• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
To je fakt, ono se říká, že si miminko jakoby vybere to svoje jméno samo, že prý to žena dokáže poznat, když si říká jména, která se jí líbí, tak to miminko se třeba pohne nebo nějak jinak dá znamená, že právě to jméne je to pravé :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
aja: svarove+svagrovky maj fakt hezky jmena :wink:

blondy: dejte s kamoskama hlavy dohromady a jmeno pro kluka mate raz dva :grinning:

zas tu hrmi :confounded:
25. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
nany, to tady je krásně a skoro 30 :sunglasses:
Já to zatím neřeším, až když mi náhodou nějakým omylem řeknou že je to kluk, tak pak budu něco vymýšelt, hlavně jsem to zadal manželovi, tak ať se snaží :grinning:
25. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
To jsou provokace, 30, my tady počasí jako na houpačce...

Ach jo...
25. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
aja, no ono na místín poměry je to tu taky docela zajímavé... Pořád teď hlasí bouřky a tak. Jinak stanartně rtady pod 30 nebývá a v tomhle období ani mráček natož nějak kapička deště. A pár dní tu bylo tkay značně chladněji... Je to počasí letos nějaké divné.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
Nany, nestraš s bouřkama-teď jsem si pověsila prádlo... :confounded:
Blondy,my máme Anežku taky po mamce a taky z toho není zrovna nadšená... :wink: A příjmení má Domča tříslabičný, takže taky ne nejkratší a už umí jménoi příjmení :wink:
Aji fakt, to musím u druhýho zkusit-třeba se mu bude líbit Matýsek a ukecáme spolu taťku :wink: :grinning:
MMch na jménech jsme se totálně nedokázali shodnout,tak jsme vybraly ty, který jsme byly ochotný akceptovat oba a losovali jsme z klobouku... :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
blondy: hmm, tak 30 a krasne, pises :angry:

je to jak pise aja..ted tu zrovna skoncil slejvak.. :unamused:
25. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
kopretina, hlavně že jste se dohodly :grinning: . No ono to není o tom že to to dítě neumí, ale já mám třeba tak dlouhý jméno (jak křestní tak přijmení a tím že jsme se vdala jsm si vůbec nepomohla :grinning: ), že se nikdy nevejdu do žádný kolonky. A když to může znít jako divný důvod, fakt je to docela protivný...

nany, jojo, doufám, že to vydrží... :sunglasses:
25. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
blondy: ja mam taky celkem dlouhy prijmeni, ale do kolonek se nastesti vejdu :sweat_smile: dokonce jsem uvazovala, ze si necham obe prijmeni, ale jelikoz bych se i takhle musela podepisovat i vpisovat do kolonek, v ramci uchovani dusevniho zdravi jsem to odpiskala :grinning:

za hodku me vyzvedne MM, hura nezmoknu :dizzy_face:
25. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Tady už zase začíná poprchat... Já se z toho zblázním :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Blondy, jen malá info pro tebe, tady jsou na moravě záplavy a už zemřelo 9 lidí, je to síla
25. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
nany, tak to já ne, ani za boha... A když se někde musí vypisovat titul, je to úplně o ničem... Já ho tedy nepoužívám, jenom v práci, ale někde ho chtějí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A to až budu mít ještě ty další dva, tak se můžu jít rovnou zahrabat :grinning:
Nebo možná píšu moc velká písmenka :grinning: . Já jsem o těch dvou jménech taky uvažovala, ale skončila jsme se stejným rozhodnutím jako ty :grinning:
25. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Pane bože, blondýnko, to budeš asi nějaký případ typu Ing. arch. Kateřina Kolomazníková csc. :grinning:
25. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
aja, jo já vím, bohužel :confounded: . Záplavy jsou hrozná věc :frowning2:
Mám internet a máme i českou televizi (satelit)....
25. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
aja, no něco podobného :grinning: Tedy snad, zatím mám titul jen jeden (tedy dva ale Bc jako titul neberu), dodělávám ještě posgraduál a pak jsem začala MBA... Musím bohužel kvůli práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale spočítala jsme to, a přeci jenom mám o písmenko méně, než to co jsi napsala :grinning:
25. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
Takže seš informovaná... No nic, doufám, že se to počasí umoudří než přejedu jihlavu, mám sraz s kámoškou, pak chci jít courat a večer jdeme s kolegama z práce, to bude jízda :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
aja, no ty jsi tedy užíváš....
Jojo jsem informovaná, ale tyhle infomace mě zrovna netěší, no snad už to bude jen lepší...
25. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
blondy: jj, jeste titul k tomu..staci Bc., Dis., na to jsem uplne zapomnela :grinning: to si dobra, ze si to jeste dodelavas, ja uz se asi k nicemu nedokopu, zatim :zipper_mouth:

aja: davej na sebe vecer pozor :wink: pribal si holinky, plastenku a hura do viru tance :grinning:
25. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
nany, já mám Ing (Bc tedy taky ale bez toho jaksi ten ing nešel :grinning: ), já právě ty tituly jako dis a Bc moc neberu, podle mě je to neúplně vysokoškolské vzdělání, lepší než nic ale na dost míst to prostě nestačí...
Já hned po škole začala dělat dálkově doktoranské studium, už mám všechny zkoušky, odučeno, ale nejsem schopná dopsta dizertačku, ale mám to v plánu tento rok, snad :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A MBA musím kvůli práci, prostě když chceš dělat v top managemtu mezinárodní firmy, bez toho titulu to prostě nejde, i když jako stidum mi to přijde totálně o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Každopádně v normálním životě ale titul nepoužívám, bych se musela propadnout do země se někde ohlásit inženýrka Kolomazníková :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
blondy: no tak ja mam prave zatim jen ten mezistupen (Bc.Dis) :grinning:, kombinovane studium (pri praci), 4 roky..fakt na bednu :frowning2: rikam si, ze magistersky zacnu delat az na MD :sweat_smile: ..jinak bych se asi musela dat naklonovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
drzim palce, at do dotahnes zdarne do konce :wink:
25. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

