• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj ženy,

zdravim pri pondelku. Je to dneska cely na levacku..samy jobovky, nestiham :angry:

Maja: gratuluju k nalezeni // :slight_smile: Nepsala jsi v PA, ze mas 5 dni do MS :grinning: Nemohla jsi to vydrzet, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Sabi: pekne fotecky..po slzach tam nebylo ani stopy :wink:

Kopretina: to je fajn, ze uz jsi v poho :sunglasses:
22. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Krásné pondělí všem, tak jsm vás konečně dočetla a nestačím se divit, takových novinek.
Tak Majatob a Klaruska moc moc velká gratulace holky, ať všechno proběhne v pohodě až do konce.Krásné zprávičky, jen tak dál, krásně se to tu těhulkama začíná hemžit.
Sabinečko, tak už to máte za sebou.Moc moc gratuluju a přeji vám krásné a šťastné manželství, ať se máte pořád tolik rádi co teď.Krásné fotečky, moc ti to slušelo, jsem zvědavá na svatební albíčko.
Ájo ve středu bude všechno v pořádku uvidíš, oni dr jsou prostě otrlý, oni se s těhotenstvím setkávají dnes a denně a to že pro tebe je to poprvé neberou moc zřetel, řeknou i to co v tobě třeba hlodá.Hlavně že mimísek roste, to je důležitý.
A co kramlinka, jak to s tebou vypadá holka?Co nervíky před svatbou, vrcholí?
kopretinka, buď v klidu, nedepkuj a brzy se už taky dočkáš.
Nany a co ty?
22. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Slzy budou vidět na fotkách od fotografa no jsem zvědavá jestli jsou fakt úžasné nebo až uvidím sama sebe tak to bude děs a hrůza :grinning:
22. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
nazdááááárek.... holky, nebudete tomu věřit :grinning: ale asi proběhla ovu :grinning: :grinning: se mi na grafu udělal ten červenej kříž :confused: :grinning: ale ta čára je přerušovaná - proč? http://www.fertilityfriend.com/home/1852f9
A co je docela dobrý tak to, že aniž bych to nějak tušila, tak toho 19-týho proběhl sexík... HOHOHO,tak to jsem teda zvědavá, co z toho bude.... Hlavně mi neřikejte, že ovu nebyla, že se raduju zbytečně!!! :confounded:
22. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
tak co? honem mi napište, nebo se ukoušu zvědavostí.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Kaci, sice tomu vůbec nerozumím :sweat_smile: alwe určitě to klaplo... držím pěsti a za 14dní //,ju??? :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
aja, ty jsi teda vtipná :grinning: nerozumim tomu, ale klaplo to :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem pesimista, takže // moc nevěřim, ale pokud proběhla ovu, tak jsem ráda i za tu, jelikož po 8 letech braní HA si myslim, že je to super... :wink: JO, a proč za 14 dní?
22. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Aji, tak jsem si vzpomněla, když tu Luss zmínila toho Dr.-nechodíme náhodou k tomu samýmu Dr.?Ten můj mi taky vždycky řekl, všechno ok, rostete, srdíčko tluče jakoo závod, ale pořád s tím moc nepočítejte... :sunglasses: A abych pravdu řekla, taky mám radši tenhle přístup,než tvrdit,všechno je v nejlepším pořádku a pak ejhle ono asi nebylo... :confounded: Ve středu budu držet pěstičky, aby bylo všechnook a věřím, že bude :wink:Teď si nejsem jistá-srdíčko už bylo?
Kaci,holky tu něco o tá přerušovaný čáře psaly, ale fakt si to nepamatuju :sweat_smile: Ale držím pěstičky :wink:
22. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
kacabacka: myslim, ze to znamena, ze FF urcil prilblizny den OVU..mozna by to chtelo doplnit jeste udaje o hlenu, ovu testech apod. ne ??? Ja s tim zkusenost nemam, tak zkus jeste pockat treba na blondy.. Kramli ma tenhle tyden volno pred svatbou, tak nevim, jak se sem dostane :wink: Jo a za 14 dni Ti bud dorazi MS nebo ne :wink: I kdyz..z teplot by to melo jit taky poznat :wink:

lussyn: ahoj :slight_smile: Jak jsem psala..dnes v praci na levacku..o vikedu doma taky..MM si zmasakroval v PA koleno na fotbalku, takze v SO lital po doktorech :unamused:
22. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Kaci, tak cca za týden už tu budeš lítat, že MS nikde a // naběhnou jako prd... trošku jsem si neuvědomila, že dnes už je 22-tého :sweat_smile:
já taky brala 8 let v kuse HA, bez vynechání, jela jsem na tzv. dlouhé cykly (3 měsíce v kuse HA, pak 1x MS a zase znovu) a skoro na poprvé se zadařilo :slight_smile:

zatím jsme srdíčko ještě neviděli, jsme moc malinkatý, tak doufám, že ve středu už bude :wink:
22. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
jeste neco pro kacabacka:

Co znamenají neobvyklé značky?

- asi nejčastější, s čím se setkáte, je rozdíl mezi plnou a přerušovanou čarou, která značí ovulaci.
Plná červená čára znamená, že si je ff naprosto jistý, že ovulace proběhla ten daný den, potřebuje k tomu ale více dat než jen teploty, i kdyby byl vzestup ukázkový. Doporučuji přidat některá z těchto dat - sledování děložního čípku, hlenu, čtení z mikroskopu, ovutesty (pozitivní i negativní), ovulační špinění, bolesti...
Plná modrá čára značí, že žena s ff nesouhlasila a ovulaci si na tento den stanovila sama
Čárkovaná čára značí, že ff si ovulací tento den není úplně jistý - ať už ze zmatených dat nebo z jejich nedostatku (pokud budete zadávat jen teploty, čára bude přerušovaná vždycky)

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=19931
22. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
nany: díky za vysvětlení, jenže hlen nesleduju a ani se mi do toho moc nechce... a ani do toho s tim čípkem...ledaže bych zkusila ty ovu testy no...tak příští měsíc.

aja: tak to bych řekla, že jste měli celkem štěstí :slight_smile: že se to tak rychle a za takovejch předchozích okolností povedlo :wink:
22. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Kačí, taky si to říkám, z pr*ele kliku :slight_smile: ale jsem ráda, MM je strašnej nervák a nesnáší Dr., on by se zbláznil, kdyby měl chodit někde po SPG a podobně...
22. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Holky, podívejte co jsem objevila... Je to krásný, ale docela drahý, tak se taky pokochejta, já bych si hned zajezdila :slight_smile:

http://cm.aukro.cz/item668484974_vyprodej_houpaci_tygrik_original_model_07.html
22. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
z vlastní zkušenosti nedoporučuju kupovat dětem hračky, který vydávaj jakýkoliv zvuky.... :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
jak to??? v naší rodině se to dětem vždycky líbilo, samozřejmě větším (od půl roku více)
22. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky, také Vám všem přeju hezký pondělní den. Dočítání mi opět bude chvíli trvat, ale že nám přibyli nové těhulky jsem zjistila hned. Takže se ke gratulaci Majatob a Klarusce přidávám také! Tobě sabinečko přeju krásné a pohodové v manželství!
22. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak Áji drahé to teda není vůbec tyto houpací věci hsou drahé nehorázně nejlevnější se pohybují okolo 2tisíc korun kvalitnější průměr až 7tisíc korun.Takže to je mazec.

