• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky to doma slyším hodně často,uvidíš až na to nebudeš myslet,že se to povede.
Čekala jsem už miminko v 2007,v 19 týdnu po odběru plodové vody jsem o něj přišla a od té doby nic.
Doktor říká,že jsem v pořádku,ted budu hledat nového tady v Brně..už i můj mužskej říká,že půjde na vyšetření,jestli se to do léta nepovede.Mě nejde na to nemyslet,vždycky si to řeknu,i že si test neudělám,ale jsem hrozná.
Děti mám Lukáše tomu bude 17,pak mám Páju tý bude 15 a Kamču 7.Rozvedla jsem se a naěla jsem báječnýho chlapa,který mě chtěl i s dětma,má nás rád,tak jsem štastná.No a miminko nikde,nechce se mu.Jste hodný,děkuju Vám,jsem ráda,že si tady s Vámi můžu napsat.
9. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Renco, to je smutny, zes o to takhle prisla :cry: Jinak blahopreju k detickam :slight_smile: Kazdopadne je videt, ze otehotnes muzes..asi bych na nic necekala a zkusila "proklepnout" partnera, jestli je vse OK. Urcite nebude proti :wink:
Vis, kdy mas OVU ?
9. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
No vím kdy,všechno pečlivě značím a nic prostěZítra bych to měla dostat,no test koupenej,ale zas to určitě nedopadne.A děkuju,děti už jsou velký a je to fajn,těšily by se taky.Já bych taaaak chtěla
9. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
A treba to zrovna dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musis si rikat dopadne to, dopadne to, dopadne to :sunglasses: Dej vedet, jak Ti to vyslo, jestli budes mit odvahu testnout :slight_smile:
9. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
No to já budu mít odvahu :slight_smile: písnu určitě.No a co Ty a miminko?jestli neva,že se ptám
9. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
Jasne, ze neva :wink: Vysadila jsem na konci prosince HA (brala jsem ji snad 10 let) a od brezna se tak nejak "snazime". Tak jsem zvedava jak dlouho to bude trvat.. :confused:
9. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
Snažíte se od března?tak to je chviličku,to se asi těšíš vid taky?Tvoje první mimčo?
9. dub 2009 v 15:26  • Odpověz
No každopádně držím palce,aby to vyšlo co nejdřív :grinning:
9. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Jj, první :slight_smile: Tesim se, ale samozrejme mam obcas pochybnosti..jestli nam vubec půjde počít, zda nebudu mít problémy.. a tak.., ale to je asi normalni :wink:

Uz pomalu letim domu..preji vsem krasny vecer :slight_smile:
9. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
Já taky přeji všem moc pěkný večer.
A ty pochybnosti jsou vážně normální,tak jsem zvědavá jak nám to dopadne...zatím ahoj
9. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
28DC a MS furt nikde :slight_smile:
Vypadá to nadějně :wink:
O víkendu jsem v práci tak si vezmu HCG. Hlavně se nemůžu radovat předčasně .
9. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj holky,tak se zase hlasim z lazni;)Mam se tu skvele. A do tabulky:Lucie 25,snažení od 03/09,dnes 11DC,beru kyselinu listovou.A ke jménům: ono je jich vic co se nam libi,holka: Natalie,Emma,Anežka,Justyna,Alžběta.No a pro kluka zatim vítězí Michal,pak Vojtěch,Matyáš,Matěj,Šimon,Tadeáš...Jinak všem co čekají na testování drzim moc pěsti;)
9. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
ahojda holky tak to tady pročítám a i já se přidávám ke snažení o mimi od jara letošního roku, je mi 34 a po 13 letech bych i já ráda pořídila sourozence takže doufám ,že se to brzy podaří :slight_smile:
9. dub 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se přidat? je mi 25 jsem vdaná skoro rok :grinning: a začínáme se od půlky dubna snažit o mimi.
9. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Vítáme tě monkys a sunysaro.

Tak at se nám to co nejdřív podaří. :slight_smile:
9. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Holky už je to asi tady nemohla jsem ani dospat celou noc se mi zdálo že si dělám test a je pozitivní.
Celou noc mám před očima dvě dálnice.

Takže hned jsem vstala a dělám test kurna a zase jen jedna čárka!!!!!

Ale pod světlem už je viditelná slaboučká druhá čárka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kočeny moje zlaté jsou tam // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No já su tak štastná doufám že to není jen platný poplach.

