• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky jen prolítávám že já zatím nic ani mrcha,ale ani na testíku nic :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kramli jsem moc ráda že to dobře dopadlo :wink:
Jinak všechny vás moc,moc ,moc zdrávím .
V sobotu jeden na dovču,tak se těším :wink:
7. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Sabi, melouna závidím a moc :slight_smile:

Ale já tu před sebou mám sušenečky :grinning:
7. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
sabi: ja Ti zavidim, ty provokaterko..ja jsem po obede, venku dusno a prace nad hlavu :confounded:

kramli: fakt poctive merim kazdy rano a zapisuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ziras, co :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
7. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Sušenky?
To jsou ty co nám tak dlouho slibuješ že nám je pošleš poštou a pořád nám nic nepřišlo?
7. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jj, to jsou přesně ony, ale já je 100% poslala, to asi pošta opět zklamala??? Asi je najdou za 5 let někde v pytlích pod mostem a pak ti je doručí :grinning:
7. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojte holky :grinning:
FLF mě vylosovalo a dostala sem 5 dní VIP užívání zdarma :grinning: Je to super :grinning:
7. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Kdo tě vylosoval?
A kde si budeš užívat?
A není to zas nějaká nabídka že jakmile zaplatíš letišní taxi a místní poplatky a nevím jaké ještě poplatky a musíš sebou vzít ještě jednu osobu ,která si pobyt musí zaplatit sama tak ty to pak máš zcela zdarma?
7. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
kali: to je dobry, ja chci taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nany: no to teda čumím :wink: Ale koukám že ovu byla nějak brzo ne?? Při tvých delších cyklech....že by ten jeřáb nebo co to bereš....? :confused:

no já se nějak na sladké nemůžu ani podívat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jediné co můžu ve velkém je zmrzlina :grinning:

kali: no gratuluju :grinning: :grinning: :grinning:
Kramli, díky :grinning:
Sabi: nene, to ne :grinning: Žádná dovolená :grinning: Na fertilityfriend mám 5 dní plného užívání zdarma :grinning:
7. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
kramli: taky koukam jak blazen, ale muj predchozi cyklus byl "jen" 22 dni..beru ten jerab a kdyz si vzpomenu, dam si v praci salek kontryhele :confused: Ta OVU me prekvapila, ale schvalne jsem si udelala test, kdyz me bolelo bricho a bylo to tam :grinning: (viz. album), akorat MM jaksi nebyl pritomen :pensive:

a jak je Tobe ? odpocivas poctive :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
já jsem pila první cyklus po vysazení kontryhelový čaj a cyklus byl 26dní, pak jsem ho nepila a cyklus byl 40dní....myslíte, že to je tím....? jestli ho mám pít dál?
7. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Kali a jinak se to platí?
Já to totiž vůbec neznám tak jsem v tom tak trochu trotl.
7. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Holky, tak jsem teď skoro hodinu pročítala internet a našla jsem spoustu ženských, který se začaly snažit hned po první MS po MA, tak jsem si řekla, že na to taky kašleme... Je jasné, že první cyklus hned neotěhotním (i když i takové případy jsem našla) a pak je to jedno...
Co se má stát stane se a já myslím, že příroda je mocná, i když ji úspěšně likvidujeme, a třeba tu za chvíli budu opět bláznit s // :slight_smile:
7. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
taggy: tezko radit, ja mela cykly taky skoro 40 dni (prumer tak 35) a po uzivani jerabu a obcas kontryhele byl muj min.cyklus 22 dni (viz. prispevek vyse).., ze by na tom neco bylo :confused:
Jak Ty uzivas ten kontryhel ? Ja jen pres tyden v praci, 1 hrnek denne..nekdy ani to ne :wink:

aja: to zalezi na Vas, jak se k tomu postavite a jak se budes citit :wink: Pujdes jeste na nakou kontrolu ke svemu Dr. ?
7. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
nany: aha to je škoda žes muže neměla doma :-// Ale třeba to vyjde příští měsíc :wink:
Snažím se odpočívat co to jde. Dneska jsem jenom uvařila a dala prát prádlo :wink:

taggy: já myslím že to tím být může :slight_smile:

aja: no je to tvoje rozhodnutí, ale já bych raději počkala. Ať ti stihne dorůst pořádně sliznice děložní a vůbec ať se to tělo trošku stihne hormonálně srovnat. Přece jenom prodělala jsi umělý zásah do těla, nevyšlo to z tebe samo, tak aby sis spíše neublížila nebo aby se to nedejbože neopakovalo jenom kvůli netrpělivosti.
Já tě nechci strašit, ale jak jsem ležela v té nemocnici tak tam přivezli paní v 7tt a ona docela dost krvácela a přišla o miminko, taky ji museli čistit a říkali ji že má počkat minimálně tři měsíce, ale že nejlepší by bylo půl roku....ale záleží to jen na tobě, tohle je jenom čistě můj názor na věc.....
7. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
já vím, že je to různé, ale názory doktorů se různí. Každý říká něco jiného, dřív se prý doporučoval rok, pak 6 měsíců, teď 3 měsíce, můj dr. tvrdil 2 měsíce... Ono je to asi celkem jedno, pokud tělíčko není připraveno na těhu, tak se to stejně nepodaří... No uvidíme, jak to všechno bude, kdy přijde první MS, říkali 4-6 týdnů, takže to bude první měsíc za námi, pak pojedeme na dovolenou, tak se uvidí :slight_smile:
7. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
kramli: no, to je jak zakon schvalnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze zas nekdy priste :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A copak jsi varila dobreho :confused:
7. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
nany: já ho pila ráno a večer asi tři týdny, pak jsem to dostala, tak jsem se na to vykašlala......
uvidím, jak dopadne tento cyklus, kdyžtak ho začnu zase pít...
aji: já ti radit nebudu, ale taky by se mi nechtělo čekat.....pozjišťovala bych si rizika, když bys otěhotněla hned....a asi bych to taky nevydržela.....
7. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Teda holky, vy už někde chrápete, ne???

Já ještě sedím v práci, no hrůza...
7. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
nany: no špenátek s bramborovým knedlíčkem :wink:
7. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahojky,hezké ránko :wink:

Dnešní tabulka 8.7.

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 22/7

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................7 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09.....................? DC.kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................22 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................13 DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........18 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................28 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................27 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ............................... 2 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 30 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ...........................23 DC, kyselina listová
gibi : 8 DC
8. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahojky holčiíny.
Tak u mě ovulka nejspíš už skončila!! Dneska jsem si dělala ovu testík a už tam byl jenom duch!!Takže teď už budeme jenom čekat!!
Snad ovulka proběhla, jak má... :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Ovulku eliško neřeš, hlavně jestli jste poctivě snažilkovali :grinning:
8. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
Aji snažíme se obden :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Aji: Tak ňák stejně máme chuť na sexík, takže to neřešíme a když je chuť a nejsme unavený, tak je to obden :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Jo, tak to je správný postup :slight_smile:

tak to už by tam něco mohlo být :grinning:
8. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
Eli tak držím palce aby to vyšlo :wink:
8. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Aji: Je pravda ta, že si s tím moc hlavu nelámem, ale už mimískama chceme!!
Andri: taky si to už moooc přeju!! I manžel!! :dizzy_face: :dizzy_face: A co Ty a snažílkování??
8. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
No já ted hlavně čekám jestli dojde mrcha. Protože mrcha nikde a testy negativní.
8. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.