• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Aji,asi bych taky vydržela ještě pár dní navíc, je fakt, že jste byli malincí, tak kdo ví... :wink:
Drž se a uvidíš, jsme s Tebou :wink:
30. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Jdeme ven-je tam docela hezky, ta ať si to užijem, než dorazí zas nějaká bouřka... :grinning: :sweat_smile:
Aji, vtip dost dobrej...
30. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
¨Kopretinko, tak se projděte i za mě... já nemám na nic sílu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Aji, to je mi moc líto... Drž se a nevzdávej to... Naděje umírá poslední... Neboj, ste na to dva, manžílek tě určitě podrží :wink:
30. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
škoda, že tu není Sabča nebo Blondýnka - chtěla bych slyšet názor odborníků, na to, že bych šla k doktorovi až v úterý...
30. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Ájo a víš že mě to taky tak napadlo.Že bych tam prostě nešla a ještě počkala.
Jenže ted je otázkou zda opravdu čekat dokud je alespon nějaká naděje ale rizikem je aby sis tím prodlužováním nezavařila na nějaké problémy.Otázkou je pokud je to opravdu plod který se nevyvíjí a třeba není zásoben krví tak ti může způsobit strašné problémy. (když budu přehánět tak třeba až otravu těla)

Nechci tě strašit ale asi bych tam stejně k doktorovi šla at se teda mrkne zda je to lepší nebo pořád stejné řekla bych mu příběh své maminky a společně bychom zhodnotili rizika a zda je rozumné to zkusit risknout.
Určitě má dlouhodobou praxi takže je ve svém oboru jako ryba ve vodě.
30. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Sabi, on mi právě řekl, že tam ten plod klidně může být i další 3 týdny... Ale asi máš pravdu, raději tam zajdu... On příběh mé mamky zná, je taky její lékař... Sám mi řekl, že by nerad šahal na živý plod, že si chce být 100% jistý...
30. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Pořád nad tím uvažuji jak bych reagovala já.Třeba i ve svém týdnu.
Když uvažuji nad sebou tak si zhodnotím svoje pro a proti.
Vím že jsem v týdnu kdy se mimča ještě nezachranují protože nemají šanci na přežití , pokud vím že mimnko nežije tak ho v sobě nebudu držet za každou cenu protože pokud vím že nežije a není zásobeno krví začíná se rozkládat a vypouští mi do těla toxiny ,které mi mohou způsobit sepsi organismu.Což já se sabčou doma si nemůžu dovolit takže bych šla za mudr at to se mnou probere a pokud je si jistý i třeba další lékař že je to opravdu se opravdu neroste tak bych to dala pryč.Raději bych nechala proběhnout šestinedělí a zkusila to znovu než mít poškozený plod.

Když si vezmu jaké jsou rizika poškozených plodů tak je to hrozné raději bych to nechala vzít ted dokud to ještě teoreticky jde výškrabem než pak rodit mrtvý plod.

Máš před sebou těžké rozhodnutí. Raději běž na tu kontrolu a všechno s ním prober.
30. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Vidíš je to rozumný chlap.
Pokud ti řekl že může být další tři týdny to znamená že si je jistý že je krví zásoben jinak by tě tak velkému riziku navystavil.
30. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Sabi, myslíš, že by ta chyba mohla být i v tom, že když jsme se s manželem snažili o to miminko /a podařilo se/, tak MM měl pár akcí, že přišel domů opilej, nepil tvrdej, jen pivo, ale měl toho dost... Myslíš, že by to mohlo být i tím alkoholem???
30. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Takže opadají určité rizika takže ted sledovat zda porostlo nebo ne.

Áji celý náš život řídí osud on ví co nám život nachystá za štěstí ,překážky a trápení .
Ale jak se říká všechno zlé je k něčemu dobré.

Ted jsi v situaci ,kterou nemůže nikdo ovlivnit. Je to 50:50
Odborníci radí nemyslete na nepříjemné situace ale ono to nejde jen tak přestat myslet na něco co nás trápí.
Tak si udělej volný den a zkoušej relaxovat.Hlavně se nenamáhej.
A u mamky si už asi nepamatuješ v kolikátém týdnu jste byly co?
Třeba to jsou geny a může to provázet každou ženu ve vaši generaci.
Asi pokud bych věděla že mamka má podobnou nebo stejnou zkušenost a já tady sedím a doktor mi řekne že nechce sahat na živý plod tak bych se asi trošku uklidnila že toto přece znám to jsou ty naše šílené geny.
Zkus to zkonzultovat s mamkou v kolikátém týdnu byla ona.
30. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Ne ne tím to určitě nebylo.
Narázové akce na to nemají vliv.Museli byste být chroničtí alkoholici což vy nejste.
30. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Víš na co jsem si ted vzpomněla že když jsme ted o víkendu grilovali to sele tak přišla i kámoška s manželem a s půl ročním mimčem a říkali mi tk si dej s námi aspon trošičku vínka a zředíš to kofolou.
Tak jim říkám že nedám že se zbláznili pokud si to nepamatují tak jsem těhotná.

