• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Cau zeny :slight_smile:

To jsou teda novinky :sweat_smile: :astonished: Tak se nechame prekvapit :dizzy_face:

aja: jak dlouho to uz vis :wink:
Me bys drstkovou teda neuctila :grinning:

sabi: s MM jeste ani tech sedm let nejsme (budou to teprve 4 ), takze nemohu soudit :slight_smile: Ale nejaka vetsi krize nas zatim nepotkala.. :confused:

kramli: dnes posledni den v praci ? :wink: Jak jsi dopadla u kadernika :confused:
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj Nany, no vím to už od konce května :slight_smile: ale slíbila jsem, že nic nepovím :wink:
19. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky krásné ránko :wink:
To jsou užasné novinky. No podle tabulky mám tři tipy tak jsem zvědavá kdo z toho vykoukne :wink:
19. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
nany: ahojky :wink:
U kadernice super, mam novy melir a po svatbe jsem objednana na strihani. Jsem moc nadsena a ani to nebylo moc drahe :wink:

Jinak my jsme spolu asi 3.5 roku, takze do krize jeste jednou tolik :grinning:

aja: tak drstkovka je jedno z mala jidel ktere opravdu nenavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Držkovku taky nejím . Dělá ji švagrová a vždycky přinese Petrovi a dětem . Já bych jí nemohla ani vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Andrýsku, jak pokračují trable s Deniskou, už ses zase zatočila (když si byla tak vytočená) :grinning:
19. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Ajo už jsem se zatočila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Bude se to ale řešit :wink:
Nechci dávát spolu děti do jednoho pokoje (Péťa je zvyklej spát sám )tak bude u nás stěhování o víkendu. Zatím si přestěhujeme letiště do obyváku a Dendu necháme v pokoji. Bude to provizorní řešní ,v srpnu jim chceme ten velkej pokoj přepažit sádrokartonem a ložnici budeme mít v pokojíku
19. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Tak to jo... Alespoň nějak jste to vyřešili, třeba dá ta vopice opkoj
19. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
No to doufám :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak já si dneska koupila caro. Nějak mi nesedí v poslední době kafe . Zrovna tady dopíjím a dobrý :wink:
Pěkně se to tady mračí,bude asi hezkej slejvák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Holky tak teda tohle bych asi nedala

http://www.novinky.cz/koktejl/171634-izraelka-porodila-18-deti-za-21-let.html

Jinak u nás ráno pršelo jako blázen tak jsem se oblíkla a teď tu svítí sluníčko a je teplo, tak nevím, nevím... Těščila jsem se že bude celý den pršet a že dnes nebudu nic dělat
19. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
kramli: a jak si to nechas ostrihat :wink: Predpokladam, ze mas asi delsi vlasy :confused:

andrissek: vy se taky rozhodne nenudite :grinning:
19. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno holky,

Ajo mimčo roste takže bude určitě všechno v pořádku, držím palce!!!!Zase nemám moc čas na psaní , takže všem přeji pěkný den. Já jsem dnes myslím 18 dne DC teplota je 37 , příští pátek jedeme na dovolenou autem do Chorvatska někam dolů na Makarskou Jedeme jen tak ubytování si budeme hledat až tam, ale jsem ráda aspoň nebudu mít pořád v hlavě to jestli to vyšlo nebo ne???? Budu testovat až v Chorvatsku, pokud teda budu mít důvod, když to nevyjde tak budu na dovolené menstruovat -asi.., tak si tam dám aspoň to
jejich vínko:slight_smile:.
Budeme tam s manžou slavit 5 let, tak by to byl pěknej dárek....No a jak to tak pročítám tak za dva roky mě čeká krize v manželství:slight_smile:
Mějte se všichni krásně a ať se vám vše daří.
19. čer 2009 v 09:24  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz
gibi: pekne si to tam uzijte a v poradku dojedte :wink: My tam byli asi pred 5ti lety..tusim, ze to byl Drvenik nebo tak nejak..jeste kus pod Makarskou. Cesta teda byla strasna :angry: Super bylo, ze jsme si pak autem mohli zajet, kam jsme chteli...hlavne na to koupani. Tu plazicku pred pensionem bych asi nedala :grinning:

aja: ja bych to taky nedala..vzhledem k memu veku a tak, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
aja: posli nam sem nakej destovej mrak, tady je zatazeno, dusno..no jako v pradelne..bleee :angry:
19. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Tak u nás už leje jak z konve a zítra má prý taky pršet.Hm tak počasí se nám moc nevyvedlo ale kdo mohl vědět když jsme v lednu objednávali svatbu že bude takové počasí.
No aspon nám nebude horko a nevznikne riziko náhlých srdečních potíží.
Letím ke kámošce má nějaký problém s počítačem.
19. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Posílám, tady už se taky začíná zatahovat... Neboj ono se to zatáhne po celém území a má pršet celý víkend - to se to bude snažit, co??? :slight_smile:
nany: no vlasy mam asi do pulky zad, ale ostrihat se chci urcite nechat. Mam hodne jemne vlasy tak ty dlouhe nevypadaji tak jak bych chtela, nechavam si je ted kvuli svatbe a pak si je necham zkratit :wink:

gibi: budu drzet pesti at to vyjde :wink:
Ahoj holky,

sabinecka, tak nevím jak je to s tou krizí, my jsem spolu 8 let a sedmý rok rozhodně krize nebyla. :grinning: .

kramli, koukala jsem na grafík a teplotka jde nahoru, to by mohlo být dobré znamení....:wink:

gibi, užij si dovolenou :sunglasses:
19. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoooj holky, tak ta nová těhulka jsem já :slight_smile: :dizzy_face: .
Moc mě mrzelo, že jsem za vámi musela přestat chodit, ale jak už psala Ája, tak sem na MK chodí taky někdo z rodiny a nechtěla jsem, aby se o mém těhotenství všchni dozvěděli odsud.
Navíc jsem ležela týden v nemocnici, jelikož jsem měla podezření na mimoděložní těhotenství. Naštěstí to ale dobře dopadlo. Miminko je tam, kde má být a v úterý nám pan doktor potvrdil srdíčko. Byla jsem z toho dojatá a včera jsme to oficiálně oznámili rodině. Pokud mě ještě přijmete zpátky, tak bych za vámi zase moc ráda chodila :slight_smile: .
19. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
aja: ty jsi uplnej Copperfield..prave tu zaclo drobne prset :grinning: Jj..konecne budeme o vikendu d o m a :dizzy_face: To se to bude lenosit :grinning:

sabi: pocasi nijak neovlivnis..pokud nemate garden party, tak je to asi jedno :slight_smile:

kramli: a jak budes pristi SO ucesana ? :wink: nechas si je rozpustene nebo vycesane :wink:

blondy: ahoj :wink: Vyspinkana :dizzy_face:
19. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
blondynka: ahooojky :wink: no to se teprve uvidi jestli je to dobre znameni :grinning:
No jasně tak si hned uprav svůj pas at víme v kolikátem si týdnu a kdy máš termín porodu
Klarusko posílám obrooooooooooooooooovskou gratulaci a krásné těhulkování :wink:
19. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Sabinečka, mám to :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
klarusko: obrovska gratulace :wink: :grinning:

nany: vlasy budu mit urcite vycesane :wink:
19. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Andrissek, moc děkuju :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
klaruska: gratuluju !!!! Muj tip byl spravny :sunglasses: Tak nam to tu trosku rozved..jako kdys to zjistila, jak jsi testovala :wink:
19. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
nany, no jo, dorůžova

klaruska, hlavně že vše dobře dopadlo a velký gratulace. Tak koukám, že jsme na tom hodně podobně :dizzy_face:

kramli, jojo, to určitě. A citíš se jak?
19. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Dnešní tabulka 19.6.

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5:AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................13 DC,kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................51 DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................3 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 15 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................26 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........39 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................9 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................8 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................20 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 11 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................3 DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 06/09.........................24 DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................38 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................40 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................41 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................18 DC, kyselina listová, Calibrum
19. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.