• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
klaruska: to teda muselo bejt prekvapko :wink: Jak Ti jinak je ? Mas nevolnosti ? No, doufam, ze se Ti to vyhne :slight_smile:

gibi: tam jezdivala kamoska asi 3 roky po sobe a byli spokojeny :slight_smile: U nas naviguju pro jistotu ja, pac MM na to proste nema bunky.. :sweat_smile:

eli: jednou to prijde, ver mi :slight_smile: Kolem me jsou taky vsichni tehotni..dnes jdu s kamoskou na obed..je asi v 6tt..cekala na to od srpna 08..museli ji stimulovat, aby mela vubec OVU.. Kazdopadne nestavim svoje stesti jen na tom, ze zrovna ted prijdu do jinyho stavu... :wink:

taggy: zacla bych to resti 14 dni po vynechani MS..zavolej Dr. a domluv se nekdy na pristi tyden :wink:

majatob: hruza to cekani, co :grinning: Vydrz :sunglasses:
19. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Blondy: Ale je to hezké...
Manžílek se zajímá také sám, vůbec jsem to nečekala.... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
kramli, hod sem odkaz na svuj graf :slight_smile: no odpocitavam, protoze su hbrozne netrpelivej clovek a tohle se popohnat neda :grinning:
19. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
eli, to je hezky ze se taky snazi :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
maja: Doopravdy mě to, také strašně moooooooooooooc potěšilo!! Když s tím přišel, tak jsem myslela, že ho celého zulíbám!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Je to moje zlatíčko!!
Uvidíme...chceme vědět oba dva, jak na tom jsme! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
eli a ty uz jsi byla na nejakych vysetrenich? :confused: nejak nezvladam docitat, tak se omlouvam, jestli uz jsi to tu nekde psala..
19. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Nany, mně se teda nevolnosti nevyhnuly. Mám je od úplného začátku. Sice skoro nezvracím, ale je mi téměř celý den špatně od žaludku. Nemůžu skoro nic jíst a jsem hodně unavená, ale to se snad spraví...Je to sice nepříjemné, ale hlavně, že je miminko v pořádku.
19. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
blondynka: ty brdo 8 palcu to mi jeste nikdo nedrzel, moc dekuju :wink: Vazim si toho :slight_smile:

u nas v Ove ted vykukuje slunicko :slight_smile:

maja: http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa

nany: taky na tom nestavim sve stesti, jestli to vyjde ted nebo za pul roku. Jen ted kdyz je clovek tak blizko od pripadne MS nebo neprijiti MS tak je to takovy zvlastni pocit. Kdyz nekde vidim treba i nejake protivne dite tak si rikam a tohle vazne chci ?? Anebo naopak kdyz na me vykoukne nejake roztomile ditko z kocarku a odzbroji me svym bezzubym usmevem, to me dostava do kolen a rikam si tak tohle vazne chci !!! Takove rozporuplne pocity mam no... :unamused:
19. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
maja: byla jsem jenom na obyčejném vyšetření a teď 30.6. jdu na vnitřní ultrazvuk jestli mi všechno funguje jak má... Doktor mě projede celou :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
majatob, ale trápí mě nízký tlak, jinka je to docela ok.... :wink:

nany, tak to máte trošku otočené ne? :grinning:
19. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
kram, ty jo, to vypada slibne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a jooo, hele, fakt slunicko, ja si nevsimla :grinning:
19. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
kramlinka, blondynka: holčiny, kouknete mi prosím zase na graf? Předpokládám, že ovu neproběhla, a už ani neproběhne... :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/1852f9
19. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
kacabkacka, bohužel ti to potvrdím, ovu neproběhla :unamused: . Ale proběhnout klidně ještě může, ona někdy bývá fakt hodně opožděná, jen meř dál :wink:
19. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
klaruska: aspon, ze nak fungujes :wink: a co ten vas maly prdola ? Uz to vi ?

kramli: hmm..mam to stejne postavene jako Ty..to obdobi kolem MS a urvane deti kolem :grinning: Zrovna vcera jsme byly se segrou litat po kramech a shanet neco brachovi..no a vsude kolem samy tehotny a nebo "urvany nemluvnata" :grinning:

eli, blondy: MM se taky dobrovolne hlasi na spg :sweat_smile: uvidime po prazdninach :wink:

blondy: no, mame to trosku otocene, ale uz jsem si zvykla.. Nejlepsi je, ze sice mame navigacku, ale ta vypne ve chvili, kdy prejizdime hranice.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
kacabacka: ahoj kaci, je mi to lito, ale urcite neprobehla vypada to ze ani neprobehne....ikdyz tezko rict..... :unamused: Vazne ti nezbyva nic jineho nez cekat a popripade pokud by pak ani nedorazila MS tak zajit k Mudr na vyvolavacku.... :unamused:
19. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
nany s co to máte za stroj? :grinning: To nemáte mapobé podklady? to přeci stačí nahrát ne? :grinning:
Tak snad už po prázdninách nebude potřeba :wink:

