• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lin: ahoj :slight_smile: s vytokem neporadim, ale kamoska rikala, ze furt nosila vlozku, ze byla cely tehu takova mokra..treba to je ono :confused:

aja: jj, do spitalu urcite zajdi..maji tam lepsi vybaveni nez Dr. (aspon si to myslim) :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
holky a co je s blondýnkou? už se tu dlouho neobjebvila...
30. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
aja: blondy mely prijet nejlepsi kamosky, tak se asi venuje jim :wink:
30. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
aha, já úplně apomněla... tak to už rozumím...
30. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Hm...no ono to neni jako pravidelne...a nejak moc.....ale je to jako kdyz normalni vytok, akorat vodnatej...Snad to nic neni...prece jen jsem se jen jednou shejbla ne? Uvidime do vecera...
30. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
lin,kdyby se ti to nějak nezdálo, raději ajdi k dr. kdy máš další kontrolu?
30. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
nany: no spineni mezi ovu a MS muze znamenat klidne i implantacni spineni....ja jsem spinila 6. a 7. den po ovu a vidis co z toho je :wink: Tak treba je to dobra zprava :wink:

jinak my jsme byli loni v Chorvatsku V Tisnu, kousek od Murteru a bylo tam nadherne, bydleli jsme sice v karavanu v kempu, ale zase jsme meli more a plaz cca 15 metru pred karavanem :wink: Me se v Chorvatsku proste libi :wink:
30. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Aji, AZ 16....... kdyby to nepreslo, zajdu za nim....neboj... :wink:
30. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
kramli: hmm, jenze ja ani nevim, kdy a jestli ovu vubec byla tenhle cyklus :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak u Tebe vypadalo to spineni :confused: Myslis, ze po tom jerabu by se ten cyklus zkratil skoro o 14 dni :astonished:

Kde lezei ten Murter ?
30. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
nany: no normalne mivas cyklus zhruba 35 dni, ne??? No a lutealni faze trva priblizne 14 dnu. To znamena, ze u tebe by se implantacni spineni mohlo objevit asi ted nekdy. To by vychazelo. Jerab ti ten cyklus urcite muze zkratit.....no ja myslim ze moudrejsi budes behem pristiho tydne.....kdyby sis merila BT tak jsme moudrejsi.... :wink:
30. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
jo a to spineni, bylo opravdu jen takove spineni, jakoze na toaletaku a taky jsem na nej prisla kdyz jsem zkoumala cipek....ale na spodnim pradle tusim nic nebylo....
Nekdy se spineni muze objevit i okolo ovu, ale to uz je zase pozde.... :unamused:

A Murter je kousek od Sibeniku, vice na jihu Chorvatska, a je tam vazne moc hezky... :wink:
30. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
kramli: diky za vycerpavajici odpovedi :wink: nicmene si myslim, ze to bude spis opravdu naka vcasna ms :slight_smile: Ja to mam taky pouze na toaletaku..neco jako ovu hlen, ale hnedy :grinning:
BT nemerim no, ale vsechno uz mam na to prichystane :sunglasses: Zkusim zacit zitra, jakoze novy cyklus :dizzy_face: No a po prazdninach zajdu k Dr. :wink:
30. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
nany: no ja jsem zvedava jak dlouho ti to mereni BT vydrzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja jsem merila jen 2 cykly, jeste ted si jen tak pro srandu obcas zmerim BT :grinning:
30. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
:slight_smile: Tak jsme zase doma. Děti ještě nejsou uplně fit tak jsem šla s nima raději domu(byly uplně splavený jaké je tam horko).Péťa usnul ,tak by mohl aspon dvě hodky dát :slight_smile: .
Na dovolenou jedeme od soboty za týden :wink: .Jsem na to zvědavá.
Denda zítra jede k tátovi a přijede až za týden ve čtvrtek. Tak si trochu odpočnu.
S tím odtékáním vody bych si raději došla k doktorovi :wink:
30. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jo, venku je nádherně, ale mě je tak mizerně, že ležím pod dekou a čumím na televizi a pospávám...

nemám ani sílu jít vyžehlit prádlo...
30. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
kramli: jj, taky jsem zvedava :grinning: kdyby to bylo treba vecer, ale rano je to vrazedny.. :angry:

Hele, nechces merit za me :dizzy_face:
Jo a co Ti rika teplotka ted :sweat_smile:

andrissek: venku hnus fialovej, vubec se mi nechce jit cvicit :unamused: i kdyz..dneska mi volali 2 kolegove a oba rikali, ze jedou v krupobiti..
30. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Jsem zvědavá s jakou přijde ELiška, dneska měla jít na to utz vyšetření, aby ji dr. vysvětlil co a jak, když měla minule // a pak dostala MS...
30. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Tady je taky pěkně, ale od Města už asi valí bouřka-no, neva, konečně jsem splnila dlouho opakovaný slib a vytáhla Domčovi na balkon narozeninový bažéneček :wink: , jsme vykoupaný, vyblbnutý, tak ať si klidně prší...

