• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Už jsem tady, vydržte vteřinku, než ás dočtu a napíšu vám co a jak
18. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
nany, to si nikdo nedovolil, protože každý věděl, že by okamžitě skončil. Ale pak když jsme je vzali, tak to zkoušeli :grinning:

kramli asi ještě koumá :grinning:
18. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
blondy / nany: jj koumam ale jen tak ze zvedavosti, a zjistila jsem ze zase nejsem tak vyjimecna :unamused: :grinning: :grinning:

blondy: v te druhe krivce jestli jsem to pochopila tak si to tak nejak odhadla podle cipku....ale taky se mi nezda ze by mela pozitivni test az tak pozde....tezko rict :wink:
18. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
kramli, já osobně si myslím, že je to nesmysl....

No ono když koukáš do těch křivek, tak nse občas nestačíš divit :grinning: . Řekla bych, že jsi ještě plně v normě :dizzy_face:

aja, tak jak?
18. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak holky, pan doktor, jak už jsem tu několikrát říkala je takovej svéráznej, ale hodně se zajímá o novinky, jezdí každou chvilku na konference...

říkal mi, že na poslední konferenci se dozvěděl, že v zahraničí už moc ženám neříkají, že tam nějaký hematom je nebo není, protože prý na kvalitu plodu, ani šanci na potrat to prý nemá vliv, ženský se tím prej pak stresujou a to je na prd...

srdíčko jsme zatím nevyděli, protože je prý ještě brzy, prý se o proti minule posunulo, ale zatím pořád nemáme vyhráno, takže ve středu další UTZ, tak uvidíme

Jinak jsem dostala ten utroš a a ascorutin a říkal, že ten utroš teď už stačí brát 3kuličky večer před spaním, že to prý stačí...

Ale mám z něj takovej pocit, že mě pořád psychicky připravuje na to, že to nedopadne, že o mimčo přijdeme, protože mi říkal, že těhotenství je loterie, že je to 50:50 že to dopadne dobře...

Tak uvidím
18. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Jo a ještě jsem dostala Prenatal box a 3 krabičky vzorků Gravitalu (celkem tedy 15 tabletek)
18. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
aja, tak hlavně že se plodové vajíčko zvětšuje :wink:

S tím hematomem, vliv na kvalitu plodu to nemá ale na potrat bohužel ano, protože když je ta sraženina velká, může se uthnout i s plodem...

Kolik jsi brala toho utroše předtím? :confused: Já beru dva večer jeden ráno.....

Neboj, to bude ok, lepší než bay ti tvrdil, jak je všechno super a ono pak nebylo... Koneckonců ono to tqak skoro je....
18. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
blondy: jj tezko rict, jak to vubec nakonec s tim jejim tehotenstvim dopadlo :wink:

aja: no tezko rict jestli to tak ten pan doktor opravdu myslel.....ono ta sance ze se to stane tam urcite je, to u kazde zeny. Me taky jeden pan doktor rekl ze kazde tehotenstvi je vlastne riziko pro tu matku protoze nikdy dopredu nemuzeme vedet jak se telo matky zachova....ale ver tomu ze u tebe to dopadne na 1* :wink: Budu na tebe myslet a drzet ti pesti :slight_smile:

Holky valim na 5 jsem objednana na melir a musim dojet z ovy do f-m, tak kdyz tak vecer, paaa :wink:
18. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Já vím, on se snaží mluvit na rovinu, žádná přetvářka a proto ho tu spousta ženksých v Jihlavě odsuzuje... Já třeba jsem ráda, že mi řekne co a jak a nemaže mi med kolem huby :slight_smile:

Brala jsem 2-2-2 ráno, odpoledne v noci, bylo to dost otravné, takže mi říkal, že stačí 3 před spaním, že mě to alespoň nebude otravoat s tím vytýkáním
18. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
aja, no někdo to hold neunese takovéto jednání, ale já ho mám taky radši :wink:

To jsi tedy brala koňské dávky, to se bere většinou po umělém :grinning:. No jen jednou denně nevím, bude ti lehce kolísat hladina progesteronu a to není úplně ideální, ale když ti to řekl... :wink:
18. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
No to mi tak předepsali v nemocnici... :sweat_smile:

To těhotenství je hrozná alchymie, to je hrozný... :slight_smile:

Jinak na úklid asi kašlu, nějak se mi nechce, nechám to na sobotu :sunglasses:

Blondýnko a co ten ascorutin, ten beru stejně 2-2-2, jak ho bereš ty??
18. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
aja, taky tolik? Já ho beru 1-1-1

To mi je jasné, že sis ho nenaordinovala sama :grinning:

S tím úklidem to je dobré rozhodnutí :wink:
18. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
aaj, ještě mě napadlo, kolik má teď mm?
18. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Díky za rady blondýnko, alespoň nebudu tolik nadopovaná chemii :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Není zač, ještě k tomu ascorutinu, ono záleží taky proč ho bereš. Ale jestli je to pouze jako prevence, tak mi 6 denně přijde fakt moc, ale chtělo by to zkonzultovat... :wink:
18. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
aja: aspon jsi uz trochu klidnejsi :wink:, pristi tyden zas budes o neco chytrejsi :slight_smile: Jen se pekne flakej, uklid neutece :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
To mi neřekl, nevím... V pondělí měl 6,1, tak o kolik to mohlo za tři dny poporůst??? Na 6.5??? nevím
18. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
aja, ne to o víc, ono to roste jako z vody... Tak to je jedno, že ti to neřekl, já jen tak :wink:
18. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
holky díky za podporu a za rady... jsem už úplně klidná, říkám si,že teď už to dotáhneme do konce, cítím to někde uvnitř :slight_smile:

mějte se, jdu si lehnout :grinning:
18. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Ájo já bych zůstala v klidu s tím že tšhu je loterie má pravdu během celého těhu se může stát cokoliv kterékoliv ženě a můž o mimi přijít kdykoliv zachranují se mimča až od 22týdne.
Takže stále ani jedna z nás nemá vyhráno.

