• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
nany: Když s prominutím zereš :grinning: jen ty třešně tak je to ještě dobrý, ale já se od rána láduju sladkým (Deli, Flint,... moje roční zásoby v práci) :unamused:. O zahrádce mi ani nemluv :angry: . V neděli jsme dělali terasu a celou zahradu (včetně nově zasazené trávy) nám rozjezdil bagr a ta je teď jedno velký bahno ve kterém se s oblibou rochní náš hafík (retrívr).
24. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
aja, no to máš tedy pracovní morálku :grinning:

Myslím že nehrabe, to je normální... Já jsem si tedy řekla, že nakupovat budu nejdřív na podzim... A těhu oblečky snad taky ještě nějakou dobu potřebovat nebudu, protoře nosím stejně hlavně sukně a ty mám skoro všechny bokovky, takže mi začínají pod bříškem, takže ty budu moc nosit hodně dlouho a do pár letních šatů se malé bříško taky vejde... A zatím mi nejsou malé ani jedny kalhoty, i když už bříško vidět je, hlavně večer, ale pořád všechno bez problémů zapnu...

Akorát mě tak panadá, aji nevííš o nějaké značce těhu oblečků, které by dělali prodlouženou délku kalhot? Já už tptiž na něco koukala, ale všechno jsem našla jenom v jedné délce, to bych měla jak když čekám velkou vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Blondýnko, tak to bohužel nevím... Já jsem moc na ty kalhoty přes net nekoukala a v Jihlavě taky nějaký speciál obchod není, já si totiž kalhoty musím vyzkoušet, aby mi sedly, to si netroufnu koupit přes net, protože na vepříky moc kalhot nemají :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
24. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
sabinecka: Máte krásný albíčko!
24. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
ahojky holky, jenom v rychlosti, hroyne moc všem děkuju za gratulace, koláče napečené, teď se musí nabalit, takže zase frčím a jedeme rozvážet do práce a tak....tak večer pa :wink:
24. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Tak čau, mamino :slight_smile:

Sabi, moc pěkné fotečky :slight_smile: jste fešáci!!! jinak prosím ještě stručný popis té žbrundy :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
popis čeho?Jako svatby? :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ne, toho nápoje jak si mi tu radila, jak to vypadá a přesně se to jmenuje, abych to v regále našla
24. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Sabi máte moc hezké fotečky :wink:
24. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
blondy: ty mi delas chute, a to jsem po obede..my vecer asi zajdem na vecu..mam chut na carpaccio

aja: to je teda veget :sunglasses:

ajjik: Deli si uz do zasoby nekupuju, protoze jinak je sezeru behem 1-2 dnu :grinning: pejsek ma bahenni lazne :grinning: ten nas je taky jak prase (nem.ovcak) a vcera normalne zral tresne primo ze stromu :grinning:

sabi: pekny.. :slight_smile: mala ma kukadla po Tobe :wink:

kramli: nechces poslat nakej vzorek kolacku :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
24. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
je to záložka: "PŘÍSTÍ TÝDEN"
24. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Nany, tak to jsou kouzelný věci,... Líbila se mi ta těhu souprava (tričko+tepláky)...
24. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
aja: jj, nezda se mi to ani moc drahy a ty barvy a vzory jsou celkem normalni :wink:
Tak aspon mas nad cim premyslet do konce pracovni doby :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
To určitě :slight_smile: Ale já jsem te´d objevila celkem zajímavý článek o darování pupečníkové krve http://spunt.centrum.cz/tehotenstvi-a-porod/zdravi/2009/6/12/clanky/pupecnikova-krev-dat-nebo-si-nechat/

zrovna v neděli jsem o tom mluvila s tchýní, ona si ji nechala zamrazit... Já na to prdím, kdyby to naše porodnice dělala, tak ji daruji, ale nechávat si za 30000Kč zamrazit krev, kterou ve většině případů nemůžeš ani použít, protože moc velká šance na přijmutí v rodině není, mi přijde jako zbytečné tahání peněz z rodičů... Kdyby to bylo tak důležitá tekutina, tak ji berou všem a ne jen někde a někde dokonce berou jen na zamrazení
24. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
aja, pro jaký vepříky? :grinning: . Já nemyslím přes net, spíš značku obchodu... Já přes net oblečení zásadně nenakupuju. Já se byla podívat v HM a CA, něco měli docela fajn (i větší velikosti), za rozumné peníze, ale všechno to bylo děsně krátký :confounded: . Tedy tak na normální žensou, ale jak jsem vyšší a mám hodně dlouhé nohy, tak mám s kalhotama letitý problém...

