• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky holčiny.
Já jsem také mrtvá!! Mám rýmu, jak blázen a neni mi dobře!! :unamused:
Jinak zítra jdu na vnitřní ultrazvuk k panu doktorovi! Tak mám z toho docela strach, ale nevím proč!! :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Zdravím všechny po víkendu... :slight_smile:
Aji,budu mooooc držet pěstičky (neboj já měla taky dlouho prsa svoje mínus jedničky :unamused: :angry: , až chvilku před porodem se nalily... :wink: )
Sabi, teda, taky mi ukápla slzička... :wink: Čekala jsem něco úplně jinýho :sweat_smile:
Andrýsku, Eli, tak ať se brzy uzdravíte :slight_smile:
Já jsem taky polochcíplá, ale to je spíš tím víkendem-byly jsme z holkama navazovat mezinárodní styky- byla tu spousta Italů (v rámci bicykl. závodů Masters)Teda Blondy, Itálie má obrovskej potenciál :wink: :grinning: Samozřejmě to všechno proběhlo ve vší počestnosti... :wink: :grinning: Ale na MM to mělo megavliv-byl by měv neděli na rukách nosil... :grinning: :grinning:
Jo a konečně se tělíčko vzpamatovalo a neotravuje mě s pseudotěhu příznakama-konečně si necelý týden před MS připadám nětěhotně :wink:
29. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojda holky,
kramli: gratuluju k těhu i k tomu, že je z tebe už mladá paní, hoď sem odkaz na fotky, jestli máš na beremku nebo někde jinde.....
sabi: to, co jsi sem napsala, jsem už kdysi četla, ale četla jsem nyní ráda znovu, je to nádherné....
29. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Kopretinko, to jsem ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile: Jinak třeba nemáš žádné příznaky a za týden budou // :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Kopretinko já bych to měla dosta v neděli a taky zatím nepocituji vubec nic co by mělo naznačovat těhu.
Všem marodum brzké :wink: uzdravení
29. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
No, tak to vypadá na další těhu smršť :grinning: to je fajn :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
No nic, holky, jedu k tomu MUDr, tak uvidím, co mi řekne, mějte se a večer tu mrknu a povím vám co a jak... :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Krami: gratuluju ke svatbě :slight_smile: za chvilku budete rodinka :grinning: :slight_smile: :wink:
Eliško: jo jo, zkoušky dopadly dobře :slight_smile: Měla sem šťastnou ruku při tahání otázek :grinning:

Jinak u nás všechno při starém... O víkendu sem se prala s grafíkem na FLF a přehazovala sem datum OVU, pač to vypočítané se mi vůbec nelíbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Teda Sabi! Krásné... jen teď slzím v práci... :cry:
Kdyby tak přemýšleli všichni, to by bylo na světě krásně :wink:
29. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
andri: dekuju :wink:

aja: no ja jeste jich moc nemam, ale vecer si je nahraju do PC tak vam sem hodim nejaky odkaz :wink: Pak az behem tydne bude zbytek :slight_smile:

kali: dekuju, jj doufam ze vse dobre dopadne, ale vzhledem k tomu ze si nepripoustim zadne komplikace tak prelom unor/brezen 2010 uz budu stresovat s porodem :grinning:
29. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Jééé, Kramli,úplně jsem Ti zapomněla pogratulovat mladá paní. Gratuluju, ale v sobotu jsem si na vás vzpomněla :slight_smile: A gratuzluju i k potvrzení těhu :dizzy_face:
Aji, tak tfuj tfuj,ať na vás krásně bliká srdíčko... :slight_smile:
K nám se teď žene nějaká pohroma,před chvilkou průtrž jako blázen, teď tma a bouřka za rohem... :angry: A to jsem malýmu slíbila "bažéneček" až se vyspí...No,musím vymyslet náhradní plán, jinak mě ukouše... :sweat_smile: :grinning:
Aji, to by sice bylo fajn, ale moc bych tomu nevěřila :unamused: Každopádně testit chci případně až 10/7, ale myslím, že do té doby MS dorazí...
Andri, no vy jste na tom zodpovědně zapracovali, tak u tebe by nepříznaky mohl bejt těhu příznak :wink:
Tak dorazila bouřka jako blázen, radši vypínám PC...
Aji kouknu, jak jsi dopadla...
Zatím pa :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Link dolní dutá žíla sbírá odkysličenou krev z těla a vede ji zpět k srdci projde plícemi a znovu se okysličí a horní dutou žílou je opět roznášen do těla kyslík.