Aji, nežehli, práce není zajíc-neuteče.Zavrtej se pod deku, pusť si něco pěknýho v televizi,udělej si něco dobrýho a ono to půjde-jako bysme tam byly s Tebou :fearful:

Na Elišku jsem si taky vzpomněla...

Tady to docela pěkně začíná bouřit, takže asi vypínám PC a jdeme se s Domčou bát... :astonished:
30. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
kopretina: takze za chvili mame bourku tady :angry: co ja bych ted dala za bazenek :dizzy_face:

aja: vyprdni se na zehleni a pekne odpocivej :wink:

eli: jestli jsi uz z utz doma, tak hod info co a jak :wink:
30. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
tady už taky pěkně burácí... navíc jsem v práci a jestli mi vypnou elekrtiku, tak budu mít pěknou honičku :frowning2:
30. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
kali: a ty ted sedis kde ?? tak ja asi na to cvico pujdu, pac jinak me to zas chytne nekde cestou jako vcera a v patek :angry:
30. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Jestli to má kopretinka ve žďáru, tak v Jihlavě (cca 30km) je to za chviličku... Miluju bouřku, ale zrovna včera, když mě doktor vyšetřoval, tak to taky burácelo jako blázen, takže už je asi tak moc ráda nemám...
30. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Tady se taky žene bouřka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Holky, to jste me teda moc nepotesily :grinning:
30. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Ájo, žádný žehlení, já den před tím, než jsem začala špinit žehlila do třičtvrtě na dvanást v noci a dopoledne jsem začala potrácet, takže bud v klidu a na všechno ostatní se vyprdni, nic není důležitější než aby bylo všechno v pořádku.
Teda tady u nás je vedro jak v sauně, od oběda hří a teď to tady do něčeho tak prásklo, až jsem nadskočila ze židle, ale pršet né a né, ale ať už začne, protože ten vzduch je nesnesitelný, nedá se ani dýchat.
30. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
nany: no ja klidne merit za tebe budu a ty si to natukas na fertility ju??? Ale nevim nevim jak se mu to bude zamlouvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak me to rika ze se teplotka drzi hezky nahore :wink: Ale nemerim kazdy den, to ne e, jenom v pondela rano jsem si vzpomnela....a uz se na to asi vyprdnu, ale kdyz ono je to tak hezke jak to fertility ukazuje tu zelenou caru :wink: A dokonce mi i gratulovalo jak jsem tam zadala ze jsem mela pozitivni testik :wink:
30. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Holky, já teď byla u MM v dílně, je to asi 50m od baráku na zahradě, já myslela, že tam chcípnu, vedro na padnutí, už aby ta bouřka začala...
To žehlení mám tak na 15minut, musím to večer vyžehlit jinak nemám ani v čem jít do práce :sweat_smile:
Luss, vím, že to myslíš dobře, ale já už sem se smířila s tím, že to ze mě asi samo neodejde, že si budu muset dojít pro to odstranění do nemocnice... Kdybych o to přišla hned na začátku, když jsem krvácela, tak bych to snad přešla líp, ale takhle - manžel to všem vykecal, všichni se budou ptát...
30. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Nany, já sedím v Picích - mám to i ve vizitce :wink:
Už tu prší a blýská se - rány jako z kanónu :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem se už vrátila od doktora a dopadlo vše dobře! Vajíčka se tvoří a tak za 3 až 5 dnů dorazí ovulka a bude to z pravého vaječníku :dizzy_face: :dizzy_face:
Manžela v pátek objednávám na spermiogram, tak doufám, že všechno dopadne dobře, protože mi říkal doktor, že každý druhý den oznamuje, že nemůžou mít miminko z důvodu partnerovi neplodnosti, tak doufám, že nás tohle mine!! :unamused: :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
kramli: jeee tak to hezky, co ten programek vsechno umi :wink:

aja: jeste neni nic rozhodnuto, tak nemaluj certa na zed :wink:

kali: jj, uz vidim..na Prahu se to teda zene ze vsech stran :astonished:
30. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.