• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Ale bacha může Tě propustit ve zkušebce...Takže strategie je jas,
ná: nejpozději v Egyptě otěhotnět a pak to 3 měsíce tajit... :grinning: A ta brigoška-no je to určitě možný řešení...Záležípak na tobě...A kamsdělala pohovor-teda jestli se můžu zeptat... :wink:
7. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Kdyby se vám v Egyptě zadařilo tak musíš opravdu 3 měsíce tajit a přečkat tam zkušebku. Ikdyž tohle tady udělala moje předchůdkyně (těhotná už nastoupila a oznámila jim to až po zkušebce) a jsou tu na ní pěkně naštvaný, ale neudělají nic - těhotnou nemůžou vyhodit.
7. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
No, už je jasné, že mě si nenechají. To by se ta nová musela ukázat hned jako totální blbka. Jenže generál vybíral podle vzhledu, tak je mu jedno, co umí nebo ne, chce tam pěknou babu. No a můj šéfík, ten se za mě pral, ale na jeho slovo generál nedá, ten má vlastní hlavu. Můj šéf by mě tady chtěl, tak doufám, že třeba když to nebude fungovat, tak si mě zavolají zpátky, ale to už je asi blbost. Každý ráno se mě šéfík ptá, jestli už jsem těhotná, tak mu teď říkám, že bohužel to momentálně nešlo, tak se těším, až se mě zeptá zítra a to mu povím, že na tom intenziovně pracuju :grinning:
7. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
JJ, strategie je jasná, chci otěhotnět třeba už dnes :grinning: , ale nevím nevím, jak to má se mnou příroda vymyšlené...

No a pohovor budu dělat až ve čtrvtek, ale nevím, co je to za společnost, protože je to přes agenturu a ta nesmí v základním kole zveřejnit firmu, která hledá, tak Vám dám vědět...
7. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Aja neboj, seš mladičká-bude to natotata, tak budeme moooc držet pěstičk- na všechno, já teda myslím, že nejpozději v Egyptě jste jasný.... No ale teď utíkáme na čerstvej vzduch-musím ještě vyřídit nějaký papíry na finančáku, tak valíme, ať se stihneme vrátit na oběd...
Zatím pa
L.
7. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Kopretino - zatím papa a hezky si užijte sluníčka! I za nás nešťastníky sedící v práci
:frowning2:
7. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Holky zdravim, prave jsem prisla do prace rovnou od zubaka..fakt chutovka-tahal mi nerv a cistil kanalky :frowning2: Mam hubu jak havajskej domovnik :grinning: Otevru iDnes..tam na me vykoukne, ze Aichmajerova je 3 mesice v tom :sunglasses: To je zas rano..nebo spis dopoledne :slight_smile:
Ajo, dovcu zavidim..bude to zmena prostredi, budete mit na sebe spoustu casu.. :dizzy_face: To by bylo, aby se nezadarilo.
7. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
JJ, taky jsem četla tu Aichmajerovou, držka jedna vyzáblá, vůbec nechtěla a čeká mimi a my chceme a musíme trpělivě čekat :angry:
Nany zoubky ti nezávidím, já jsem toto zažila už milionkrát, dokonce mi to u některých zubů dělala i vícekrát. Já totiž měla na základce zubařku, která vrtala zdravé zuby a kazové nechávala dál, popřípadě je trošku navrtala a pak zaplácla plombou, takže kaz si vesele žral dál. No a proto mám vrtané skoro všechny zuby včetně jedniček. Mám to jak chodník, vydláždění plombama. Ale možná proto nemám se zubařkou problém, už tam vždycky jdu s tím, že sem si sama naordinovala, co mi bude dělat...
7. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojky holky, musela jsem Vas rychle docist a omlouvam, se ze jsem se neozyvala....Nany - podle me je nejhorsi bolest zubu - nebo vubec cokoliv je na hlave - to se neda "pochovat" :confounded: Aichmajerova je tehotna????O to vse prichazim...jeste nejake novinky?
Neutronku - ja merim teplotu a teplomer zavadim tak kam az to jde..."kouka" z nej cca 5cm.
Kopretinko - taky jsem cetla ten clanek, ze od 27 let se starne - mela jsem depresi cely den :grinning:

Mimochodem, ja mam v sobotu(32DC) "obdrzet" MS - jsem napjata....zase si rikam, ze na poprve by to bylo asi rychle, a ze kdyz MS dostanu, ze nebudu veset hlavu a hura znova.... :slight_smile:
7. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
Lin, jasně, žádné svěšené hlavy, jen úsměv na tváři a pokud MS přijde, tak si říct, že už je poslední a náležitě si jí užít :slight_smile: :grinning: Společně to přece zvláldneme, já cítím v kostech, že co nevidět nám kopretinka napíše do tabulky ke všem // :slight_smile:
7. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
Také jsem včera četla o Aichmajerce. Je to, ale opravdu nespravedlivé - ten kdo mímo nechce otěhotní a ostatní se můžou snažit jak dlouho a nic.

Zubáka se bojím úplně nejvíc ze všech doktorů a mám hrůzu z toho, že by mi dělal něco z toho co píšete:confused:.

Lin28: neboj, buď už tato MS nedorazí a nebo je zaručeně poslední:slight_smile:
7. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
No jo Ajo, ale ty popijis ten "modry pramen", to pak pujde lehce..jen nezapomen, ze jen ta voda k tomu otehotneni nestaci :grinning:

Ajjiku - nic bych si neprala vic...kazdopadne se nemuzu dockat pondelku - aspon budu vedet...ted jsi nejsem nicim jista.

Vy ted budete mit Velikonoce ze? Kolik dni volna??? To Vam zavidim...ja jeste dva tydny a Velikonoce jsou tu sice bez pomlazky a vajicek, za to se vsichni se vsema olibavaji(na tvare - ale ja to nesnasim...od lidi, co skoro neznam...od starych lidi) a vsichni se tu preziraji....to uz radsi tu pomlazku... :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Lin, Ajo..:stuck_out_tongue_closed_eyes: mate pravdu, bolest je to svin..á :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vzbudilo me to min.tyden v noci znicehonic, vzala jsem si prasek a dobry..no a za dva dny zas..na nic jsem necekala a hned se objednala. Nejsem masochista :sunglasses: a zobat Ibalgin jak lentilky se mi fakt nechtelo
Lin, zde je odkaz na tu "drzku vyzablou" :grinning: : http://revue.idnes.cz/eva-aichmajerova-je-ve-tretim-mesici-tehotenstvi-f69-/sex.asp?c=A090406_210955_sex_ved
to cekani na MS je peknej opruz, co :wink: I kdyby prisla, tak aspon vis, ze "fungujes" spravne. Co by za to moje kamoska dala..po vysazeni mela 2x MS a pak uz nic. Dneska jde k Dr., aby ji zjistili, zda ma pruchodny vejcovody-budou ji tam vstrikovat kontrastni latku..taky chutovka :slight_smile:
Jdu zas neco delat :rolling_eyes:
7. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Lin, tak to ti nezávidím, jak říkáš olíbávání od starých neznámých lidí, je nechutný. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale je to hnus... Vadí mi, i když mě někdo hladí po tváři a já vím, že před tím šáhl na 6 klik u dveří a kdoví na co všechno a pak to mám mít na tváři... Asi jsem nějaká citlivka na tyhle věci... A strašně mi vadí, když vidím třeba holky (švagrové), jak lítají po venku, hrajou si se psem a pak přijdou a hladí mimčo a chytají jí za ručičku a ona si pak tu ruku strčí do pusy i s tou špínou, to mě vždycky čert bere...
7. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
Ajo - jako by si mi mluvila z pusy!!!!!!!!! Tady kdyz se narodi miminko, tak si nikdo nejde umyt ruce nez ho vezme do naruce...a HLAVNE!!!!! vsechny ty teticky a stryckove ho opusinkovavaji...a zuzlaji mu co muzou...Ja jsem tedy taky asi citlivka..ale tohle nedovolim. Ja byla zvykla, ze nez si pochovam miminko, tak si jdu umyt ruce, skoro nedycham, abych ho necim nenakazila...a ne ze ho "olizavam" jak lizatko... :angry:

Nany to je mi lito te Tve kamaradky - mas pravdu.....prosim prosim BUd at jsem tehotna, nebo at dostanu mestruaci - po ktery vim, ze jednou tehotna muzu byt.(ve vetsine pripadu...) Tak holky jen dekujme, ze MS mame!!!!
7. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
JJ, správně... MS je potřebná a jak se říká, všechno zlé k něčemu dobré--- Takže MS je předchůdce //
7. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Holky, máte pravdu - můžeme být rádi, že MS máme a ještě raději, když chodí pravidelně.

