• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ajo tak to mě moc mrzí. DRŽ SE :pensive:
1. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Ajo: Tak to mě strašně moc mrzí!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :frowning2: Drž se holka!! :pensive:
1. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Áji, to je mi moc líto :frowning2: :cry: . :cry: Moc na Tebe myslíme :pensive: !
1. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Tak mam konecne cas kouknout...a tohle..to je na h..o :frowning2: Ajo, jsi silna holka, zvladnes to, i kdyz to moc boli :cry:
1. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
:frowning2: AJI, tak se drz....myslime na Tebe!!!!! :frowning2:
1. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
lin: jak je Tobe dnes :wink:
1. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Aji drž se! myslíme na Tebe!!! :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2:
1. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Ajo: drž se, myslíme na tebe. Přeju ti hodně sil :pensive:
1. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Holky tak já měla dneska ten soud a ortel zní takto sabča je oficiálně svěřená do mé péče ale výživné stanoveno nebylo ( z důvodu toho že ho nenašli a tudíž nezjistili jeho příjmy tak mu je nemají z čeho stanovit).
A mám dvě možnosti bud počkat půl roku mezitím zkusit zjistit kde se nachází a zažádat soud znovu nebo soudně si vyžádat at platí prarodiče jenže v tom případě by museli platit i ti moji (bud nikdo nebo všichni 4 prarodiče) což se mi nezdá spravedlivé a navíc by to rozpoutalo peklo.Takže jsem to hned zamítla.
Ted když mi je soudem oficiálně svěřená do péče tak budu dávat žádost o zrušení práv otce přes sociálku.
At se ho nemusím ptát zda můžu změnit bydliště a ptát se ho zda můžu sabči změnit příjmení .

Počítám s tím že to bude asi taky trvat tak půl roku ,mezitím se narodí mimčo, pak sabči změním příjmení ,opětovně zažádám soud o výživné a až se obě děti budou jmenovat stejně tak si je obě nechám zapsat do občanky a aspon od něčeho budu mít pokoj.

A taky soudkyně říkala že kontaktovala i jeho rodiče a ti s ní taky nekomunikují takže doufám že mi to všechno do té zprávy pak napíše.At mám podklady pro pubertální léta sabinky.

A když tu čtu co se děje Áji tak si říkám kuwa kuwa to je dneska den. :frowning2:

Áji tak já už jen mohu držet palečky at je vše v pořádku a nemáš žádné komplikace , pak už se jen řídit rady lékařů a ono to půjde.Ted tak uvažuji že máš podobný osud jako tvoje mamča aspon podle toho co jsi psala včera.
1. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj,našla jsem tady tu diskusi úplně náhodou,když jsem byla včera v práci.... taky se snažím otěhotnět,začali jsme se snažením v dubnu, v květnu jsem to dostala, takže nic, ale květen jsme se zase zasnažili a teď čekám, měřím si tt už druhý měsíc,ale stejně se v tom pořád ňák nevyznám, četla jsem o tom už tolik článků,ale ta moje tabulka nakonec vypadá zase úplně jinak, tak nic nepoznám, takže jsme se snažili v době kdy si MYSLÍM že jsem měla ovulaci,ale 100% to teda fakt nevím, dneska mám 24 den od prvního dne poslední menstruace a čekám... předevčírem jsem slabě krvácela, mohlo by se to možná nazvat spíš špiněním, jen na slipovku, ale ještě nikdy se mi to nestalo, takhle mimo cyklus, a tak vůbec nevím co mohlo být, včera ještě taky,ale už míň.... a od včerejška od večera mě začali bolet prsa,ne moc, jen lehce... zkoušela jsem si udělat předevčírem test,ale byl negativní,ale asi bylo ještě brzy, jen jsem byla vyplašená z toho špinění a tak jsem chtěla něco vědět...
1. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Sabi tak to gratuluji ksvěření malé do péče.Já ani nevěděla že se soudíte.
Jen je mi divný proč by jsi měla potřebovat souhlas ke změně bydliště( k příjmení ano ,ale adresu) . Já jsem se s Dendou stěhovala k Petrovi a žádný souhlas jsem nepotřebovala.Když je ti holka svěřená soudně :wink:
1. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Ahojky všem...
tak tady byla včera bouřka jako pase...Muselo uhodit někde kousek od nás-úplně mi to vyhodilo net... :angry: No,naštěstí už je to ok :wink:
Aji :frowning2: :cry: tak to mě moooc mrzí. Nebudu psát, že to bude brzo dobrý,nebo podobný obvyklý reakce, bude to bolet pořád, ale čím dál míň a jak už jsem psala, budete mít v nebi andělíčka, bude pořád s váma a jednou vám pošle do bříška druhý miminko... :pensive:
Jsme tu všechny s Tebou, tak se drž a ať je Ti co možná nejdřív aspoň o kousek líp :fearful:
Sabi, tobě gratuluju,sice to ještě nemáte dořešený na 100%, ale ,myslím, že už tohle je vaše výhra-ne?
Luss, krásnou dovolenou
Jenni,těžko soudit, ale 24DC, je docela brzy, tak zkus vydržet pár dní a testnout znovu... :wink:
1. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vás alespoň pozdravit, jak tady mám kamarádky, tak nemám moc času a když čas zrovna mám, nejde internet :angry: .
Tak narychlo jsem koukala, aja, nevím přesně co se stalo, ale to je mi hrozně líto, že je něco špatně :frowning2: , tak to vše zv.ádni a ať je co nejlépe
1. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj kopretinka: tak jak jde snažílkování?? :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Eli, ahoj holky, tak co ten spermigram, už jste s manžele byli? :confused: doufám, že výsledky budou v normě :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
blondy: Ještě nebyli...
V pátek bych měla manžela objednávat, ale manžel má tenhle měsíc dost plnej časově!!
1. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
sabi: gratuluji ke svereni do pece :wink: to ziram co je to za obstrukce :confounded:

jenniffer: kdybys vedela, kdy byla ovu, bylo by to snazsi :wink: vetsinou se TT delaji az xx-ty den po OVU :slight_smile:, pac ovu si klidne mohla mit 20DC :wink: a MS by prisla az cca za 14 dni...
ty bolesti prsou..klidne by to mohlo znacit tehotenstvi ale i PMS apod. :slight_smile: Musis cekat :sunglasses:
Pochopila jsem z toho, ze si meris BT :confused:

kramli: dnes rano se stalo nevidane..poprve jsem si zmerila teplotu :grinning: vim, ze prvni vlastovka jaro nedela, ale uvidime, uvidime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akorat mi nedoslo, ze ten digital pipa, takze jsem zvedava na MM az se vrati domu a kazdy rano mu to bude pipat v posteli :grinning: :grinning:

blondy: tak jak si to uzivas s kamoskama ? :sunglasses:
1. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
nany: jak Ty jsi vůbec teď na tom?? Co snažílkování??
1. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
eli: u nas ticho po pesine..MM je az do konce tydne na rybach :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
děkuji za odpovědi ano měřím si teplotu a podle toho právě vůbec nevím kdy ovulace byla,nemám v den ovulace rapidní pokles teploty a naopak po skončení velký skok nahoru, teplotní rozdíl tam je ale nahoru to postupuje postupně, je to tak strašně nejasný... :frowning2:
1. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Eli,my tak nějak bojujeme-snažilkujeme-nesnažilkujeme-MM mi chodí hotovej v 8 z práce, tak to se pak stěží doplouží do postele a dost těžko ho ukecám na sex :wink: Ale tak nějak jsem se rozhodla to totálně pustit k vodě-nepočítat plodný dny a tak celkově...Však ono si nás to najde-jako Domča :wink: .Jedno zlatíčko doma mám, chci další, ale neplánuju kvůli tomu nijak plašit.Prostě si počkáme až to dopadne :wink: A ono to jednou dopadne :wink: :grinning: :dizzy_face:
Zase se sem valí bouřka, ty odpoledne jsou snad zakletý poslední dny...
Holky, jak jste tu řešily ten implantační dip-to musí být u každýho těhu, nebo se neobjeví vždy? U Domči jsem se nepozorovala ani trochu, tak nevím,jestli byl nebo ne... :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
jenniffer: a vyznacilo Ti to tu ovu nebo ne :confused: (teda pokud si to zadavas na Fertility apod.)

kopretina: tak nam se zas posilate bourku, jo :grinning: vcera jsem vylezla ze cviceni a hned se na Vinohradech spustil slejvak jak svina.., ale u nas doma na vsi ani kapka :slight_smile:
mas pravdu v tom, ze ono si nas to vsechny jednou nejak najde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ten dip se muze/nemusi objevit...si myslim :wink:
1. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj ,tak jsem s dětma usnula. Je mi pěkně zle.
Kopretinko neboj ono to jednou výjde. Já jsem zvědavá kdy se nám to podaří :wink:
1. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Nany, jj posílám :grinning: :sweat_smile:
Andri, já jsem právě poslední dny totálně v pohodě, prostě jsem to úplně pustila z hlavy a hodlám v tom pokračovat, dokud neobjevím // :wink: :grinning: :dizzy_face: Prostě,proč si to kazit počítáním dnů, stresováním, kdytestit, proč je jen / a tak. Neříkám, že by to do určitý míry nemělo svoje kouzlo, ale já to teď prostě pouštím k vodě:wink:
U vás čekám // po neděli :wink: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
To je dobře :wink: ,také bych potřebovala to vypustit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Určitě ale neplaším tak jako minulej měsíc :wink:
1. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
JJ, nestěžuju si :grinning: :wink: Právě ten minulej měsíc mě k tomuhle přivedl-touhle dobou jsem už testovala a plašila... :confounded: Pak to dělalo doma zlou krev-byla jsem protivná na MM, protože se "málo snažil" na Dominička, protože jsem prostě neotěhotněla napoprvé, jak jsem s tím počítala...Pak jsem byla protivná už i sama sobě a když mi MM řekl, že nervuju od tý doby co se snažíme, tak mi to došlo a rozhodla jsem se to pustit z hlavy a nechat to osudu...A zatím to jde :wink:
On ten první měsíc je asi nejhorší... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
kopretina: tak vy už jedno zlatíčko máte, ale my ještě ne :grinning: :sweat_smile: Takže se musíme snažílkovat!! :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
1. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
Eli, taky budete mít :wink: :grinning:
A máš pravdu-ze mně si příklad neberte :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
nany, ale tak jde to, pohoda. Akorát nám počasí trošku nepřeje... Teď zréovna sedím na pláži a jako exot s notesem :grinning:

eli, aha, tak to jo....

kopertina, implementační dip je zhruba u 15% těhu, takže to fakt pozorovat nemusíš :grinning:
1. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahoj holky, po poledni mi psala Ája, že čeká na zákrok, že ji vezmou až ve tři hodiny. Říkala, že vás mám pozdravovat. Chudinka, myslím na ní :pensive: .
1. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.