• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
čau, tak co???
23. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
koukam ze na me myslite ikdyz tu nejsem, je to od Vas moc hezke :wink:
No ja Vas ani nepotesim ani nezklamu, MS zatim nikde, cipek vysoko a tvrdy, ale teplota 36,7. Tak cekam, test jsem jeste nedelala, jsem ted u nasich. Pokud MS nikde do zitrka udelam testik. Ale nejak tomu neverim, nevim.
Asi jenom predsvatebni zpozdeni.

Jinak pripravy v plnem proudu, prvni varka vysluzek rozvezena, tak zitra me ceka peceni kolacu pro druhou stranu rodiny, cca 70 vysluzek, takze asi 1500 kolacu, no uz se nemuzu dockat :angry:

Tak ja frcim, myslete na me a vecer se jeste ukazu, papa kocky a dekuju ze Vas mam :wink:
23. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Smála jsem se jak jste tady popisovaly že aktivně večer pracujete.
Tak já taky aktivně nalákám michala do postele na dodělání vlásků vždy ho čekám v posteli jenže než on si stihne vyčistit zuby či co tam vlastně dělá tak já do (prý ) do deseti sekund usínám.
Takže již několik dní kam lehnu okamžitě usínám.
Takže michal mi dneska u snídaně říkal že to si mohl myslet jak už je můj muž a mám ho jistého tak na nějaký sex seru.To jen když ptáčka lapají tak jsme se mu nabízela a ted ted to mám ukradené :grinning:
Samozřejmě že ve srandě.
Tak jsem mu na to řekla že mi beztak každý večer něco přimíchá do jídla abych spala a neotravovala ho s vláskama :grinning: tak jsme se tomu oba smáli a pak mu říkám a dneska si jídlo chystám sama beztak bys mi tam zase něco přisypal :grinning:
23. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky, všechny Vás při úterku zdravím. V Praze je také počasí na prd - od rána leje a leje a leje a je zima a zima!
23. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky ,

zase jsem tu dlouho nebyla mám hodně práce. :cry:
Moc gratuluji novým těhulkám Klarusce a Maji a přeji ať je vše v pořádku až do konce:slight_smile:
Sabi ,tobě přeju krásné a šťastné manželství!!!!:slight_smile:

Blondynko vím, že už jsem měla odpovědět asi před týdnem, ale fakt nemám moc času. Navigaci nemáme, zatím jsme ji nějak nepotřebovali , jezdime autem hlavně po ČR, taky jsme teď dlouho nikde nebyli , stavěli jsme domeček. No ale teď už je hotovo , tak ji možná pořídíme. Je fakt , že je to praktický.

Jinak na dovolenou jedeme ve čtvrtek večer , abychom se vyhnuli pátečnímu náporu aut. Začínají prázdniny.

Holky nestalo se vám někdy po ovulaci, že by vás jakoby řezalo v břiše???? Už 3 dny cítím takový divný řezání.Je teda pravda, že jem kvůli těm mým potratům na hormonech beru 3 až 9 den cyklu clostilbegyt na ovulaci a pak 15 až 24 den Duphaston. Nevím, jestli to nemůže být z těch hormonů.Ale dřív jsem si píchala injekce a břicho mě neřezalo.Jsem z toho trochu vyplašená. Někdy se úplně musím zastavit a sednout si.Taky jsem vždy vstávala např. v 6 nebo 7 ráno a teď se nějak nemůžu ráno vykopat z postele.

Jinak se mějte hezky a přeji pěkný den.Mám tu klienta ještě se ozvu.
Zatím ahojky
23. čer 2009 v 09:42  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz
kramli, hlavní je, že se teplotka drží nad čarou. ale těch 37,3 ti tam nějak vyčnívá :grinning: . Tak uvidíme, jak zítra :dizzy_face:
23. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Teda Sabi, to je dobrý... :slight_smile: on ti michal češe vlasy???

Ajjiku, dneska si nevybereme, praha nebo ostrava všude je hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Já vím :frowning2:. Už mě to počasí pěkně se..!Léto letos asi opravdu nebude.

To by se mi líííbilo kdyby mě někdo přes usnutím česal:slight_smile:!
23. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
andrissek: jj, holky maj pravdu, jedna se o premenstruacni syndrom..takovy fajn stavy :angry:

kramli: no, je to napinavy :dizzy_face: kez by to klaplo :wink: Ty zitra budes pect tolik kolacu :astonished: To by me kleplo :sweat_smile:

blondy: hele, vcera se tam u Vas prehnala taky naka bourka, co :slight_smile:

sabi: koukam, ze vsude je to podobny :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jsme vecer vorvany oba..takze nejvic se dari o vikendech :grinning:

gibi: bleda zavist s tou dovcou :sweat_smile: ja porad hledam na netu kolem Lago di Garda, ale ty ceny v sezone jsou tak o 200% vyssi nez mimo, coz me teda pekne nadzvedava, asi pojedeme az v zari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s tim rezanim neporadim..nemas treba ovu az ted ?

mne se zda, ze trosku spinim..uprostred cyklu..hmm taky zvlastni :confounded:
23. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Nany s Lago Di Garda Ti pomužu , dělám v cestovce a byla jsem tam. Napiš mi termín , zkusím Ti sehnat dobré ubytování .Taky napiš jestli chcete polopenzi nebo jen aparmán bez stravy. Je to tam krásný, super na kola:slight_smile:
Pokud by jste chtěli jet bez cestovky , tak Ti pošlu nějaký kontakty na ubytování...