Ale pokud říkáš že je takový přímočarý tak by ti asi naznačil že to nevypadá dobře a že si nemáš dělat zbytečné naděje.
Takže pokud nic takového neřekl tak je to na dobré cestě.
A pokud mimi roste a zvětšuje se tak je to super protože je to známka živého plodu.
Krvácení si říkal že ustalo tak já doufám že to bude v poho moc ti to přeji.
Hlavně se zbytečně nenamáhej ,neklekej, žádné zvedání těžkých břemen ,blbý koš s prádlem je těžké břemeno,
opatrně i se sexíkem žádné divočení je to tvoje první těhu tak si ho užívej plnými doušky at tě manžílek taky trošku obskakuje vždyt mu pod srdcem nosíš jeho krev ,jeho potomka pokračovatele rodu.
A pokud nebude chtít pomáhat tak mu dej co proto.

jo a jak jsi psala že vznik hematomu ani raději těhulkám neříkají aby je zbytečně neznervoznovali tak je to pravda vím že se to nemá už jsem na to několikrát upozornovala lékaře že takhl to není správně ale řekl mi přesně to co tvůj lékař.
Většinou se krásně vstřebá tak proč je tím zatěžovat.
18. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
A hlavně odpočívej
18. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahojky holky,
dneska sem jenom nakukuju, nestíhám vás ani dočíst.......
co se týče mě, tak jsem dnes 38DC a ani MS, ani //, tak nevím, ještě budu čekat, asi do neděle a když nic, tak v pondělí zavolám na gyndu.....nebo co myslíte, jak dlouho čekat?
18. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz
Dnešní tabulka 19.6.

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................13 DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................51 DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................3 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 15 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................26 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........39 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................9 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................8 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................20 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 11 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................3 DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 06/09.........................24 DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................38 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................40 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................41 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................18 DC, kyselina listová, Calibrum
19. čer 2009 v 05:53  • Odpověz
Tak já už jsem zase vzhůru a to jsem si už hodinu v posteli četla noviny. :unamused:

Taggy v pondělí bych zavolala na gyndu pokud to během víkendu nedostaneš at se na tebe mrknou. :wink:

Dneska budem papkat koláčky -alespon ochutnáme at nám zůstanou na zítra a pa jedem ještě pro ten dort.

Jo a s tou ségrou , včera přišla že je kráva apod.a že stou kámoškou chodili třeba do zoo a podobně.
A taky že bude o prázdninách dělat dva reparáty : Z biologie a Češtiny.
Naši jsou zralí na mašli do toho koupili bráchovi auto za 130tisíc a neustále s ním jezdí jeho přítelkyně kterou nemají moc rádi takže jsou nehorázně naštvaní.

Ted jsem si vzpomnela na slova moji kámošky :Že když bydlela doma svou matku nesnášela ale ted když už bydlí s manželem mimo a vídají se tak občas tak je to najednou moc milá paní :slight_smile:

Takže je mi jasné že by byla naštvaná i na mě kdybych byla doma a tak si jen stěžuje na ně dva a já jsem ta jediná na koho je spoleh :slight_smile:
19. čer 2009 v 06:01  • Odpověz
Ted jsem na internetu našla že krize nastává po 7 letech vztahu.

http://www.super.cz/sex-a-vztahy/sex/32450-sedm-let-a-slus.html

Jak dlouho jste s těmi svými? Čeká už na něho krize za dveřmi?
Jak ji budete řešit?
19. čer 2009 v 06:45  • Odpověz
Dobré ránko kočky,

tak Sabi, my měli akorát krizi 7 měsíce manželství, ale už jsme v pohodě... MM se začíná čím dál víc těšit na miminko, všude to vytrubuje, tak jsem ráda,...

Jsem ráda, že se sestra trošku vzpamatovala :slight_smile:

jinak sexík jsme zatím odsunulu na vedlejší kolej, ale už mě to trošku chybí, tak na to asi zlehka hupsneme o víkendu nebo se mnou chlap nevydrží :sweat_smile:

Jinak už mě dlouho svrbí jazyk, ale slíbila jsem, že nic nepovím... Dnes už ale můžu trošku naznačit - přibude nám tu nová těhulka :wink:
19. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
aja: no tak koho koho ???? Nenapinej :grinning:

Jinak ahojky vsem :wink:
19. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
Prosím, zatím nejmenujte, protože ona nám to přijde říct sama, čekala na oficiální oznámení v rodině, protože ji sem chodil někdo špehovat, tak sem musela přestat psát, tak se podívejte do tabulky a bude vám to jasné, ale zatím nejmenujte, ju :wink:
19. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
No podezření jsme měla už ráno když jsem aktualizovala tabulku.
A odkud ses to dozvěděla ty?
Jdu si dělat snídani mám chut na vaječinu hm
Už ted mám na ni chut.
19. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Sabi, tak dobrou chuť, já včera měla šílenou chuť na drš´tkovku, tak jsem si jednu rozmrazila - v únoru jsem si koupila dršťky a vařila jsem to půl dne a byl toho kýbl, tak jsem si to zamrazila a jak mi to včera přišlo k chuti :wink:

Jsem s ní ve spojení přes mobil :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.