• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
aja, my to pochopily, neboj...
Hele nechceš ještě s tím úklidem nějaký den počkat, fakt by jsi se měla šetřit....

Jinak dala jsem si do albíčka UTZ z toho 7tt, omluovám se za špatnou kvalitu, ale něco tam snad vidět je
:dizzy_face:
18. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
blondy: jj, uvidime..doted jsme se snazili maximalne, tak dneska si holt dame oddych :grinning:
Co Te zamestnava ted..teda krome MK :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kramli: ty musis mit porad neco extra :grinning:

aja: jakej generalni uklid :astonished: Mas odpocivat, ne :confused:
18. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
nany, no naštěstí mám zrovna docela časově náročnou práci pro jednu firmu, personální audit, takže zpracovávám to. Jinak bych se asi zbláznila a za týden mi přijedou kamarádky, tak pak budu mít o zábavu postaráno :grinning:
18. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
blondy: aspon, ze tak :wink: dusevni praci delat muzes :grinning:
S kamoskama pekne pokecate..chtela jsem napsat "zaparite", ale to jde ted mimo Tebe, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
nany, ale to já trošku zapařím neboj. Nepotřebuju k tomu alkohol :grinning:
To jsem tedy ráda, že to mám dovolené... Ale není to moc radostná práce, má jít pryč 10% zaměstnanců a v podstatě já musím říct kdo,chudinky lidi.... :confounded:
18. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Blondýnko, krásná fotečka :slight_smile:

Já uklidím, ale žádný extrémy - vynesu koše, umyju nádobí, vyluxuju, vytřu a utřu prach... Samozřejmě pěkně pomaloučku a pokud bych se cítila unavená tak na to kašlu...
18. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Áji jen jsem ti chtěla říct k té paní ředitelce z Ulice dneska bylo v ukázkách jak se někoho ptá zda to miminko cítilo že nebylo chtěné a právě proto třeba odešlo.

Takže mezi Vámi je hned několik rozdílu - není vdaná ,nevěděla s kým to čekala, byla nevěrná a to miminko nechtěla.

A ty jsi přesný opak. :slight_smile:

Hned se ozvy co mimčo jak vypadá.

Jsme ráda že jste všechny v pohodě a v pořádku.
Přijela jsem trošku dřív domů než jsem původně chtěla a kdyby jste viděli tu úlevu v jeho tváři když mě viděl jet do brány tak z toho byste dostali záchvat smíchu.
Tak štastného už jsem ho dlouho neviděla.

Holky v práci řešili situaci jak se člověk na dýchači a ještě tlumený může sám extubovat.
Tak jsme se tomu posmáli a pobavili se nad tím.
Jinak mě chválili jak jsem krásná říkám jim že já jsem snad krásná pořád nebo NE?

Tak se shodli na to že čekáme kluka, protože jsem moc zkrásněla. Tož já se z těch bab asi počůrám. :grinning:
18. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
To my ale víme, že čekáte kluka, Michal přeci umí dělat kluky na přání, ne??? :grinning: tak z něj nedělej buznu :grinning: :sunglasses: :slight_smile:

Tak přesně za 2 hodinky už toho svýho čmuchíčka uvidím, jak já se na něj těším :wink:

Sabi, co je to extubovat??? :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
blondy: to Ti teda nezavidim :pensive: No, ale je to taky prace :confused: Fotka pekna..neco se tam klube :dizzy_face:

sabi: ..pockej az mu tam za chvili nechas obe deti na krku :grinning:
Takze to bude kluk, to je jasny..i Tvuj skoro muz to rika, ne :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
aja, tak ot už máš za chvíli...
No já být tebou tak bych se ještě na ten úklid zeptaal doktora... Ale uvidíš, třeba už budeš mít štěstí a vstřebal se :wink:

nany, no ono je to lepší v tom, že já ty lidi neznám. Na tyhle věci se vždycky berou lidi zvenku, hlavně tomu musíš rozumět, to jedna věc a ta druhá důlěžitější je, že nesmíš být ovlivněná těmi lidmi, jako že tahle je fajn, tahle má dítě, tenhle má problémy s manželkou, od toho všecho se člověk musí odprostit a když ti lidi znáš, dost dobře to nejde....
18. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Extubace je zrušení endotracheální kanyly pro dýchání.

Laicky řečeno je to trubička usnadnující dýchání pokud člověk na to nestačí sám nebo třeba nemůže.
A protože je to přece jenom cizí těleso v ústech a lidem to vadí draždí je to tak se trošku přispí právě proto aby si to nevytrhli.
Ruší to lékař nebo taky sám pacient (z toho nejsme moc nadšení).
18. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
blondy: to je jasny, ja bych to ale asi stejne delat nemohla..porad bych nad tim premyslela :confused:

sabi: dik za kurz zdravovedy :grinning:
18. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Sabi, hned jsem o něco chytřejší .-)

Moje sestra dělala zdravku a jednou byla na soutěži a měla otázku, co uděláte s vyhřezlým střevem... Tu soutěž tenkrát vyhrála a doma mě zkoušela z těch otátzek...

Tak jsem jí říkala, že bych to střevo uřízla a zatlačila zopátky
18. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak to by pak byla velká sranda.
Při představě jak vidím jak z toho perforovaného střeva vytéká obsah do dutiny břišní ,kde samozřejmě způsobí peritonitidu a 100% i vážný septický stav jedince tak to by měli lékaři co dělat. :confounded:

Takže zdravotnictví není tvůj obor kterému by ses v budoucnu chtěla věnovat že?
Teda ted jsem si vzpomněla na tu sestru z ordinace tak ta je nehorázné střevo ta by letěla z hodinu na hodinu s ní by se fakt člověk dostal do kriminálu.
Ono vlastně každý zdravotní pracovník je jednou nohou v kriminále.

