• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Aji: Ty taky věci nemáš vůbec jednoduché!! :frowning2: Hlavně ať jsi v pohodě a odpočívej prosím!! :wink:
3. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Áji, to jsi měla teda trápení. Teď už snad bude jenom líp.
Andri, to já taky pro Tomáška přes net nakupuju, ale u něj se to líp odhadne :slight_smile: .
3. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Holky, líp mi moc není, mám nějakou chřipku od manžela a nejradši bych zalezla do pelechu, jenže musím být v práci, zrovna dnes je tu blázinec jako sviňa. Budu tu smrdět nejméně do 16h...
3. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Holky moje, vy mi někde chrápete :slight_smile:

no jo, ono je venku nádherně, tak si užíváte sluníčka, co?
3. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Ájo hlavně že te už bude vše ok.
Útrapy co se týče odběrů apod.znám i z vlastní zkušenosti.
A když chci sestře poradit kde mě má píchnout tak se cítí dotčeně a nakonec mě stejně musí píchnout tam kde jsem ji to řekla.
Jsem slušná jen do doby než mám rozpíchané obě ruce pak už jsem naštvaná agresivní a dost nepříjemná.
Hold někdo si prostě nedá poradit.
3. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Sabi, chci se tě zeptat... Kdy mám zase začít brát listovku, od pondělka jsem ji nejedla, ale asi bych měla zase začít, co???

A ještě dotaz - ty asi vlastní zkušenost mít nebudeš, ale možná budeš vědět z praxe. každou chvilkou mě pěkně bolí podbříšek jako při MS, je to normální po tom zákroku??? Doktoři o ničem takovém nemluvili...
3. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
No včera jsme byli pozváni na večeři jednou společností z čehož už tak nějak smrdělo že půjde o předváděcí akci.
Měli to vzadu v salonku v restauraci (přitom to byl typický hospodský pajzl už od pohledu)
Sedli jsme si tam a 2hodiny do nás hučeli jak jsou tyto hrnce za 54tisíc úžasné a výborné a vaříte zdravě a bez tuku a prostě super super super.
Pak nám dali ceníky a klasická Wok pánev u nich vyšla skoro na 9tisíc tak to mě málem omylo pak si nás pozývali po dvojicích k sobě a nabízeli a nabízeli za akční cenu při dnešní koupi celou sadu jen za 25tisíc.

Takže jsem mu hned jasně vysvětlila že s námi žádný kšeft neudělá.Že chápu že je to kvalita opravdu vaříte levně rychle zdravě ale takové nekřestanské peníze za blbé hrnce fakt nedám.
Tak že to můžeme mít na splátky a podobně.A kdo chce pochopit tyto hrnce tak je pochopí a kdo nechce .....
Tak to už jsem vyletěla jak čertík z krabičky at si proboha uvědomí že lidi na to nemají peníze a jen proto že nechcou ty jejich hrnce tak je nemusí urážet a ty jejich naučené kecy o karcinogenních látkách které jsou dneska naprosto ve všem jsou mi úplně ukradené když mě zítra může porazit auto.

No pán byl ze mě tak v šoku že už mi nic nenabízel a nechal nás odejít dal nám mlčky dárek (takovou plítkou pánvičku na palačinky v hodnotě 3tisíc) a řekl at jdeme vedle na jídlo.

Tam nám přinesly takový blaf až se mi z toho zvedl žaludek (nechutně vypadající játra s omáčkou a těstovinami) vypadalo to jako by to již někdo před vámi požil a vyvrhl.
No maras chutově ještě horší takže jsem jim to odnesla zpět a řekla že to dost nechutné.

Michal mě pak seřval že se za mě styděl a že to bylo dobré proč jsem to jen nenechala na stole proč jsem tam dělala scény (tak jsem mu popsala že kdybych udělala scénu tak by to vypadalo asi tak že bych jim ten talíř vykapala na bar a zavolala si kuchaře zda se mu tak dá říct at mi laskavě vysvětlí proč tady servíruje žrádlo pro bravky a kdy přinese kvalitní jídlo pro lidi) a že mu tak trapně v životě nebylo a že už se mnou nikdy nikam nepůjde že se chovám jako spratek .
A že jim pak musel říct že to bylo dobré a mě mají omluvit protože jsem těhotná a ted mám takové divné chutě takže mi nic nechutná.(Já už seděla v autě takže jsem u toho nebyla).

