• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
link 32DC?
Dělala sis test? Cyklus má většinou 28dní.
Nejsi náhodou těhotná?
Podle mě jo :slight_smile:
Otestuj to a napiš
7. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky holky, ráda bych se k vám přidala do diskuse. Jsem maminkou 9-měsíční Terezky a koncem března jsem vysadila HA. Rádi bysme s manželem pořídili Terezkce sourozence. :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Holky je to asi v háju 26DC ale už to cítím jak ta MS na mě leze. :frowning2:
To je ale mrška tak já jdu zas počítat :unamused: dobrou noc. :wink:
7. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Dobré ránko kočeny...

Zdravím Numerenku a vítám ji mezi námi...

Sabi, tak co, jak to s tebou vypadá? Přišla MS nebo budeš testovat?

Holky, mám takový dotaz, co si o tom myslíte, někde na koníku tu už diskuse o tom je, ale každý si myslí něco jiného... Co lubrikační gely, myslíte, že dokážou "zabít" spermíčky??? Pro snažilkování to asi nebude dobré, co?
8. dub 2009 v 06:22  • Odpověz
S tím gelem nevím ale podle mě to asi není dobré.
Když si vezmeš že spermie potřebují přirozené prostředí. Takže raději bez gelu.

No dneska se zase na to necítím ale test jsem si dělala už včera jestli tam náhodou neuvidím jen nějakou malilinkatou nevýraznou druhou čárečku tak jsem s tím půlhodiny stála pod světlem ale nic jsem neviděla. :frowning2:
8. dub 2009 v 07:46  • Odpověz
Drž se sabi, nevzdávej to... Třeba máš blbý pocit, jak se ti to tam uhnizďuje :slight_smile: a mrcha už je odepsaná... Vydrž, říkala jsi, že ty testy ukazují 13DPO, tak to do pátku vydrž...
8. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Připadá mi to hrozně dlouhý
8. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
Ale ne, vem si v kolik vstáváš (třeba v 7:00), tak to už ti zbývá pouze 46 hodin a 42 minut :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Hahaha tak já díky moji malé kočičce sabince skoro dvouleté stávám mnohem dřív.
Třeba dneska jsem kolem 4hodiny dělala že těžce spím.
No sabča měla žízen tak na mě volala mamí taj (čaj) a já pořád nic tak vzala tu plastovou lahvičku a třiskala s ní do dřevěné postýlky a pořád hlasitěji křičela mamí taj až jsem se opravdu zvedla a šla jí ho udělat.
Nenechá se odbýt. :slight_smile:
Ale pak zase usla to se jí musí nechat takže pravidelně vstáváme kolem 6.30hod.
Nejvíc ji miluji když spinká nebo když se čerstvě probere to je ještě takový milý andílek.
Pak už je to velký čert.
Přítel kolikrát ve srandě říká nezavřem ji do mrazáku a vytáhnem ji až po pubertě? :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Ahojte holky, teda ,malej dneskaspal až do 8, tak jsme si dneskadáchli (normálně vstáváme nejdýl po 7 a budíme se mezi 6 a půl 7, takže dneskafakt výkon.)
Vítám Numerenku-teda seš odvaha děti takhle brzy po sobě-Terezka je asi hodné miminko, viď?Tak ať má brzo sourozence...
Aja s gelem-někde jsem to tu taky četla, asi bych spíš nepoužívala... :wink:
Sabi, vydzž prťka, vydrž-už jestředa-už se jen 2x vyspíš :grinning: -a budou // :wink:
A ta Maurerová byla na umělým
Sabi a s tímmrazákem-to je dost dobrý :wink: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobre ranko holky,jak na ty Vase deti tady tak koukam, tak premyslim, zda je ode nas(me a manzela) dobry napad mit dite. Manzel normalne ponocuje a vstava kolem 10 a ja miluju chodit spat brzo a vstavat kolem 8. To s miminkem asi nepujde ze??? :grinning:
Sabi - ja jsem dneska 28DC a moje cykly jsou normalne 32 denni - respektive HA jsem vysadila v rijnu, pak jsem mela dva cykly po 28 a pak mi naskocily 3 po 32 dnech.....takze ja cekam do soboty a testovat budu v nedeli. A TAKY MI TO NEUTIKAAAAAAAAAAAAAAAA :slight_smile:
Nic na sobe zatim nepozoruju...pouze to, jak me cca pred tydnem bolel podbrisek....ted mam cele bricho takove citlive(napriklad ani spat na brise nemuzu) a "pali" me bradavky - pricitam to k menstruaci - i presto, ze jsem takove stavy nikdy nemela. Nechci si delat nadeje...(ale doufam.... :grinning: )
