• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak držím palce, aby se to otočilo - mrcha negativní a // přišly :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Díky, ale těhotně si nepřipadám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Andri: tak ať jsou tam // :wink:
8. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky holky :wink:

andri: z toho si nic nedělej. Já jediné příznaky které jsem na začátku měla byly že mě trošku bolely prsa a podbříšek jako před MS, jo a ještě krémový bílý výtok, takže jsem taky nic nečekala.....no a vidíš :wink:
8. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Krásné ráno... :slight_smile:
U nás je teda sluníčko schovaný za mraky, ale třeba se prodere a bude aspoň hezky,když už ne krásně jako včera... :wink:
Včera jsme byli celý den s kamarádkou a její 2-letou holčičkou, tak to byl moc fajn den :wink:
Dneska chci vzít malýho do bazénu-vevnitř, ale lepší jakdrátem do oka :wink: :grinning: , tak jsem zvědavá co na to bude říkat-venku se mu líbí moc, ale ten vnitřní je o něco hlubší, tak uvidíme...
Andri, teda ty napínáš, tak ať během pár dní vykouknou // :wink: :dizzy_face:
Eli, tobě moc přeju, ať máš// za 2 týdny :wink: :dizzy_face:
Právě mi přišla odpověď z Brněnský univerzity, žemám možnost zkusit si dodělat Mgr., task to asi budu příští rok zkoušet...-už se docela těším, že bude nějaká změna, akorát musím do přijímaček dost máknout, no to fakt nebude čas myslet na těhu :wink:
Přeju všem krásný den :wink:
8. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
kopretina: já v to doufám, že za dva týdny tam ty dvě budou, ale to doufám každý měsíc :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Kopretinko, tak jihlava zatím hlásí sluníčko...

Se studiem držím pěsti, asi bych taky chtěla něco dálkově zkusit od příštího roku...
8. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Aji, tak tady už sluníčko taky začínýá vykukovat, tak snad se blýská na lepší časy.
Taky bych chtěla dálkově-do Brna je to, co by kamenem dohodil a hlavně bych se pak měla čím ohánět v práci,kdybych chtěla přidat (a to já bych chtěla :wink: :grinning: )
Razíme ven,tak zatííííííííííííííííím :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Holky děkuji moc ,ale moc tomu nevěřím. Ted si tak nějak říkám ať ta mrcha už příjde abych to nedostala na dovolený :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Kopretinko to tě obdivuji že se pouštíš do školy při dítětí a možná dvouch. Moc,moc ti držím palce :wink:
8. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Tak pomalu začínám balit věci a vubec nevím co nabalit. Bojím se aby to nedopadlo jako loni že jsem musela dětem kupovat teplákovky gumáky atd. (vše bylo mokré). Tak toho povezu asi zbytečně moc,ale raději to nepoužíju než aby toho bylo málo
8. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
jasně, auto to uveze, pěkně to namačkej do tašek, a´t máš na dovče klid... Ani nevím, kam se chystáte :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Jedeme na týden do kempu na Rozkoš :wink:
8. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Tak to jo... škoda, že není ovulka, mohli jste si na rozkoši dopřát dávku rozkoše v pelechu :grinning: :sunglasses:
8. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Dneska jsem lítala po úřadech a myslela si že bude fajn den.
Sabča je od rána uřvaná protivná myslela jsem že když bude se mnou takže bude klid dopadlo to tak že mi na úřadech ječela a všude možně kde jsme přišli jedinou výhodu to mělo v tom že mě raději všude přednostně obsloužili protože jsem se tvářila že mi to nevadí že ječí a opravdu neodejdu.
Tak mě brali hned a lidi ani nic nenamítali jen at s tím ječícím děckem vypadnu.
Pak jsme procházeli kolem papírnictví (potřebuji koupit parkovací hodiny) jenže v tom obchodě bylo i milion hraček a kočárků takže si chtěla ty kočárky vzít a já ji od nich zase rvala a odcházeli jsme s šíleným řevem mučícího dítěte a takhle mi řvala i v obchodě a celou cestu na parkoviště.No děs a hrůza.

