste museli mit tak 2 svedky a smitec :grinning: MM mel taky takovy predstavy.. :sunglasses:

andrissek: mozny to urcite je :wink: OVU muze byt kazdy mesic jiny den cyklu :slight_smile: Za zkousku nic nedate :grinning:
17. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
No to jsou penízky ještě bez jídla.
Oběd se bude platit až pak (30lidí)
grilování pro přátelé (asi 65lidí)

Takže konečnou sumu ještě nevíme.
17. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Nany my jsme tam nebyli, ale hodně jsme o tom slyšeli a bylo nám to doporučováno, prý tam je vážně krásně, nádherná příroda, někdy se tam určo vydáme, pokud to půjde.
Sabi, jo jo ono se řekne malá svatba, ale i malá svatba stojí velký peníz :grinning:
Určitě ovu tedsty nejsou kraviny, Ája to tak nemyslela, ten kdop má nepravidelný a dlouhý cyklus a dlouho nemůže otěhotnět, je to určitě dobrá věc, takhle si aspoň zkontroluješ jak tvoje tělo funguje, né každý má takové štěstí jako naše Ája, šup na to a už má krásný bříško :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Já to nemyslela, že jsou to krávoviny, ale myslela jsem to tak, ať na to Andrýsek nemyslí, hodí to všechno za hlavu a s manžílkem se na to vrhnou a bude to raz dva
17. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Kramli a co ty, jak to s tebou vypadá?
17. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Já myslím že Ája to jen špatně napsalo ale myšleno to tak nebylo.
Mě by třeba zajímalo kdybych to počurala v době těhu a už celkem vysokého HCG co by se mi tam objevilo.
Kdyby test uměl mluvit tak by mi asi řekl : Ty huso vždyt jsi zbouchnutá to nepoznáš nebo co,ta dnešní mládež to je ale maras. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dělám si srandu třeba by mi řekl :ale holčičko ty už mě nepotřebuješ, když se dva lid mají rádi .......

Jé to my ted připomíná jak ségra ve školce všem vykládala jak se dělají miminka a vyděšené matky volaly do školky a stěžovali si pořád nevěděly kdo to vykládá až došly na to že to říká ségra.
A pak jsme zjistili že to ví ode mě .
Já totiž jako starší sestra jsem ji všechno vysvětlovala.Když se narodila ségra tak jsem dostala chytrou knížku a četla si ji no a když přišla doba zvídavého dítěte a chtěla všechno vědět tak jsem ji to vysvětlila.
Převedla si to do své mluvy a říkala: Když chce maminka a tatínek miminko tak se vyslečou a jsou úplně nahatí a jdou jim vidět pytlíček a prsa a pipinka a pak si na sebe lehnout a pusinkují se a mačkají se (názorně ukazovala na panenkách jak to probíhá) no pak se jim narodí miminko které vyleze pipinkou.

No ale to byste museli vidět a slyšet pak jsme ségru vysílali do obýváku když tam byla návštěva at jim to jde říct že oni to neví.Návštěva se rozpačitě smála naši umírali studem kdyby mohli propadnou se do sklepa a my s bráchou jsme se smíchy rvali za dveřmi. :grinning: :grinning: :grinning:

No už mám zase záchvat smíchu jen si na to vzpomenu. :grinning:
17. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jé já napsala Ája to jen špatně napsalo místo napsala :grinning:
17. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
lussyn: vecer budem doma googlit :wink: libil by se nam nakej malej penzion :slight_smile:

sabi: :grinning: :grinning: :grinning: se tady chlamu. Vy jste museli byt sourozenci za vsechny prachy :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
nany: jj toto litalo ty cifry, ale co nadelas :wink:

lussyn: no ja nevim, nezbyva mi nez cekat...o priznacich radeji nemluvim, mi pripada ze si to vsugerovavam....musime holt vydrzet do pondeli :wink:

sabi: :grinning:DD
17. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Já přesně pochopila jak to Aja myslela. Zbytečně moc to řeším,ale nebudu. Odtet tomu nechávám volnej pruběh. Když bude chtít mimčo k nám příjde,když ne máme už dvě :slight_smile: :wink:
Koukám píšete kolik vás stojí svatba. Penízky se hezky kutálej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale zase budete mít na co vzpomínat :wink: .
Já už mám za sebou svatby dvě :wink: :wink:
Jdu vzbudit Péťu a pomažeme do toho M.C.
17. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
17. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ted to vypadá že se na to vrhnem jen když jsou plodné dny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,tak to nééééééééééééééééé :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Jen mám ráda přehled kdy to asi je :wink:
17. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Andrýsku, jsem ráda, že si mě pochopila, nemyslela jsem to zle... :slight_smile:

Sabi, tak z tvýho příběhu jsem se málem počůrala smíchy :slight_smile: jdu radši na záchod nebo dílo zkázy bude dokonáno :grinning:
17. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ajo vždyt to by mě ani nenapadlo a i holky vědí že jsi to zle nymyslela :wink:
17. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Sabí teda jak ty to děláš,ale dokážeš člověka pobavit, fakt, jsi asi pěkný číslo, dovedu si to přesstavit, jak to na těch bárbínách těm dětem názorně předvádí, fakt hustý.To já dělal v mateřský školce a měli jsme tam takovej dřevěnej domeček ve kterém si děti hráli, měli tam deky a nosily si tam různé hračky, jednou si tam zalezli a byla tam docela hodný, tak se jdu na ně podívat a co nevidím "Péťa leží už nevím na kom a dělá ty pohyby a ostatní na ně koukají.Jsem koukala jako blázen říkám, proboha Péťo co to děláš.Kluk věděl, že to je něco špatně, že to dělat neměl, začal mi brečet, chudinka malej, a pak mi řekl, že to viděl u tatínka v časopise.Rozumíte našel domá tátovo péčko, tak si to prohlídl a pak to dětem ukazoval.Fakt hustý to v tý školce bylo a takovej příběhů bylo víc :grinning: :grinning: .jo jo brzy se budem my učit od dětí :wink:
17. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Luss :grinning: :grinning: :grinning: tak to je síla
17. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
No nic, děvčátka koťátka, jdu pomalu domů, ještě zaběhnu nakoupit a hurá domů a odpočívat... Asi si zkusím koupit ten Mamidrink, uvidím jak to chutná :slight_smile:
Přeji vám krásný zbytek dne a zítra se na vás budu těšit :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
lussyn: no jo to je jak v te knizce....Vsechno co jsem potreboval v zivote vedet jsem se naucil v materske skolce :grinning: :grinning: Nebo tak nejak podobne znel ten titul, ale o cem ta knizka je vazne nevim :unamused:
17. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.