kralmi, ona proběhnout může, schválně se někdy koukmi na fertility až budeš mít čas... Jsou tam i úspěšné křivky, kdy byla ovu třeba 40 DC....
19. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Nany, Tomáškovi jsem to říkala, ale asi to zatím nechápe. Kouknul mi na břicho a když nic neviděl, tak se zasmál a utíkal pryč. Asi si říkal, že jsem se zbláznila :slight_smile: .Začnu mu to asi víc vysvětovat, až mi povyroste bříško a bude něco vidět :slight_smile: .
19. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
blondynka: jj ja jsem to spatne napsala..... :unamused:
Chtela jsem se zeptat ten kremovy husty bily hlen se objevuje bezne az do MS ??? :confused:
19. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
blondy: ja vim, ze to staci upgradovat, ale MM to vnima jinak :grinning: (ma preci me, jak s oblibou rika :stuck_out_tongue_closed_eyes:) Kdykoliv jedem za hranice, tak si vsechno nastuduju, vytisknu a pak cekam, az prijde muj cas :slight_smile:

MM uz dite ma, ale ma pocit, ze kdyz je o nakej ten patek starsi nez ja, ze by mel zacit od sebe :slight_smile:

kacabacka: tak tys zacla merit, to jsi dobra :confused: Ja jsem to nak propasla tenhle mesic :pensive:
19. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
kramli, no v podstatě ano, tak den dva před Ms by mělu ustoupit. Ale jestli ho je víc než obvykle a produkce se spíše zvětšuje, je to dobré znamení :wink:

nany, je tak to budu mít obludku :grinning:
Tak alespoň mátze nějakou zábavu, no :wink:
19. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
blondy: obludku urcite ne..ja to tomu malymu bonznu az se narodi, jak jsi tu o nem/ni mluvila :grinning:
O zabavu nouzi nemame, to je pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
holky díky i za špatné zprávy... :frowning2: :slight_smile: A k tomu hlenu ještě.... včera a předevčírem jsem měla hlen hooodně hustej, jakoby taková velká lepkavá kulička.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: znamená to něco?

nany: no jo, začala, protože se chcem tak od září začít snažit "natvrdo" :grinning: tak abych už předem věděla, jestli je všechno ok a případně, že by nebylo, tak abych měla čas s tim něco dělat...
19. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
blondy: ale zase když je ovu 40 DC tak je ale cyklus třeba 55 dní ne? Nebo to může bejt takhle krátce před MS? ten minulej cyklus jsem měla nějakejch 45 dní....
19. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
blondy: no me se zda ze jo. Tak se uvidi pres vikend a v pondeli co na me vykoukne rano jestli to bude MS...? :grinning:
19. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky, dneska je den... Všechno se s*re, už aby byl večer a já byla v klidu doma. už mě to nebaví, už abych byla na MD, jinak se tu zblázním. Dneska všem ruplo v kouli a pořád otravujou a něco chtějí
19. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Klaruško!
Veliká gratulace :grinning:
19. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
kacabacka: jj, pokud ovu byla 40DC, tak MS by mela dorazit tak za +/- 14 dni (kez by nedorazila, ze :wink: )

aja: u nas to dopoledne bylo taky na ho.., ale ted uz je relativne klid :wink: Mas pred sebou vikend, tak ted uz zadny stresy :wink:

Kali: jak se vede ? Uz mas po skoleni a zkouskach :sunglasses:

Byla jsem na obede s kamoskou, vcera uz videla srdicko, spatne ji neni..jen trochu po ranu ma zaludek na vode :sunglasses: Vypada moc spokojene :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
nany, neboj, ono to ví a slyší :grinning: . No na tom jsme se schodli nedávno s manželem, že nám se nic normálního narodit nemůže :grinning:

kacabakca, no LF fáze by měla být pořád stejná, akorát ovu se mění... Velká lepkavá kulička? A byla průhledná?

aja, klid, hlavně se nerozčiluj :wink:
19. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Holky tak já,mám doma zase romantika jak blázen.
Začala na mě lézt taková deprese že nám prší a pršet bude i zítra takže to jako bude fakt super a on se na mě podíval a říká mi : když ses narodila tak pršelo protože nebe ztratilo nejkrásnějšího anděla a zítra bude taky pršet protože nebe pláče dojetím že si jeho nejkrásnější andělíček bere nejlepšího muže na světě a bude z ní nejkrásnější nevěsta.

No tak to už se mi zase kutálely slzy po tváři jsem v tom těhu fakt cíta.
Takže zítra budu 100% brečet už bulím dneska jen si ten zítřek představím.
19. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.