Je pravda, že v sezóně jsou tam vyšší ceny ale na něco kouknem:slight_smile:

Jinak ovulace byla určitě minulý víkend i podle teploty a ovulačního testu. Nevím co to je , tak snad to přejed...Pokud ne tak raděj zajdu k doktorovi .
23. čer 2009 v 10:36  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2011  • Odpověz
Souhlasím, že všude je to podobný:slight_smile:. Já se ani moc nedivím, že se nám stále nedaří. Z toho jednoho aktivního víkendu ani snad nic být nemůže :slight_smile:. Přes týden jsme rádi, že padneme do poslete a alespoň pár hodin se vyspíme. Při tom je to u nás stejný jak u sabinečky - ten co čeká v postýlce většinou nevydrží a usne dřív než druhý dorazí. Ale tento měsíc máme v plánu opravdu aktivní snaření bez ulejvání. V pátek zkončím s léčbou zánětu a hned od soboty na tom začneme tvrdě pracovat:slight_smile:. A to by bylo aby to nebylo :grinning:
23. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
aja: hehe, já myslim, že ho Sabi láká na dodělání vlasů mimča :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
gibi: jezis, to bys byla moc hodna :dizzy_face: ja Ti to poslu do IP, jo :slight_smile:

ajjik: kolem min. vikendu mela byt zrejme ovu, jenze v PA dorazil MM s pochroumanym kolenem, takze celej vikend v haji :angry: , co se tyce nakyho snazeni ..co nadelas, ze :sunglasses: Dneska mi uz ten rok "snazeni" neprijde nenormalni, jak vsude pisou :grinning:
23. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Kaci, tak to jsem nikdy neslyšela :grinning:
23. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojky holčiny.
Tak mrcha už skončila... :sunglasses:
Včera už proběhlo snažílkování... :dizzy_face: :dizzy_face:
A co Vy?? Kdo pak je adept na další těhulinku??
23. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Eliško, nejžhavějším želízkem v ohni je kramlinka, říkala, že asi zítra zkusí testnout :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Tak to bych kramlince moooc přála!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Budu držet palečky...
23. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Eliska_v: Koukám, že máme stejný den DC. Tak to si budem obě moc přát aby 15.července mrcha už nedorazila :dizzy_face: .
23. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Ajjik: Tak to si budeme držet pěstičky pro štěstí navzájem!!! :dizzy_face:
Já doufám, že se to tentokrát povede!! :dizzy_face:
Budeme s manžílkem zkoušet různé polohy, tak uvidíme... :grinning: :sunglasses:
23. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy toho za to dopoledne stihnete tolik probrat :slight_smile: . My jsme teprve před jedenáctou vstávali :slight_smile: .Teď jsme se nasnídali a oběd budeme mít posunutý na později...
Večer jsem si dala do alba fotečky mimíska z ultrazvuku, tak můžete kouknout :slight_smile: .
23. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Kláruš: Moc pěkný mimís :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
klaruska: to je teda dobra provokace :sweat_smile: ja vstavala v 6:15 :rolling_eyes:
fotky jsou pekny.. :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Zrovna včera mi jedna bývalá kolegině radila jak "na to". Prý dlouho nemohla otěhotnět až jí to naštvalo a jednou neběžela hned po sexu do sprchy a zadařilo se. Možná na tom něco bude, co myslíte? Sice nevím jestli to vydržím,ale chci to tento měsíc také zkusit.
23. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Já většinou vstávám v pul 5 a v pět chodím na bus:frowning2:.
23. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Kali.kal a nany děkuju....To neměla být provokace :slight_smile: . To jen že pak nestíhám pomalu ani dočítat, když tu klábosíte od rána :slight_smile: . Tomášek naštěstí dobře spí a já jsem za to ráda, že teď, když mi není zrovna akorát, tak si můžu taky přispat. Až tu s námi bude mimísek, tak už takové lenošení asi nebude :slight_smile: .
23. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
ajjik: Lepší je po sexu, ležet asi tak půl hodinky... Musíš těm prckům dát taky chvilinku, aby dopluli... :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
klaruska: mimísek je fakt nádherný!! Doufám, že budu brzy moc ukazovat také fotečku mimíska...Teda podle toho, kdy se zadaří :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
klaruska: jj, pochopila jsem :dizzy_face: ja bych v tomhle pocasi a stavu vstavala asi jako Ty :wink:

ajjik: to je teda sila..to bych nedala, ja kdyz jedu busem, tak vstavam pred sestou a uz se z toho hroutim :grinning: Ty dojizdis do prace ?
23. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj nany: Tak co Ty a snažílkování, jak si vůbec teď na tom?? :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
nany, no ona to tady nebyla žádán tragedie. A co vím tak ani v okolí ne. Nevím, kde to to media vzali :grinning:
23. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.