• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kopretina: clanek jsem ted docetla..zajimavy :wink: Mne uz je to nak jedno kdy se to narodi, hlavne aby to bylo :grinning:

lin: koukam, ze segra Ti privezla bagl jidla :sweat_smile: hlavne, ze Ti chutna :sunglasses:

Zas tu zacalo lejt, hnus :unamused:
24. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Sabi, mohla bys být tak hodná a popsala mi jak ten prenatal aktiv vypadá, abych věděla po čem se mám dívat :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Děcka, vás to počasí nějak odradilo od MK... Já se dnes v práci nudím, už nevím co bych si četla a vy nikde :angry:
24. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Krami: gratulace veliká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hlavně ať ste zdraví :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Ajo já vždycky nakouknu a zase odběhnu . Vařím ,uklízím ,byla jsem nakoupit :wink:
24. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky, včera při tuleníčku sem měla pocit, že je ta pravá chvíle ikdyž ani teplota ani ovu-testíky na to neukazovaly :slight_smile: Tak sem zvědavá :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
aja: makam :slight_smile: , odpolko snad budu mit vic casu...

kali: tak to je dobre, ne :wink:
24. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
no, uvidíme za 14 dní :grinning: Jak moc dobré to bude :grinning: Ale jinak to včera bylo moooc dobré :grinning:
24. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Kali tak držím úpalce aby tušení bylo zprávné :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
andri: díky :slight_smile: uvidíme :slight_smile:
Už máme termín na svatební cestu :grinning: 10.7. odjíždíme :grinning: Už se nemůžu dočkat :slight_smile:
http://www.netradicnizazitky.cz/zazitek-darek/ubytovani_na_zamku.html
juknite, jestli chcete :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Kali to vypadá krásně,to si užijete :wink:
24. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
No zámek vypadá moc pěkně, hlavně aby tam nestrašilo :grinning:

Tak jsem přerovnala 2 skříně šanonů, tak mám dobrý pocit z uklizeného kanclu :sunglasses:
24. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Aji: Klidně může i strašit :grinning: Budeme tam dva :grinning:
24. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahóóój holky,
teda to je krásný!! Další nová těhulka :o). Kramlinko posílám obrovskou gratulaci :dizzy_face: !!!!!!
To počasí už mě štve. U nás je pořád škaredě a prší a to tu zrovna dneska začíná pouť. Slíbila jsem Tomáškovi, že ho vezmu na koloče a ono je takhle :unamused: . Tak snad se to aspoň trošku vybere.
24. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Klárko ahoj, ona už je v Jihlavě pouť??? To to letí...
24. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
No jo Aji, dneska začíná. Nepůjdeme se povozit :grinning: ?
24. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Já bych to nechala na víkend, to už snad nebude pršet...
24. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Taky si myslím, že už bude líp.
24. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky,

kramli, vidíš holka moje zlatá, já ti to podle toho grafíku říkala, myslela jsem si že je to nidace, s tím špiněním a poklesem teploty to bylo skoro jisté, jen jsem to nechtěla zakřiknout :dizzy_face: . Ohromná gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Blondy, co ty mamino?? jak ti je? A jak dopadly včerejší hádky s admin?? :grinning:
24. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Kramlinko: To je úžasná zpráva! I já ti mooooc a moooc gratuluju!!!!!!
24. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
aja, no nick zatím zrušený nemám :grinning:
Já jsem docela v pohodě, byla jsem zas na odběru krve, hold tady se věci řeší malinko víc než v čechch... Byla jsem na velkém nákupu, protože mi zítrea přijednou na návštěvu nejlepší kamarádky, tak musím ještě pár věcí dopřipravit, trošku i pokulidit a tak. Ale jsem dneska horzně unavená, nevím co to semnou je :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale jinak jsem v pohodě, vyjímečně už asi 3 den nešpiním, takže pohoda :sunglasses: Co ty? :sunglasses:
24. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Zítra a v pátek mám dovolenou tak se toho dneska snažím v práci udělat co nejvíc, ale vůbec mě to to nebaví. Navíc si asi brzy roztrhnu pusu od zívání - za což může to šílený počasí:frowning2:.
24. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
blondy: jsem si rikala, jestli Te tu dneska uvidime :sweat_smile: zablokovany pristup tedy nemas, hura :grinning:
co budes holkam chystat :wink:

ajjik: ja taky zivam, do niceho se mi nechce :unamused: tak se jdu aspon najist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Zívárna je úplně všude :slight_smile:

londy, já jsem taky v pohodě, dnes jsem měla jít na kontrolu, ale Dr,. je nemocný, tak jdu až v pondělí... Na sobotu chystáme velkou oslavu - MM měl v neděli narozeniny, tak to se moc těším, budeme grilovat prasátko (to se zase přežeru :sweat_smile: ), ale co, já můžu :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
nany, ale tk všechno možný, budou tu týden... :sunglasses: Hlavně musím ještě malinko poklidit, jsem se na to teď úplně vykašlala :sweat_smile:

aja, no jen si dej... Já jsem se dnes vážila a má zas míň, a to mi přijde že docela jím.... Tak už nevím co s tím :confounded:
24. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
nany: to mám strach, že jakmile se najím tak rovnou usnu:slight_smile:. Máme to,ale pěkný podzim,co :angry:
24. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
blondy: to jsem se toho teda dozvedela :sweat_smile: moc to neprezen s tim uklidem :wink:

ajjik: ja si vcera vecer natrhala asi 3kg tresni do prace a za dopoledne jsem je vsechny s prominutim sezrala :grinning: vcera jsem chodila po zahrade v gumakach a pekne jsem se borila, navic mi zacinaj hnit cukety a tak.. jak je furt mokro :angry: moje prvni vypestovane cuketky ze seminek a ted tohle :grinning: :confounded:

ted uz fakt letim na jidlo, dokud nelije :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
nany, já sama nevím... I když já všem dělám stejné věci, takové ty italské klasiky, od bruschety přeš canrelooni a tak. Na zítra plánuju nějakou grlivačku, jestli tedy nebude bouřka, s kterou hrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Já mám dnes menší výhodu, že tu není nikdo z vedení, takže nemusím dělat že dělám a sedím tu rozvalená v křesle, opravdu pomalu usínám...

Ale odpoledne se těším, protože mám v plánu jít se podívat do jednoho obchodu na můj vysnění kočárek, je na něj spousta názorů a tady v Jihlavě mají bazarový kousek, což je ideální, protože si ho budu moct ošahat už jetej a když se mi zalíbí, tak si ho potom koupím nový - mám foto v albíčku, je to Leviroo 3v1 a cena 9390Kč za trojkombinaci, což je super, myslím...

No a pak si chci koupit ten nápoj, co mi tu doporučila Sabča a kouknout do nějakých sekáčů na těhu oblečky :grinning: už mi hrabe, co? Ale nějak to na mě padlo a chci mít doma alespoň jednu věcičku pro miminko nebo pro sebe :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.