nany, hm, tak to já zrovna moc nemusím. Ty jsi mi zas dělala chutě s těmi třešnemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Jsem si je dnes chtěla koupit a nějak neměli :unamused:
24. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
blondy: ja mam s delkou kalhot opacny problem..potrebuji zkracenou delku :slight_smile: napadlo me co Marks&Spencer ? Tam si obcas kupuju dziny na litani..a maj urcite i "long" :wink: Jo a nebo Next..me jeste napadlo..
Tresni mame hafo, tak prijed, pristi tyden uz nebudou :grinning:
24. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
aja, no já bych to až zas takhle neviděla, pupečníková krev ti pak může mimi časem zachánit když by mu náhodou bylo nebo cokoliv jiného... A ta částka mi za to nepřijde nikterak vysoká. Já to asi pro jistotu udělám, nikdy nevíš, co se může stát....
24. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
V tom článku, co jsem zkopírovala píše nějaký MUDR že když má tvoje mimi třeba leukémii, tak ty mu dáš tu nemocnou krev, což je přeci blbost... V diskusi pod tím článkem psala paní, která tu krev chtěla darovat a všude jí odmítli, že se to nedělá... Naše porodnice to taky nedělá. Já bych ji chtěla darovat, a´t ji použijou pro děti, které ji optřebujou...
24. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
nany, no ani v jedné z uvedených značek mi kalhoty nejsou normálně, takže i kdyby měli těhu prodloužené, nebude mi to. Ale dík za radu :grinning:

aja, ale když se mimi narodí, tak většinou nemocné není, leukémie je ve většine případů získaná.... Také než jí zamrazí, tak prochází kontrolou, zda je vše ok, dkyž není, tak jí nezamrazí...
Ono to není tak jednoduché s tím dárcovstvím, musí se to schodovat ve spoustě znaků....
24. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Holky, diskuse o pupečníkové krvi by byla asi na dlouho, tak to nebudeme rozebírat... Každý si o tom musí udělat svůj úsudek...

Jinak já mizím z práce a jdu péct ten koláč borůvkový,protože venku ch*ije, tak nemůžu jít courat po městě...
24. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
blondy: no, Ty jsi teda pripad :sweat_smile: ty si to chces nakoupit v Itosce nebo v Praze ?
24. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
aja, to máš pravdu....
Borůvkový koláč? Tedy holky vy mi dnes děláte chutě :sweat_smile:
24. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojky holky, jdu vás jenom pozdravit a nakouknout na vás těhulky.... :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Jo tak tak je to : NATAL AKTIV HIPP nápoj pro těhotné 200g - instantní v kulatém papírovém obalu oranžové barvy a na obrázku je těhulka s velkým bříškem a zakusuje se do jablka.
prodejní cena kolem 80-90kč
24. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
nany, no já vím... V Praze, tady se nic sehnat nedá, leda tak na trpaslíky :grinning: . Ale já se na to možná vykašlu a odchodím to v sukních, stejně jsem je zvyklá nosit i v zimě. Navíc tady budu v ideálním případě až skoro do konce prosince a to je tu ještě relativně příjemně a v tom lednu u to v čechách nějak zvládnu :sweat_smile:

sabinecka, na copak to je? :confused:
24. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
na růst plodu celkem rychle po tom plod roste ale ve skrze všechny vitamíny a nápoje jsou na růst plodu ale toto mám odzkoušené
24. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Sabi! Moc pěkné fotečky :grinning: Nejvíc se mi líbí ta u kašny :grinning:
24. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
blondy: tuhle jsem videla ve Vodickovy ul. za vylohou celkem prijatelny veci..jmenovalo se to nejak na T..?? :confused:
24. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.