• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
nany: Bohužel:frowning2:. Ale už také nemůžu, musela jsem dát v práci výpověď (tak ještě musím vydržet necelý měsíc) a pokusit se najít něco blíž domovu a nebo otěhotnět:slight_smile:.

klaruska: Krásná fotečka!Také doufám,že se brzy budu moc pochlubit také... Jen si užívej pospání dokud můžeš! S mimískem už se ti málokdy poštěstí.
23. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Ajjik: Tak to si to dojíždění teda užíváš... :unamused: To Ti nezávidím!!
23. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojky blondy:
Tak jak se vede naší těhulce!!??? :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
ajjik, lepší volba je asi si najít novou práci, vydržet tam zkušební dobu a pak otěhu, ne? :dizzy_face:

eli, už máš vůbec výsledek z toho pohovoru?
23. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
blondy: jj, nic... a popravdě jsem ráda, protože ta ženská byla arogantní jak nevím co... :angry: Takže jsem ráda!! :wink:
Když okolo sebe vidím samé těhulky, tak si říkám co děláme špatně!!
23. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
eli, neděláte špatně nic, jen si moc netrpělivá... Prsotě i když je všechno v pořádku a stky v ideální čas, stejně je jenom přibližně 15% šance, že dojde k oplodnění, pak nějakých 50-60% oplodněných vajíček přibližně do 14 dní odumře, protože tam "bylo" nšco špatně. Takže když si to spočítáš, ta konečná šance otěhu není nijak velká, takže hold to chce občas jenom čas :wink:
23. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
blondy: V tomhle jsem netrpělivá!! Prostě bych už také chtěla prcka v sobě a pak v náručí!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ájo michal mi vlasy nečeše ale říká se že když už jsi těhu a máte s manžílkem sexík tak je to na vlásky aby miminku rostly takže musíte každý vlásek udělat zvlášt.
Takže si z něho dělám srandu že musíme ještě vlásky dodělat.

No jinak holy koukám do kalendáře jak to máme nabitý dneska předávám kámošce prací prášky pak se jedem juknout na velké akvarium že bychom si ho hned odvezli domů.
Zítra ten fotograf ,cvičení,pak předáváme kočku a ještě na úřad ,ve čt jedem pro sele v pátek odběry a v sobotu grilujem
neděle bude snad odpočiková
23. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
eli: no, snazeni zadna slava-viz. predchozi stranka :wink:
Jak pise blondy..trpelivost ruze prinasi :sunglasses:

blondy: ja vcera neco zahlidla na netu..naka bourka, kroupy a tak..to vis, media to vzdycky trochu prifouknou :confused:

ajjik: takze jsi tu vypoved nakonec dala.. :confused: drzim palce, at sezenes neco kloudnyho v okoli :wink:
23. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
nany, no hlavně bych řekla že si malinkou spetli oblast. Protože ono tu něco bylo, co jsem viděla na IT televizi, ale trošku jinde, než to udával celý svět. Jsou to komedianti :grinning:

eli, no jo to víš, to bychom tady chtěly asi každá. Hlavně přestaň takhle přemýšlet, protože tím si nepomůžeš, spíše naopak
:wink:
23. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Sabi, tak to je dobré , to jsem opravdu nikdy neslyšela... Tak to musím večer říct MM, abychom neměli plešounka :slight_smile:
Máš to teda pěkně nabitý :slight_smile:

Eliško, zkus na to chvíli přestat myslet, špatně není nic...

A co se týče toho vydržení po sexu... Já jsem to vždycky dělala tak, že před sexíkem jsem si všechno připravila, došla na WC, atd. a po už jsem jen ležela v posteli a usnula. Ráno to bylo sice hnusný a rovnou do sprchy, ale měla jsem jistotu, že spermíci budou mít celou noc na to se někam posunout a jak vidíte, tak se posunuli :grinning: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
nany: dala,ale už jsem tu nechtěla být v červnu a jak to vypadá, tak tu skejsnu i v červenci, protože za mě není zástup:frowning2:. Tedy - dvě holčiny už tu byly, ale jedna tu vydržela 4 dny a ta druhá 5 dní.
Docela i pochybuju, že by se mi v téhle práci podařilo otěhotnět. Od rána do večera jsem v jednom kole a nervy mám na pochodu...
23. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak já tedy taky připojím k tomu co po sexu. Já se vždycky snažila chvíli vydržet, ale víc než 15 minut mi to většinou nešlo. Vyjímečně když to bylo těsně před spaním tak jsem pak usla. Ale zrovna v ten den, kdy jsme počali naše zlatíčko, tak to byla rychlovka na stojáka ve sprše, takže bych řekla že je to jedno :grinning: . Samozřejmě je tedy i možnost, že tam zbyla nějaká z předchozího, ale to si nemyslím, protože ty nové jsou silnější a agresivnější a nad starými vždy vyhrajou :grinning:
23. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
aja: No právě, že vidíme:slight_smile:. Asi ten "hnus" také budu muset vydržet :confounded: . Co bych pro mimíska neudělala - za zkoušku to určitě stojí!
23. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
blondy: jsem si rikala, ze ani nepises, jaka hruza se pres vas prehnala :grinning:

ajjik: ta Tvoje prace asi nebude prochazka ruzovym sadem, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo by fajn, kdyby sis mohla aspon v tom srpnu oddechnout a od zari nekam nastoupit :sunglasses:

Ja teda davam sprchu az rano, pac vecer (teda spis pozde v noci) po "tom" proste usnu jak drevo a vsechno ostatni je mi uplne jedno :grinning:

Kdyby existoval presnej postup, jak na to, tak jsou vsechny tehotny coby dup :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Holky, tak jsem se těšila, že zítra půjdu na kontrolu k Dr. a ono nic. Teď mi volala sestřička, že Dr. je opět nemocný, tak jdu až v pondělí... Kdyby minulý týden tu nemoc nepřecházel, tak mohl být v klidu, takhle se mu to vrátilo
23. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
aja: a nema Tvuj Dr. nakej zastup :confused:
zas na druhou stranu..v PO uz urcite uvidis srdicko :wink:
23. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ne, prý by mě sestřička poslala do nemocnice, ale přijde mi to zbytečné, je tam otravovat...
V pondělí už určitě srdíčko bude :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
aja: tak to jo :wink: ja bych uz teda nemohla dospat byt na Tvym miste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
já se snažím tomu moc nepodléhat, říkám si, že je vše v pořádku, tak není důvod se stresovat... Určitě už uvidíme srdíčko a vše bude OK :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
aja: URČITĚ bude vše v pořádku! A navíc uvidíš už i to srdíčko a za to si stojí počkat.
23. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
aja: jj, mimco se Ti urcite v PO odmeni :wink:
23. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
aja, hm, tedy to je pěkný marod ten tvůj doktor :grinning: . Ale co, do pondělka to zvládneš a mimmnko bude laespoň o nějaký den větší :sweat_smile:

nany, neboj, to já byc jinak určitě napsala, že mi to zničilo květiny a palmu na balkonech :grinning:
23. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
no to určitě :slight_smile: už by mělo...
v sobotu slavíme s přáteli narozeniny MM, takže tam už to budou vědět i ti, kteří zatím netušili. MM to totiž všem vykeca, prostě se chlubí,jak se mu to podařilo hned na poprvé :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
aja, no tak to já jsem tomu mému dala přísný zákaz aby to rozšiřoval. Ale on je i takový že sy tyhle věci radší nechává pro sebe, takže u nás to moc lidí neví, tedy v pdostatě nikdo, ani zatím rodiče....

Si holky představte, že mi zas smazali fotku :angry:
23. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Blondýnko, taky jsem koukala... Asi tě admini mají hodně rádi, co??? :grinning:

Já myslela, že už to vaši vědí... I když po těch všech lapáliích, co už jste měli se ti nedivím...
23. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
aja, no já bych řekla že tohle je osobní pomsta, protože s jednou adminkou vedu docela boj, protože se mi takovéhle nadřazené chování fakt nelíbí, zvlášť když jsem neudělala nic špatného nebo proti pravidlům...

Nevědí, ani rodiče manžela. A nevěděli by to, ani kdyby to bylo poprvé a úplně bezporblémů. Hold už jsem taková :sweat_smile:
23. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
blondy:..jo tak ke vsemu jsi jeste velka zahradnice :grinning:
tj proc Ti to zas smazli :confused: to uz je podruhy, ne :angry:

Ja bych si to taky nechala dlouho pro sebe :dizzy_face:
23. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
nany, dneska mi to smazala asi 3x. A před chvíli mi napsala, že to prý na té fotce nejsem já a hrozí mi zablokováním nicku. Tady je fakt možné snad asi všechno :grinning:
23. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Tak to je fakt síla... Blondýnko, tak se na ně s fotkou vykašli a nebo si dej nějakou z dálky jako má třeba kopretinka nebo kramlinka... I Nany má takovou neurčitou a budeš mít pokoj
23. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.