• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Děkuji za gratulace ve středu založím to svatební albíčko
22. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
aja: tak to se máš, že můžeš takhle zdrhat z práce, to bych taky chtěla.... co vůbec děláš, že můžeš jít kdy chceš? :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahojky holčiny.
Tak to vypadá, že MS už konečně odchází..už jenom lehce špiním!! ALe je pravda, že mě bolí břicho jako kdyby mělo MS začít!!! :grinning:
22. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojky holky, jenom opravuji svůj údaj

Dnešní tabulka 22.6.

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010
19/6: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................16 DC,kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................6 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 18 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................29 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........2 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................12 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................11 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................23 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 14 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, .........................6 DC, kyselina listová
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................41 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................43 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................44 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................21 DC, kyselina listová, Calibrum
22. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
Krásné ráno, dneska prvníííí :slight_smile:

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010
19/6: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................17 DC,kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................7 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ................................. 19 DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,..........................30 DC,kyselina listová - http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........3 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................13 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................12 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................24 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 15 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ...........................7 DC, kyselina listová
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ................................42 DC, kyselina listová
renca.o3:Renata 34let,snž05-09,.................................44 DC,kyselina listová
ladenka - Laďka, 24 let, snž od 5/09, ..........................45 DC, kyselina listová, vitamín E
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................22 DC, kyselina listová, Calibrum
23. čer 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
Dneska čekám dopoledne návštěvu a odpoledne asi budu dělat MM papíry do práce, tak nevím, jak se tu objevím :sweat_smile: ,ale přeju všem krásný den (tady teda prší, ale dneska mě to nějak netankuje :slight_smile: )
Tak mě včera napadlo, co Kramlinka-neměla včera dostat MS? I když ona má vlastně to volno, ta se tu spíš neukáže, co?
23. čer 2009 v 07:01  • Odpověz
Dobré ránko, tady je hnus jako blázen prší snad v provazech ...

Tak si snad dnešek spolu zpříjemně
23. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahojky :wink: ,tady je taky ošklivo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
Tak mě čekají (navzdory počasí) docela fajn věci. Jak jsem psala-přijede švagrová s neteří, neteř je teda drak-vždycky Domču zmlátí :grinning: , ale těším se. MM by měl dneska (díky počasí) dorazit zavčasu. Zítra jdu odpoledne se ženskejma z práce na posed, ve čtvrtek m ipřivezou nový telefonek,no a pak už je pátek. V sobotu jedeme do westernového městečka a neděle jsou poslední dobou v duchu rodinných výletů a cukráren, takže taky fajn.Prostě mě čekají už je samá pozitiva a sociální jistoty :grinning:
Jdu vařit, tak se tu mějte krásně, když mi vyjde vteřinka,nakouknu :wink:
23. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Prší i v Ostravě :angry:
A má prý pršet celý týden ale pořádně žádné mrholení no tak potěš koště.
A co vy co nového?
Kopretin s tím mužíčkem a mimčem na jeden zášup si nic nedělej michal se ted kámošům všude chlubí jak je úžasnej.Že mi nemůže ani zahýbat protože jak by jednou zastrčil ...... no kolik by to bylo alimentů no za to mu to nestojí. :slight_smile:
Áji a co ty všechno v pořádku? Ještě špiníš nebo už je vše ok?

Andrii včera jsem si na tebe vzpomněla když jsme ukládali sabču spát ječí řve mamí mamí a rve se k nám do postele takže michal ji dal znovu uložit já se jsem zdrhla at nejsem na blízku a musí projít kolem michala.
Takže ji polaždé s řevem vrátil zpět nakonec zabrala a přesně o půlnoci se mí někdo cpe do lůžka no samozřejmě že sabča takže jsem ji taky takto na čtyřikrát vracela do lůžka s řevem a stejně přišla po páté tak na to už jsem se vykašlala a nechala ji tam spát.
Někde jsem četla že když ti takto dítě leze do postele a vynucuje si spanís tebou tak ho máš umačkávat aby zjistilo jak je to v posteli nepohodlné a přišlo na to že ve své posteli má přece jenom mnohem více místa.
Tož jsem umačkávala umačkávala nevyspaná jsem z toho já ale sabča ta byla nad míru spokojená.
Tento mačkací kontakt ji vyhovoval.Takže musím asi zvolit taktiku tu že s ní půjdu do její postele a pak odejdu nebo tam únavou usnu a budu spát až do rána.