S tím ošaháváním a pusinkováním miminek se k vám přidávám - také to nesnáším! Na to je nejlepší expert naše sousedka která takhle ráda pusinkuje a objímá. Jednou to dokonce zkusila i na manžela :grinning:
7. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ajjiku????Jako na TVYHO???To Ti ho chtela opusinkovavat????Kolik ji je??? :astonished:
7. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
JJ, jednu jsme jí nějak byli gratulovat (možná právě k 70tinám) a ona ho pořád objímala, držela kolem krku, posinkovala,... Manža se jen těžce ovládal a házel křivé pohledy, ale ostatní se dobře bavili :grinning: . Od té doby se jí hodně vyhýbá.
7. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
No, tak to je síla... Chudák manžel, neměl z toho osypky??? :grinning:
7. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
7. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
Osypky je slabý slovo :grinning: . Sama moc dobře vím jak je tohle její "družení" nepříjemný.
7. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tak 70nice je furt lepsi nez naka dvacitka, ne :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
No, pokud to bereš z pohledu případné "nevěry", tak samozřejmě ano, tam není důvod k žárlení, ale pokud se na to podíváš z té živočišné stránky, tak to už nechutné je - smrdutý dech, vrásčité rty, jisté pachové stopy z oblečení z kůže... No fuj, já na tohle prostě nemám, asi bych nemohla být pečovatelkou v domě důchodců...
7. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Tak koukám, že dneska se činíte navzdory sluníčku...
Jejda, to bude plodnej víkend-v pátek testuje Libuška, v sobotu Lin-teda, začínám se těšit na víkend :wink: a na 1. // :dizzy_face:
No, Velikonoce nemusím ani ty naše, ale teda ty řecký jsou snad ještě horší :wink: :sweat_smile: -teda citlivka nejsem, ale tohle bych asi taky nesnášela...
Ajji a taková sousedka, teda to radši plnej dům našich "neškodných" důchodců :wink:
Holky, teď tady mám puštěno Sama doma na 1 a říkali tam, že jód je dobrej na zvýšení plodnosti :wink: , tak šup do lékárny pro jód :grinning: .A taky tam byla M.Maurerová (Digi z ulice) s dvojčátkama-byli úplně dokonalý, slaďoučký,prostě k nakousnutí-už mě zase berou miminálady a klidně zítra bych šla rodit... :grinning:
7. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jo, ta Maurerová, ta má ty ty mimča fakt vyvedený, ale říkali, že je z nich pěkně strhaná, že jí dávají zabrat... Jód je dobrej asi pro všechny a v ČR ho do sebe normální stravou zrovna moc nedostaneme, ale zase bych to nepřeháněla s tabletkama. Myslím, že listovka by měla stačit, že? No a samotřejmě vyvážená strava... :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Aja, jasně, že listovka a vyváženej jídelníček jsou ideál.Jen jsem to slyšela, takse jdu podělit. No a popravdě dvojčátk jsou super, ale zaplať pánbůh, že máme jen jedno a druhý bych radši takysingl (a třetí taky :grinning: ). Já před 1. bralataky jen listovku a jaký to bylo krásný miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
A my chceme všichni krásný roztomilý a hlavně hodný miminka... Aby sme se necpali jódem a nebyla z toho pak velryba :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
O.K. Tak žádnej jód ani nic jinýho, stačí listovka... :wink:
7. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ajo, mas pravdu, ja jsem na tyhle pachy taky alergicka :grinning: Vlezu do tram nebo do autobusu a hned otviram okno :slight_smile: Nechapu, ze tem lidem to nevadi v tom po ranu sedet. Se mi vzdycky zveda kufr :zipper_mouth:
Ta Maurerka byla na umelym nebo se jim to podarilo prirozenou cestou ? Rikala tam o tom neco ?
7. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.