Náklady na tu jejich večeři byly asi 20kč ale oni tam prodávají hrnce za 50tisíc.Zloději jedni. Takže předváděčky nikdy více fakt mi stačilo.
3. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Myslím že listovku zase ber normálně jsou to vitamíny a ty ti ted jenom prospějí.

A co se týká těch bolestí někdo je má někdo né.
Ale je to nepřirozený zásah do organismu.Takže tě to bolí po tom zákroku ale ono to přejde.Když by to byly velké bolesti tak si vem prášek od bolesti.
Několikrát jsem byla přítomná tomuto zákroku a je mi jasné že to po tom bolet musí tím nechci říct že by byli lékaři nešetrní.Asi nejvíc bude bolet děložní čípek který musí nepřirozeně rozšířit aby se dostali kam potřebují takže tě bude bolest hlavně čípek a děloha ,které ted mají před sebou velký úkol se smrštit do své přirozené velikosti.
3. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdu si lehnout dnes je mi nějak divně .
když jsem dnes lezla na váhu tak jsem zjistila že mám přibrané jen 300g (dle své digitální váhy) a doktorka mi zvážila na té klasické váze 1kg tak ted jsem z toho takové zmatená zda to není málo 300g?
3. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Díky Sabi, vím, že doktoři se tam nějak dostat musí, nebolí mě to, že bych nemohla chodit nebo tak něco, spíš to občas tak zabolí, jako když mám MS, tak to je asi normální. Nic jiného mě nebolí, spíš mám strach až se budeme s manželem milovat. Už v to úterý mě to docela bolelo, MM je vybaven trošku více než je obvyklé, proto mě třeba i před MS sex občas bolel, jak se dotknul toho čípku... Tak z toho mám menší obavy,..

Jinak Sabi, myslím, že ohledně těch předváděček jsem s tebou za jedno, mám úplně stejný názor...
3. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se mi podařilo se zas na chvilku připojit, mám to teď s netem hodně špatné.... U mne nic nového, vše vypadá ok, tak doufám, že mi to příští týden i doktro potvrdí...

aja, hrozně mě to mrzí že to takto dopadlo :pensive: . Ale příště to už určitě vyjde a bude vše v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: .
Ono se to správí, chce to čas... Musíš dodržet šestinedělí? :confused:
3. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Blondýnko o šestinedělí nikdo nic neříkal, říkali akorát 14dní bez sexu a pak vydržet alespoň 2 MS, což a´t počítám, jak počítám vychází snažení až od začátku říjnu, to je hrozné...
3. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
aja, hrozné to bohužel je, ale říká se to....
Tak jestli ti řekli 1č dní tak ano, ale jinak po klasické kyretě se vždy dodržovat šestinedlí mělo, ale třeba to teď umí už šetrněji a není to potřeba :wink: .
Jak se jinka citíš, jsi v pohodě?
3. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jo v pohodě jsem, už jsem se s tím smířila... To víš, že mě to mrzí, moc jsem se na to těšila, ale pořád lepší, než kdyby se mi to miminko narodilo postižené, nebo kdybych to měla dát pryč později. To bych asi nezvládla... Obdivuju všechny lidi, kteří se dokážou postarat o svoji postižený děti, já bych to vůbec nezvládla
3. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
aja, no já to mám stejně... Hlavně že jsi v pohodě, ono to bolí, znám to, ale příroda ví co dělá....
3. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ono tě to bude bolet určitě i při sexu.
asi těch 14dní možná ne ale většinou tomu tak je
3. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jo, uvidím, hlavně ať už se z toho dostanu, rychle uběhnou prázniny a po prázdninách můžeme začít :slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
ájo a co ta dovča?
Stihnete ji ještě?Myslím si že by Vám ted prospěla.
3. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Hezké sobotní ránko

Dnešní tabulka

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 22/7

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................3 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09.....................? DC.kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................18 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................30 DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........14 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................24 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................23 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................35 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 26 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ...........................18 DC, kyselina listová
4. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Dnešní tabulka

