• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
To jsme jí už včera postrašili s Petrem že se na dovolenou nepojede. No uvidíme . Mám dneska zkaženej celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdu něco dělat a odreagovat se. Zatím páááááááááááááááá
18. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Andri tak tohle je druhá fáze vzdoru.
Je to psychologický vývoj každého dítěte.
První fáze nastává okolo 2-3 roku a druhá 6-7 let tak to si ted s ní užijete.
Musíte být neoblomní co řeknete co platí a nechat ji at se vzteká a spát v pokojíčku.
Vím že se mi to kecá ale myslím to dobře jinak s ní pak nevydržíte jenom si s vámi porovnává sílu a trpělivost a vy ji nesmíte ukázat že má možnost vyhrát.V tomto případě s liberalistickou výchovou či demokratickou výchovou do háje ted musí převelet vaše vláda.
Je to období které přejde ale u každého dítěte je to individuální a nikdo ti neřekne jak dlouho bude trvat zrovna u vaši denči.
Malý bude mít za chvilku dva roky tak yv si to budete užívat dvojmo tak to vám nezávidím hlavní je vydržet.
18. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Krásnéééé ránóóóó,
teda Sabí ty tvoje sny, top je fakt sranda, ale tyhle sny jsme asi měly před svatbou všechny, mě se zas zdálo, že jsem se zapomněla obléct do šatů a na obřadu jsem v pyžamu a takový pitominy.Neboj všechno bude v pohodě, svatba bude nádherná a ty budeš ta nejkrásnější nevěsta.
Andri, že by puberta?Neboj to zvládnete, na dovču se těš, to víš s dětičkama to není vždycky tak jednoduchý :wink:
Ájo já myslela, že máš toho dr v pátek, tak už dnes jó?Tak to držím palce.
Já se tady dnes moc vyskytovat nebudu, odpolko jedu do Prahy koupit konečně nějaké ty šatičky a pak budu až do pondělka mimo, tak se s vámi rovnou radši i loučím, nevím, jestli se sem dostanu.Takže všem držím palce, Libuško na tebe budu v sobotu myslet, ať je ten váš den ten nejkrásnějším, všem našim potencionálním těhulkám držím palce, těhulky vy se opatrujte a Ájo ať to dobře dopadne.
18. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky, konecne mam chvilku klidu, tak nakukuju :slight_smile:

aja: Ulici jsem nevidela, byli jsme s MM na kole.. To je teda pech..no ale je to jen serial. Ty budes v poho :wink:

sabi: delas mi tu po ranu chute s tim cukrovim :dizzy_face: v kolik hod. to v sobotu mate :confused:

andrissek: kdyz jsme byly maly, tak jsme se s kamoskama furt rvaly, hadaly (o segre nemluve :grinning: ) Nezarli treba na malyho :confused:
18. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Jasně, vydržet... my jsme byli se ségrou mlácený jako žito a takovýhle scény jsme dělaly až v pubertě a i tak nám ta´tka vždycky takovou pleskl, že byl klid. tenkrát jsem byla uražená, ale dnes vidím, že nic jinýho by nám stejně nepomohlo
18. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
lussyn: ty se mas :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mne to tu dnes neba a to jeste neni ani obed :confounded: Kam si jdes pro saticky :confused:
18. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
nany, to mi povídej, dneska tu asi umřu :wink:
18. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
holky ja se asi nedockam, jeste 5 dnu do ms a ja bych nejradsi testovala uz ted :grinning:
18. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
aja: jj..kouknu ven a nejradsi bych to tu zabalila :slight_smile: Jenze ty uz jdes ve 14 hod...ja az nekdy po 16 hod. :rolling_eyes:

majatob: treba uz zadna MS nedorazi :wink: Jak se citis :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Holky díky ,hned mi je trochu lépe když se mužu svěřit :frowning2:
Majo uplně přesně vím jak se cítíš. Já to nevydržela a testíkovala ale nic tam nebylo tak snad ted :sweat_smile:
18. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
nany, citim se furt stejne :grinning: akorat se mi znicehonic odstavil Tobik a to byl desnej zavislak a najednou ani cuc :sweat_smile: a to spineni se neobjevilo...jinak vse ok... :wink:
andri, ja budu testovat nejdriv v den ms, protoze me to vzdycky hrozne mrzelo, ze byla jen jedna carka, takze na to prdim a tech 5 dni to jeste vydrzim :grinning:
18. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Majo budu moc držet palečky. Bud ráda že se malej odstavil sám. Je mi uplně jasný že je ti to líto. Já kojila Dendu 21 měsícu a Péťu 19měsícu a bylo to takové divné potom když jsme přestali :wink:
18. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj majatob, tak držím palce, tak testovat můžeš, vždyť ti v tom nic nebrání, no né :grinning: Hlavně aby tam bylo vidět to, co chceš :slight_smile:
Nany mám jedny vyhlídnutý v Praze na Arkádách a jedny mi vybral manžílek na Vinohradech je z nich nadšenej, tak se na ně pojedu podívat, tak jsem zvědavá :wink:
Ájo s tou ulicí, ono nakonec bude ráda, že o to přišla, když si nebyla jistá s kterým to vlastně čeká, to tebe se netýká,takže ta podobnost, která tam byla ze začátku, byla jediná a poslední.I když ten Vojtek(myslím, že ten měl byt ten druhý možný otec), ten teda vůbec není špatnej :wink:
Andri neboj bude to v poho, holky jsou holt haštěřivky, ty se budou hádat vždycky, nejdřív kvůli hračká a později kvůli chlapům, známe to :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Lussyn já si snad budu raději to třetí přát kluka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
andri, jo jo, lito to je, ale uz zacinam byt rada, ze to slo tak hladce.. :slight_smile: jeste furt se teda v noci budi jak byl zvyklej, ale staci dudel a spi dal :slight_smile:
luss, prave proto pockam :grinning:
18. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
ahojky holky :wink:
18. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Jasně Andrýsku, kluci jsou na tohle trošku lepší :slight_smile: kluci se nikdy mezi sebou nezhádají do krve, ty se do krve dobijou, ale pak spolu dál kámoší a hlavně se nepomlouvají jako holky... :slight_smile:

Tak vydrž Andrýsku

Maja, tak to je super, že malej ti krásně spí, aspoň se můžeš v klidu vyspat
18. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
lussyn: hmm..na Vinohradech..to mam za rohem :slight_smile: Jedes do OC na Floru ?

kramli: ahoj :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky,
nany, tak co jeřáb, už konzumuješ? :sunglasses:

kramli, koukala jsem na grafík, abych pravdu řekla úplně moudrá z toho nejsem, pořád je to tekoavé nejednoznačné, tak jsem zvědavá, co z toho bude :grinning:

aja, tak ať ti to rychle do té kontoly uteče. Jo jinak jsem koukala do druhé diskuze, že jste řešili velikost miminek. Ono je to tím, že tboě řekl velikost plodového vejce a holky mluvili o velikosti embrya (které se vyvijí uvnitř plodového vejce) :wink:

sabinecka, ty jsi tedy spisovatelka :wink:

andri, neboj, ono se to nějak urovná. My byly třo holky a občas to bylo fakt zajímavé, k tomu ještě já extrémně tvrdohlavá :grinning:
18. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
blondy: jerab si statecne davkuju a kupodivu na to ani nezapominam + k tomu tak 1 salek kontryhelu denne :wink: Jak dlouho jsi to uzivala..resp.za jak dlouho jsi pocitila zlepseni :confused:
Jdes dnes na plaz :sunglasses:

sabi: ty by sis mela zalozit nejaky svuj blog :slight_smile: docela dobre se to cte :wink:
18. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Blondýnko, to jsem ráda, že ses ukázala... Mám dotaz - utroš je super, ale první dny mi vůbec nevytékal a teď už od včera mi začal vytékat, co to znamená??? může to znamenat, že problémek už je fuč???
18. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
nany, no já měla zlepšení hned první cyklus užívání, a při třetím jsem otěhu (myslím to současné těhu). Ale ještě ke kontryhelu jsem měla i maliník :wink:
Na pláž nejdu, ještě chci nechat trošku zahojit to koleno, takže do vody stejně moc nemůžu, na sluníčko taky nemůžu, a na to abych ležela pod slunečníkem a nemohla se ani vykoupat se můžu víš co.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Půjdem o víkendu s manželem :dizzy_face:
18. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
blondy: diky za info :wink: me zacina nejak pobolivat podbrisek, tak doufam, ze to neni OVU, pac MM je fuc a bude az zitra vecer :rolling_eyes: Vecer pro sichr udelam OVU test, abych neplasila zbytecne :sunglasses: :grinning:

Tady je dneska celkem hic, tak jsem si na Tebe vzpomnela :wink: At Ti to do vikendu rychle utece :wink:
18. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
aja, to víš musela jsem se vyspat :grinning:
No myslím, že to s tím nemá nicc společného, já to mám podle toho, jakkou kvalitu a kolik mám cervikálního hlenu, takže většinou mi nevytéká, ale když je hleníku víc a těkutější, tak se to smíchá a dohromady toršku vytéká... Ono si taky tělo vezem jen tolik co potřebuje, a když mám dost svého progesteronu, vemze si méně...

nany, no jsem slaměná vdovy, která nemůže nic dělat, tsakže to moc ryhcle neutíká :grinning:
Uvidíš, ona určitě na manžela počká :grinning:
18. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Blondy, díky za info... Uvidíme, co nám dnes poví pak dochtor :wink:
18. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
nany: ahojky :wink:

blondy: no ja z toho teda moudra taky nejsem. Je to cim dal tim zajimavejsi :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
aja, doufám, že nám to taky hned pak povíš... Ani nevíš, jak ti přeju, aby mimičko hezky povyrostlo a bylo vše ok :wink:

kramli, to máš pravdu :grinning:
18. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Hned jak přijedu domů, nenechám vás přeci čekat... dnes to mám naplánované následovně, až přijedu od Dr. pustím koníka, podělím se s vámi o radost, odpočinu si a pak se pustím navček do úklidu celého bytu, musím vytřít apod. neuklízela jsem 14dní :sweat_smile: se stydím, vždycky jsem jen vysála a umyla nádobí, ale dnes to musím udělat trošku důkladněji
18. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
*navček = navečer - nějak se mi popletla písmenka :sweat_smile:
18. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.