• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Jé, Romankav, to mám stejně, taky pokukuju po bříškách. Přitom ten konec těhu, to už byla síla, myslela jsem, že mi to břicho snad praskne :slight_smile:
12. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Tak holky k nám zase dorazila zima (a to už to dopoledne vypadalo na krásný prosluněný den :sunglasses: )
Romankav vítej mezi nás, MS určitě dorazí a budete/budeme :wink: moct brzy začít
Jo a po bříškách koukám taky a taky trochu závidím a na těhu se moooc těším :dizzy_face: Ale přece jen ještě o fous víc potají nakukuju do kočárků -na mimi se těším ještě víc. Mů jposlední měsíc před porodem byl utrpení (asi abych to neměla úplně jednoduchý-rodila jsem císařem bez jediné kontakce...)
Jen to nějak pomalu utíká :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já čekám ještě 2 MS a na konci té třetí-dubnové si nechám vydělat tělísko no a pak huráááá do toho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
Přeju všem krásné ráno a pěkný den-tady je hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: padá sníh a fouká.Takže mi nezbývá než zopakovat:už ať je jarooooooooooo... :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra je Valentýn-holky chystáte nějaký special valentýnský překvápko?My to asi "odbydeme" večeří... :wink:
Klaruško a co chřipka-jste zdraví?
13. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky,Kopretino, děkuji za optání, už je mi líp. Dopoledne jsem byla s Tomíkem na plavku, ale tentokrát jsem dělala jenom doprovod, přijela totiž babička a tak plaval s ní a já jsem to pozorovala ze břehu :slight_smile: .To byla pohodička :wink: ...Jinak na zítřejší odpoledne jsme plánovali karneval, tak pokud mi nebude špatně, tak bysme šli. Malej hrozně rád tancuje a hraje si s dětma, tak by se tam vyřádil :slight_smile: .
Co se týče Valentýna, tak toho neslavíme, ale máme zítra výročí zasnoubení, tak půjdeme taky na večeři. Já dostanu nejspíš kytku a pro manžela mám objednaný srdcový dort :slight_smile: .
13. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Jeee,to je dobře, že jste zdraví... :dizzy_face:
My se na karneval chystáme příští neděli, tak jsem zvědavá, co na to Domča řekne-nemá moc rád hodně cizích lidí a neznáméprostředí k tomu, no uvidíme...
Tak krásnýho Valentýna a dobrou večeři... :wink: Já už setaky těším, až si půjdem na chvilku někam sednout... :slight_smile:
13. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
Přeji hezký víkend, my jsme se zrovna vrátili z karnevalu. Byli jsme tam od začátku až do konce a Tomášek byl naprosto nadšený :slight_smile: . Babička mu sehnala krásný kostým myšky.Měla jsem strach, že si ho nebude chtít nechat ani obléct, ale on si ji úplně zamiloval :slight_smile: . Nádherně tancoval a očka mu jen zářila, tak mám radost, že se odpoledne tak vyvedlo :dizzy_face: .Až budu mít chvilku, dám do alba nějakou fotečku...
No a teď ještě přeji, aby se nám dospělým taky vydařil ten již zmíněný valentýnský večer :wink: .
14. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky, nějak to tu vázne. Já byla přes víkend pryč. čekám na druhou MS po revizi, chtěli jsme se už začít snažit, ale nějak se mi ten cyklus rozhodil, ach jo, tak nevím, nevím, jestli začneme. Asi to ještě odložíme a já se půjdu nechat pořádně prohlédnout od mudr.
16. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Taky jsme byli přes víkend u známých...
A máš pravdu, vázne to, bylo by to potřeba trochu oživit...
Samsa, třeba se cyklus do dubna srovná... :wink: Má na to ještě celý březen... :sunglasses: Já teď taky čekám koncem týdne MS, pak ještě v březnu a na konci té dubnové nejspíš všechno odstartuje... :dizzy_face: :zipper_mouth: :slight_smile:
Klaruško, to si to Tomášek užil, viď? My nakonec nikde nebyli-u babiček byl karneval o týden dřív než jsme počítali a navíc byla hrozná chumelenice, tak jsme ani nikam nejeli...
Holky vy jste brali HA,nebo jste si "jen dávali pozor"?
Venku je jak v prosinci-všude hromady sněhu, no po těch neshrnutejch chodnících se fakt báječně jezdí s kočárem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Už se ani nemůžu dočkat dnešní procházky...Ale malýho chci před spaním provětrat, aby nebyl celý dny zavřenej u televize, tak chca-nechca půjdeme. Chodí vám ještě dětispat po obědě? Domča chodí a doufám, že ještě dlouho bude... :wink:
17. únor 2009 v 08:17  • Odpověz
My se chystame taky ven. Jsou tam hromady snehu, tak budeme jezdit na bobech. Se spanim po obede jsme na stiru, treba vcera nespala cely den a to vstava o pul seste. Je docela tezke vymyslet na cely den program, kdyz se neda byt moc venku.
17. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
My jsme ted přijeli-sáně ani boby nemáme, takže kočárem-no maraton hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Domča naštěstí spí; vstává okolo 6, takže taky nic moc, ale to poledne je fajn-odpočneme si oba dva... :wink: :pensive: :sweat_smile:
Tady začíná prosvítat sluníčko, ale pokud vím, tak do konce příštího týdne má být takhle, tak pak už třeba... I když tady na Vysočině je zima minimálně do dubna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
My už kočár nemáme, beruška v něm nechce jezdit, tak ji všude tahám buď na bobech, když je sníh, nebo jede na odrážedle nebo chodíme pěšky. Ale teda docela mi to vadí, protože než se někam dostaneme, tak je to půl dne. Ale prostě do kočáru ji nedostanu. Ona je vůbec děsně svéhlavá, jak si umane, že něco nebude dělat, tak s ní nehnu. Holt beran :grinning:
A dneska i odpoledne spala. Dopoledne pořádně vymrzla venku, tak byla asi unavená a já jsem si aspoň stihla zacvičit :slight_smile:
17. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Tak my jsme zase včera naopak vyfasovali sáňky, takže dneska konečně nepřijdu servaná jak po blázen (včera na mě taky lidi tak koukali, když jsem se valila těma neprohrnutejma chodníkama a funěla jak sentinel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )Týjo,klobouk dolů, že cvičíš když Ti malá spinká-já padnu na gauč,pustím TV, donesu nějakou mňamku a vegetím...
A máš pravdu-kočárem je to nejjednodušší-Domča naštěstí kočár nebojkotuje,i když zrovna dospěl do fáze všechno "šám",takže hlavu si umí postavit taky a to je to blíženec (ale on to má spíš v genech... :wink:
Tady zase chumelí-mě už z toho asi omejou...
Jo a včera jsem si koupila Ti vitamínky, takže už papkám, teda jen ob den, ale zase nějakej postup dopředu to je... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2009 v 08:10  • Odpověz
Hezké ráno, u nás zatím nesněží a snad ani nebude, já už chci jarooo :slight_smile:
Vitamíny dlabu taky a protože jsem to nakonec dostala a dokonce v termínu, tak už tomu necháme od tohoto měsíce volný průběh, ono to stejně nebude hned. Ale na mimíska se moc těším, je mi úplně jedno, jestli to bude kluk nebo holka, hlavně ať už to je a je zdravý. Jdu vařit a pak jdeme ven, snad nezmrzneme.
Zatím pa.
18. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Jee, Samsa, gratuluju, to je bezva tak tady bude první nefalšovaná snažilka :wink: :dizzy_face: Já musím ještě 2 cykly počkat :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ono to taky uteče jako voda :slight_smile: :dizzy_face: .
U nás to na jaro nevypadá ani omylem-chumelí a chumelí a chumelí, ale jak říkám tady je to v nejlepším do března (i proto nechci začínat se snažilkováním už teď,protože pokud by se zase zadařilo zase na poprvé aby se mimi narodilo aspoň na sklonku vysočinské zimy-a mamka mi říká, že ona byla taky těhu hned, tak s tím musím minimálně kalkulovat,když už ne rovnou piočítat, i když,kdo ví, třeba tu bude strašit jako snažilka ještě v létě...
Já bych teda radši holčičku, ale pokud to bude zdravý klučina, taky nádhera :wink: :dizzy_face:
Jdu poklidit nepořádek po Domčovi a hodit nohy na stůl,vážně mám ráda tu hodinku, co malinkej spí... :wink: :grinning:
18. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
No, strach ale mám a pořádnej a zase už váhám, jestli ještě ten měsíc nevydržet. Ale asi to opravdu už teď nechám osudu a mimísek sám pozná, kdy se mu k nám bude chtít.
To věřím, že na vysočině ta zima stojí za to. Ono je to opravdu lepší mít to mimi na jaře nebo v létě. Protože když si vzpomenu, že první měsíce jsem jen lítala s malou po doktorech- obvodní, kyčle, ledviny a v zimě, když je plno chřipek, tak to není nic moc.