Oba se začali smát jako blázni ,hledím na ně co se děje co jsem řekla za kravinu.
No a oni mi řekli že si Míša dělala test a ten ji vyšel negativní tak se z toho žalu (asi rok se snažili o mimi a pořád jim nešlo) že to zase nevyšlo oba spráskali pod obrázek lidstva a když MS nepřicházela tak udělala test znovu a zjistila že je těhotná.
Tak my to vykládali jak těhotné nemají pít alkohol a ona se v pátém týdny spráská ze žalu pod obraz.
Takže si to pak vyčítali a měli strach ale malá je krásná a nic ji nechybí.
30. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,

vcera jsem se na MK nedostala a ted docitam..

Ajo, teda to jsem necekala :pensive: Holky Ti radi dobre..nadeje umira posledni a jak jsem pochopila..jakasi nadeje tam je :wink: On proste jen nevidel srdicko ? Co zkusit zajit jeste k Dr. do nemocnice :confused: Musi to byt hnus to cekani, co :confounded: Flintu do zita jeste nehazej :slight_smile: Vsichni tu na Tebe budeme ve CT myslet :dizzy_face:

Kramli: jak je mlada pani :slight_smile: Vsechno Vam to krasne, vyslo, co :dizzy_face: Uz jsi v pracovnim procesu ?

Lussyn: kam presne jedete do toho Chorvatska ? Ubytovani budete hledat az tam ? Ja tam byla 2x, ale uz by me tam autem nikdo nedostal..i kdyz to jsem rikala i prvne a podruhy jsme se tam jeli na par dni vykoupat po tydnu ve Slovinsku :wink: Co manzovi k vyroci ? To taky resim kazdy rok :grinning: Vetsinou si jdem nekam sednout nebo koupim fakt dobrou flasu vina a je vystarano :sunglasses:

Jinak ja od patku mam opet neco na zpusob hooodne slabe MS (hnedy hlen), takze nevim, jestli to je dusledek toho jerabu ci co :rolling_eyes: Jsem z toho zmatena jak lesni vcela :confounded: MM je na rybach, tak cekam, jestli je to tam vyplavi nebo ne :confused:
30. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak to je krásný příběh, taky doufám, že se osud nakonec umoudří a to srdíčko naběhne...

Teď koukám v TV na jUNIORA a je to docela psina..

Sabi, díky za všechny informace, vážím si toho
30. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
nany: je dobre, uz jsem v pracovnim procesu opet, ale snad pristi tyden pofrcime na tu dovcu.... :wink:
30. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
kramli: vy jedete nekam na jih Cech, co :slight_smile: spatne Ti jeste neni :grinning:
30. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
nany: no chceme na jih, ale nevim ted to tam vypada tak nejak vselijak... :confounded: Tak uvidime....
Spatne jako ze bych zvracela ne, ale obcas mam takove zvlastni nevolnostni stavy, tak jsem zvedava co z toho bude.... :confounded:
30. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky :wink:
30. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak dneska poslední den ve školce :slight_smile: dneska bylo na zahradě rozloučení měli to hezké :wink:
Od září nám to nastane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky,
Andrejko, to snad nééééé :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Holka moje zlatá, nemůžu věřit tomu co tu čtu.kočko moc dobře vím, jak ti je, vím, že ti nemůžu pomoct, ale Kopretinka to napsala moc krásně, jste na to dva, vy to zvládnete, podívej na mě, všechno se brzy v dobré obrátí.Vím, že to bolí a moc, asi na to nikdy nezapomeneš ale, věř, že se brzy dočkáte a budete se znovu radovat z miminka.Nebudu ti říkat, že to je tak lepší, že to tak mělo být, já tohle slyšet nechtěla a nesńášela jsem, když mi někdo říkal tyhle slova, prostě, kdo to neprožil nepochopí.Nosíš v bříšku život, a najednou pusto, prázdno.Andrejko, já být tebou nechám si nabrat HCG a za pár dní znovu, aby byla stoprocentní jistota, zda se plod nevyvíjí, podle klesajícího nebo stoupajícího HCG oni poznají, jak to vlastně je.Hlavně se neobviňuj, není to ničí vina, prostě se to stalo.A jak říkají holky, třeba ještě není nic ztraceno.Pokud by to nakonec dopadlo špatně, tak se ničeho neboj, kyretáž nebolí, Narkóza je slaboučká, takže za hodinu jsi vzhůru, opravdu nic nebolí ani bříško, nic a mě pustili hned odpoledne domů, takže jsem tam strávila jen jednu noc.
Andrejko já ti držím všechny palce co mám, vím, že ti nemůžu víc pomoc, ale ty jsi silná, ty to všechno zvládneš a překonáš.Drž se.
30. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
kramli: voda uz snad opadne, neboj :wink:

andrissek: tak "mala" uz jde od zari do skoly :slight_smile: jak se tesi :sweat_smile:

lussyn: jj, mas pravdu..zkusenost je nesdelitelna
30. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Nany no tak zatím se těší :slight_smile: ,jak dlouho jí to ale vydrží. Dala jsem do alba pár fotek s alba :wink:
Taky moc myslím na Andrejku :frowning2: :wink:
30. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Z rozlučky,ějak jsem se do toho zamotala :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Nany a co to tvoje špinění, čím to?A jakou máš zkušenost s tím Chorvatskem?Proč už bys tam nejela?Já tam byla s rodiči v 96 a moc se mi líbilo, to jsme jeli autobusem na ostrov Pag, bylo to těsně po válce, ale vzhledem k tomu, že to bylo mé druhé moře, tak se mi moc líbilo :slight_smile: .No jsem na to zvědavá, nejsem nějak zhýčkaná letadlem a all inclusivem, ale přeci jenom to má své výhody :wink: .Jedeme v pěti + malá holčička, Caravelou, což je hodně velké auto, něco jako transit, takže místa tam bude dost, mají tam i prostor na spaní, tak to snad přežijeme ve zdraví.No jsem na to zvědavá, ale těšíme se moc, hlavně, jak se s manžílkem zase pořádně nabažíme sami sebe :wink: Jo a děkuju za radu, na véču večer jdeme a možná ještě nějakou drobnost koupím, uvidím, kámoška mi radila, ať si koupím nějaké krásné prádýlko a večer se mu v něm předvedu, jako, že to je dárek pro něj :grinning: :grinning: Tak to mě fakt pobavila.
Andri, tak už máš oficiální školačku, viď.A co vy s tou dovčou, kdy jedete?
30. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Holky mam dotaz...je mozne aby Vam v prubehu tehotenstvi odtekala plodova voda? Mam takovy divny vytok, spis vodovy.....Rano jsem se tak nejak divne sehla, az se mi nahnala takova horkost do hlavy a ted mam takovy zvlastni vytok.... :unamused:
30. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Lin, ježiš tak to nevím, to jsem nikdy neslyšela, a ten výtok pořád trvá nebo to bylo jen chvilkový?
30. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Luss díky mockrát, vím, že právě ty víš přesně jak se cítím... Krev mi včera brali, nemohli mi ani najít žílu, tak jsem celá modrá od modřin... Přemýšlím, že si zajdu ještě do nemocnice, chci slyšet názor i jiného lékaře... přeci jen víc hlav, víc ví... ještě uvidím...

Holky jste zlatíčka

Andrýsku pěkné fotky

Lin, jak jsem teď projížděla internet ohledně potratů, tak jsem někde četla, že v pokročilejším stádiu může odtékat plodová voda při potratu, ale nechci tě strašit, to ti píšu, že jsem to někde četla... Ty jseš v pořádku a vše bude dobré... Uvidíš, pokud by to bylo něco silnějšíhjo, tak si raději zajdi k MUDr.
30. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
andrissek: jj, na fotky koukam :wink: bracha mel vysvedceni uz v patek, tak mam za to, ze uz jsou prazdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lussyn: ja fakt nevim, jestli to jakoby spineni (spis teda ten hnedy hlen) je uz MS (i kdyz po 22 dnech ??) nebo co :confused: Mozna je to tim jerabem a kontryhelem..ten teda piju jen obcas :slight_smile: Uvidim, jestli jeste neco prijde pristi tyden, jinak bych asi zas volala Dr. :unamused:

K tomu Chorvatsku: my tam jeli asi pred 4-5 roky autem jeste s dalsima znamyma..cesta trvala asi 20 hodin, des bes. Ubytovani v penzionu celkem uslo, ale do rana byl slyset rev opilcu z ostatnich balkonu. Plaz pred pens.otresna..hlava na hlave, zadny kloudny obchod, ale more maj krasny to jo.. :slight_smile: Jeste, ze jsme meli auto..mohli jsme si v klidu najit flek na koupani bez lidi a projet si pamatky atd..:grinning: Jinak bych snad jela zpet :slight_smile: Pred 3 lety jsme jeli ze Slovinska na Istrii (Rabac..myslim), ze si tam najdem ubytovani (4 lidi) na 3-4 dny..taky celkem orisek.., ale nakonec jsme asi po pul dni sehnali apartman za rozumnou cenu. Mne proste nesedi to jejich chovani :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to je jen moje osobni zkusenost. Kdyz to porvnam s tim Slovinskem..nebe a dudy :grinning: Pokud jedete autem, tak je to v poho :wink:
30. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Nany no tak uvidím, jsem na to zvědavá, pak ti dám vědět.My to tam máme zamluvené a ty naši známý tam už byli třikrát na tom samém místě v tom samým apartmánu, takže to mají ověřené a my jsme viděli fotky, takže tak nějak víme do čeho jdeme, takže jsem celkem v klidu,snad to všechno bude fajn.
To tvoje špinění, já si teda myslím, že to může být zapříčiněno tím jeřábem, ale nevím, a nebo ti už Ms nedorazí a bude :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.