Jinak nekde jsem cetla, ze lubrikacni gely se pouzivat nemaji a ani sliny jako lubrikant - i ty zpusobuji prostredi, ve kterem se tem spermiim nedari....
8. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
No, Lin, přijde navěc-Domča jakoúplnej mimásek spal ránotřebado půl 11, no teda jen asi 3 měsíce, ale aspoň něco. Ale asi tě zklamuvětší pravděpodobnost je, žespánek bude úplně jinak než před mimi, ale to se dá-ne?
Já naštěstí nikdy moc vyspávatnemusela, takže pro mě to až takdramatická změna není, no a nejlípna tom bude Aja-každé ráno po 5vstane navštíví koníka, pakse jí vzbudí mimísek a všechno bude jako vždy :slight_smile:
No, mě to teda letí jako šílený...Příští týden čekám MS a pak už začne snaženíčko... :dizzy_face:
No holky víkend to jistí-otestujte o víkendu a třeba budeme slavit 1. // :dizzy_face:
8. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Aktualizuju, abysme věděly jak na tom jsme...
:slight_smile:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 19DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 8DC, kyselina listová
Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , 27DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 31DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 21DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 7DC, kyselina listová
lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, 28DC kyselina listova
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 19 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 13DC,kyselina listová
8. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Tak my se opět do oběda rozloučíme-máme ještě nějaké vyřizování na městě, tak jdeme dneska dřív...
Tak kdo má od zítřka dovču, tak užívejte poslední den v práci, kdo ne, ať užívá taky :slight_smile: :sweat_smile:
Po obědě na vás juknu
Zatím pa
8. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Já mám od zítřka dovolenou a doma ještě nemáme vyřízenej net, takže vás dočtu až v pondělí ráno, takže doufám, že tu budu v pondělí soptit, jak to, že lin i sabča už mají // a my nic :angry: :slight_smile: :grinning: ale samozřejmě taky psát gratulace.
No a se vstáváním nemám žádnej problém, vstávám 4:45, v 5hod odjíždím a v 5:20 jsem v práci, kde se teprve probouzím, snídám, líčím, češu, apod. Vlastně při řízení ještě spinkám, což by se asi pánům policistům moc nelíbilo... :grinning:
8. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
ve 4:45???? To je hruuuuuzaaaaa.....ale zase jsi brzo doma vid? To delas od pul seste? Tak doufam, ze aspon jezdis opatrne!!!Jinak preji krasnou dovolenou, snad budete mit i krasne pocasi.
8. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Vitam Numerenku v klubu snazilek :slight_smile:
Sabi, priznaky blizici se MS a tehu byvaji pry nekdy naprosto stejne (to jsem vycetla, zkusenost nemam :grinning: ..nadeje umira posledni :sunglasses:
Lin, u Tebe to taky vypada nadejne, hned jak v SO otestujes, hod to sem, drzim palce :wink:
Ajo, jsi fakt borec :fearful: to by byla moje smrt vstavat takhle brzo :grinning:

Ja jdu dneska pro zmenu na gyndu na kontrolni cytologii :rolling_eyes:
8. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Mě to nepřijde, je to docela fajn, protože tady minimálně do 6:30 je úplné ticho a potom se to teprve probouzí, takže když je nutné něco rychle dodělat, máš to hotové během chvilky, protože tě nikdo nezdržuje debilníma telefonama a dotazama, co a jak...
Ale zase jsem brzy doma, většinou to tu ve 14h balím a zdrhám, což hodně lidí štvalo, ale už si zvykli a spousta lidí, taky začala chodit dřív, aby tu nebyli do večera...
Díky a myslím, že Ajjik, taky říkal, že bude mít dovču... Každopádně krásné počasí je rosničkami slíbeno, tak se můžeme těšit...