Takže když ležím na pravém boku tak si jakoby na tu žílu tlačím a hůře ti proudí krev v těle.
Takže pro mimi je nejideálnější když ležím na pravém nebo na zádech.

Tím ti tělem krásně proudí krev takže se ti nenamáhá srdíčko ani plíce a k mimču se dostane hned jak potřebuje.
Tím nechci říct že musíme ležet na levo nebo na zádech a ani se nehnout.
Pouze je to doporučení - a já jsem si to opravdu ověřila v době těhu se sabčou.
Když je člověku zle vždy si podvědomě najde úlevovou polohu a opravdu nejlíp se mi dýchalo na levém boku.
Když ležím na pravém (jak se v noci točím) tak se stejně za chvilku proberu protože mi nedokrevností začínají brnět ruce a lehnu si jinak.
29. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
A kamrli gratuluji k snatku.
V sobotu jsem si na tebe vzpomněla protože se ráno probudím a u nás déšt jak blázen tak to michalovi vykládám že nám pršelo ale né tak moc jak Vám.
Nevím jak to s počasím vypadalo u Vás ale u nás slejváky a přehánky celý den.
No počkat když prší to znamená že padá štěstí takže to znamená že vy budete mít mnohem víc štěstí než my??? :grinning: :angry:
Moc gratuluji

Jinak holky selátko dopadlo výborně večer stáhnu fotky a hodím je do svatebního albíčka at Vám taky ukápne slina.
Bylo fakt výborné a dokonce ještě nám zůstaly dvě kýty ,takže jsem je hodila do mrazáku.

Takže v zimních večerech vytáhnu jedno kytisko z mrazáku hodím do trouby a budem slastně s mastnýma rukama vzpomínat na léto. :grinning: :grinning: Krásná představa :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj všem,
tak v první řadě moc velká gratulace naší novomanželce a ještě větší k dnešnímu potvrzení těhu.Je to nádherné, to ti moc přeju.Ať se vás štěstí drží celý společný život.
Ája už má návštěvu doktora asi za sebou a večer se příjde pochlubit se srdíčkem, tak se mc těším na samé dobré zprávičky.
Sabi tobě gratuluji k prvním pohybům, opakují se už nějak častěji?
Kali tobě gratuluji ke zkouškám jsi holka šikulka.
Jinak my byli v sobotu také na svatbě a počasí bylo nádherné, svítilo sluníčko a teplo bylo až moc velké bylo jak v sauně :slight_smile: .Takže všechno vyšlo na 1*.
Nakonec odjíždíme se známýma do Chorvatska, přesně kam nevím, jedeme autem, tak jsem na to zvědavá.Byla jsem zvyklá létat letadlem a all inclusive a teď autem, do apartmánu a bez stravy, takže mazec, vůbec nevím co všechno vzít sebou, ale snad tam budou nějaké restauračky, aby jsme se nemuseli otravovat ještě s vařením.No jsem na to zvědavá.A navíc minulý týden hlásili v Chorvatsku déšť a zimu, tak doufám, že nezmrzneme :grinning: Ale my se umíme zahřát :grinning:
29. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
holky dekuju za gratulace, nam pocasi vydrzelo az do vecera s obcasnym chvilkovym mrholenim. Vecer ale zacalo prset a neprestalo az vcera vecer. Takze nam to vyslo, meli jsme to vevnitr, byla tam i nadstresena terasa, takze proste super vsechno :wink:
29. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Pravidelné?
To bych netvrdila občas to je intenzivnější jindy je to takové pošimrání.
Někdy je to takové ždouchnutí do boku zajímavý pocit je když se mimčo protahuje.To ho pak cítíš naprosto všude a je to moc hezky pohled jak najednou máš šišaté bříško.
Nebo vyleze loket a pak tam není.Je to prostě super
29. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Holky, potřebuju radu.Zítra máme 2 roky od svatby a nevím co dát miláčkovi za dárek, poradíte?Nechce abych něco kupovala, prý si dáme tu dovču, ale já to stejně nevydržím a vím, že on určitě taky ne.Nemáte nějaký nápad?Co si dáváte k výročí vy?
29. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se konečně odhodlala jít vám sem napsat... Bohužel nejčernější obavy se potvrdily a nemáme srdíčko a budou mi to miminko muset vzít... Doktor chce ještě ve čtvrtek udělat poslední UTZ, kdyby náhodou, ale říkal, že ta naděje je nulová a pak rovnou do nemocnice :cry: :cry: :cry:
jsem z toho hotová, nevím jestli mám brečet, nadávat sobě, nadávat manželovi nebo celýmu světu... Pořád jsem si říkala, že ta věta může přijít kdykoli a byla jsem na to připravená, ale když už tu větu vyřknul, tak jsem se sesypala... Mimi měří 4mm a má mít prý minimálně 1,3mm

