• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky holčiny.
Tady je taky počasí na nic... :angry: Léto za všechny prachy!!! :angry:
9. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky, tady pofukuje, ale svítí sluníčko, tak uvidíme co se z toho vyklube... :sunglasses:

Doma mám veselo, jsem uražená na manžela, tak jsem zvědavá,jestli se dneska bude snažit si mě udobřit :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Aji:To můj manžel začal mít zase řeči , že určitě děti mít nemůže atd. :frowning2: a na spermio půjde až v srpnu!! To do té doby s ním asi nevydržím...
9. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Aja: téda :grinning: Tak vy se budete udobřovat!!! To se máš :grinning: :wink:
9. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Nazdárek holky.....
kali: tak si odpočiň.....a kampak vyrážíte na dovču?
eli: a kolik že mu je? třeba měl jen blbou náladu......
9. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Aji a copak jste si provedli...? :sweat_smile: Tak ať je usmiřování sladký, krásný a dlouhý :wink:
Eli, z toho má strach každej chlap :wink: , neboj ono ho to přejde a třeba už ani v srpnu spermio nebude potřeba :wink:
Tady teda taky svítí,. ale zima jako na Sibiři... :angry:
Takse tu všichni mějte, razíme nakoupit a pak ke tchánovcům na odpoledne...
paaaaaaaaaa
9. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Kali udobřovat se můžeme tak maximálně u TV, protože pořád ještě špiním, tak tuleníčko moc v úvahu nepřipadá...
Pěkně mě naštval, každý den přijedu z práce a on říká, že ještě něco dodělá a půjde domů, jenže pak přijde v 19h, že ještě někam musí jet a než se vrátí, tak je půl jedenáctý a to já už spím... Štve mě, že se o mě vůbec nestará, zrovna teď, když bych ho chtěla mít vedle sebe a vědět, že na to nejsem sama, tak on dělá takový blbosti. Pak jak jsem naštvaná, tak mu říkám, že mě už určitě nemá rád a že mě podvádí a to už se pak zase urazí on a je hotovo. Jenže on si to ráno nepamatuje, že se urazil, ale já jo, takže mi pak volá do práce, kdy přijedu domů a já mu řeknu, že nevím, že mě tam stejně nikdo nečeká a jsme tak, kde sme byli... A tohle je už od té doby co jsem se vrátila z nemocnice. každý den slibuje, že zítra bude celé odpoledne se mnou, ale je to pořád dokola... Jsem z toho smutná :frowning2:
9. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Tagy: na zámek Štiřín :slight_smile:
Aji: jo jo, tak to chápu a znám :frowning2: A řeklas mu to takhle, jak si to napsala nám? Zkus to ještě... neházej flintu do žita... chlapi sou prostě natvrdlí.... :wink:
9. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
taggy: 24 let mu je!! Je to ještě mládě, ale včera měl ňákou divnou náladu :unamused: :angry:
kopretina: Kéž by nebyl potřeba...Jsemm nafouklá, jak balón...Možná se vám vyfotím, protože vypadám jak ve 3 nebo pátem měsíci... Já se schválně vyfotím :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Tak mám tu fotku v albíčku... :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Eli pěkný lavor :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :slight_smile: :wink:
9. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
eli, tak to je ještě kuře, proboha, vyžeň mu takové myšlenky z hlavy......
jo a k té fotce, já mám teda břicho jak plošinu, ale když se najím, taky se mi tak nafoukne...... :grinning:
9. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Taggy: jenomže já dneska měla jenom jeden malinký chlebíček a pila jsem akorát čaj a ještě něco, takhle jsem se už probudila :grinning: :grinning:
aji: :grinning:
9. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
aha, tak to nevím....... :wink:
9. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
taggy: já taky ne!! :grinning: :grinning:
Strašně moc bych si přála být těhu!!
tak holky teď jsem dodělala dušenou mrkvičku s masíčkem, k tomu vývárek a ještě hráškovou polívčičku!! :dizzy_face: :dizzy_face: Hmmm, ale musím se pochválit !! povedlo se mi to!! :wink: :wink: :sunglasses:
9. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
ty jo, tiše závidím...
9. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
aji: Kdybych mohla, tak Ti pošlu :wink:
9. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Eliško určitě to máš moc dobré akorát nás by si s tím moc nepohostila.
My jsme takové frfně dokud nám z talíře nekype kus pořádného masa (k tomu už nic být nemusí) tak nejsme spokojení.My jsme takoví praví masožravci.
9. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Sabi: Masíčko k tomu je!! :sunglasses: :sunglasses: Já a bez masa?? :unamused: Nene... :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak to já s manželem maso k životu vůbec nepotřebujeme, nejsme vegetariáni, ale masožravci taky ne... A oba nesnášíme řízky :wink:
9. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Aji: Tak to manžel maso miluje !! A řízky taky a grilovačky... :wink: :sunglasses:
9. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tak kočky už jsme rozdali a už máme jen tu jednu naši velkou takže sabču už nikdo v noci nebudí a přesto o půlnoci chodí pravidelně ke mě do lůžka.
A ted ty dvě poslední noci jsem tak dokopaná že mě celkem už pobolívá břicho.
Dala jsem si do manželské postele o matraci navíc at se mi dobře vstává po ránu.No jenže sabča chce spát se mnou a nechce spadnout k michalovi takže se tlačí na mě ( a ve mě už je to takové zakódované že jakmile ji cítím za sebou tak se automaticky posunu at ji nezalehnu - ale prý to je automatické u všech matek proto nikdy dítě nezalehnou) a furt ji uhýbám takže je nakonec už uprostřed matrace a já ležím na kraji.
Takže jsem nevyspaná dokopaná no děs a hrůza takže jsem říkala že tu matraci budu muset opět vytáhnout at se tlačí i na michala a nebojí se toho přechodu.
9. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahoj holky mam dotazek...nevite nektera nahodou kolik se doplaci na clomahexal??? kdyz ho predepise doktor?? snazime se uz dlouhoo a ja porad doufam ze to yvjde a stale nic... takze ted se odhodlavam zajit ke gynekologovi:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
katkavfr: Tak to bohužel nevím!! :unamused:
9. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Sabi, tak to samé mám já doma s tím rozdílem, že to dělá manžel. Máme v manželský posteli 2 matrace a MM nejraději spí v díře mezi dvěma matracema a jak si tam vleze, tím pádem má ruce nohy a půlku těla na mé matraci, takže jsem taky vyhoštěná na kraj
9. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
No jo ale chalapa ,můžu pořád seřvat jestli je normální že se chci vyspat a jestli chce spát v duře tak na zemi je taky jedna jedna a jestli nebude spát jako člověk tak tam brzo skončí!!!! :angry:

Ale s tím dítětem je to jiné to jde za tebou protože se chce s tebou pomazlit a je mu smutno v té velké posteli a je moc štastné když se k tobě může takto přimáčknout (kdežto ty jsi nevyspaná) ale tak zatím to beru zruším matraci navíc a snad se vyspím.
9. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Sabi, nadávat si můžu jak chci a stejně to není nic platné...
V pondělí jdu na kontrolu po revizi, tak jsem zvědavá, co mi doktor poví... Bude tam doktor, co byl u mé revize, protože ten můj blboun je už zase nemocný, tak uvidíme jaký bude verdikt...
Holky z diskuse Druhé snažení 09/09 kam jsem teď začala chodit jsou všechny taky po MA, ale už jednoho drobka doma mají, tak byly na kontrolách a doktoři jim řekli, že stačí opravdu po první MS a můžou se snažit dál :sunglasses: takže jsem šťastná jako blecha, doufám, že mě poví to samé... a brzy // a v květnu nebo červnu pěkně porod a už to začne, starosti a radosti :grinning: :sunglasses: :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj dnešní tabulka 10.7.

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 22/7

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................9 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA.........? DC.kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................24 DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................15 DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09..........20 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..............................30 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................29 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ............................... 4 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ......................... 32 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ...........................25 DC, kyselina listová
gibi : 10 DC
10. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
Mimichodem Libušce dnes přeji všechno nej k svátečku, hlavně na sebe dávej pozor :slight_smile:
10. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
Pekne patecni rano :wink:

Nejak porad nestiham :angry: Koukam, ze tady taky zadne prevratne novinky :sunglasses:

Sabi/Libusko: dnesni svatek si pekne uzij :slight_smile:

Aja: dneska makame asi jenom my dve, ne :grinning:
10. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.