A to má dneska 2roky takže už by se mohla začít chovat trošku jako dvouleté dítě.
8. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
No jo Sabi, zrovna má telecí léta, neboj to bude dobrý (toto říkala mamky babička babičce, jenže to říkala od mamčiných dvou let až do dvaceti) :grinning:
8. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
8. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
A ted se tu láduji nanukovým dezertem se smetanou a čokoládou a je to moc dobré. :grinning:
8. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahojte holky :frowning2:
Tady už poprchává - mraky černý, je prostě ošklivo :frowning2:
Podbřišek mě bolí, mám pocit, že mě ta mrcha trhá na kusy :frowning2:
A to ještě navíc dneska v práci sloužím :frowning2: Budu tu až do zítřejšího odpoledne :frowning2: Nevím, jak to vydržím :frowning2:
8. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Sabi, teda tosito dneska docela užíváš :wink:
Kali, tak ať to rychle uteče a mrcha dostane rozum :wink:
Holky, tak kdyby teď přišla sociálka, snad nám malýho seberou :wink: .Přišli jsmez venku, všude rozházený hračky a bordel (Domča měl největší pilno rozhazovat hračkytěsně před tím než jsme odešli :angry: ), malej si nechal udělat šťávu do flašky, zalezl pod židlu u který sedím u PC a pod ní usnul :grinning: (fotka v albu), no já se musela smát :grinning:
Tady zatím sluníčku, ale teď mě dostali v počasí-vidím, po, út sluníčko, 24-28stupňů, říkám super, konečně léto a pak moderátorka oznámila, že se oteplí jen proto, aby mohla ve středu přijít studená fronta-no není to k vzteku... :angry: :angry: :angry:
8. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Holky, tak tady zatím svítí občas sluníčko, ale hrozně moooc fouká :angry: :angry:
8. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jihlava má apríl - chvilku slníčko a vedro a v tom bouřka jako blázen a fučák...

Kopretinko domča bezvadnej :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
kopretinko: Malej je fakt suprovej!! :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Kopretinko malej je boží :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
S tím počasím mi to ani neříkej. To snad není ani možný aby jsme měli dva roky za sebou takovou smůlu :cry:
8. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Sabi: jo jo, jinak se za plnou verzi platí, zdarma je taková osekaná, ale stačí to :slight_smile:

Kopretinko: Naprosto super :grinning:
8. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
AHoj holky,

konecne mam cas podivat se co se zde deje :rolling_eyes: Jsem vyrizena jak zadost o byt :unamused:

kopretina: fotka me fakt pobavila :grinning: nejradsi bych tu sebou taky flakla a chrnela jak nemluvne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Skola je dobrej napad, ja si taky rikam, ze az budu nekdy na MD, ze si dodelam Mgr... :sweat_smile: Fandim Ti :wink:

andrissek: kdyz MS nedorazila, tak jeste neni nic ztraceno, ne :wink:
Jinak hezkou dovcu a s tim balenim si nelam hlavu..jedete autem, to se uveze, ne :sunglasses:

sabi: ty fakt nepotrebujes kurz asertivniho chovani :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vás zas jen pozdravit... :sunglasses:
Miminko, je ok, odpovídá začátku 12tt a má 4 cm. NT sreniing negativní. Tak to je asi tak hlavní. Mějte se hezky a snad se na vás zas přijdu brzy podívat :dizzy_face:
8. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahoj dnešní tabulka 9.7.

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 22/7

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................8 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09.....................? DC.kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................23 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................14 DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........19 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................29 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................28 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ............................... 3 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 31 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ...........................24 DC, kyselina listová
gibi : 9 DC
9. črc 2009 v 07:03  • Odpověz
autor
Krásné ráno...
Andri, tak co ty-pořád nic ani na jedné straně? To je pitomý, viď, takhle čekat a nevědět... :unamused:
Teda, dneska tu máme docela větrno, sluníčka taky pomálu,no to je teda léto :angry:
Asi pojedeme před polednem pryč, takže se tu dneska asi nebudu moc vyskytovat :unamused:
Tak nádherný den všem :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Zdarec holky :frowning2:
Sem po službě a sem úplně vyšťavená :frowning2: Vůbec mě nenechali vyspat :frowning2: Už abych byla doma a lehla si :slight_smile:
Zítra odjíždíme na tu svatební cestu, tak už se těším :grinning:
Tady taky fučí vítr a je zima :frowning2:
9. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.