• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj ivakul,ráda bych ti poradila,ale bohužel nemám zkušenosti s těhu. nevolností,myslím ale,že na tohle žádný recept není,prostě každá to má jinak :sunglasses:
Blondy,ty se pořádně napapej ať má mimísek z čeho růst.Jak je v Itálii?Máš blízko moře?
21. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
lancy, no já myslím žejím dost, ale asi to nestačí.... Já byla vždycky zvyklá hodně sportovat a jedla jsem jako chlap. Je pravda, že teď mám asi energeticky nižší příjem než jsem mívala, protože prostě na určitá jídla nemám chuť, takže bych mohla být jen na jogurtech ovoce a zelenině a to je asi málo....

No je tady krásně, něco lehce přes 30, jasno. Moře mám tak 2 minutky autem od baráku :sunglasses:
21. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
ivakul ty nevolnosti nejsou zas tak strašné dají se přežít náhodou mě se po nich celkem stýská připadala jsem si jak exot :grinning:
21. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Blondy-já myslím,že tebe o správné výživě poučovat vůbec nemusím,ale přece jenom by to asi chtělo do stravy zahrnout více bílkovin-masíčko,atd.To je základní stavební kámen,taky nějaký ten cukřík,však ty víš..Tak to jsi v podstatě celý rok na dovolence-jak říká tvůj mužík.Takové teploty a to móóóře no úplně závidím,jen si to pěkně užívej.Blondy-chcete se ještě vrátit do ČR?Myslím úplně přestěhovat?
My letos razíme na dovču jen k nám - na Vranov.S rodinných důvodů se nemůžu vzdálit dál na delší dobu,tak proto.Snad alespoň výjde počásko.
21. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak před chvílí jsem se vrátila z ultrazvuku. Bylo to krásné, miminko meří 53 mm a celou dobu kopalo a různě cvičilo :slight_smile: :dizzy_face: . Mám tři fotečky pro manžela, který s námi chtěl jít, ale nakonec musel pracovně odjet. Pan doktor říkal, že podle ultrazvuku to vypadá v pořádku a výsledky krve budou do tří dnů.
Jedna věc mi ale leží trošku v hlavě. Doktor o tom sice nemluvil, ale ve zprávě mám napsanou mírnou chorioamniální disociaci .Nevíte holky zdravotnice, co to znamená? Na netu se mi toho nepodařilo moc najít...
21. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
klárko, tak to jsou samé dobré zprávy, moc gratuluju :slight_smile: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Abych řekla popravdě taky jsem si nebyla jistá ale koukla do chytrých knih takže cituji:

Chorioamniální disociacie: znamená ,že nesplývá jeden obal s druhým může a nemusí být jednou ze známek budoucího zjištění chromozomální odchylky. Vídáno velmi často,aniž to cokoliv znamená.

Chorioamniální disociace,oddělení obalů od sebe, je v této fázi těhotenství normální, ( do cca 12-13.týdne ) takže není potřeba se bát.
21. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Áji, děkuju za gratulaci, jsem šťastná, ještě aby výsledky krve vyšly v pořádku...

Sabi, moc děkuju, jsem vděčná za každou informaci...Doktor mi k tomu vůbec nic neřekl, když jsem odcházela, tak říkal, že podle ultrazvuku je vše v pořádku, že to vypadá, že je to na dobré cestě. Doma jsem si pak přečetla zprávu a znejistěla jsem. Snad je to tedy normální a sroste to...
21. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
To není že by to nebylo nějak nesrostlé nebo podobně při fyziologickém těhu na sebe pláty přímo naléhají disociace znamená nějaké odchýlení od normálu ale v tvém týdnu je to normální a má to velké množství těhulek.Většinou to samo vymizí.Doktor ti to do zprávy napsal cíleně aby věděl čeho si má na příští kontrole všimnout.Nebo kdyby si měnila lékaře nebo bys byla v době prázdnin mimo tak aby každý lékař ihned věděl co má zkontrolovat.

Ale pokud jsou výsledky testů v pořádku tak se nemáš čeho obávat.
21. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
sabi, teda ty seš hlavička... Koukám jako blázen :slight_smile: jsem ráda, že tě tu mezi námi máme a vždy nám vše objasníš :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
klaruska, gratuluji :dizzy_face: Vidíš,. já ti včera říkala že se nemáš čeho bát. Zbytek ti zcela přesně napsala sabinecka, opravdu není třeba se toho v této fázi těhu bát. Také si myslím, že doktor to do zprávy napsal proto, aby se to příště pohlídalo :wink:

lancy, já se snažím jíst i maso a hodně jim luštěniny. Ale já nikdy nebyla moc masitý typ a sladké už vůbec nemusím. Ale jak už jsem psala, snažím se :sunglasses: . Jinak do ČR se chceme vrátit určitě, jsme tu jen dočasně, ještě nám zbývají 2 roky. Tady bych fakt žít nechtěla, navíc mě v čechách čeká práce :sunglasses:
21. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Já bych to o sobě netvrdila jen mě nějaké věci zajímají tak se občas na něco mrknu nebo nebo přečtu ale jinak žádná sláva. Znám teda kapacity co by mě během jedné věty šouply k ledu a už bych absolutně nevěděla o čem vlastně mluví.
A když nám učitelky na základce vykládaly jak se budeme muset všichni celoživotně vzdělávat tak jsem si myslela jak kecaj jen aby se udělaly důležitými. A oni měly vlastně pravdu.
21. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Holky, ještě jednou děkuji za odpovědi. Už jsem klidnější a raduji se z miminka :dizzy_face: . Pořád prohlížím fotky z ultrazvuku :slight_smile: .
Blondy, já jsem se nebála vyšetření, ale těch výsledků a až budou ve čtvrtek z té krve, tak si pořádně oddychnu. Teda doufám, že budou v pořádku... A měla jsi pravdu, že mrňousek už vypadá opravdu jako miminko :slight_smile: . Když jsem ho viděla naposledy, byla to jen tečka a o pár týdnů později je to už malý človíček :dizzy_face: :slight_smile: .
21. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak jsem si dala do alba ty dnešní fotečky. Můžete mrknout :slight_smile: .
21. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
klaruska: To je krásnýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
ahojky, tak jsem si dneska v lékárně koupila ovu testy - Your Days se to jmenuje, je to oranžová krabička, je jich tam 5 a stály 170 Kč, což je teda děs. Nic levnějšího neměli... ale já jsem u vás v albech viděla takový ty obyčejný úzký proužky, co se jenom do namočej do moči....kde jste je koupili? Chrobáček už je prej neprodává....
21. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
klarusko krásné fotky :wink: :wink:
kacabacko koukni třeba tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24987189&tab=0
21. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz
//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: ???
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, .....................21 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............? DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................6 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/ticker/27c682/ttc.png
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09............32 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................16 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.....................................14 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ................................16 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 13 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................6 DC, kyselina listová
22. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ranko holčiny....
Tak jak se máte?? Já mám dneska dobrou náladu...Teda spíš skvělou a ani nevím proč :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobré ránko holčiny, moc vás zdravím, ale nevím, jak vás dnes budu stíhat, mám moc lítání... :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj kočky ,přeji vám hezký slunečný den. Já ho dneska s dětma strávím u bazénu,má být pěkné vedro :wink:
22. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
ahojky holky, preji krasny den, tak moje testy na krev dopadly vyborne, tak jsem rada.

Jinak IVAKUL - ja za CELE tehotenstvi nemela jedinou nevolnost, ani se mi nemotala hlava ani ani ani...fakt NIC!!!! a jedine co jsem prvni tri mesice zaznamenala byl - spanek(temer neustaly), hlad(neustaly) a zachod(VELMI casty)...ted jsem v 5 mesici a hlad me presel, spat se mi chce jen v noci a jsem takova hodne nabita energii, bohuzel zachod vydrzel....no co s tim a miminko je v poradku a krasne roste....Takze tehotenske nevolnosti muzou ale NEMUSI byt :wink:
22. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky,
Kláruška moc gratuluju, krásné fotečky, už se těším až se budu moc takovýma taky chlubit.Gratuluju a držím palce a obyvy vypusť z hlavy.
Lin tebe jsem tu už taky dlouho neviděla, jak je u vás?Jsem ráda, že tvé těhulkování probíhá takhle krásně, tak jen tak dál.
Eli to se máš, že máš skvělou náladu to je dobře.To já mám moc starostí a do smíchu mi teda vůbec není :frowning2: :frowning2:
Andri to se máte, hlásí 33 stupňů to si to užijete.A jak se ti líbil film?My chceme jít do letňáku zítra.
22. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Lussyn mame se dobre, ale to vis, leto v Recku je ve znameni vsech moznych navstev z Cech, protoze kdo by nevyuzil udelat si dovolenou jen za letenku ze? Takze jsme takovy "cesky kemp" a stridaji se nam tu pribuzni ze vsech stran....budeme tomu muset udelat utrum...jeste ze uz jsem tehotna, jinak bych pres leto tezko otehotnela... :grinning:
22. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim :slight_smile: Tenhle tyden se sem nedostanu, mame tu nove kolegy ze Slovenska a Polska, takze s kolegyni skolime az do patku :rolling_eyes: Zase cara pres rozpocet :slight_smile:

Moc toho nenakecejte :grinning:
22. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
nany ty chuděrko :slight_smile:

já se teď vrátila z města, vyzvedla jsem si dokumenty v CK a vyměnila penízky a odpoledne sbalím pár krávovin a zítra v 23:15 máme být na letišti a 01:20 vzlétáme :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Lussyn: Copak se děje?? Spostu starostí?? S čím pak??
22. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Lussyn film se mi docela líbil,ale hlavně to byl zážitek pro Denisku. Na to bude vzpomínat asi dlouho :wink:
Lin jsem ráda že těhulkování probíhá tak jak má. S těma návštěvama se na jednu stranu nedivím že toho příbuzní chtějí využít,ale zase na druhou stranu by měli být trošku ohleduplní vuči tobě že potřebuješ klid :wink:
22. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Ještě jsem chtěla NAPSAT ŽE JE DOBŘE ŽE MÁ eLIŠKA DOBROU NÁLADU .Je to pulka uspěchu.
Nany tobě přiji pevné nervy :wink:
22. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Lin :grinning: :grinning: :grinning: , tak to ti věřím, to musí být pecka, ale už máš skoro polovinu za sebou a ta druhá taky uteče a nenaděješ se a budou všichni zase pěkně daleko :grinning: .To jste teda pěkně fungující levný hotel, viď.Nabízíš to all exclusive :grinning: :grinning: ?Jestli jo, tak se jim ani nedivím, že se u vás dveře netrnou :wink:
Nany tak škol, škol a neudři se.Pevné nervy :wink:
22. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.