A víte, co mě na tom trápí nejvíc, že si připadám na tohle sama, manžel mě objal, řekl, že budeme mít další mimi, ale nějak si nejsem jistá, jestli náhodou není rád, že to půjde pryč... Asi už magořím, ale jsem smutná...
29. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Andrejkoooo,to snad neee :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
Na takový smutný zprávy se těžko reaguje,protože žádná reakce nezmírní to, co cítíš... :frowning2:
Tak snad jen,drž se, jsme tu všechny s Tebou a andělíček Ti určitě pošle brzy mimi do bříška a bude se na vás z nebíčka koukat a na brášku/sestřičku dávat obr pozor...
Nenadávej nikomu, prostě to tak mělo být a nikdo za to nemůže-je to tvrdý a blbý, ale určitě to není vina nikoho z vás.
A pokud se Ti chce brečet,breč,třeba 2 dny-mě tahle "terapie" teda pomáhá.
Manželovi nic nevyčítej,nevěřím, že by kterejkoliv táta byl rád, že mimi půjde pryč :confused: V ten okamžik se musí hledat slova strašně těžko a podobná věta je asi to nejčastější, co se říká. Co taky říct jinýho-on je ten první, kterej musí zůstat silnej a podržet Tě...Nesmí se složit i když ho to taky moooc bolí,musí pro Tebe bejt naděje, síla a láska :wink:
Aji,moooocmě to mrzí a posílám pohlazení a obejmutí a věř tomu, že vážně brzy budete mít další mimi a tohle budeš mít pořád v srdíčku...Život je sviňa, ale stojí za to se s ním poprat :sweat_smile:
29. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
aja: to je mi hrozně moc líto :frowning2: Těžko se pro takovou situaci hledají slova, ale já věřím tomu, že příště už to vyjde na 100 %...Moc na tebe budu myslet. Jo a na manžela se určitě nezlob, ten za to vážně nemůže, bude to teď tvoje opora, tak se snaž ať se neodcizíte, musíte držet spolu. Stalo se to Vám oběma a vy oba zase počnete zdravé a krásné miminko, které zůstane v bříšku minimálně do 38. týdne, musíte tomu oba věřit. Klidně si teď poplač, určitě se ti trošku uleví, ta bolest, kterou teď cítíš jen tak nezmizíš, trošku ji tam vždycky zůstane, ale za chvilku budeš zase těhulka a to miminko co se Vám narodí Vám všechno stonásobně vynahradí.
Držte se oba a milujte se stále tak jako doteď, Vaši vzájemnou lásku Vám nikdo a nic nevezme. Myslím na Vás na oba. :pensive:
29. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Holky děkuju vám... Nejhorší bude čekat až do čtvrtka na konečný ortel, pořád si moc přeju, aby se nade mnou jěkdo tam nahoře slioval a poslal nám to srdíčko a my se ve čtvrtek všemu jen zasmáli a pokračovali dál...

