• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Teda, topení to je velká výhoda(bohužel jedna z mála) bydlení v bytě-otočíš kolečkem a během chvilky je sauna... :wink: :zipper_mouth:
Teda Aja,klobouk dolů-já bych při tak brzkým budíčku celý den totálně nefungovala...Ale je pravda, že ráno, když je v práci klid se udělá spousta práce-taky jsem chodívala 1-ale "až"kolem 6.15 :wink: :sunglasses: :fearful:
A máš dobrý kolegy-koukám, že co se kolektivu týče, byly jsme na tom docela podobně :wink:
8. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ale jo, fungoval by každý... A já opravdu nesnáším být v práci, když je venku krásně, proto když jsem tady měla možnost chodit, kdy chci, tak jsem toho náležitě využívala... :grinning:
Kolegové jsou úžasní, už teď se mi stýská :frowning2: ale budu se snažit s nima udržovat kontakt i tak...
8. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Tak to jefakt, radši si přispata jít brzy domů-v tomhle počasí obzvlášť...
Tak si krásně užij dovolenou
8. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Holky, tak já frčím domů a uvidíme se až v úterý, tak doufám,že už budou první //.

mějte se krásně a hezké svátky velikonční, užívejte teplíčka a jara...
8. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tak jsem byla na cytologii..poprve v zivote jsem videla svuj delozni cipek pekne barevne na obrazovce :grinning: Fakt síla :slight_smile:

Vsem dovolenkarkam preji pekne volno :wink:
8. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
Tak Aja ma dnes volno tak jsem tu vítězně první... :grinning: :slight_smile:
Teda Nany, to jsou věci :slight_smile: A líbil se Ti? :grinning: Počkej až tam zapár měsíců uvidíš mrskající se miminko... :dizzy_face: To budeteprve síla...
Sabi, jak se cítíš na zítřejší testvoání?A Lin na sobotní? Holky myslím na vás,aby to klaplo... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobre rano vsem :sunglasses:

Volno nema dneska jenom Aja..jsem jela rano do prace a vsude poloprazdno :slight_smile:

Kopretina82: ty jo, koukala jsem na to jak zjara :grinning: Pry, jestli to chci videt na obrazovce..hned jsem kyvla..zacal mi to vsechno popisovat a ja sledovala, jak mi dela stery..pak vzal takovy kartacek (objevilo se trosku krve) a delal dalsi ster. Vubec nic jsem necitila, jak jsem byla konsternovana z pohledu na muj cipek :grinning: Za 14 dni budu vedet vysledky, tak snad to bude v poho :confused:

Jinak draha polovicka bude doma az zitra..a ja citim, ze OVU se blizi. Tak nevim, jestli tenhle mesic nebude pase :unamused:

Tesim se na vysledky Lin i Sabi..nekdo to uz prolomit musi, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobre ranko holky!

Ja taaaak zavidim AJEEEEEE!!!! To jsem ani netusila, ze Ti delozni cipek muzou takhle ukazat. Me delal doktor vytery vzdycky spejli s vatickou. Co se tyka testovani...je mi dneska mdlo, takze jestli prijde MS a budou toto jeji priznaky, tak potesbanbuh... :unamused:
Nany, tak to budete mit "pekny" vikend vid??? :grinning:
9. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
No MS zatím nepřichází už jsme tak nervózní že přemýšlím že si zajdu koupit test a prbnu to ještě dneska možná už by šla alespon slabá čárka vidět.
No láká mě to jako blázen.
A spát jsem kvůli tomu nemohla. :slight_smile:
9. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Jé, to je dobře,že MS nikde není...
Lin, teda pokud to nevolno je příznakem něčeho, tak sopíš TĚHU :dizzy_face: :dizzy_face:
Nany výsledky budou určitě v poho, a s tou ovulkou, neboj zadařit se může ještě tuším cca do 2 dnů po ovu, takže neházejte flintu do žita...
Sabi-úplně tě chápu, my ještě ani nesnažilkujeme a mě svrbí prsty na rezervní testík už teď :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Jdeme na písek :wink: :sweat_smile: :slight_smile:
Tak zatím :slight_smile:
9. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Sabi, hura do tohooooo, jsem napjata jak blazen......No nevolno...je mi spis mdlo...Kopretinko, skocte na to, at tu mame spouuuuuuuuustuuuu dvojitych carek... :wink:
9. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Lin, on to delal taky tou tycinkou s vatickou a pak jeste tim kartackem, ale mel tam malou kamerkou a promital mi to na obrazovku. Ma to asi novy..ma soukr.ordinaci, tak to porad vylepsuje :dizzy_face:
Musis, verit, ze jsou to treba uuuuuplne jiny priznaky :sunglasses: Ja uz jsem si to chtela trochu pojistit vcera, ale oba jsme si byli vecer trosku zabehat a usnuli jsme jako dve dreva :sweat_smile: Dneska zkusim OVU test, jestli mam spravne tuseni :slight_smile: Ty testy jsou fakt mor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sabi, vydrz do zitra :wink: Ale to Tvoje rozpolozeni naprosto chapu :slight_smile:
Kopretina: hned ho zitra znasilnim mezi dverma, abych mela pocit, ze jsem pro to udelala maximum :grinning: :grinning:

Holky, resite se svyma polovickama, zda mate plodne dny apod. ?
9. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Jo řeším Michalovi už z toho hrabe. :slight_smile:
9. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Nany, muj manzel to dokonce pocita.....je tak nateseny na miminko, ze skoro presne vi, kdy bych mela byt v "mych" dnech... :grinning:
9. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
Ja spis neco jenom utrousim..jako ze plodne dny jsou tu apod. Vcera jsem mela pocit, ze mu to vubec nedoslo :rolling_eyes: , proc jsem mela kyselej ksicht, kdyz mi rek, ze bude az v patek :angry: Zatim ho do toho nechci moc zatahovat, aby si nemyslel buhvico :grinning: :grinning: Jsme si rekli volnej prubeh..jenze mne to proste neda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
Přesně.
Takže to jak trubka počítám a pak chodím jen lehce oblečená a lákám sumce na návnadu a říkám si to by bylo aby ses nechytil :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
:grinning: :sweat_smile:

Jisty je to, ze oni se chyti vzdy, ze :sunglasses: Aspon moje zkusenost... :grinning:
9. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
My spolu plodné dny taky neřešíme.
Taky musím zapracovat když naznám, že by mohl být správný čas...
Ale radši bych tomu cca do června nechala úplně volný průběh-máme "čas"do září/října nebo řekněme i do konce roku-abych mohla z jedné mateřské rovnou do druhé, takže to nechci nijak hrotit, věnovat se Domčovi-dokud je čas- a až se zadaří, takse zadaří :wink:
Holky a co jména-už máte favority nebo aspoň nějaká, která se vám líbí?
Já mám vysněnýho Matěje, jenže MM je zásadně proti, tak to u nás vypadá na Honzíka/Adámka a holčička zůstane Anežka po mojí mamce :wink: .Domču jsme vylosovali z plechovky-nebyli jsme schopný vybrat a domluvit se
9. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj všem,
doufám,že se na mě nebudete zlobit,že Vám sem takhle píšu,ale ráda bych se přidala mezi Vás pokud by to šlo.
O miminko se snažíme,ráda bych si s Vámi občas popovídala,když je mi smutno.
Přestěhovala jsem se do Brna,nikoho tady zatím moc neznám,tak bych byla ráda za fajn kamarádky tady.
Předem Vám děkuju a přeju co nejhezčí den.Renča :wink:
9. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Kopretinko, Matej, Matysek, Mata...to je tak krasne jmeno!!!!! Zkus jeste premlouvat...v nejake slabe chvilce :slight_smile:
My budeme mit syna po tchanovi(to je tu tradice), takze (nastesti ma evropske jmeno) Michal(is) a holcicku bychom chteli Amalku....
Ahoj Renco, jasne ze se pridej, a neves hlavu, kamaradky najde brzo...usmivej se na svet a uvidis, ze to pujde velmi lehce.
9. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Vítáme tě renčo. :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Renco, vitej :slight_smile: Jak dlouho se snazite :wink:

Kopretina82: ja bych si prala, aby se to narodilo pristi rok na jare (brezen-kveten), takze tak do srpna zustavam v klidu :sunglasses: Vubec nejsem narocna, ze :sweat_smile:
Mně se líbí léta Šimon.., ale jsem asi jediná :angry: Můj M tvrdí, že se mu hned vybaví Matouš :grinning: Pokud by to neprošlo, tak vzhledem k příjmení by znělo hezky něco na s R..Robin, Radim, Erik.. Co se tyce holcicich, tak muj M bych chtel Marii !!!! Jsem rekla, ze NIKDY !!! :angry: Snad jedine Marianna.. :confused: Preju si kluka, takze nad tema holcicima jsem jeste moc nepremyslela :sweat_smile:
Anežka je hezký... Kolegům se letos narodil jak Domca tak Matej :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jo..vlastne holcici se mi libi Linda :wink:
9. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Ahojky Reni, jasně, žese můžeš přidat :slight_smile: Brno-to máme za humny...A dokonce Macinek je z Brna, takže spřízněnou duši tu 100% najdeš.
Tak písni údaje do tabulky a přijď kdykoliv budeš chtít :wink: A proč jste sestěhovali-za prací?
Lin, no Matýsek je nádherný jméno, jenže MM oponuje tím, žre mu všichnibudou říkat :"Matýsek se pos*al"(S tebou mě baví svět)No, ještě tio na něj chci zkusit, ale moc bych tomu nevěřila...A nakonec Honzík nebo Adámek jetaky hezký
Nany-jsme podobně "nenáročný"-já bych brala březen-červen :wink: No to jsem zvědavá jak to s náma dopadne... :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Děkuju Vám všem,mám hroznou radost,že jste mě tady tak přijaly. :dizzy_face:
Stěhovala jsem se do Brna k příteli,tak jsem všechny známé a rodinu nechala v pardubicích.
Snažíme se o miminko přes rok,ale nic.Sice už děti mám,jedno větší než druhé,ale strašně by jsme
si to miminko přáli.Někdy si připadám,že ani na nic jinýho nemyslím,každý měsíc smutná z negativního testu,takhle jsem to dřív ani neviděla,až ted.
9. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Reni, neboj, tenhlekrát a tady s náma to vyjde...
Mmch v Pardubkách jsem dělala vysokou...Jak jeten svět malej :slight_smile:
Ajak velký děti máš? No, neboj, zanedlouho přibude další.Máme tu i "modrou vodu",prostě však uvidíš. Nezkoušeli jstetřeba nějaká vyšetření,jestli není někde nějaký problém-přece jen rok snažení je dost. Tak tfuj tfuj, ať to tenhlekrát vyjde :wink: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Renco, mozna, ze prave v tom jak na to ustavicne myslis bude zakopan pes...

Jak pise Kopretina82, zkus to probrat se svym MUDr. :slight_smile: Mně ten muj rikal, ze do roka otehotni tak 85% vsech "snazilek"... :wink:
9. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
JJ Reni, vím, že je strašně těžký na to nemyslet, ale minimálně z nemalýho procenta je to správná cesta k úspěchu...Tak budeme držet palečky-všechny... :slight_smile:
Jak se říká-veselá mysl-půl zdraví. Tak si to upravíme na Veselá mysl-a ze snažilky je brzo těhulka.Takže my holky koníkovky ordinujeme smích, radost a dobrou náladu za každých okolností. Jo a ještě optimismus :slight_smile: No a to by bylo aby nebylo... :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
Kopretina82: napsala jsi to moc hezky :sunglasses: Je fakt, ze pri takovymhle pocasi se ten optimismus dostavuje tak nejak sam :wink:

Renco, zkus treba nejakej sport, delat neco v byte, kolem baracku..aby ses porad neupinala na to jedno.. Ja kombinuju sport+praci na zahrade a je fakt, ze to pomaha :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.