Dnes jsem definitivně odplenila malou, pořád bojkotovala nočník, tak už jí plíny nedám a vypadá to, že to půjde. Asi vycítila mé odhodlání a dokonce se sama několikrát ohlásila na čůrání. Už jsem to zkoušela několikrát, ale bez úspěchu, tak snad už to nějak vydržíme a bude bez plínek.
18. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Určitě, mimi to jiště pozná kdy bude ta správná chvilka :wink:
Domča se narodil v červnu a bylo to úplně super-celý dny jsme prochodili po venku a bylo to fakt skvělý, jenže čekat až do září/října se mi nechce-i když kdo ví, kdy se zadaří...
My jsme taky pořád plínkáčci, ale už jen na noc,přes den už mi vydrží bez. Ale nic sena tom neuspěchá-začali jsme v roce-mohutně upozorňováni prababičkami, že už je "nejvyšší čas (rozuměj, že už má být dávno bez plenek...)-vypadalo to, že bude během měsíce bez plínek a pak, když jsem mnohokrát denně utírala doma loužičky, tak jsme se pokorně vrátili k přebalování a teď to zkoušíme znovu, tak se uvidí. Holt, každý to má jinak, ale každé mimiz ačne až je na to ten správný čas. A máš pravdu, když vidí, že je rodič=maminka pevně rozhodnut/a, jde to mnohem rychleji...
Tak budeme držet pěstičky, ať jste brzy bez plínek a těhotní :wink: :dizzy_face:
19. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tak to už je Dominiček šikulka, že už je takhle bez plín. My začali taky v roce, ale bez úspěchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo jo, moc se těším až budu těhule, ale bojím se, aby to netrvalo moc dlouho a hlavně, aby to dopadlo :pensive:
U nás šíleně chumelí, tokil ksněhi si už dlouho nepamatuju, je to hrůza, už aby bylo jaro.
20. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Děkujeme, šikulka to on je-někldy si říkám, že možná až moc :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Tady taky chumelí,ale jen tak "normálně", a jaro už bych 100% brala taky, nejen kvůli počasí :wink: :dizzy_face: :grinning:
Dneska čekám MS, ale moc to nevypadá, že by se chystala-potvora zrovna teď začně dělat drahoty... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
A neboj,bude to v poho, i když já mám pocit, že se z toho 2. těhu musím určitě zbláznit-do 1. jsem šla "nevědomá",prostě jsem si jakoukoliv komplikaci nepřipouštěla a o spoustě možných komnplikací jsem ani netušila...Sice jsem to do 13 tt brala jako věc, která teď je a za pár minut být nemusí, ale stejně...Teď když si tady člověk skoro 2 roky pročítá, co se všechno může přihodit... :frowning2: no, v tomhle směru to asi bude horší, ale uvidíme...A ty věř, že to všechno bude O.K.a BUDE :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
Přesně tak, já u prvního byla také v pohodě, žádný problém, vše v pořádku, věřila jsem, že to dobře dopadne a teď tohle. Teď už budu mít strach šílený a to chci děti 3 :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: MK je super, ale člověk by tu nesměl číst o těch hrůzách, protože pak se celé těhotenství klepe, aby to dopadlo. Ale raději toho už necháme, musíme být optimistické. :wink:
Určitě ti MS dorazí, neboj, ona potvůrka ví, že je už očekávaná, tak se jí nechce.
20. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Je, já chci taky 3-teda zatím,uvidíme jak budu zvládat 2... :grinning: :sweat_smile:
No,když nedorazí dneska, tak dorazí někdy později a když nedorazí, taky dobře :wink: . Nějak mám dneska super náladu, tak mě to nerozhodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: . Nakonec tech pár dní navíc už nedělá takový rozdíl.
Tak optimismu a dobré náladě zdar a vzhůru k mimískům... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahojky, jakpak se máte o víkendu? U nás pořád zima, tak se asi zítra vydáme stavět sněhuláka :o) a jestli to vyjde, tak se ještě taky vydáme na hory, takže sněhu si asi užijeme dost :o)...
Jinak my ještě máme taky plínky a nočník nás moc nebere, tak jsem koupila schůdky a dětské prkénko a začneme zkoušet rovnou na záchod a uvidíme, jak to půjde.
Ve čtvrtek jsem byla po roce u gynekologa a úplně zajásal, když se mě ptal, jestli chci antikoncepci a já jsem mu řekla, že ne, že se budeme snažit o miminko :o). Prý je to ideálně naplánované :o)...Jsem na to tedy opravdu zvědavá. Hlavně, aby to moc dlouho netrvalo. Tomášek vyšel ještě měsíc před svatbou, úplně napoprvé, že jsem se vdávala a ani jsem nevěděla, že jsem těhotná :o). Kéž by to i teď bylo tak jednoduché....
