• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Dnešní tabulka 19.6.

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010
19/6: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................13 DC,kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................3 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 15 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................26 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........39 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................9 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................8 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................20 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 11 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................3 DC, kyselina listová
majatob: Magda, 22 let, snž od 06/09.........................24 DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................38 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................40 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................41 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................18 DC, kyselina listová, Calibrum
19. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Jé já už ji taky napsala
19. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Holky, děkuju moc za gratulace.
Blondýnka, jsme na tom podobně dokonce i s tím hematomem. Teď v úterý, když jsem byla na kontrole, tak mi doktor řekl, že je tam ještě drobné krvácení, ale už mi dovolil chodit, před tím jsem musela jenom ležet, tak doufám, že to bude v pořádku.
19. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Tak to je super jak pomalu přestupujem do té horní tabulky :grinning:
19. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
klaruska, hm, tak to máš edy také pěkné... Já teď špiním lae opravdu malinko tak jednou za 4 dny, už jsem to nějak přestala vnímat... Snařím se nic nedělat a snad to bude ok :wink: . Určitě to bude v pořádku, u nás obou :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Tak jak se tu máte ?? :dizzy_face:
Já bych už byla nejradši, kdyby mi MS skončilo.... :wink:
Jinak už dva dny je mi blbě od žaludku, ale je to fakt divné...Připadám si, jako bych měla v žaludku kámen... :angry: :frowning2:
Kláruško, jsem moc ráda, že už jsi konečně mezi námi :slight_smile:

Doufám, že naše dohoda platí a budeme rodit v Jihlavě společně a budeme si moct vyměňovat dojmy, co a jak :slight_smile:
Klary tak hlavně že se to lepší . Bude všechno v pořádku uvidíš.
19. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
klaruska: Gratuluju! To je úžasná zpráva.... Tak a máte mezi sebou další těhulinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj Eliško ,tak ať je ti brzo dobře MS skončí a mužete začít s dalším znažilkováním :wink:
19. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky holky,
klaruska: moc moc moc gratuluju k těhu....
já jsem dnes 39DC, teplota se pořád drží na 37,2, ale testík opět negativní.......tak nevím, asi tomu nechám ještě víkend a pak budu muset k doktorovi....
19. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
snažilkováním samozřejmě
19. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Andri: jj, už aby to bylo...
Včera jsem se dozvěděla, že moje kamarádka čeká miminko.... :dizzy_face: :dizzy_face: Je toho okolo mě tolik a já furt, ale nic... :frowning2:
19. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Taggy asi bych si taky zašla ať víš na čem seš :wink:
19. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Nany, zjistila jsem to 29.4., první den od vynechání MS.Normálně bych tak brzy netestovala, ale jelikož jsem byla další týden objednaná do Brna na leaserové odstranění znamének, které ovšem v těhotenství neprovádí, tak jsem pro jistotu testla. No nemohla jsem tomu uvěřit, když tam ta druhá čárka byla dřív, než ta kontrolní :slight_smile: . Zkusila jsem si testů několik a prostě byly tam :dizzy_face: . Byl to krásný pocit na který se asi jen tak nezapomíná :slight_smile: :dizzy_face: .
Jo a na odstranění znamének pojedu někdy příště :slight_smile: .
19. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Eli taky to příjde uvidíš. Až to budeš nejméně čekat :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Andri: Snad máš pravdu!! :wink:
19. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Klarusko moc gratuluji:slight_smile:!!!!!!

Nany jedme na poloostrov Pelješac, je to taky tam dole naproti je Korčula. Z té cersty mám hrůzu:slight_smile:Ale na koupání se moc těším:slight_smile:Naštěstí manžel rád řídí v noci, takže já jen usmažím řízky:slight_smile: a pak snad budu spát.Pokud teda nezabloudíme, to by možná nastala manželská krize už teď po pěti letech:slight_smile:To jsou vždy hádky kdo blbě naviguje atd. atd.:slight_smile:

Jinak všem moc díky snad si to užiju:slight_smile:!!!
19. čer 2009 v 10:16  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz
Áji ahojky, no jasně, že naše dohoda platí :slight_smile: :dizzy_face: . Třeba bysme potom mohly zajít i společně kočárkovat :dizzy_face: .
Holky, tady je dneska ošklivě, leje jako z konve a to je dneska zrovna u nás havířský průvod a na náměstí kupa koncertů. Myslela jsem, že bych se šla na chvíli podívat, protože Tomášek má takové akce rád a budou tam i pohádky a tak, ale když bude takhle, tak to nebude stát za nic.
19. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
gibi, a vy nemáte navigaci? :confused:

eli, neboj, dočkáš se, žádný smutek :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Tak holky ted mi došly formovače netahá ani nebolí jako odsávačka ale je to takový divný pocit.
Tak uvidíme co to udělá.
19. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
blondy: Já jen, že všichni okolo mě jssou těhotný a já prostě nic....Je to zvláštní!
Toho 30.6. jak jdu na ultrazvuk, tak se domluvím rovnou s doktorem na spermiogram a bude aspoň budeme vědět, na čem jsme..
19. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
klarusko, gratuluju :slight_smile: a taggy drzim palce :slight_smile: :slight_smile:
ja mam dostat ms za ctyri dny, nemuzu se dockat :grinning:
19. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Klaruško, tak to je super, klidně můžeme zajít někdy do cukrárny, vezmeš tomáška a pokecáme LIVE! :slight_smile:

na městě je ten havířský průvod a v celé komenského ulici je řemeslný trh, jsou tam stánky, atd. A dneska je ještě den ježka v pivovaru
19. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
eli, tak záleží to na tobě, jestli je ochotný, tak tam určo zajít může, alespoň budete vědět, zda je ok nebo ne... On člověk v dnešní době nikdy neví....

majatob, snad nedostat, ne? :grinning:
19. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
majatob: ty uz to tak odpocitavas jo?? Ja v pondeli, ale mam z toho takove zvlastni pocity. Na jednu stranu si rikam ze to tam urcite je, ze to vyslo a na druhou stranu prece se nemohlo zadarit tak brzy.....no uvidime, BT se zatim drzi tak ted preckat vikend a uvidime co nam pondeli prinese :slight_smile:

Jinak dneska mame v kanclu takovou mensi oslavu. Pristi tyden uz mam dovcu pred svatbou, tak jsem koupila detske sampano :grinning: a nejake chlebicky a pristi tyden se tu zastavim s nejakyma kolacema :wink: A dostala jsem pranicko, je nadherne, jsou na nem takovi dva tucnaci na predni strane a je tam napsano:
Svatebni prani
Manzelstvi je mnohem vic nez jen zasnene koukani na mesic.
Prejeme Vam hodne stesti a at je Vas brzy vic ! :grinning: :grinning:

No dostali me no :slight_smile: Uvnitr byla jeste mensi financni castka :wink:
19. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Blondy: Manžel mi to nabídnul sám, tak mě to dost překvapilo a hlavně potěšilo :dizzy_face: :dizzy_face: Sám by rád věděl...Je to zlatíčko!
19. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
:slight_smile: blondy, to by byla ta lepsi varianta :grinning:
a jak je tobe, tehulo?
19. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
kramli, tak to máš podobné pocity jako jsem měla já tenrkát poprvé.... Uvidíš po víkendu. Já i to malinké ti držíme všechny palečky co máme :dizzy_face:

eli, tak to je dobře. Mně se ten můj na to zeptal ještě předtím, než jsme se začali snažit. A když jsem se ho zeptala proč, tak mi odpověděl, že už jsem přece starej a není mu dvacet. Je to prostě můj truhla. Tak jsme mu na to řekla, že až bude čas, že ho tam pošlu, ale že je to zatím zbytečné a že starej bude za 20 let :grinning:
19. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Aji, tak jo, to bude bezva, cukrárnu někdy domluvíme!
No já si říkám, jestli tam něco vůbec bude, když je tak ošklivě. Počkám, třeba apoň do odpoledne přestane pršet. My to máme na město kousek, bydlíme v Benešce.
19. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.