No fakt se toho děsím TP se blíží a nevím jak to budu dělat s uřvanou sabčou a uřvaným kojencem v náruči. :frowning2:
23. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Ty už jdeš vařit tak brzo?
23. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj Sabi, tak já jsem v klidu... Já už jsem přestala šoinit hned jak jsem začala brát Utroš... Od té doby jsem v pohodě, ani náznak špinění, prostě nic. Mám pěkný pupek, pořád něco jím, ale cítím se skvěle. Sice se mi občas večer trošku navalí jakoby na zvracení, ale nic z toho není a večer v pelíšku mě trošku píchá a jakoby táhne v podbříšku, asi jak se rozpíná ta děloha nebo co...
23. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
Sabi, vařím,protože mi v 11 přijede návštěva a ještě potřebuju skočit nakoupit mezitím, tak abych to stihla :wink:
Domča se totiž taky podařil jak píšeš na 1. zásun, tak MM nabyl mylného dojmu, že pro to nemusí vlastně nic udělat... Ale já na něj příští měsíc vyzraju :grinning:
Aji, jj roztahuje se ti děloha :wink:
Mmch Domča spí poslední dobou taky s náma v posteli (teda až po nočním čurání,ale spí). Nijak to neřeším, spíš si to užívám, roste strašně rychle a věčně se ke mě tulit nebude... :unamused: :wink:
23. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Sabi to znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nechci nic zakřiknout,ale Denda spinká od pátku sama ve svém pokoji a pohoda ťuk,ťuk,ťuk. Já už nevěděla co tak jsem jí řekla že jde od září do školy a každá školačka má svuj pokoj ,jinak by ji nevzali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Každýmu se chlubí jakej má svuj vlastní pokoj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Aji a počkej až ti bříško začne rust ,bude huř :sweat_smile:
S taťkou jsme si ráno v postely spříjemnili den. Podle internetové kalkulačky by měla dneska být ovulace ,ale já si myslím že byla dříve. Myslím že by to mohlo vyjít ,sexik byl docela intenzivní :sweat_smile: :wink: tak jsem zvědavá
23. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Kopretinko, vy jedete na Šiklák??? Já chodila do školy s mladým Šiklem a to je super člověk. Párkrát jsme tam jeli zapařit a to vždycky byl jízda :grinning: njn, to už si teď jako mamina moc neužiju - musím být zodpovědná
23. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Andrýsku, tak to držím palečky, aby to klaplo... :slight_smile: to by byla sranda kdyby nám začátek prázdnin přinesl smrš´t // :grinning:
23. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
To :sweat_smile: jo :sweat_smile:
Jen 11.7. jedeme na týden na Rozkoš a moc si nechci představovat jestli mi tam začne být zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Aji,jj na Šiklák :slight_smile: .
Andri,my si podobně zpříjemnili včerejší večer a teda taky dost intenzivně :grinning: Tak ať vám to klapne.
My jedemana dovču 1-8.8. to BY mi taky vycházelo na první tejdny (teda kdyby...-moc nadějí si nedávám,i když jak se říká"Stačí kapka a už to ťapká" :grinning: )
23. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Kopretinko já to myslela že byl sexík intenzivní během posledního týdne :wink: tak možná by to mohlo vyjít :wink:
Ted zase čekání na Ms ,to tak nemám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Vydrž prťka, vydrž a budou // jako prd... Už abychom měli jen 1 tabulku :slight_smile: to bude žůžo
23. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinou možnost nemám :sweat_smile:
23. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tady prset prestalo, ale docela tu fuci :unamused: Docela Vam zavidim, ze nikam nemusite..ja bych snad i varila :grinning:

sabi: mala se teda jen tak lehce nevzdava :grinning: Jen aby nezacla zarlit na to maly, az se narodi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aja: utros zabral, to je fajn...jdes k Dr. tenhle tyden ?

andrissek: taky cekani na MS nesnasim..obcas u toho mivam PMS, takze fakt lahudka :rolling_eyes: U nas asi tenhle mesic nic, pac MM je od patku lazar :angry: a v SO chce za kazdou cenu odjet na Orlik..

Jinak koukam, ze taggy to konecne dostala a eli to konecne skoncilo :confused: a kali zacla delat ovu testy..
23. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
My se učili stačí kapka a jsi tatka. :grinning:
23. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
:grinning: Sabi, taky tak :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Andri aha :sweat_smile: , tak to budeš na řadě s // :wink:
Teda trochu závidím manžílky,který to berou zodpovědně :wink: :sweat_smile: , ale na každýho jednou dojde :wink: On až zjistí, že ta jeho taktika nějak nefunguje... :grinning: Teda možná to vypadá,že ho do 2. mimi nutím-neee,on ho taky mooc chce, jen nějak pán tvorstva podlehl představě, že se to asi udělá samo. Do toho chodí servanej z práce, Domča poslední dobou večer usíná fakt mizerně(což připraví o poslední zbytky energie a chutě mně :sweat_smile: ), takže suma sumárum to pak dopadá takhle, ale už to fakt neřeším,do října času dost :sweat_smile: :grinning:
Nany, já vaříma za chvilku musíme jít nakoupit, takže si "vyžeru"ode všeho :angry: Taky tady fouká,no prostě hnus fialovej,ale když musíš, tak musíš :angry:
23. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Nany co je PMS? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky,

kopretina, ano, kramili čekala včera Ms a dle grafíku včera nedorazila, ale dnešní hodnotu ještě zapsanou nemá... Jsem zvědává jak dopadne holka jedna :dizzy_face:
Neboj, nejsi na tom s manželem takhle sama, já musela taky docela "bojovat" :grinning:

aja, tak to máš dobré že už nešpiníš, já občas ano, ale jen jednou za pár dní a ne moc, tak to nějak neřeším. Ale spíš mi vadí, že nemůžu nic dělat, ale 14 dní to ještě vydržím :grinning: . Jinak po tom utroši bývá toršku blivno a unaveně, on má celkově dost vedlejších příznaků... Já teď přešla na něco jiného a nevím jestli je to tím, ale je mi líp :sweat_smile:
23. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Sabi, já znám oboje, jen mi tohle první padlo "na jazyk" :wink:
Razíme na ty nákupy... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :unamused: :unamused: :unamused:
PMS-tušímpremenstruační syndrom (??)-prostě ty bezvastavy před MS nikoliv nepodobné těhu příznakům :wink:
23. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Andrýsku, myslím, že předmenstruační syndrom??? :sweat_smile:

Jinak Nany, k doktorovi jdu zítra odpoledne, už se těším :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
ahojky holky moje :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.