• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussyn, jo já vím že tram je nepouužívat v těhotenstcí, ale to je skoro na všech lécích, já osobně bych příbalové létáky v té podobě jaké jsou tak pro laiky zakázala...
Jinak ascorutim není všelék a dává se dost čato naprosto zbytečně... Já ho třeba brala docela často, protože mám křehké cévy a nedostatek vitamínu K, takže z toho ta krvácivost a řekal bych že asi i ta sraženina a vím, že ascorutin mi na to pomáhá... Jinak jak o tom hodně vím a mám spoutu dokrotů známých beru to trošku jinak, ale chápu, že jim nevěříš, zvlášť když ti každý řekne něco jiného a občas se chovají tak jak se chovají....
Jinak já jsem ok, nešpiním a dneska mi ani celkem nic není...

nany, to je jednoduché, v podstatě v celé itálii. Ale čím pojedeš níž, tím je to hezčí. to jsem ti poradila, co? :grinning:
17. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
aja, sabinecka, koukala jsem že řešíte, na kolik vyjde svatba. to já vám ani nemůžu napsat, kolik jsme za to dali my... :sweat_smile: A to jsme ti přitom neměli nic extra nobl a raut byl u známých za poloviční cenu, než dávají obvykle. Taky mě pak ta konečná částka docela překvapila :confounded:
17. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
blondynka: tak je to jenom jednou za zivot ne??? Teda aspon pro vetsinu z nas :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
kramli, hele pro mě určitě. I když bychom se rozvedli, znovu bych do toho nešla... I takhle to bylo spíš proto, že to bylo potřeba, než že bychom bez toho nemohli žít.... Kaqždopádně jsem si to užila a nelituju jediné koruny. A ty francouzské šaty byli nádherné :dizzy_face:
17. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Ájo tak se měj krásně a užívej sluníčka, venku je tak nádherně.Hlavně odpočívej.
Jo holky celej život je drahej a co jinýho by jsme s těma penězma měli dělat než je utrácet?Je to oběživo, tak ať obíhá :grinning:
17. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
lussyn, přesně tak... Peníze budou a my ne :sunglasses:
17. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
lussyn: krasne receno :wink: Do hrobu si je nevezmeme ze? Ale nekteri lidi to proste ne a ne pochopit, rozhadaji se kvuli penezum s celou rodinou a skudli a porad se tvari ze maji malo....no hnus :angry:

blondy> pro me je to taky poprve a naposledy :wink:
17. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Jo tak v to já taky doufám, že je to poprvé a naposledy, že nám to vydrží celý život, s tím jsme do manželství šli.
A přesně Kramli každý svého štěstí strůjce, to říkám já, jaký si to uděláš takový to máš, kdo není líný a chce pracovat, tak práci sežene vždycky a peníze se dají vždycky vydělat, chce to jen se snažit.Ale lidi si budou pořád stěžovat jak je to, či ono drahý jak nemají peníze a pak stačí se jít podívat do nějakýho supermarketu a vidíš ty plný košíky, tak o čem to pak svědčí? :slight_smile:
17. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
lussyn, že na žrrádlo bude pořád a v tom se česká člověk neošidí :grinning:
Ale s tím co píšeš úplný souhlas :wink:
17. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Blondy dnes je u nás taky krásně, takže dnes ti ani nezávidíme, ale páč jsem až do šesti v práci, tak si toho sluníčka moc neužiju, ale holky už určo užívají.Třeba Sabča nebo Kopretinka u tchánovců a nebo Andrissek v centru, jo vy se máte kočandy, ale já už taky upaluju ať si ho taky trochu užiju páč od pátku zas hlásí, déšť, déšť a déšť a aby toho nebylo málo, tak i zimu. :angry: :angry: :angry:
17. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
lussynm, to je klasika, na víkend se to vždycky zkazí.... Tak hlavně, že už mám skoro po práci, přeji hezký večer :wink:
17. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Lussyn: díky za podporu :slight_smile: zatím to do hlavy moc neleze :frowning2: Jsem teprv u prvního bloku (z devíti) raděj bych se někde procházela po parku :slight_smile:
Prohlížela sem si bříška, co tu ty naše těhulky mají... jsou krásné :slight_smile:
Mějte se hezky, fandím s námi všemi :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Dnešní tabulka 17.6.

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................11 DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................49 DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................1 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 13 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................24 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........37 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................7 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................6 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................18 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 9 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................1 DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 06/09.........................22 DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................36 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................38 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................39 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................16 DC, kyselina listová, Calibrum

Bohužel moje naděje na těhu je pro tento měsíc bohužel pohřbena. Odpoledne jsem to dostala :frowning2:.
17. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dnešní tabulka 18.6.

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................12 DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................50 DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................2 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 14 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................25 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........38 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................8 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................7 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................19 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 10 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................2 DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 06/09.........................23 DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................37 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................39 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................40 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................17 DC, kyselina listová, Calibrum
18. čer 2009 v 05:27  • Odpověz
Začínám být nervózní a nemůžu spát ale není to stres mám z toho dobrý pocit že mám vše naplánováno a zařízeno takže krom počasí se nemá co pokazit. Mamka mi včera ještě nadávala at si zajdu koupit jiné boty že v těch co mám tak se zabiju at si uvědomím že je ze mě matka dvou dětí a nesu zodpovědnost za obě dvě.
Prostě se ji nelíbí můj podpatek slíbila jsem že půjdu opatrně ,šaty si budu poctivě zvedat protože je mám dlouhé takže nezakopnu a všechno jsem tam musela odkývat.

