• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lancy, já jsem jenom odpovídala :grinning: . Taky bych se tam ještě ráda podívala, ale manžel moc nechce, vadí mu, že když se něco stane, dá se odtud dostat v podstatě jen vtulníkem nebo lodí....

nany, hm, tak to má dobrou náplň, becherovku a krtečka :grinning: . Jsi psala něco o dovlené, už jste se rozhodli, kam to bude?
22. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Lancy jsi zlato, moc děkuju, kéž máš pravdu.A jak se pořád máš ty?Co nového u tebe?
Nany aspoň se tam nenudíš :wink: A už to máš taky za pár tři týdny utečou a ty taky pojedš na dovču :slight_smile: .Já cyklus upravit nepotřebuji, ale chtěla jsem to poradit jedné holčině, kterou trápí dlouhé cylky, tak jsem ji dávala za vzor teba, neva? :slight_smile:
Blondy, nádhera ty Maledivy, viď.Úplně vidím ty fotky z katalogu cestovních kanceláří.Pohádka na zemi.
22. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
lussyn, no ono už je to docela dlouho co jsem tam byla, ale bylo to fakt super. Byli jsme na takovém tom úplně malém ostrůvku, kde byl jen jeden hotel a fakt ty fotky z katalogů nekecaj... Ráda na to vzpomínám, no snad manžela přesvědčím, jednou :grinning:
22. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jo Maledivy ty mě taky lákají, taky by jsme se chtěli podívat někam dál.Je toho víc co nás láká, ale asi to bude muset počkat, teď rozjíždíme dva projekty, v srpnu otvírámě club v Praze a teď vyřizujeme ještě jednu věc, kterou by jsme chtěli a navíc včera jsme se dozvěděli, že parcela, kterou máme rok zamluvenou a pořád se čekalo na inženýrské sítě se během měsíce zasíťují a budou k prodeji, takže teď toho máme nějak moc a nevím jak to všechno zafinancujeme :wink: :wink: takže velká paráda.
22. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
lussyn, to nějak vymyslíte.... Každopádně dle toho co píšeš, tak vás toho tedy čeká fakt docela dost...
Když jedeš někam dál, je to jiné, ale každá dovolená je fajn... :sunglasses: A jednou se určitě někam dál podíváte a už jako velká rodinka :sunglasses:
22. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
lussy-vy chcete stavět domek?Vzpomínám,že jsi něco dříve o domečku psala.Jestli jo tak plně schvaluji,my bydleli asi deset let ve Zlíně na bytě a teď máme svůj domek a to se nedá srovnat.I když za cenu,že už nejsme ve městě,ale i to má své výhody,pravda i nevýhody.Jinak se mám tak nějak uspěchaně,jak jsem psala, polovina rodiny je nemocná,mamča je po operaci,babičku taky čeká operace,no nějak se toho nakupilo najednou moc.Ale vždycky když nestíhám,tak si řeknu,že by to mohlo být,nedejbože,ještě horší a to mně trochu pomůže.I manžel mi pomáhá,tak snad vše zvládnem dobře.Ty stresy o své bllízké jsou děsné...
Příští týden bychom chtěli na tu dovču-na Vranovskou přehradu,tak snad nám to výjde.
22. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
jo Lancy pořád nějaké starosti, viď.Proč nemůže být pořád jen pohoda a všechno plynout pěkně v klidu.Hlavně ať se ti mamča s babičkou brzy uzdraví a ty se můžeš v klidu věnovat snažení o miminka.Je fajn mít v manželovi oporu,viď.Držím palce s dovčou ať vám to vyjde, a proč by nemělo?Počasí má být krásný, tak to by jste se tam měli určitě moc fajn.
Blondy, jojo je toho dost,ale chceme se mít dobře a pro to se musí něco udělat, nic není zadarmo a nic ti jen tak do klína samo nespadne, to víš sama moc dobře, takže dokud to jde musíme se snažit, aby jsme si pak mohli cestovat po světě a mít se krásně a moc dopřát naším dětičkám všechno potřebné.
Jo domeček je náš velký sen, moc se na to těšíme, jen to teď přišlo v tu nejméně vhodnou dobu, no musíme to nějak vymyslet.
22. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
díky lussy,taky přeji,aby Vám vše vyšlo,jak si přejete :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
Lancy :slight_smile: :slight_smile:
Ájo ani jsi neříkala kam přesně do toho Egypta letíte a na jak dlouho?Pošly nám odkaz hotelu, ať se můžem kouknout jak se tam budete mít :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
blondy: nakonec pojedeme do Rakouska (Tyrolsko), ta Italie (Lago di Garda) byla silene draha, zkousela jsem i naky ubytko v Dolomitech..ceny lepsi, ale stejne ten srpen maj silene nasponovanej :astonished: Jet tam v kvetnu, v cervnu, tak usetris pulku :sweat_smile:

lussyn: jj, klidne me davej za vzor :wink: jeste k tomu teda obcas popijim kontryhel. Uvidime, jak dlouhy bude tenhle cyklus..doufam, ze hodne, jinak mi MS vyjde na dovcu :grinning:
Koukam, pekne to mate nabity, to abyste se naklonovali, ne :grinning: Pockej, nez vyridite stavebni povoleni atd., ale domek je fajn.
Ono vzdycky vsechno chodi v tu nejmene vhodnou dobu..teda u me to plati :unamused:

lancy: to Ti spadne kamen ze srdce, az se vsichni uzdravi, co :wink: Na Vranove je hezky..berete si s sebou kola nebo tak neco :wink:

Ja uz pomalu letim domu, taky nejak nic nestiham. Polku se Slovenou jsem poslala do Tesca pro bechera a vysvetlila jsem jim cestu do Palladia, tak jsem zvedava, co nakoupej. Jeste, ze zitra tu jsou naposledy, uff :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahojky holčiny.
Tak dnešní tabulka... :dizzy_face: :dizzy_face: Přeji všem dneska krásný slunečný den!! Dneska jsemsi začala poctivě měřit BT, tak uvidíme... :wink: :wink: :sunglasses:
//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: ???
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, .....................22 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............? DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................7 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/ticker/27c682/ttc.png
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09............33 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................17 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.....................................15 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ................................17 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 14 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................7 DC, kyselina listová
23. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
Dobré ránko kočky, tak dnes mám úplně nejvíc super náladičku :slight_smile: musím to tu nějak překlepat do 15:30 (no možná vypadnu dřív), pobalit poslední krávovinky a hurá na letiště :slight_smile:

Luss, tys chtěla vidět kam poletíme, tak je to na Marsha Alam, 5* All inclusive - hotel Brayka Bay Resort

http://www.marsa-alam.cz/prehled/marsa-alam/brayka-bay-reef-resort/
23. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
Aji: Závidím... Hned bych letěla s Vámi :slight_smile: :sunglasses:
23. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Jé taky bych hned jela hm zavidím Vám to.
Když si spočítám že letos fakt nikam k moři nevyrazíme, příští rok s půlročním mimčem taky ne takže jedině až další rok.To bude mít mimčo rok a půl sabča čtyři tak to bude trošku náročné ale snad to zvládnem.
Takže když budeme chtít k moři tak jedině letecky protože s tak malými dětmi autobusem by bylo za trest jak pro nás tak pro další cestující.

Hm fakt závidím a přitom je závist tak škaredá vlastnost ale jak vidím ty nádherné fotečky tak je ve mě závistí habakuk.
Ájo tak si to tam hlavně krásně užívejte odpočinte si,užíjte si to tam ´´jako za mlada´´ :grinning: načerpejte novou sílu do dalších pracovních dnů.Hlavně žádné stresy a hádky - je to vaše dovča.
No hned bych měla sbaleno.My letos zvládnem jen chalupu na sk.
23. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Pekne ctvrtecni rano :wink:

Mam jeste chvilku cas, nez mi dorazi spolecnost..cca 20 min. :slight_smile:

Ajo, kochala jsem se tu fotkama..vypada to dobre :sunglasses: Pocasi Vam urcite bude prat, takze obcas vylezte i z ty postele :grinning: Jak dlouho tam budete ?

Sabi, bud rada, ze aspon vypadnete na chalupu :wink: Kazda zmena prostredi je dobra :slight_smile: More s detma si jeste uzijete azaz :slight_smile: Moje sestrenka uz k mori odmita s ratolestma jet..pokazdy jim tam aspon jedno nebo druhy onemocnelo..pech no :unamused:
23. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno holky,
Áji, krásně si užijte dovču, zasloužíte si to :slight_smile: ...My se chystáme v srpnu na týden na Vranov. Máme tam zařízené ubytování přímo u vody, tak by bylo fajn, kdyby vyšlo počasí, aby se mohl Tomášek pořádně vyčvachtat, protože on koupání miluje.
Sabi, já jsem přemýšlela, že bysme vyrazili někam blíž k moři už příští rok, když bude miminku v létě půl roku, ale uvidíme, zda to bude stejný pohodář a cestovatel jako Tomášek :slight_smile: .
Jinak já dneska čekám na ty výsledky, ale zatím nevolají...
23. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink:
Ajo nádhera,hlavně si odpočinte :wink:
Klári držím palečky ať je vše ok :wink:
Náš Péťa začal ráno blinkat tak dnes jsme doma a na hořkém čaji a dietě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,

nany, víš proč je sprem drahý? Protože v v podstatě celý srpen je tzv celoitalská dovolená, je tady zavřena většina malých krámů, zavřou i továrny a tak a všichni někam jedou. Takže podle mě v srpnu do itálie nejezdit, za prvé je tady všechno o dost dražší (vstupné někde i dvojnásobné, o ubytování ani nemluvím), za druhé je všude hrozně lidí a za třetí je toho tu dost i zavřeného

lussyn, no my chceme taky domeček. U nás ale nejsou problém peníze, ty už na něj dávno máme schované mimo,ale nějak pořád nemůžeme najít nic co by nám vyhovovalo. Ale budu se tomu muset už nějak pověnovat, protože chci novostavbu a až se vrátíme do čech, s mimi se mi to bytu fakt chtít nebude, i když ho tedy máme moc pěkně udělaný....

