• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Chudák lin ještě si z ní dělej Luss srandičky :grinning: ale na druhou stranu my byli první, kdo se chtěl nasomrovat a říkali jsme, že srazík mláďátek bude u Lin :grinning: :wink:
22. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Hm tak to už asi nepojedem co?
Hm tak ted už by to bylo blbé. :wink:
22. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Ale je to pravda když nikoho nepotřebuješ tak jich je jak máku a jak potřebuješ tak nikde nikdo.
Ale na druhou stranu je hezké že se vídáte s rodinkou.Jsou rodiny co se nemusí do konce života.
22. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoh holky,

lin, tak to máme hodně podobný, taky to tu mám jako malý hotel, zrovna zítra mi má přiletět každý... Jak píšeš ještě že jsem těhu, taky bych neměla kdy otěhotnět :grinning:

lussyn, jaká byla dovolená?

klaruska, to mi je jasné že jsi se bála výsledku, ale většinnou když je vše ok podle UTZ, je i krev dobrá. Já jsem včera neodolala a zavolala jsem tam, vim že výsledek byl negativní, ale zajímalo mě, kolik máme ten poměr, jaká je pravděpodobnost a vyšlo nám to nadmíru dobře ap lně to koresponduje s UTZ :wink:

nany, užij si to :sunglasses:
22. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky já to nechápu... už jsem myslela, že MS bude končit a teď jsem začala zase trochu krvácet.. :frowning2:
Ale náladu mám pořád fajn... :grinning: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
eli, tak hlavně že máš pořád dobrou náladu... Ona Ms občas chytně druhý dech, to je normální :wink:
22. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Počkej Ájo já s tím srazem u Lin pořád počítám :slight_smile: , už jsem natěšená a připravená k odletu, jen jste ještě neřekly kdy :wink:
Blondy já jsem moc ráda, že máš všechno v poho, moc ti držím palce.Jaká byla dovča?Úžasnáááá, co ti budu povídat, užili jsme si ji i sebe.Jen ten návrat do práce je hroznej, nějak mě to tady nebaví a nechce se mi nic dělat.Psala jsem manželovi zda opravdu do té práce musím chodit a asi teda musím, no :grinning: :grinning:
A co ty jak sis užívala?No u tebe se ptát je dost divné, když si užíváš dovču celoročně a ještě dlouho budeš mít, co?
22. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
blondy: Já jí dám druhý dech... :grinning: :grinning: Jen at chytne poslední dech!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
luss :slight_smile: ty seš taky komediant, co??? :sunglasses:
22. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Eliško:Máme nemocného dědečka, nevypdadá to vůbec dobře, jsem :frowning2: z toho strašně rozhozená, ještě před měsícem chodil normálně do práce, my jsme se vrátili z dovči a nemohl chodit, protože mu opíchali koleno, mylseli jsme, že to souviselo s tím, hospitalizovali ho v nemocnici na ortopedii a po čtyřech dnesch ho převezli na internu s tím, že mu špatně fungují ledviny.A v sobotu v noci mu leviny vypověděli funkci úplně, ležel úplně bez sebe na jipu, v neděli v noci ho převáželi do jiné nemocnice, je na dialíze a včera jsem s abbičkou za ním byla a vůbec se mi nelíbil, mluví úplně z cesty, má vidiny a já nevím co s ním bude.Moc mě to trápí je to můj nejmilovanější dědeček a já si ani nechci představit co se může stát. :frowning2:
22. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
kacabacka, ještě jsem zapoměla k těm testíkům, oni i ty proužkové nejsou žádán velká láce, v lékarně e dali koupit 3ks za 110 kč, kdy jsi našla levnou lékárnu, takže si myslím nakoupila ještě přijatelně :wink: . Navíc v každé lékarně mají od jiného výrobce.. :wink:

lussyn, no to on akorát říká můj manžel, jinak dovolená to tu opravdu není, navíc teď s těmi návštěvami, trasa Neapol- Vesuv - Pomepej mi už fakt leze krkem :grinning:
Ale na jihu bylo hezky, je to zas trošku něco jiného, bydleli jsme hned na pláži, takže pohoda :sunglasses:

eli, :grinning:, určitě brzy ano :grinning:
22. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Blondy tak to ti věřím, že bylo hezky, takže jste si to asi pěkně užívali viď.Bydlet na pláži...hmmm, bych si nechala líbit.My co jsme byli v tom Chorvatsku tak jsme to měli na pláž ani ne 100 kroků, takže to bylo vlastně taky skoro na pláži :slight_smile: .Hele ty budeš dobrá průvodkyně, viď, už to máš všechno určitě zmáklý :grinning:
Eli :grinning: :grinning: to bych ti přála, aby chytla poslední dech mrška jedna, ale neboj, myslím, že už se brzy dočkáš.Věřím v to :slight_smile:
Ájo, jak komediant :grinning: No manžel mi taky říká, že to s ním umím dobře uhrát, že bych se uživila v Národním :grinning: :grinning:
Blondy ještě jedna otázka, co to přesně bere Nany na urovnání cyklu?
22. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
lussyn, no tohle bylo tak 3 kroky od pláže. Je pravda, že takhle na pláži jsem bydlela jsem jednou a to na Maledivách....
No, už to mám tady zmáklý dobře, jen už mě to jaksi neba, navíc v tomhle teple se někde trmácet, není nic pro mne....
Nany bere jeřáb ptačí, je to bylinka, ale dá se sehnat jako tinktura, já ho brala taky, a je to super, navíc stojí pár korun :wink:
22. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
lussyn: Tak držím palečky, aby se to zlepšilo! Já jsem zažilo před půl rokem taky peklo s babičkou!! Měla zástavu 20 minut a ještě k tomu infarkt a doktorři nám řekli, že umře! Babička, ale bojovala! Já tam za ní chodila každý den a mluvila s ní i když byla v umělém spánku měsíc! Můžu Ti říct, že dokonce života už to budu vidět před očima! Ale nakonec to dopadlo, takže babička se probudila a doktoři to pořád komentují jako zázrak! Je to zázrak a velký! Akorát už to nikdy nebude ta moje babička...Mluvý o věcech, které už nejsou a nebo ani nikdy nebyli a neni to teď jednoduché, ale je pravda, že jsem vděčná z ato, že tu ještě s námi je...I když ne úplně!!
ALe jak říkám, držím Ti a dědečkovi strašně moc palečky, protože vím co prožíváš!! :pensive:
Musíte věřit!!
22. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Lussy: Je pravda, že teď už v to věří taky!! Určitě se brzy usměje štěstíčko!! :dizzy_face: :dizzy_face: Věřím tomu!! :dizzy_face:
22. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Lussyn to že lidé při onemocnění ledvin a vypovězení jejich funkce mluví z cesty je většinou normální.
Protože toxiny které jinak odvádějí ledviny z těla se ted momentálně ukládají v jeho těle.Takže toto je reakce na toxiny.Proto jej převezly na dialýzu aby jej těchto toxinů zbavily a dočasně převzaly funkci ledvin.
Tím mu strašně moc pomáhají a zbavují jeho tělo kritických hodnot.
Takže ted jen věřit že dialýza bude opravdu jen dočasná a ledviny se opět chytnou.
Vím že ta dialýza vypadá strašně složitě ale přitom je opravdu jednoduchá a zachránila už strašně moc lidem život.
A za ní budme rádi není tomu tak hrozně dávno co dialýza ještě nebyla a bohužel těmto lidem se nedalo pomoct.
Takže díky ní jsou tito lidé žít relativně normální život.
22. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Eliško, děkuju úplně jsi mě rozbrečela.Moc ti děkuju za to co jsi napsala, jsi hodná, je hrozné přijít o milovaného člověka a hlavně je hrozný pocit bezmoci, že nemůžeš pomoc.
Blondy, děkuju.Jo na Maledivách to jsi spíš bydlela přímo na moři né? :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
lussyn, je to tak jak píšeš, ale všechno se dá zvládnout... Třeba moje ségra přišla o manžela v necelých 30 letech, zůstala sama s malým klukem, prsotě svět takový je :frowning2:

Ne to zas ne, ale byl výlez z pokoje na terasu kde byl bazén, pak byli dva schůdky a hned začínal písek, super na tom bylo, že kus té pláže bylo jenom tvoje a nikdo jiný na ní nesměl, takže člověk měl absolutní soukromí :sunglasses:
22. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Libuško, děkuju já vím, jeho organismus byl otrávený, tím jak mu ledviny vypověděli funkci, tak doufám, že se to všechno brzy srovná, byl 24 hodin úplně mimo než ho převezli, tak doufám, že to nemohlo nějak poškodit mozek, ale byl už 2x na CT a vše je prý v pořádku, tak nám nezbývá než věřit.ALe moc moc ti děkuju,čekala jsem jestli mi na to něco napíšeš.Děkuju
22. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
lussyn: Také vím co teď prožíváš! Něco podobného jsem si prožila také se svým dědečkem, ale bohužel se špatným koncem. Tvůj dědeček se z toho určitě dostane, neboj se! Našemu dědovi se udělalo špatně hned den po naší svatbě - později jsme zjistili, že to asi byla nějaká mrtvička. Po pár dnech ho odvezli do nemocnice kde asi dva týdny chřadnul (nemluvil s náma a pořád jen spal a nebo ležel s otevřenýma očima) až nakonec umřel. Bylo to hrozný období :frowning2: .
22. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
ajjik: Jak se cítíš??
22. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Ajjik děkuju.Já se modlím, aby všechno dobře dopadlo a dědeček se ode mě dočkal pravnoučátka, protože si ho vždycky moc prál a ty řeči co vedl, že se toho ani nedožije, mě teď straší ve snech, moc si přeju aby to dobře dopadoa uzdravil se nám, nic pro mě teď není důležitější.
22. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
lussyn, neboj, dobře to dopadne. :dizzy_face: Můžu se jen zeptat kolik mu je? Jestli ti to vadí, tak neodpovídej ju :wink:

ajjik, taky si na pár těhle epizod pamatuju, už mám jen jednodo deděčka, ale radši toho necháme, člověk má myslet pozitivně :sunglasses:
22. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Je mu 78, ale vypadá tak o deset let mladší, chlap jak hora, ještě před měsícem chodil normálně do práce, dělá v zemědělství, opravář zemědělských strojů, jezdil s traktorem, teď mu začali žně, jezdil kombajnem atd..
No raději této debaty necháme, přesně jak říkáš musíme myslet pozitiovně, tady se to hemží těhulkama a to nám snažilkám dodává sílu a naději na brzké překvapeníčko, v podobě // na testíku.

Jinak Blondy, jsem ti chtěla říct, že už se cítím naprosto v pohodě a jsem připravená a natěšená na další těhulkování a věřím, že to tentokrát dotáhneme do zdárného konce :slight_smile: .Jen doufám, že budu v pořádku a že nám to půjde bez problémů
22. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
lussyn, je to tak ot je výborná zpráva, tak držím všechny palečksy co mám (a miminko taky drží, před chvílí říkalo :grinning: ), aby se co nejdříve povedlo a bylo všechno ok.
Ano necháme toho a určitě bude všechno v pořádku a děděček si bude užívat svého pravnoučka :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky, mam chvilku, vsichni vypadli na obed..ja ani nemam hlad, tak jsem dnes nesla a sjizdim MK :grinning:

Co se tyce tehu, tak koukam, ze vsechny jste v pohode a v poradku :wink: Bezva :slight_smile:

lussyn: musis verit, ze se z toho dostane..dle toho co pises, je deda jinak zdrav a pri sile :wink: My to s nasi babi zazivame kazdy rok (vzdy tak na podzim se vyskytne naky problem)..resp.hlavne ja, takze vim, jak se asi citis a co se Ti honi hlavou :pensive:
Jinak fakt beru ten jerab, jak psala blondy..ty potrebujes upravit cyklus ?

blondy: uplne jsi me tu navnadila na dovolenkovou strunu :slight_smile: Ja tu drepim v kanclu (nastesti jde klima) s prevonenou Polku za zady :unamused: Furt ji zajima, kde koupi becherovku a "krtecka"..ze byl u nasich sousedu tak popularni :sweat_smile:
Koukam, novy foto, co :wink:
22. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Baví se liška,vlk a medvěd o zaměstnání.
Liška říká:"Zaměstnali mě v drůbežárně jako hlídačku,ale druhý den počítali
kuřata a tak mě hned vyhodili."
Nato říká vlk:"Mě zaměstnali na salaši a když po týdnu spočítali ovce tak
mě taky vyhodili".
Medvěd se chlubí:"To já už dělám v cihelně měsíc a je to super". Vlk s
Liškou se diví: "v cihelně?Jak to tam vydržíš?" " No jak?Cihly nežeru a
Ukrajince nikdo nepočítá!!"
22. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
sabi, tak ten je dobrej :grinning:
22. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky,
Lussy-neboj já myslím,že s dědečkem bude vše v pořádku.Já pracuji na aro a tam dialýzu často používáme,tak vím,co to obnáší a že z toho jde strach je samozřejmé.Ale jak píše Sabi,opravdu to zachraňuje život a pokud byl do té doby zdráv,tak myslím,že se to vrátí k normálu,ale nebude to hned.Chce to čas a trpělivost,musíte být silní.Vím o čem mluvím,před nějakou dobou byl i můj bratr na dialýze a v umělém spánku ležel 2 měsíce,Lussy bylo to hrozné,ale díky Bohu se z toho dostal a žije dál.Jsou to hrozné nervy ,ale člověk toho vydrží opravdu hodně,věř mi.Já mám taky babičku nemocnou a není to dobré,taky s těší na pravnoučátka...Chápu Lussy,co prožíváš.
Eli,pošli nám trochu dobré nálady :grinning:
Zravím Lin-holka ty na nás nějak kašleš,viď?Asi to bude těma návštevama,že jo?
Blondy-ty nás tak trochu provokuješ těma plážema a maledivama... :angry: no to je spíše slepá závist :grinning: :grinning: ale rozhodně ti to přeji a vám všem také
22. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
sabi :grinning: :grinning: :grinning:

Luss, s dědou mě to mrzí, ale nemysli na nejhorší, budfe dobře uvidíš :slight_smile:

Ajjik, co ty, jak se cítíš mamino???
22. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.