Dneska mě vzbudil sen jak od té svatby letím za mamkou a říkám ji ty mi jako nejdeš ani na svatbu do toho mamka a ona už je tedkom?Říkám ji že už je po.A ona a kde máš prstýnek a podepsala ses?Panebože já nemám prstýnek a mamka tak to je ale neplatné když nemáš prstýnek a ani ses nepodepsala. :frowning2:

No to jsou prostě pracující nervíky. :slight_smile:
Dneska vezu ty dobrůtky kámoškám do práce mamka mi dala ještě další krabici takže jich mám 3ks aspon tam nepojedu jak nenažranec s poloviční krabičkou :slight_smile:
A pak si dodělám dekoraci na auto at ji můžem pak uvázat no jo akorát.
Jedeme s michalem jedním autem od nás z domu na svatbu takže i tím nazdobených autem pojedu ráno ke kadeřnici ? Ty jo tak nad tím jsem vůbec neuvažovala.

Protože ke kadeřnici jedu ráno na 7hod.mám už přijet i s vrškem od šatů at to pak neoblíkám přes hlavu i s korunkou že mi ji rovnou do toho účesu zasadí a rovnou mě i nalíčí.
Hm takže když budu mít od večera ozdobené auto tak to budu muset ráno jet i s těmi ozdobami no snad mi s tím nikdo nic neudělá (i když v sobotu ráno zas takový provoz škodolibých chodců být nemusí) jinak už bych to asi nestihla časově spravit.
No jestli mis tím někde něco udělá tak budu tak sprostá že strčím těžce do kapsy i dlaždiče.
Jo když už mám vztek tak jsem na bodu varu a co mi v tu chvíli za slova letí z pusy tak to šílená spoušt.

Kdybych ěmla sama sebe ohodnotit tak si myslím že jsem sangvinik ale se sklony k cholerismu. :angry:
18. čer 2009 v 05:43  • Odpověz
Jé to jsem zas toho napsala. :grinning:
18. čer 2009 v 05:43  • Odpověz
Kde všichni jste?
18. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
Já než jsem to přslabikovala, tu tvou slohovou práci :grinning:
18. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky, koukali jste včera na Ulici??? Ta ředitelka včera o to miminko přišla, tak doufám, že tímto dílem se naše společné cesty rozcházejí... Stejně nevěděla s kým to má :wink:
Jsem dnes celá na trní z té kontroly, už aby bylo 14:15...

Co vy máte dnes v plánu??
18. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Tak to jsem se zrovna nedívala.
Dneska jdu odvézt holkám do práce ty dobroty a dodělám tu ozdobu na auto tajně jsem doufala že michal pojede se mnou jim to odvézt ale on nikam nejde.
Tak mu vysvětluji že nejsem schopna tam odnést tři krabice a ještě držet sabču za ruku a obsluhovat se s klíči apodobně.
No prostě ne tak at nechám sabču doma že s ní bude radši doma tož já ho ještě před tou svatbou přidusím.

Ale kašlu ho nechám mu sabču doufám že bude hodně otravná a já se mrknu ještě po obchodech.
Vrátím se až na oběd at si to taky zkusí jak je sabča náročná.
18. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Jasně, jen ať si to užije
18. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Ted jsem mu ji oblékla dopapkala čokoládku dala jsem sabči ven taky čokoládku s červenou náplní a sladoučký perníček (ona to tiž vždycky tak s chutí spapká že je špinavá fakt až za ušima a je celá upatlaná a ulepená)
Hm?Taková sladoučká posta.No ten bude nadávat až ji bude umývat. :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A už mám hned úsměv na tváři.

Jdu se oblíkat
18. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
18. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Tak na sebe dávej pozor a užij si setkání s kolegy :slight_smile:

Páček shledáček
Tak co těhulky jak je?
Sabi pomsta bude sladká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska mi to v práci zatím vůbec neutíká, mám nějaký kopr... Už aby byly dvě hodiny a já mohla vypadnout
18. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Ajo já bych se zase nejraději zbalila a vypadla na celej den někam do práce a přišla bych až budou děcka spát.
Jsem tak naštvaná ještě ze včerejška (hrozně mě naštvala Denisa) že mám uplnou depku :frowning2: :frowning2:
18. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Co ti udělala, vopice???
18. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Její chování je otřesný . Budto kňourá kvuli každé hovadině (včera tady měla kamarádky a to nevidíš než že na sebe ječej nebo se rvou) .Drzá je uplně otřesně,že už včera dostala fest na zadek. Večer když má jít spát tak nám dělá neuvěřitelné scény. To spí s náma v ložnici. V pokojíku být nechtěla tak tam je Péťa sám a je uplně v pohodě a tady ta koza mě přivádí k šílenství.
To máme jet na dovolenou tady s těma známejma co maj ty holky co tu včera byly. Včera jsem řekala Petrovi že se na dovolenou vubec netěším a nejraději bych zustala doma . Je to snad první dovolená v životě kam se mi vubec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
No jo, ber to tak, že si vynucuje tvoji pozornost, přeci jen je Péťa menší, tak se mu nevědomky věnuješ více než Denisce... Možná ji zkus trošku postrašit, až zase bude kňourat, tak si ji vezmi bokem a klidným hlasem ji řekni, že když takhle kňourá, tak že zrušíš dovolenou a celé léto budete sedět doma na zadku, žádné kámošky, žádný bazén, žádná TV. Třeba to pomůže, těžko říct...
18. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.