Jinak já bych chtěla děti dvě, ale kdo ví :o)...
21. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Ahoj Klarus,no vidíš, jak sis to dobře naplánovala... :wink: To musí vyjít v pohodě.Tak už to teď taky necháte osudu? Nebo budete ještě chvíli čekat?
Tady je sníh taky-už mi to leze i ušima... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak hlásím, že dnes dorazila MS (tak už jen 2x :dizzy_face: :sweat_smile: :sunglasses: )
Včera jsme byli celý den u jedné babičky, teda ja jen zčásti, odpoledne jsem byla zase po dlouhé době s holkama na drbačce :wink: , takže včera faaaajn den.
Dnes jedeme obšťastnit druhou babičku, taK jen nakukuju abych pozdravila :wink:
22. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj, zdravím po víkendu. Taky u vás tak šíleně sněží? Já chci jarooooo!!!!!
Klarusko, koukám, že máme stejně staré děti :slight_smile:
Kopretino, no vidíš, že MS dorazila. A za chvilku se budete snažit :wink: My už se pilně snažíme teď a ještě budeme, hlavně příští týden :grinning: , ale nevěřím, že to vyjde hned napoprvé.
23. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Samsa, sněžíííííííííííííííííííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A fouká a je hnusněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě. Ale zase na druhou stranu, zase jsme k jaru o o pár dní blíž :dizzy_face:
Jojo, dorazila-tenhlekrát jsem z ní měla fakt radost :wink: :dizzy_face: Je pravda, že "to" tady bude co nevidět-už je to měsíc od okamžiku, kdy jsme stanovili duben/květen. No už jen březen a jsme na startovní čáře :grinning:
Jen se snažte a co víš?Třeba za pár týdnu budeš koukat na //. Ze srdíčka vám to přeju a hlavně aby vše probíhalo v pořádku a v pohodě. Tak si na tom dejte příští týden záležet, budu vám držet palečky :wink:
23. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky, tak ze snažení zřejmě nic nebude :pensive: , dneska jsem začala zase krvácet, už je to 9 dní s dvoudenní pauzou - měla jsem takovou radost, že už je to v pořádku, tak mě místo snažení čeká asi návštěva gynekologa, ach jo. Já už asi nikdy nebudu normálně fungovat. Padá na mě deprese, že už nikdy nebudu mít mimčo a to se pořád snažím být optimistická, ale dneska teda jsem to obrečela. Teď vyrážíme s malou sáňkovat, když jsou takové přívaly sněhu.
24. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Neházej flintu do žita...Víš jak to říkají ve sněženkách a machrech?NAČ STAHOVAT KALHOTY, KDYŽ BROD JE JEŠTĚ DALEKO...??? :sunglasses: :wink:
V klidu si zajdi za doktorem, ať víš jak na tom jsi a kde je případné jádro pudla :wink:
A neboj mimčo bude a jestli tenhle měsíc,příští nebo ten následující, to už přece nehraje takovou roli, ne? Já už bych se do toho taky nejradši vrhla, ale říkám si, co-jedno zlatíčko doma mám (a už to je v dnešní době minimálně megaštěstí, pokud ne přímo zázrak :wink: :dizzy_face: :sweat_smile: )tak si teď budu užívat jeho a až bude ten správnej čas, bude i další, stačí jen vyčkat a "být připraven".
Tak hlavu vzhůru, užívej chvilky štěstí s malou a užívejte sněhu-jaro se blíží...
24. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jo, jo, máš samo pravdu, nějaký ten měsíc už asi nehraje roli, i když já bych kvůli práci moc potřebovala otěhotnět nejpozději v červenci, aby mi navazovala rodičovská. K dr. asi opravdu zajdu, protože je mi šíleně blbě, takové křeče v břiše jsem ještě neměla, nespala jsem skoro celou noc. No, co se dá dělat. S malou jsme zasáňkovali a teď chrupčí, byla moc utahaná. :slight_smile:
24. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
K Dr. zajdi určitě,aspoň budeš vědět co a jak.
A do července je času mrak, to bude brnkačka :wink: :sunglasses: :sunglasses:
24. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky,může se k Vám přidat? Před týdnem jsem vysadila prášky a odbyla si poslední mrchu s Ha.Ted chci nechat měsíc-dva tělo odpočinout, zjistit jak bude fungovat (přecijenom beru Ha v kuse už asi 7 let) a v květnu se chceme začít snažit o naše první mimi. Tak doufám, že na našeho prťouska nebudeme muset dlouho čekat.
24. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Ajjik, určitě se přidej-čím víc lidí, tím kratší čekačka... :wink:
24. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.