• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj nakukuji.
Těhulinek přibejvá to je super :wink:
Blondy kam se poděla fotka z pasu?
20. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Teda, člověk tady pár dní není...
Klar, oficiálně gratuluju :wink: Jsem ráda, žeTi to všechno dobře dopadlo...
Majatob, tobě taky moc gratulací a ať je všechno ok :dizzy_face:
Pěkně se to rozrůstá, ta horní polovina tabulky... :slight_smile: :dizzy_face:
Já mám dneska totální den blbec, všem doporučuju ať na mě radši ani nemluví, jsem dneska fakt na zabití :confounded: :sweat_smile:
Týden na venkově byl fajn (i když čekala jsem trochu víc... :sweat_smile: )
Fakt mám dneska náladu silně pod bodem mrazu, tak se radši nebudu moc rozepisovat, ať to na vás nepřenesu... :wink:
Snad jen, že s těhu opět nepočítám-jedině, že by šlo o neposkvrněné početí-Zn. MM je poněkud nepoužitelnej posledni dobou :angry: Ovu by měla být zítra, ale jak píšu, jedině bych si našla jinýho chlapa... :angry: :frowning2: :wink:
Přeju všem krásný zbytek soboty (Sabi, obzvlášť tobě-myslím na vás :wink: ) a nádhernou neděli.(Doufám, že se z toho do zítra vyspím :wink: :grinning: )
20. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink:

Dnešní tabulka 21.6.

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010
19/6: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................15 DC,kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................5 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 17 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................28 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........41 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................11 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................10 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................22 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 13 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................5 DC, kyselina listová
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................40 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................42 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................43 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................20 DC, kyselina listová, Calibrum
21. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kopretinko, doufám, že chmury už jsou pryč :slight_smile:

My byli včera s manželem večer u nás na náměstí byl Havířský průvod a potom tam hrál David Koller s kapelou, tak jsme si tam zazpívali a poslechli starý songy - Amerika, Sex je náš, Oheň, apod. :slight_smile:
MM vloni opravoval jednomu ze členů auto, tak ho šel pozdravit - celý večer jsem mu říkala, aby tam nechodil, že si ho stejně nebude pamatovat, ale světe div se, pamatoval si ho.. Tak jsme tam s ním prohodili pár slov...

Koupila jsem si tam langoše - měla jsem na něj děsnou chuť, dávám si vždy bez česneku, ale nějaké smítko se tam asi dostalo, protože mi pak večer v pelíšku bylo pěkně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Blondýnko, kampak se poděla fotka z pasu??? Čarodějnička už ulítla :grinning: dej si tam nějakou pěknou fotečku, ať tě vidíme v celé tvé kráse :wink:

A taky se těšíme až nakoukne čerstvá novomanželka a hlavně přihodí pár foteček pro zvědavce :sunglasses:
21. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se máte o víkendu?
Kopretinko, ještě jednou děkuji za gratulaci :slight_smile: ...Snad už je dneska líp!
Áji, my jsme tam byli včera taky. To bylo lidí, co? Já jsem chtěla vidět už v šest Bendeho a zůstali jsme i na Kollera. Byl s námi i Tomášek a normálně nechtěl jít domů. Když jsme odcházeli, tak začínal zpívat Střihavka a Tomík místo aby byl ospalý, tak začal tancovat a odjížděli jsme po desáté s brekem, protože tam chtěl ještě zůstat :slight_smile: .No teď ještě dospává :slight_smile: .
21. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky holčiny.
Koukám, že těhulek přibejvá!! Všem co jsou nové těhulinky mooooc gratuluju!! :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Taky bych už ráda patřila do horní tabulky... :unamused:
21. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky,

andrissek, aja, bohužel fotka mi byla smazána, prý není skutečná a aktuální.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nějako si tam pak zas dám....

kopertina, už je lepe? :dizzy_face:

Já jsem dnes docela v pohodě, vyjímečně mi ani nic není, takže super :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky holky, jak víkendujete?
Eli: nesmutni, příští měsíc se to už určitě povede. Já jsem dnes 41DC a pořád nic, ani MS, ani nic jiného.......už radši ani netestuju, už mě to nebaví....
21. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky Taggy:
Já jsem to před 5 dny dostala taky v 41 DC, tak uvidíš, třeba dorazí... MS... nebo pak radši zajdi k mudrovi! Já se teď už těším až MS zase skončí, protože je to chvilinku silné krvácení a pak delší dobu jenom slabé krvácení!! Tak je to tentokrát fakt divné!! :grinning: :angry:
21. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Eli, jsem dnes taky 41DC a myslím, že MS dorazí už dneska.....tak snad jo....
21. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Hlásím že jsme zpět a bylo to úžasné do albíčka dám jen pár fotek jen na ukázku ale musíte je brát s rezervou jsou to fotky do rodinného alba tak tam trošku blbnem.
Oficiální fotky od fotografa bych měla mít v úterý tak pak založím i svatební album.
21. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahoj hezké ránko

Dnešní tabulka 22.6.

