• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky holčiny.
Tak jak se tu máte?? :slight_smile: Já mám úžasnou náladu akorát jsem trochu nastydlá!!! :confounded: Ale jinak vše úžásný!! :dizzy_face: :dizzy_face: S manžílkem trénujeme na plodné dny, ale musím říct, že mě to začalo ňák moc bavit!! :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Eli no to je jen dobře. Horší by bylo kdyby tě to omrzelo :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Andri: Tak to se doopravdy nestalo!!! :grinning: A doufám, že nestane!! :sunglasses:
26. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
lancy, kopretina: ja se taky hlasim do klubu :grinning: az do pristiho tydne jsem slamena vdova :slight_smile:
jak zabira/nezabira jerab jeste nevim..beru to ani ne mesic :wink: akorat teda zacinam trosku spinit, tak nevim, co se to zas deje..ze by uz prisla MS :confused: nechapu :pensive:

aja: tak ty uz mas vybrany kocarek :dizzy_face: v cem je jeho kouzlo :confused:

eli: :grinning:

kramli: at Vam to zitra vsechno vyjde, tak jak si prejete :dizzy_face:
hodne stesti :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Nany, foto mám v albíčku, má velikánskou korbičku, takže se tam bez problémů vejde mimi i s fusakem, perfektní cena za 9390Kč je to 3v1 - uděláš z toho spor´ták a je k tomu i autosedačka, prostě super a ta černá barva...
26. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Kopretinko-chápu jak to myslíš.Jo život je prostě někdy takový,jednou nahoře,pak zase dole.No nevím,ale taky mě to štve.Tak málo se s MM vidíme a ještě se zbytečně hádáme.Jeho to mrzí taky,ale zase ta chlapská ješitnost mu nedá ustoupit.Bych ho fakt někdy picla. :angry:
Eli-tak to ti závidím,že tak pěkně "trénujete",jo holt mládí je mládí,navíc prožíváte líbanky :slight_smile: asi potřebuji nějakou změnu-dovču nebo tak něco.
26. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Nazdárek, nakukuju jen v rychlosti před prací.... Už jste to četli? Umřel Jackson... se pravděpodobně předávkoval....
26. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
aja: prave na nej koukam, za ty prachy to vypada moc dobre, barva je skvela :wink:

lancy: ja bych taky potrebovala dovcu..ale zatim ani nemame vybrano kam pojedem :unamused:

kaca: jj, rano jsem to cetla..
26. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Nany ta je komplet nabídka a milion obrázku, ale musíš sjet níže...

http://cm.aukro.cz/item665952921_leviroo_3in1_kocarek_s_autosedackou_cerny.html
26. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Aji,to je moc pěkný kočárek a ta cena je ještě lepší.Chci říct,že vypadá na dražší kousek.Ty ho máš obkouklý už dlouho,že jo?
26. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
JJ, měla jsem ho vyhlídnutý už někdy v únoru a to jsem ještě ani nevěděla,kdy se začneme snažit... Je na něj spousta rozporuplných reakcí - někdo nadává jiný je spojený... Někomu vadí, že má plastová kolečka, ale je to ten měkčený spíš guma než plast, ale od minulého týdne dělají i s nafukovacími kolečky, design úplně stejný a cena jen o 200kč více... Včera když jsem ho viděla na vlatní oči, tak jsem byla unešená, je prostě perfektní, strašně prostorný...
26. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Aji,tak to je dobře,že je prostorný,to je asi hlavní,aby plnil svoji funkci a když je ještě tak pěkný,tak to je bezva kombinace.Ty nafukovací kolečka jsou asi lepší,ne?Já tomu zase tak nerozumím,jen si to tak myslím,že asi víc vydrží,než plast.No,však uvidíte.Zatím pa
26. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
aja: vypada fakt dobre, hned si odkaz ukladam do "oblibenych", abych mela inspiraci na "nekdy" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak to jsem ráda, že jsem alespoň někoho inspirovala :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Aji: Ten kočárek je doopravdy úžasný!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Hned jsem si ho uložila a určitě budeme shánět jednou podobný!! :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ájo tak co bříško porostlo?
26. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jé, Sabi, ten nápoj je fakt moc dobrej... Tak doufám, že to mimískovi chutná stejně jako mě... Bříško roste každým dnem... Spíš to teda vypadá jako pěkná penumatika než krásné těhu bříško :frowning2: :sunglasses: :grinning:
26. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla..a dneska jsem po inseminaci, tak jsem plna očekávání :astonished: doktor mi povídal, moc od toho nečekejte, je to to samý, co děláte doma jen víc sofistikovaně :grinning:
26. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj, tak držíme palce, aby to klaplo na 1*
26. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
děkuji ajo!tobě příjemné těhu!!kéž by to zase vyšlo napoprvé,rozhodla jsem se, že zvednu úspěšnost této metody :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Držím palečky :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
děkuju sabi, krásné těhotenství! :wink:
26. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Sabi, mám na tebe dotaz - večer vůbec nemůžu usnout na bříšku, jsem zvyklá spát jakoby ve stabilizované poloze (ty mi určiotě rozumíš), ale teď mě to tlačí na bříško, tak ležím spíš na boku... Je to normální, takhle brzy, co budu dělat později??? :confounded:
26. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
petulka: at To vyjde zas napoprve :wink: a proc inseminace :confused: promin, ze se tak blbe ptam..
26. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
nany: poprvé nám to rok a půl nešlo přirozeně a pak mi zjistili nízkou děložní sliznici (embryo se nemělo kam zavrtat i když k oplodnění dojít mohlo), momentálně je děložní sliznice v pořádku, ale pro změnu mi nedorůstaj vajíčka do té správné velikosti, aby mohlo dojít k oplodnění :slight_smile: manžel má i spermiogram lehce snížený...takže asi tak..a děkuji za podporu!
26. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Je to naprosto normální miminko si dělá místo a chrání se před tlaky takže tobě je ta poloha nepříjemná.
A takhle to bude až do porodu a bude to čím dál tím horší.Takže se doporučuje ležet na levém boku (na pravém si utlačuješ dolní dutou žílu) nebo na zádech.
Takže naše poloha pro další měsíce jsou na boku a na zádech. :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
petulka: tak to jo :wink: drzim palce :slight_smile:

sabi: fakt uz citis pohyby :astonished: to je teda bomba :dizzy_face:
26. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Sabi: Tak to je krássný, že už cítíš pohyby!! To je fakt krásný!! :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahojte holky!
Už mám po zkouškách :slight_smile: Už budu mít trochu čas :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
kali.kal: Takže určitě jsi všechno zvládla!! :dizzy_face: :dizzy_face: Šikulka :slight_smile:
Tak to jsem ráda, že budeš mít už více času.. :slight_smile: :sunglasses:
26. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.