Tak ségra musí být určitě odborník na pravém místě a moc šikovná když vyhrála soutěž. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ségra je šikovná a moc ji to baví...
18. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Holky tak svědomí zapracovalo ted mi napsala ségra zda ke mně může přijet že by si se mnou chtěla o všem promluvit.
Napsala jsem ji že samozřejmě

Tak jsem zvědavá třeba ji to mrzí co mi řekla ohledně té svatby no uvidíme
18. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
držím palce, Sabi a já frčím...
Kdyby ses tu už zítra neukázala, tak přeji na soboru vše nej a čekáme fotky
18. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
zítra tu budu dopoledne určitě protože mi přivezou koláče takže bud číhat až odpoledne budu mít zas honičky .
Držím palečky aby bylo mimuško v pořádku.
18. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
aja: drzim palce :wink:

sabi: jj, je videt, ze segra nad tim hodne premysli a asi ji mrzi, co Ti rekla..je to na dobre ceste :wink:
18. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
nany, no to víš no... Ono sposut lidí si myslí, že personalitstika je úžasná věc, že si pováš s lidma a tak, ale člověk musí být bohužel trošku svině, jinak nikdy nebudeš dobrá. Je to sice hnusné to takhle říct, ale firma je priorita, lid jso až na druhém místě. Ale musíš najít tu správnou hranici mezi, protože když jí nenajdeš, brzy skončíš....
18. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
blondy: to asi mezi zamestnanci neni tahle pozice moc oblibena co??? :unamused:
18. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
blondy: rozumim...po SŠ jsme dokonce uvažovaly s kamoskou, ze si podame prihlasku na FF prave na obor andragogika+personalistika :grinning: Ona to pak zacla studovat dalkove a ted dela v jedne nadnarodni firme a cas od casu nas v hospode bavi historkama z "oboru" :sweat_smile:

Jak dlouho se tomu venujes :wink:
18. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
kramli, tak já si nikdy nemohla stěžovat na to, že by mě lidi neměli rádi. Ale každopádně když lidem vemeš nějaké benefity, něco jim omezíš na co jsou zvyklý tak prskají. Ale většinou se to všeobecně schazovalo na vedení, ne jenom HR, takže jsem v tom nebyla sama :grinning:
Akorát jsem se jednou dozvěděla, že se mě lidi u pohovoru bojí, že vypadám hrozně přísně,což mě fakt překvapilo :grinning:. Ale já dělala pak už jen poslední kola do středního a vyššího managementu, AC a nebo když jsme potřebovali někoho do top, jinak na to nebyl čas, což mě vždycky hrozně mrzelo...
Ale já větší množství lidí nikdy nevyhazovala, to je pro mne teď vlastně premiera, a oni mě neznají, naštěstí.... :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
blondynka: no tak to si te teda uz vubec nedokazu predstavit, pokud vypadas tak ze se te nekdo musi bat :grinning: Ja si te predstavovala jako takovou krehci stihlou blondynku s dlouhyma vlasama a nohama, hodne inteligentni a ono to zatim vypada ze budes nejaka Lochnesska prisera :grinning: :grinning: :grinning: Teda, teda se nestacim divit :grinning:
18. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
kramlinka, prý vypadám hodně přísně, nevím... Je pravda, že já jsem někdy v práci dost nepříjemná a odměřená, ale to k tomu tak nějak patří, ale zas se s lidmi na pohovorech bavím i o normálních věcech, smějeme se a tak, tak mě to právě docela překvapilo. Každopádně si ale o mě v pracovním styku lidi myslím, že jsem takováta přísná meternice, ale ona to přitom není pravda a jen to taky vypadá :grinning:

Tak příšera jo? No to tedy děkuju :grinning: . Oni jsou spíš lidi překvapený, protože vždycky čekají ženu tak kolem 50 a ona přijde mladá blondýna :grinning:
18. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
blondynka: no jo no to se nemas cemu divit, ja bych to ocekavala asi podobne anebo postarsiho pana :wink:

Jinak ted koukam na ty stranky mereni bt jak jsou tam ukazky tech krivek a narazila jsem na jednu fakt zajimavou, ma to taky docela rozlitane.... http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/56255.html?u=1
18. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
18. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
kramlinka, já se nedivím, spíš jsem se tím vždycky bavila, jak těm chlapů spadla čelist :grinning: . Tak oni vždycky vědí jméno, takže vědí, že jdou k ženské. Ale kdyby byli chytří, koukli by se tenkrát na stánky, protože tam jsem měla fotku :sunglasses:

Koukám na tu křivku, to testovaal tedy docela pozdě.... Jinak rozlítaná je spíš ta první část, ale jinka je ta křivka docela ok, nidační dip a apk už se teplotka drží krásně nahoře.... Projízdíš křivky jo? :grinning:
18. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Ten druhý je hodně divoký, zajímalo by mě, jak přišla na tu ovu :sunglasses: . Protože modré čáry znamenají že si jí vyznačila samaa že by měla pozitivní test až 20 DPO, to je divné....
18. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
blondy: a dostala jsi nekdy aspon pozvani na kafco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kramli: tak cos vykoumala :confused:
18. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.