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010
19/6: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................16 DC,kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................6 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 18 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................29 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........42 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................12 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................11 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................23 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 14 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................6 DC, kyselina listová
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................41 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................43 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................44 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................21 DC, kyselina listová, Calibrum
22. čer 2009 v 06:28  • Odpověz
Ahoj holky, všechny zdravím :slight_smile:

Sabi, moc pěkné fotečky, moc vám to slušelo :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobre ranko holky,

SABI, preju Vam spoustu stesticka, trpelivosti a vzajemneho pochopeni!!!! Moc Vam to sluselo a at je kazdy dalsi den stejne krasny jako ten svatebni!!!!!(p. s. Brecela jsi? :slight_smile: )

MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCCCCC gratuluju novym tehulkam, Klari a Maji......To se nam ta horni cast krasne rozrusta....hlavne na sebe davejte pozor a neberte si priklad z AJi, ktera bere i luxovani za odpocinek!!!! :wink:
22. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
dobre ranko, tak jsem tu taky :grinning:
lin, diky :grinning:
sabi, moc vam to sluselo :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Lin :grinning: já jsem v pohodě... Hlavně když je doma uklizeno, to pak můžu v klidu odpočívat a relaxovat... Mám se vyhýbat stresovým situacím a bordel doma je hrozná stresová situace a tak nejdřív uklidím a pak ležím...
Jinak se začínám cítit těhotně, večer před spaním je mi na zvracení a večer mám už krásné bříško :wink: včera před spaním mě pěkně píchalo v podbříšku, to se tam ten škrček pěkně vrtěl :grinning:
22. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Brečela málem jsem se rozbrečela už na parkovišti jak se začali všichni sjíždět.
Pak jsme šli do obřadní síně a bylo to v pohodě.
Když jsem měla říct ano tak jsem měla takový knedlík v krku že jsem tam jen to ano tak zašeptala či co že to ani michal neslyšel ale oddávájící na mě kývla že slyšela a nemusím to opakovat.
No pak šli gratulanti a bylo vše v pohodě jen do doby než přišla ubulená ségra a to už jsem brečela taky pak šli babičky rodiče a podobně a to už jsem brečela celou dobu.Ještě když jsem procházeli průvodem ta jsem brečela. :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Sabi, tak to je super, hlavně že se to povedlo :slight_smile: počasí se vám nakonec docela vydařilo, co?
22. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Teda holky, vy všechny ještě chrápete :frowning2: já tady sama, samička :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Áji odhadla jsi to správně, my jsme se teprve před chvílí vzbudili a půjdeme snídat :slight_smile: . No to až tu s námi bude miminko, to už asi tak vyspávat nebudeme :slight_smile: .
Sabi, těšíme se na další fotečky :slight_smile: .
Lin, moc díky za gratulaci :dizzy_face: .
22. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj já byla na ušním na kontrole,tak snad už to bude dobrý :wink:
Sabi taky moooooooooooooc gratuluji a chválím fotečky :wink:
22. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
No, proto, já už se lekla, že mě tu necháte celé dopoledne samotnou :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj Ajo :wink: neboj ,ale já stejně musím odbíhat
22. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Tak už mi psal fotograf že fotky dopadly skvěle a že mi předá zítra večer nebo ve středu takže jsme se rozhodli že to necháme na středu stejně si jedeme na úřad pro oddací list takže ve středu asi večer založím svatební album.
22. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Tak Tomík se nacpal a já opět nejsem schopná nic sníst, jak se mi pořád zvedá žaludek...
22. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Jinak na kontrole vše v pohodě mimčo roste má se čile k světu.
V pátek mám jít ještě na nějaké odběry ale že budou pouze doplnující jinak je vše v pohodě.
ledviny mi pracují zatím bílkovinu nevylučují takže to vypadá nadějně snad bych moha toto těhu prožít v klidu a v pohodě v domácím prostředí.
Termín porodu 13.12.09 potvrzen a další kontrolu budu mít 20.7.09 a to už bude vidět i pohlaví ale chci hned od dveří hlásit že pohlaví nechcem vědět.
Asi si napíšu i lísteček do průkazky at to ví všichni i sestry at mi to omylem někdo neřekne.
22. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Ahojte všichni, tak se zase hlásím
Sabi, gratuluju novomanželko-moc vám to slušelo, ale potkat Tě někde před radnicí, tak tě podle fotky z pasu ignoruju, protože bych tě ani omylem nepoznala. :wink: To je dobře, že je mimouš v pořádku :wink:
Jinak já už jsem naštěstí v pohodě-v nedělu ráno to sice ještě nebylo 100%, ale odpoledne jsme slavili Dominičkovi narozky, tak se chmury rozpustily a byla zase pohoda :slight_smile: .
Nicméně, to bohužel nemění nic na tom, že tenhle měsíc na těhu moc nevěřím :angry: . Když jsem si postěžovala MM, že se teda na mimi moc nepřetrh :sweat_smile: , oznámil mi, že ať nenervuju, že prej ví, co dělá, a že mu stačí jeden pokus v pravou chvíli (cca 3 dny před ovu :astonished: ). No nezkopali byste ho do kuličky?
Takže taktika na příští měsíc-nevykřikovat, že příští týeden je snažící, ale prostě ho na ovulku znásilnit (bez řečí) :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Kopretinko, tak to je skvěláý taktika :slight_smile:

Sabi - jasně, klidně si to do průkajdy napiš červenou fixkou, myslím, že to není nic, proti ničemu :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Jé, teď koukám a ¨stydím se-nezkopaly-jsme tu samý ženský přece :confounded: :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.