• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojík holky kdo měříte BT,jak hluboko má být teploměr??Já zjistila že různě hluboko je i rozdíl 0,5 stupínků :confused: :confused:
4. dub 2009 v 07:31  • Odpověz
Holky začínám si připadat jako hypochondr.
Normálně si připadám jako těhotná.
Fakt na sobě vidím ty příznaky i když (i kdyby by se to povedlo) by tělo přece taky rychle na to nereagovala.
Když si spočítám že dnes mám 24DC tak nevolnosti ještě nemůžu zažívat.
Jsem fakt hypochondr. :wink:

MS přichází kolem 21-28 DC ? Tak nemusela by přijít :slight_smile:
5. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem v pátek vystřelila, ani se s Vámi nerozloučila, jsem to ale zmetek :wink: Chvátala jsem domů z práce, protože švagrovka měla 6 narozeniny, tak jsem jí dělala dortík (dala jsem Vám ty vopice do alba, abyste viděly, kdo mě chodívá zlobit - jsou poslední dobou jak z divokých vajec :slight_smile: ).

Sabi - nic si z toho nedělej, já si to taky vsugerovávám. Minulý týden jsem v neděli vzala poslední HA a ve středu měla přijít MS, tak jsem ještě v pondělí a v úterý znásilňovala manžela a ve středu sem si říkala, tak už třeba MS nepřijde, prostě magor... :sunglasses:

Neutronku ohledně měření BT ti neporadím, ale určitě až se tu objeví Kopretinka, ta je v tomto změhlá, ta určitě poradí :grinning:
6. dub 2009 v 06:00  • Odpověz
autor
Přeju krásné pondělní ráno všem :slight_smile:
Teda, taky se omlouvám, že jsem se v pátek ani nerozloučila, ale v sobotu hned ráno jsme neoplánovaně vypadli a nějak se zacelý víkend doma neohřáli-ale sleduju, že to asi málokterá z nás v tomhlee počasí... :grinning:
Libu, třeba jsi těhotná... :wink: No a já jsem na tom podobně-a to se ještě ani nesnažíme, a už jsem si ve čtvrtek říkala, že je ovulace, že jsme se trefili, tak co kdyby :grinning:
Aji a dorazila? :wink: :grinning:
Ivi, mrýí mě to, a i když jsem tu za znalou :astonished: :grinning: , s měřením BT Ti neporadím :unamused: , málokdy měřím i tu obyč teplotu, natož bazální... :sweat_smile: , alezkus se zeptak na jiným témátku-kde holky řeší BT
Třeba: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=93487&vGroupOffset=0&vOffset=1080
Holky aaktualizuju tabulku, abysme věděly, jak natom jsme :wink:

Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 17DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 6DC, kyselina listová
Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , 25DC, neberu zatím nic ale seženu si
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 29DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 19DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 5DC, kyselina listová
lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, 26DC kyselina listova
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 17 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ?DC,kyselina listová
6. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj vsem pri pondelku :wink:

Neutron: zkus tuhle stranku: http://merenibt.xf.cz/index2.html, jinak ja tedy nemerim a ani to v budoucnu neplanuju :grinning:

Kopretina82: pro doplnění do tabulky: jsem 11DC..to by za chvilku mela prijit OVU :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je hrozny takhle cucet do kalendare...porad se mi vkrada na mysl, ze zacina plodny tyden :grinning:
6. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
No, samozřejmě, že MS dorazila a pěkně silná, bylo mi docela špatně, to už jsem docela dlouho nezažila... Já jsem dělala tzv. dlouhé cykly, že bereš HA 3 měsíce v kuse a pak MS a zase znovu, bylo to pro mě pohodlné a MUDr. taky říkal, že to není nic proti ničemu, tak uvidíme, třeba to byla poslední MS :grinning: tak abych si jí užila :slight_smile:

Ale pozor dorazila zázračná kontaminovaná voda - prý už to začíná fungovat i na těch jejich kobylách, prý dnes budou 2 testovat a vypadá to, že budou mít mláďata. Tak když už to zabírá na koně, to by bylo, aby ne na mě :sunglasses:
6. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak dle netu jsem se dozvěděla že druhá viditelná čárka na testu se může projevit už 13DPO.
Dneska mám 25DC (možná 9DPO) takže si zkusím udělat test v pátek.Tak snad ta MS nepříjde.
Nechci ji.
Tak ted už jen vydržet.
6. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky, také vás všechny při pondělku zdravím:slight_smile:.
Víkend se krásně povedl, vůbec se mi dneska nechtělo do práce :frowning2: .
Manžel by teplotu také rád měříl :grinning: , ale já zatím dávám přednost ovu testíkům. Přesně za 4 týdnu začnu testovat.
aja: také jsem měla dlouho cykly a vím jak dokáže MS po 3 měsících pozlobit. Někdy jsem jí měla jen malinko a někdy jsem se nemohla ani hnout a na záchod běhala každou půl hodinku.Tak to dobře zvládni! Třeba už je opravdu poslední :slight_smile:
sabi: držím palečky aby už opravdu nepřišla!
6. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
:slight_smile: Sabi, tak to držím palce :slight_smile: Do pátku to uteče, kdyžtak to ještě s manžílkem pojistěte :grinning:

To jsem tedy zvědavá, která z naší bandy vyhraje to potencionální prvenství a ukořistí // jako první :sunglasses: :grinning:
6. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Ahojky, vrátili jsme se z očkování-to byl zase řev, jak když vraždí vola-ale prý to bylo poslední povinné očkování, tak ještě v srpnu 2. žloutenku, příští rok klíšťovku a dlabem na to...
Nany-jak jsem už řekla ještě jsme nezačali a už jsem na tom podobně jako ty-taky člověku vrtá hlavou, jak jedaleko do ovu, kdy je ten správný čas a tak...
Libuško, budu taky moooc držet palečky a neboj, pátek je natotata :slight_smile:
Aja, tak bumbej :slight_smile: Ta MS-mrcha jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: -ona určitě cítí,že teď bude mít na dlouho dovolenou, tak si to užívá-to je jasnačka :dizzy_face:
A taky jsem zvědavá, kdo "vyhraje"...
6. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Jo, ještě ta tabulka s novou Nany :wink: :grinning:

Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , 25DC, neberu zatím nic ale seženu si
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 11DC,kyselina listová
6. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ty jo, koukala jsem, že jsem tu nejmladší, tak si mě koukejte hýčkat :sunglasses: :slight_smile: :grinning: ne, to jsou moje srandičky :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Aja, hýčky, hýčky :grinning: No a když se podělíš s modrou vodou-budu tě hýčkat klidně i víc :grinning: :dizzy_face:
A to jste nedávno slyšely ve zprávách, že v USA přišli úžasný prudce inteligentní vědci,na to, že člověk je "starej"už od 27...?No, tak už jsem věkově v důchodu-no a co, ale vzhledem k tomu, že si připadám stejně jako v 17, mě to nějak žíly nerve... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
Prosím o upravení tabulky : :grinning:

beru kyselinu listovou
6. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Jasně Sabi :slight_smile: :wink:

Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , 25DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 11DC,kyselina listová
6. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
Holky, na mně nemáte..táhne mi na 30 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sabi: hned poreferuj, jakmile otestujes :wink: Drzim palce.
Aja: uz sis lokla te vody ze zazracneho pramene :sunglasses:; jestli jo, tak nezapomen sledovat priznaky :grinning:
Kopretina82: dle zkusenosti z min.mesice ovsem ta nejvetsi krize nastane po skonceni OVU :grinning:, jsem si furt rikala jestli jo nebo ne... :wink:

Uz bych sla domu, venku azuro...a to je teprve pondeli :rolling_eyes:
6. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
Dnes ještě MS nedorazila tak ani nemusí.
Moje svatební přípravy postupují, včera jsem si domluvila fotografa.
Takže super , u nás už krásně svítí sluníčko.
Tak se holky koukám že jsme vlastně z každého koutu ČR.
7. dub 2009 v 07:00  • Odpověz
autor
Libu, tak tgo zatím vypadá nadějně-viď?
Teď si nejsem jistá-Sabinka byla na 1.pokus?No tak třeba se zadaří i sourozenec-mě včera chytla jakási depka (navzdory sluníčku), že jak to budes tím 2. těhu a mimi-jestli se podaří,jestli nebudou komplikace, jaký bude porod, jaké bude miminko...Prostě jsem včera seděla s Domčou na sluníčku na lavičce-pohoda, krásnej den a já depkařila, že 2. nepůjde a jak to všechno bude-a to jsme ještěš ani nezačali...Tý jo, ale už se mi to krátí-za 2 týdny budu "dole bez" :grinning: :dizzy_face:
Taky je tu krásně-a já zas koukám, že s přibývajícím sluníčkem přímo úměrně ubývá příspěvků-my jsme třeba včera celý den procourali-doma jsme akorát spali a obědvali... :wink:
7. dub 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno holčiny, je to pravda, čím krásnější počasí, tím více klesá návštěvnost stránek, ale to nevadí, však mi to dohoníme, počkejte na podzim, to už budeme mluvit jen o porodu a podzimních plískanicích :grinning:

Jinak konečně mám po MS a popíjím "modrý pramen", tak uvidíme, dnes začínám se znásilňováním manžele - no obvykle se moc nebrání :sunglasses:

kopretinko nic si nepřipouštěj, sama víš, že je všechno individuální, každá to máme jinak a ty už máš jedno krásný díťátko doma, tak se nestresuj a sourozenec Domčovi dorazí kvapem...

Zrovna v pátek jsme se s kolegama v práci bavili u oběda o porodech a můj zvrhlý šéfík říká, že ženská po poradu je lepší v posteli, že prý je "protažená"... Samozřejmě my ženský jsme se začaly bouřit a mě běhal mráz po zádech, když si představím, že někdo je natržený až k pr****
7. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
Aja, teda to je vyloženě nechutný, když si teď představím podzimní plískanice :wink: , no ale to už budeme řešit jiný-příjemnější-problémy :dizzy_face: .To budeme tak okolo 7. měsíce, takže kulaté, oteklé, unavené a protivné :wink: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
A to s tím porodním protáhnutím-taky ne moc příjemná záležitost-já Domču rodila císařem, takže tohle mě teprve čeká... :confounded:
No, z depky už jsem se vyspala a už se zase těším na otěhulkovávání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . A jak píšeš-jedno zlatíčko máme, tak bude i druhé-a basta :grinning:
Tak užívejte modrý pramen a za měsíc ať jsou // :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Nechutný to je... Ale asi se tomu nevyhneme, ale už se na to těším... :grinning: :slight_smile:

Co máte s Domčou dnes v plánu:?
7. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holčiny, všechny Vás zdravím při úterku:slight_smile:.
Čtvrtek a pátek mám dovolenou,tak už se strašně těším a i do práce se mi chodí líp,když vím,že tu budu už jen 2 dni a pak krásných 5 dní dovo. Jen aby vydrželo sluníčko.

Podzimní plískanice - br :confounded: . To už to oteklé, unavené,... zní líp, protože se tak bude cítím kvůli našim malým broučkům které si tak moc přejeme.

Depka na mě občas také přijde, občas docela často. Začně to snahou o otěhotnění a končí strachem z porodu. Ale nebudeme depkařit předčasně - všechno je před náma. Určitě se nám všem brzy objeví // a všechno zvládneme :slight_smile:
7. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
JJ, ajjiku já mám taky čt a pá dovolenou. Ve čtrvtek mě čeká jeden pohovor (to jen tak cvičně, abych si osvěžila, co se vůbec na takových pohovorech říká) a jinak si budu užívat sluníčka.

včera jsem si dovezla od našich kolobrndu, tak budu jezdit na kole a večer si užívat manžílka...