klaruska, a mají zavolat nebo si musíš zavolat sama? Já to měla tak, že když to bude špatné, ozvou se sami, když ne je to ok. V týdnu mi to ale nedalo a stejně jsem tam volala, chtěla jsem znát ten poměr a do srpna se mi čekat nechtělo :grinning:
23. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Klaruš bud v klidu já čekala taky na výsledky a měli být ve středu ,ve čt volám jak dopadly že mi nevolaly tak mi řekly at zavolám v pátek že tu ještě nejsou ,volám v pátek - nejsou mám volat v pondělí.
V pondělí nejsou - volat v úterý.
Tak to už jsem byla fakt na nervy že je tam mají a nechcou mi to říct protože to dopadlo hrozně a podobně.
Volám v úterý skoro po týdnu co měli být výsledky a sestra mi opět řekla že tam ještě nejsou takže to už bylo na mě moc tak jsem prvně přešla do útoku jak jsou neschopní pak už mi povolily nervy a začala jsem brečet že je to špatné a nechcou mi to říct tak mi pak předala jinou sestru protože už si se mnou nevěděla rady.
Sestra se mě znovu zeptala na jméno ,rč, apod. a pak mi říká no vždyt ty testy tu jsou od minulého týdne.
Tak jit o vykládám že volám každý den a pořád mi tvrdí že tam nejsou.
Tak se mi omluvila za mladou kolegyni že se moc omlouvá výsledky tu jsou opravdu od minulého týdne pouze je mladá kolegyně přehlídla a že jsou negativní tak at se nezlobím.
Tak to mě fakt dožralo. :angry:
23. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
sabinecka, tak to je tedy fakt docela síla :angry: Ale hlavně že výsledek byl negativní, ne? :wink:
23. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Ale byly to pěkné nervy.
23. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
čusík kočky,
tak dnes podruhé a naposledy v práci v tomto týdnu :slight_smile: konečně.
Ájo vypadá to moc dobře to si to určitě suprově užijete, Egypt je super hlavně v tom, že tam máš zaručený teplíčko a sluníčko.Tak si užívejte, hlavně sebe, my od té doby co jsme se vrátili z dovči se pořád nějak nemůžeme nabažit, milujeme se denně a i to je málo :grinning: :grinning: :grinning: .Tak načerpej novou sílu a třeba se už vrátíte tři a nebo si přivezete malýho Egypťánka.Hlavně se opatruj.
Klaruška, tak držím palce ať je všechno o.k. hlavně nám pak dej vědět, jak jsi dopadla.
Andri doufám, že to nebude nic vážného s Péťou snad je to jen přehřátím.
Nany snad ti dorazí a nebudeš je muset nechat dát hledat, jestli včera to Paládko vůbec našly :grinning:
Eli, tak poctivě měř a to by bylo aby nebylo.Jo a pošli mi sem trochu dobré nálady, doufám, že tě neopustila :slight_smile:
Blondy to se máte, to bych taky chtěla mít schováno jen tak mimo pár melounků :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Lussy: Mám pořád skvělou náladu a taky Ti jí posílám... :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
lussyn, no za rok se to nepovedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale když se ti nic nelíbí, peníze ty jsou stejně jaksi k ničemu :confounded:
Tedy to se máš, ty chodíš do práce jenom dvakrát v týdnu? :confused: :grinning:
23. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Holky, děkuju za podporu, určitě dám vedět, až se výsledky dozvím...Jsem trochu nervózní, ale to určitě chápete.
Teda Sabi, hlavně, že to dobře dopadlo, ale ten stres musel být hrozný.
Blondy, řekli mi, že zavolají do tří dnů. Buď teda dneska nebo až zítra, ale sestřička na ultrazvuku říkala, že spíš dneska, tak čekám.
23. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
klaruska, tak hold ještě musíš vydržet. Ale tohle čekání je vždycky protivné... Určitě ale bude vše ok :dizzy_face:
23. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Eli děkuju, hned je to lepší :wink:
Blondy samozřejmě, že ne, ale v PO a ÚT jsem si vzala dovču, abych mohla být s babičkou a mohla jezdit za dědou, naši jsou totiž na dovče, vrátí se v NE a vůbec netuší co se děje, tak jsem nechtěla nechat babičku samotnou, víš?
23. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
lussyn, aha, tak to jo. Mnš to přišlo hned divné... Ale nebylo by špatné chodit do práce jen dvakárt týdně :grinning: . Známá to takhle má, ale zas dělá 24h v kuse :confounded:
23. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
To by bylo fajn chodit jen 2x týdně, ale za ty samé peníze, to bych si nechala líbit.Ale jak víme, nic není zadarmo a nikdo nám koláčky do pusinky jen tak strkat nebude :grinning: ,Takže nám nezbyde nic jiného než maket ještě nějakých dalších 30 let :wink: :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Hm, bohužel máš pravdu... :confounded: :grinning:
23. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.