No a teď jsem se úplně zděsila. Včera mi normálně skončila MS a před chvílí jsem šla kousek dál do jiného kanclu a necítila jsem se úplně OK a pak sem zjistila, že zase krvácím, což je při mých dnešních bílých kalhotách docela průšvih. Naštěstí ten flek není tak velkej, tak není tolik vidět, ale štve mě to. Asi je to tělo po vysazení HA opravdu úplně mimo :angry:
8. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
To mas pravdu, ze kdyz je klid, nikdo netelefonuje, neotravuje s blbyma dotazama, ze to odsýpá :wink: Kdyz je hezky, musi to byt fakt parada ve dve vypadnout :sunglasses:
Jak dlouho jsi mela MS ? Jeste, ze Te na to neupozornil nekdo jiny :dizzy_face:
8. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Normálně od minulé středy a včera už nic, tak jsem si říkala paráda, no a kulový... Doufám, že to byl jen nějaký zoufalý výkřik do tmy :slight_smile:
8. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Snad to bude v poho :wink: Kdyby to preci jen trvalo, tak pro jistotu zavolej Dr. :slight_smile:
8. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Dooufám, že to nebudu potřebovat. Myslím si, že přeci jen to tělo je zblblé, HA jsem měla 8 let bez přestávky, jela jsem na tzv. dlouhé cykly, tak ono se to nějak muselo projevit... Nebudu z toho zatím dělat kovbojku... Ale díky za podporu...

Jak se chystáte na svátky? Co budete péct, kromě beránka? Já chci udělat nějaké řezy, ale nemám inspiraci...
8. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Já se budu rýpat na zahradě..chceme vysázet nějaké nové keříky a tak :slight_smile: Možná bysme zkusili ještě nějakou sjezdovku..pokud vstaneme brzo :sweat_smile:
Nejradsi pecu kefirovou buchtu..je to rychle, vlacne a muze se to zdobit, mazat marmeladou :grinning:
8. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
ja budu pect beranka delam ho stejne jako slehackovou babovku do formy, uz se na nej tesim. Nany, my jsme minuly tyden vysadili 32 cyprisu...a protoze nas chytli necekane deste, tak nam pulka onemocnela... :frowning2:
Ajo - dlouhe cykly - to jsou ty tri mesice vkuse? To se Ti srovna, neboj!!! Mimochodem, to jsi v te praci sama a to se tam nebojis? Od kolika dela manzel?
8. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Lin, to my jsme zabari..mame zatim asi 4 keriky :grinning: To nastve, kdyz se s tim sazis a pak tohle :unamused: Mate velkou zahradu ?
8. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
to ani nemame, ale mamem sousedy s kozama a ovcema(maly ostrov) :grinning: :grinning: :grinning: a chteli jsme se izolovat a tak jsme je nasazeli hodne huste vedle sebe a budeme je strihat a udelam z nich zivy plot....cca 2 metrovy...to je ale jen na jedne strane - zahrade je asi 600mctverecnych a uprostred barak...Ale nastve to. Jake keriky sazis?
:slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tak to jo...v tomto pripade se u nas sazi tuje :wink: Jmenuje se to WEIGELA..je to prý nenáročné, máme různé barvy, tak jsem zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Letim na tu gyndu, vubec se mi ale nebude chtit vracet, venku je nadherneee :astonished:
8. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ne nebojím se tady, nejsem tu úplně sama. jsem tu sama z řad kancelářských, ale jinak tu už oxiduje uklízečka a jedna paní, co dole zvedá telefony a přepojuje. Takže úplně sama tu nejsem. A kor teď, když jsem vdaná, tak nejsem moc v kurzu, dřív za mnou chodili třeba chlapi z technického odd., ale teď už je to pasé. Ale ženatí chlapáci zase říkají, že teď už se mnou můžou něco mít, že už jsem taky vázaná mlčenlivostí :grinning: zmetci ušatí

No a manžel dělá sám na sebe u nás doma, takže vstává kdy chce, ale většinou kolem půl šesté v šest. Jak se mu chce, ale za to je do večera v dílně, on je totiž automechanik...
8. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jo Michal ted taky začal dělat sám na sebe začal dělat teplovodní výměníky na kouřové zplodiny tak kdyby jste měli někdo zájem dejte vědět vše vám pošlu do IP.
Takže my sem příští zimy nebojíme.Budeme mít miminka v teploučku.
Máme totiž baráček tak to dá práce než se vytopí.
8. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Sabi o baráčku mi ani nemluv - tiše závidím. U nás právě topí manželův dědeček no a my jsme až v druhém patře, kde to chvilku trvá, než se to vytopí. Začíná topit tak v 6 večer, kdy už je v zimě opravdu pořádná kosa a než se ten náš vršek vytopí, tak oni už tam mají teplo a topit přestanou, takže se úplně děsím, jak to bude příští zimu až budeme mít toho mimíska...
8. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.