Tak my se máme skvěle, k mudre jeste objednana nejsem, jelikoz k ni se objednavat nemusi....je to přece jen na vesnici :wink: No ale mám v plánu jít tam příští týden asi. Nebo až další pondělí, no uvidím :slight_smile:

Jinak co se týče svatby, koláče napečené, rozvezené, šaty doma a nervozita pořád nějak nepřichází :wink:

Jo jinak k těm povodním, my jsme v tu středu uvízli zrovna v Novém Jičíně-Žilina, byl to tam mazec, tak tak jsme stihli vyjet na kopec a pak už se ta vlna valila, během 1,5 hodiny tam voda na cestě stoupla něco přes metr a pak zase úplně klesla no a viděli jsme jak tam oživovali jednu paní, ale nepovedlo se jim to :frowning2: No prostě hrůza, hrozně ty lidi co tam bydlí a přišli o všechno i o střechu nad hlavou lituju....

Dnešní tabulečka 26.6.

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010
19/6: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 28.2.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................20 DC,kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................10 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................22 DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09.......... 6 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................16 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................15 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................27 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 18 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ...........................10 DC, kyselina listová
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................25 DC, kyselina listová, Calibrum
26. čer 2009 v 06:15  • Odpověz
No já jsem tak trošku mimo dění protože zprávy nasleduji ani v televizi ani na netu občas sleduji jen bulvár ale tím končím.tak když to tu čtu tak jsem si to vyhledala na netu.
Všechny záplavy jsou hrůza a děs.

A když jsme to hledala ta jsem narazila i na zprávu že zemřel Michael Jackson.To jsem taky nevěděla.
26. čer 2009 v 06:42  • Odpověz
Tak ted jsem z toho v rozpacích bud mám halucinace nebo jsem právě cítila první pohyby. :confused:
26. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
Sabi :slight_smile: nekecej... tak to je skvělý :slight_smile:
26. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
autor
Krásné ráno...
Koukám, dneska sezačínáme docela optimisticky :wink:
JJ záplavy to je mazec, to jsou okamžiky, kdy je pro mě Vysočina ideálním místem pro bydlení (jinak když je tu hnusně, fičí vítra podobně, říkám si,jo ty co bydlí na jihu, tyse mají-no teď si to neříkám... :sweat_smile:
O Michaelovi jsem taky teď ráno ve Snídani slyšela...
Tady je mlha jako pytel, tak doufám, že se brzo rozpusdtí a bude sluníčko.
Aji, tak jsi včera pocourala? Tady totiž celý odpoledne lilo jako z konve...-mmch prádlo mi samo¨zmoklo a zmokli jsme i my... :angry: :grinning:
Sabi, jééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jé kráááásnýýý
26. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink:
sabi tak to gratuluji k pohybum :wink:
Záplavy jsou hrozné. Včera u zpráv mi bylo tak strašně ouzko že se mi chtělo brečet :cry:
26. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré ránko holky,
Kramlinko-moc a moc gratuluji k těhulince.Přeji,aby bylo vše v pořádku a ta zítřejší svatbička byla ta nejkrásnější "ze všech" svateb a do manželství jen to dobré.Tak to jste dostali asi ten nejkrásnější dárek,co?
Koukám,že v té spodní tabulce zůstanu asi za chvilku sama,achjo.My ani nemáme čas na snž,páč jsme oba nějak vitíženi a když se vidíme,tak se pohadáme kvůli nějaké blbině a to bych ho pok raději někam vystřelila na mars.
Lussy,přeji krásnou dovču a taky pěkně prožitou svatbičku,mimochodem,co ty šaty,jaké jsi nakonec sehnala?
Nany-vidím,že stím snž to máme podobně...A co jeřáb a ty bylinky-pomáhají?
26. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
Jé, Lancy, asi je to ode mně hnusný, ale jsem"ráda", že nejsme sami, kdo to snažilkování nějak nezvládá tak, jak by si představoval-teda, nepřeju vám to ani z toho nemám radost, jen to člověka uklidní, že není sám, kdo to flinká-snad mi rozumíš :wink: Unás je to totiž téměř úplně stejný... :angry:Občas mě to docela štve... :angry: :unamused:
Andri, taky mi bylo do breku-naštěstí tu akorát nebyl MM, tak mi to nepřišlo a prostě jsem bulela-tyjo, co já budu dělat jako těhule...já asi celý těhu prořvu, od porodu jsem cíťa děsná...
26. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
Mmch,Kramli, taky přeju krásnou svatbičku... :slight_smile: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj Kopretinko, koukám nové foto v pase :slight_smile: hezoučký

včera jsem pocourala a viděla jsem ten úžasnej kočárek na vlastní oči a je to ten nejkrásnější kočárek na světě, prostě naprosto bezvadný... Takže si ho potom asi koupím :slight_smile:
26. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.