Před chvilkou přišel šéfík ze schůzky s novou adeptkou na moje místo a je zděšenej... Je to nějaká trubka, bude to mít holka těžký. Šéfík má rád oblé tvary u ženskejch, občas má chlípné kecy (já na to jsem imunní, dělám si z toho srandičky spolu s ním), ale ona je koza hubená a asi nebude mít náladu poslouchat tyhle kecy. Hlavně já jsem vůči ní zaujatá už teď a to jsem jí jen zahlídla z okna. Vím, že za to nemůže, ale už teď jí nemám ráda :sunglasses:

tak jsem vám to musela vylíčit...

Na depky se vykašlete, hezky si magořte jako já. včera večer mi volal MM, že se zdrží a pak řekl: "Miluju tě chlupáčku můj, už se těším na tu dovolenou, jak si spolu odpočineme" no a já jsem se u toho rozbrečela jako malá. Asi budu pěkná cíťa jako těhule, budu asi brečet u všeho... To se ze mě manžel zblázní :slight_smile:
7. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
No, mě to taky po těch hicech tak 2-3 dny baví,pak už neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale když k tomu bude bříško, určitě to bude příjemnější...
Dneska pro změnu plánujeme celodenní procházkování-doma se teď vždycky akorát naobědváme a vyspíme... :slight_smile:
Už máš naplánované vybírání dovolené, nebo čekáš jestli se to ještě nějak nevyvyne?Nebo už našli vhodného kandidáta?
7. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Aha, koukám, že než jsme skoukli popeláře, přečetli Koblížkaa postavili komín jsem zase pozadu a mimo :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
No, naplánované to tak úplně nemám, mám zhruba představu. Uvidíme, jak dopadne čtvrteční pohovor. Pokud mě někam vezmou, tak si dovolenou vezmu posledních 14 dní v květnu a pojedeme do toho Egypta, abych mohla 1.6. nastoupit do nové práce, protože tam mi nikdo v létě dovolenou nedá, to je jasné. NO a když to místo nedostanu, tak si ji nechám asi proplatit. teď si beru čt a pá a pak budu mít pořád ještě 11 dní, tak je to paráda.

Vhodná kandidátka byla zvolena generálním, dnes s ní měl pohovor můj šéf a říkal: "tohle nemůže dobře dopadnout".
Trošku si říkám, že by to mohlo dopadnout, jako s jednou starší paní, co byla propuštěna 31.1. a zbývalo jí do důchodu asi 7 měsíců, tak byla od 1.4. přijata na brigádu, protože její místo obsadil protekční fracek, co nic neuměl a vzdal to. Tak se vrátila - tak mi všichni říkají, že to se mnou dopadne úplně stejně...
7. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Teda holky, tu dovolenou vám v tomhle počasí vyloženě přeju :slight_smile: -nedovedu si sebe teď představit v práci :unamused: :sweat_smile:
Aja, to víš že je to koza, ale třeba se díky tomu šéfík rozhodne si tě tam nechat.
Koukám, že nemarníš čas-pohovor, tý jo já měla vždycky bobky, abych tam nevypadala jako debil vymaštěnej :sweat_smile: :slight_smile:
Vy bydlíte přímo v Jihlavě nebo u Jihlavy?
7. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
aja: ani se ti nedivím, že jí nemáš ráda už teď :sunglasses: . A už je jistý, že tebe na to místo nevezmou a nebo ještě stále čekáš?
Ať se nám ta dovolená vydaří :slight_smile: ! Ikdyž vy si jí užijete líp než my. Nás čeká jen samá práce:frowning2:. Akorád snad ve čtvrtek chci vyrazit s matinkou obhlídnout pár krámů:slight_smile:. S manžou si na snažení holt ještě musíme dva týdny počkat:frowning2:.
7. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
No jo, není nad prudce inteligentní dětičky papalášů-teda někdy jsem vyloženě ráda, že naši patřili spíš s nižší střední vrstvě :wink: :grinning:
7. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
aja: A chceš nastoupit někam jinam i když chceš otěhotnět? V dnešní době se asi nedá nad tím moc přemýšlet a nedivím se tvému počínání. Hlavní je mít práci i kdyby to mělo být jen na měsíc. A když pak otěhotníš tak ti zaměstnavatel stejně nic nemůže. Ikdyž ta varianta zůstat v dosavadní práci jako brigádník také nezní špatně...
7. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.