Přemýšlím zda půjdu michala budit at se jde na tu krásu se mnou pod světlo podívat. :slight_smile:

Tak to mě asi zabije když šel tak pozdě spát. :wink:
No ale když mám takovou radost tak by ji přece mohl sdílet se mnou že? :wink:

Holky mám Vás ráda tak šup šup at je nás plno. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Fakt mám radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 v 05:46  • Odpověz
Sabinečka*tak moc gratuluju!!!!koukám,že jsme testovaly obě dvě,já teda nic :frowning2: ,
slabá spíš průhledná jen jakoby náznak čárky ale až po uplynutí 3 minut,to už se mi tak stalo několikrát,
že jsem tam jakoby něco viděla po delší době.No co se dá dělat.Tak Tobě teda držím palečky,at je to to vysněný miminko.Jinak všem krásný ráno!!
10. dub 2009 v 05:59  • Odpověz
Tak mě se zdá,jak kdyby mi ten proužek zrůžověl,no já z toho umřu...
10. dub 2009 v 06:16  • Odpověz
Tak to je jasný testni to ještě o víkendu a uvidíš. :slight_smile:
Já si vezmu v práci ještě HCG.
10. dub 2009 v 06:49  • Odpověz
No je už pěkně vidět,ale byl teda až po té době ten druhý.já bych byla taaaak štastná.
Teda holky vy jste mi vážně přinesly snad takové štěstí.. :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
Teda Sabi GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.
Tak máme 1. těhulku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Renco, tak ty taky? Doufám, že jooooo :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vítám Monkysa Sunysaru :slight_smile:
Ahoooj Kramlinko, jak je v lázních?

Teda, já mám takovou radost... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sabi, ty seš sestřička? Tak topůjdeš na neschopenku-ne?
10. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
No Reni...
Taky GRATULACEEE.A hlavně, ať Ti to všecičko dobře dopadne :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
Teda líp to začít ani nemohlo.
Teď ještě zítra Lin, no a pak samozřejmě hned my ostatní :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
Sabinka:gratuluju;) Kopretinka:no v lázních jak jinak nez skvele;)Uvědomila jsem si ze mam ted internet v mobilu od vodafone zdarma tak ted na vas občas kouknu pres mobil;)Myslim na vas a frcim ted na cvičení v bazénu tak zatim;)
10. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Aktualizuju, abysme věděly jak na tom jsme, aneb začínají se nám líhnout těhulky...

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , 27DC, kyselina listová
10/4:Renča 03

Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 21DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 10DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 33DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 23DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 9DC, kyselina listová
lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, 30DC kyselina listova
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 21 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 15DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snažení od 03/09,12DC,kyselina listová
Monkys:?, 34, snž?, ?DC,
Sunysara:?,25,snž:4/09, ?DC
10. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Jé, já už chci takyyyy... :dizzy_face:
Dneska jsmeses manžou dohodli, že za necelý 2 týdny jdem na to... :dizzy_face: :dizzy_face: Už ať přijde MS-Snad nikdy jsem se na ni netešila tolik, jako tenhlekrát :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky a ještě jednou gratulujuuuuuuuuu.
Teda to budedneska krásný den :slight_smile:
10. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Teda holky vy jste ranni ptacata!!! SABIIIIIIII velka gratulace!!!!!!!!!!!!!! Mam taaaaaakovouuuuu radost z Tebe....a Reni, taky gratuluju...vidis, ani to nebolelo a stacilo sem napsat par radku a je to....Doufam, ze vsichni budeme mit to same stesti!!!!!!!!HOLKY to nam ten patek krasne zacina!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
Děkuji. :slight_smile:
Michal je taky nadšený.
Jsem setřička ale ted pracuji jen na 0,2 úvazku protože mám už jedno dítko.
Takže jsem měla jen šichty at nevyjdu ze cviku.
Sabča má 21 měsíců takže navážu z jedné MD na druhou.
10. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
Teda holky, vy my davate po ranu..jeste rozespala kouknu na comp..no a tohle me fakt probralo :grinning:

SABI, RENCO: VELKA GRATULACE :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ted zbyva jeste do tretice vseho dobreho Lin :sunglasses: no a pak by mohlo neco zbyt i na nas ostatni, ze :sweat_smile:

Monkys, Sunysara...jasne pridejte se :slight_smile:

Renco, vcera jsem Ti psala, ze to treba zrovna ted dopadne...byla jsi takova hooodne pesimisticka a ono fakt asi jooo :dizzy_face:

Dneska se mi vrati MM..vecerni program je teda naprosto jasnej :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu se nasnidat, od rana zatim jenom hltam prispevky :astonished:
10. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
:slight_smile: Dobrou chut Nany, taky jsem byla v soku, ale v tom prijemnem!!!! Me se o dvouch carkach taky zda....ale bojim se, ze jsem si je jen vysnila....!
Holky, ale maaaaaam z vas takovou radost!!!
Jinak Renco - Pardubice - Brno jsou porad hoooodne blizko, vezmes auto, ci vlak a jsi u maminky....Ja jsem take vsechny "opustila", krome rodiny i karieru a jsem 2500km daleko, navic domu se muzu dostat v zime jedine po 8 hodinach cesty letadlem(s cekanim a dvouma prestupama). Takze neves hlavu, jsi blizko...a mas naaaas! :slight_smile:
10. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Lin, počkej zítra-uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky mám radooost, že nám to tady tak pěkně začíná...
10. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.