• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Problém byl jediný - měla jsem pořád málo :wink:
16. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Tak to je supr :grinning: :sunglasses:
Já teď čekám kdy dorazí mrcha...
16. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
já taky :slight_smile:

bohužel ty už ji nechceš a já ji chci moc :grinning:
16. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Doopravdy jí nechci, ale nejspíš dorazí!! No, uvidíme v neděli... Dám tý mrše do neděle čas a pak v pondělí testnu!! Ale jestli dorazí, tak budu naštvaná!! :angry:
16. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
tak s ní nesmíš počítat, prostě nepřijde a hotovo
16. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Ahojte,
tak konečně to vypadá na pěkný slunečný, ale nedusný den... :slight_smile:
Aji, tak to gratuluju :wink: Na mě včera MM volal jen jsem vlezla do ložnice:"Mamko,dneska nee,dneska chci spát!!!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No,všude křičí jak na Vysočině řádily bouřky a děště a tady jen trochu sprchlo po 9 hodině...Ale nááádherně se vyčistil vzdoušek,takže dneska vyrazíme na tu dlooouhou vycházku,co jsemji měla v plánu včera :wink:
Jo a dneska ve 4 jdu k zubařce...Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :confounded: :astonished: :rolling_eyes:
Eli, ty nemaluj čerta na zeď-nepřijde a pokud jo, tak zase odejde :wink: :sweat_smile: Vím,že je to těžký, ale zkus to pořád neřešit, prostě se na to nesoustředit,neděle je tu cobydup-vždyť už je čtvrtek, no a teď už je to stejně daný, tak nezbejvá než čekat, ale bude to dobrý-uvidíš :wink: Držíme s Domčou pěstičky :wink: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
kopretina: Jsi zlatá... moooc děkuju!! A Domčovi taky :dizzy_face:
16. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojte holky!
Včera sme se krásně tuleníčkovali :slight_smile: Teď se nám to daří obden :slight_smile: Je to příjemné :grinning: :wink:
16. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Kali: Tohle je vždycky příjemné... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Kopretinko, máš pravdu včera nádherně pršelo, my jsme si to užívali, venku šum deště a v pelechu pěknej rachot :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Aji: Manžel včera chtěl taky rachot v postýlce, ale já jsem neměla vůbec chuť...Jak mě pobolívá bříško, tak nemám moc náladu!! :unamused: Jsem teď ňáká podrážděná!!! :angry: :unamused:
16. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
podrážděná protivná těhule ??? :wink: :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
16. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Nebo podrážděná protivná menstruační ženská :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :angry:
Kéž bych byla podrážděná těhule!! Ale.... Nevím!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Ty dej už opkoj, protivko...
16. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Jinak holky jsem objednaná na 18.7. na vnitřní ultrazvuk, jestli je opět vše OK, tak snad bude!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Aji: Já nejsem protivka!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem realista!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Ne, 18.7. :zipper_mouth: , ale 18.8. :grinning: :grinning: :sweat_smile:
16. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj, ahoj :slight_smile:.

Eliska: Opravdu buď v klidu a pokus se na to vůbec nemyslet. Buď mrcha o víkendu přijde a pak zase odejde a nás bude čekat další letní snaženíčko a nebo se nebo v pondělí objevíme //, což by bylo bezva :slight_smile: ! Teď už to, ale neovlivníme a je zbytečný se tím stresovat. Sama si na to občas také vzpomenu, ale už to nehrotím. Tak nějak trošku počítám,že mrcha zítra dorazí, ale jinak hodně doufám, že nedorazí.
16. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak uvidíme!!! :dizzy_face:
16. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Elisko: Držím pěsti :slight_smile: Vypadá to zatím odbře, což?
16. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Elisko: Přesně tak - uvidíme po víkendu! Zatím jsem v pokušení si koupit v sobotu test a testnout pokud bych to nedostala, ale budu silná a pokusím se to vydržet až do pondělí.
16. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Ajjik, klidně kup, v sobotu už by byly vidět //, je to docela zábava to testování :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
kali: Možná vypadá nedějně, ale to bohužel neni poprvé.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ajjik: Já mám chu´t si o koupit i dneska a zkusit, ale tak ňák podvědomě vím, že jsou to vyhozené peníze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
aja: Ty jsi jak had z raje:slight_smile:. Já si ho snad opravdu koupím ještě v pátek a testnu o víkendu :dizzy_face:.

eliska: Jak psala mě aja, klidně si ho kup a v sobotu také testni. Alespoň budeš mít klid.

Teď jsem byla v centru v bance a venku je vážně na padnutí! Myslela jsem, že tam vůbec nedojdu jak se mi motala škeble a bylo tak nějak divně.
16. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Nevím jestli klid a nebo zklamání
16. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Určitě jasno!
16. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Uvidíme...Možná ho koupím, ale ještě uvidím!!
16. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky, jen letmo nakukuji..zas je to tu na bednu :rolling_eyes:

kacabacka: ja si je objednala pres net na www.levnetesty.cz, pak myslim existuje i neco jako: www.ovulacnitesty.cz..zaplatila jsem to pres ucet a obratem jsem dostala obalku :wink:

aja: ty jsi teda dabel :grinning:

klaruska: uz jsi klidnejsi, kdyz vis, ze je vse v naprostem poradku :sunglasses:

ajjik+eli: vy nas tu napinate :sweat_smile: uz se tesim na pondeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
pondělí bude akční - eliška, ajjik a lussyn se přijdou pochlubit :grinning:
16. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Teda koukám, že v pondělí se nám tabulka pěkně překope... :wink: Za cchvilku tam dole zůstanu sama :cry: :wink: No, jako zakladateka asi musím vydržet nejdýl :wink: :confounded: I když, tenhle měsíc budu aspoň doufat... :wink:
Dneska jsem si udělala po dlouhý době zase radost-koupila jsem si krásnou rostlou kalu,tak o ni budu pečovat místo mimča :wink: :grinning:
Holky testujte... :grinning: Taky jsem zvědavá a tipuju, že // se objeví :wink:
16. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.