//
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 22/7

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................4 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09.....................? DC.kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................19 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................31 DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........15 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................25 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................24 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................36 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 27 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ...........................19 DC, kyselina listová
5. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že všichni užívají prodlouženého víkendu - to je dobře :slight_smile:

Já mám menší problém - jsme s manželem strašně nadržení - oba dva... Nevím, jak to tak dlouho vydržím :wink:
5. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojky holky,
akorát jsme se vrátili z chaty, byli jsme tam se známýma grilovat a přes noc, super......
vidím, že všechny máte taky nějakou zábavičku.....
aja: tak jsou i jiné způsoby než přímo pohlavní styk ne? po porodu taky nebudeš hned moct.....tak to aspoň natrénujete :wink:
5. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
No právě takže to musíte jinak .
Nepamatuješ si na bravíčka? Něco jak petting a podobně? :grinning:
5. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Teda Aji, koukám, že řešíš otázku sexu-to je dobře...
Počítám, žre zákaz máte kvůli předejítí infekci... :pensive: :sweat_smile: Tak co zkusit to s kondomem :sweat_smile: Nebo jak píšou holky...
To u nás je to obráceně-teda jako s tou nadržeností :angry: Možná proto ještě nejsem těhu :grinning:
Přeju všem krásnou neděli-u nás svítí sluníčko...Chlapi mi spí, tak je tu klííídek :wink:
Doužijte víkend-on je vlastně prodloužený, co? No to se MM netýká, takže mi to nepřijde... :angry:
Mějte se všichni nááádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
L :hearts:
5. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Krásné sváteční pondělní ráno všem...
Tady je krásný sluníčko,tak doufám, že vydrží, abysme odpoledne mohli jít do bazénku :wink:
Andri, aj k to vypadá u vás? Dorazila MS nebo se schyluje k dalším //? :dizzy_face:
A co ostatní-užíváte volna? Tak si to krásně užijte... :slight_smile: My budeme mít dnes návštěvu, tak se těším...
Jinak víkend super-jeli jsme s Domčou v sobotu parní mašinkou a včera jsme byli všichni na hradních slavnostech na Pernštejně-moooc pěkný. Jo a dnes mi končí MS... :wink: :sweat_smile:
6. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Dnešní tabulka-6/7

//

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................5 DC,kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................20 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................32 DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........16 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................26 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................25 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ..............................37 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 28 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ...........................21 DC, kyselina listová
6. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky,

tak samozřejmě, že existují i jiné druhy uspokojení než přímo pohlavní styk... Nakonec je manžel celkem spokojený z toho, že se nemůžeme milovat "normálně", řádně využívá toho, že má omezený počet otvorů, kam může :sweat_smile:
Taky mě napadlo, že s kondomem to pak můžeme zkusit i dřív, ale chci to nechat alespoň týden, aby se to vevnitř všechno pěkně zahojilo...

Díky vám za názory a nezlobte se, že vás zasvěcuji do detailů :slight_smile:

Jinak, včera jsme byli s MM u našich na grilovačce a dneska se chystáme se švagrovkama do ZOO :slight_smile:
6. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojte holky,po delší pauze se opět hlásím.Dočetla jsem vás jen tak letmo.
Aji,je mi to moc moc lítto,co se ti přihodilo,ale věřím,že na po druhé se to určo podaří.je dobře,že to bereš tak jak to bereš.Byla jsem z toho úplně v šoku,minule jsme se ještě bavily o tom kočárku a teď tohle,achjo.
Já jsem taky trochu smutná,páč mě už pobolívá břicho,takže mrcha asi brzy přijde.
A co vy holky nového? Užíváte letních dnů?
My tady měli minulý týden takové bouřky a průtrže mračen,že to bylo děsné,spousta zatopených domů..ta příroda je k nám docela krutá,asi si to zasloužíme :frowning2:
6. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky holky,
dneska při pondělku máme tady u nás nádherné letní počasí, snad se to zase odpoledne nezmění v déšť....
Jedeme pracovat na bydlení, možná se půjdeme odpo někam opalovat.....
aji: užijte si Zoo
6. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Lancy, díky... Bohužel s tím nic nenaděláme, jak říkáš příroda je krutá, ale zasloužíme si to, ty kvanta odpadků, co každý den chrlíme....
6. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.