Díky mám vás ráda
29. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Aji, ještě jsem Ti chtěla napsat:Nevěřím, že šance na srdíčko ve čtvrtek je nulová,možná není velká, ale určitě ne nulová. Nebudu Ti psát, že ve čtvrtek srdíčko 100% bude, ale jak tu má jedna holčina v pase:
"POČÍTEJ S NEJHORŠÍM, ALE DOUFEJ V TO NEJLEPŠÍ"
A vůbec na to nejsi sama-jak píše Kramlinka,musíte teď s manželem držet spolu,je to vaše mimčo a teď i vaše společná bolest, starost a strach :pensive: Máš milujícího chlapa a taky nás-a to přece není málo:sweat_smile:
Aji, drž se a do čtvrtka nabírej sílu (kdyby to nebylo dobrý) a neztrácej naději (pokud to bude ok :wink: )
Máme Tě rádi a manža Tě miluje
29. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Ajo to je mi strašně moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: vubec nevím co bych ti napsala. DRŽ SE :pensive:
29. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Áji to je mi líto tak nějak jsem tajně doufala že bude vše v pořádku.
Zlato moje prosím tě hlavně nikoho neobvinuj nemůžeš za to ani ty ani manžílek.
Slyšet tento ortel musí být hrozné i pro něj.Jenže žena se s tím umí lépe porvat umí projevit svoje city umí si poplakat a tím uleví svědomí a vyrovná se z touto ztrátou.Muž toto neumí a dusí to v sobě.
Musí to být i pro něj hrozné nejraději by si vlezl někam do kouta a plakal jako malý kluk jenže on je muž a musí ti být oporou takže jedině co zvládne říct aniž by se rozbrečel je věta ,kterou ti řekl.
Budte ted spolu nestrante se jeden druhému a navzájem si ukažte že jste na to dva.
29. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Aji: Strašně moc mě to mrzí! :cry: Nevím co bych Ti na to měla napsat... :frowning2:
Hlavně se drž holka!
Máme Tě rádi... :pensive:
29. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Aji....neves hlavu. Nadeje umira posledni!!!! A kdyz uz umre...tak to ber jako osud...melo to tak byt a je lepsi, ze to tak bylo, nez aby se Vam narodilo nemocne miminko..nebo nez aby se na to prislo moc pozde. Ted uz vse pujde jako po dratkach...chvilku si pockate, ale pak bude to tehotenstvi o to sladsi!!!! Je mi to lito a vim, ze bych taky brecela jak zelva, ale zkus nepropadat depresi a ver!!!!DRZIM PALCE a kdyz to ve ctvrtek nevyjde, tak priste urcite.....Drz se, holka...
30. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
Holky moje, já to všechno vím, hlava to chápe, ale srdíčko nikoliv... Ještě ke všemu jsem chytla nějakou chřipku, tak je mi mizerně 2x tolik. zůstala sem dnes doma, nechci vůbec nikoho vidět...
ach jo, život je fakt svině...
ještě jsem si včera ráno říkala, že jsme super téma, že všechny těhulky jsou v pořádku a vše klape jak má...
30. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Dnešní tabulka 29.6.
//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
31/5: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09,kyselina listová, TP:7.2.2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 22/7

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................24 DC,kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................14 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................26 DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........10 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................20 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................19 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................31 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 22 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ...........................14 DC, kyselina listová
Gibi - Gábina, 32 let, snž od 04/09,..............................29 DC, kyselina listová, Calibrum

Aja: chapu ze nechces nikoho videt, drz se !!! Myslime na tebe a mame te radi :pensive:
30. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Kramlinko, děkuju, ještě, že vás mám... vím, že na to nejsem sama... Četla jsem tu pár diskusí a některé holčiny měly srdíčko až v 9tt a to já přeci ještě nejsem, jsem 8+2, tak si pořád ještě říkám, že to ůže dopadnout dobře... Začínám uvažovat, že bych šla k dr. až v úterý, sám mi řekl, že pokud nezačnu krvácet sama, může ve mě mimčo být klidně další 3 týdny... Mamka mi včera říkala, že jí tenkrát taky řekli, že jsem nevyvíjjící se těhotenství a chtěli jí mě vzít, ale ona nechtěla, protože o jedno mimčo přišla 2 dny před vlastní svatbou, protože začala krvácet a ještě než dojela do nemocnice, tak miminko z ní úplně vypadlo, říkala, že to byl hrozný pocit, že úplně cítila takovou "kuličku" a bylo to pryč... Proto mě bránila zuby nehty a dnes tady sedím a řeším podobnou situaci... Nikdy jsem nebyla nemocná, včera mi měla sestřička vzít krev - nemohla mi najít žádnou žílu, krev mi brali naposledy před 10 lety... Jsem na to všechno zvědavá...
30. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Dvě spořádané ženy si vyrazi na dámskou jízdu a nejak nechtěně se ožerou jako dogy...
Vrací se v noci domů a když prochází kolem hřbitova přepadne je naléhavá potřeba.
Zapadnou teda mezi hroby ale ani jedna nemá toaletní papír. První si teda stáhne kalhotky, utře se s nimi a zahodí je..
Druhá má drahé luxusní prádlo které nechce obětovat.
Všimne si věnce na hrobu u něhož dřepí, šáhne teda po stuze a vytře se tou stuhou z věnce.
Ráno si jejich manželé telefonují a stěžují si jak jindy spořádané a slušné ženušky jsou zlitý jako vázy a teď chrápou v posteli.
Jeden z nich si ještě podotkne : Ty vole ale začínám tušit to nejhorší....Ta moje přišla bez kalhotek !
A ten druhý na to : Hmm, to nic není.....Tý mojí čouhá z půlek nějaká pentle a na ní je napsáno:
OD CELÉHO HASIČSKÉHO SBORU - NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME
30. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.