Z hrajících věcí jsou děti nadšené milují je jenže rodičům to už fakt leze na nervy takže postupně ze všeho vytahujeme baterky.
Baterky dáme asi na 2hodky (to se ten zvuk ještě dá snést) ale pak hned vytáhnout se slovy nejde.
Protože poslouchat to tři hodiny v kuse je maras.To je tak na blázinec!!!!!! :angry:
22. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Teda Sabi, vypadá to, že mám základní nedostatky v cenách těhle věcí :slight_smile: Já na to narazila náhodou a přišel mi ten tygřík takovej roztomilej :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
aja: sabi na to kápla...dětem se to sice líbí, ale poslouchat to X hodin dokola :angry: :angry: nene...ale stejně se nevyvaruješ toho, že když jim to nekoupíš ty, tak babi a děda nebo někdo jinej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ještě mi řekni... pokud bych teoreticky byla těhu, v tom prvním tejdnu nebo 14 dnech žádný příznady asi mít nebudu viď?
22. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Kači, to je strašně individuální, některé holky tu na MK psaly, že přesně věděly TEN okamžik, kdy k tomu došlo... Já nemám žádné příznaky do dneška, kdybych to nevěděla, tak bych ani nevěřila, že můžu být těhu...¨

Někdo říká, že začíná cítit tlak v prsou, že se zvětšila, já mám pořád svoje malý...

Nestresuj se, pokud to klaplo, tak se budeme těšit, jak ti pogratulujeme a pokud ne, tak příští měsíc na už určitě klapne :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky,

sabinecka, hezké fotky :wink:

kacabacka, ty přerušované čáry znamenají, že ovu asi proběhla. Ale prográmku se to úplně 100% nezdá. Koukala jsme na to, a myslím že proběhla, jen si nejsem jistá tím pátkem, podle mě to byla spíš sobota a nebo pátek hodně pozdě večer :wink:

aja, kdy jdeš na kontrolu? :confused:

Jinkau mě celkem nic nového, včera jsem opět lehce špinila a dnes zas nicv, tak už se toho snažím nevšímat...
22. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj Blondýnko, změnila jsi foto v pase, ale pořád nevidíme tu fešandu :slight_smile: tak snad příště :slight_smile:

Jinak já jdu na kontrolu ve středu odpoledne, snad už bude vidět srdíčko :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
kacabacka: Kápla jsi na:slight_smile:. Když jim ty hrací hračky nekoupíš ty, tak babička s dědou nebo jiní příbuzní určitě jo :grinning: . A čím větší řev ta hračka vydává - tím víc se dítěti líbí:slight_smile:.

sabinecka: Moc ti to slušelo!

Já na sobě každý měsíc pozoruju těhu příznaky. Čím míň je to pravděpodobné tím víc jich mám:slight_smile:.
22. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Holky, já se dnes asi zblázním v tý práci, je to úplně na prd, nic mě nabaví :pensive: čas se vleče, ještě 15 minut a uteču jako maý dítě :grinning:
22. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
aja, no co my zbylo.... Já si sem bohužel z osobních důvodů celou fotku dát nemůžu.... :sunglasses:

ajjik, a až fakt budš těhu, tak nebudeš pozorovat ani jeden :grinning:
22. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Jo, jasně blondýnko, ale aspoň vidíme, že máš krésnou blonďatou hřívu :slight_smile:

No nic, měj te se tu krásně utíkám z jámy lvové :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
blondynka: Přesně tak! Alespoň to tedy poznám:slight_smile:.

aja: Měj se! Já mizím za 10 min také.

Holky, všem přeju hezký zbytek dne!papa
22. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím všechny.
Novým těhulkám moc a moc gratuluji,přeji ať je všechno v pořádku a ať se opatrují.
Sabči přeji do manželství hodně štěstí a jen samé krásné dny se svou rodinkou.
My byli v sobotu také na svatbě a bylo to úžasné,moc jsme si to užili,všechno klaplo až na to počasí :angry: ,ale neva hostina byla na zámku a bylo to moc romantické. :slight_smile:
Já teď opravdu nestíhám atak si říkám,že to snad tak má být,že nejsem ještě těhu,páč nevím,jak bych vše zvládla.Tak se tady mějte,já zase frčím pracovat.
22. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Sabi: moc pěkné foty :slight_smile: Těším se na albíčko :slight_smile:
Druhý den se OVU testuju a zatím jen slabá čárka... :wink:
22. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.