• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Upravuji tabulku:
//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: ???
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, .....................22 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............? DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................7 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/ticker/27c682/ttc.png
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09............33 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................16 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.....................................15 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ................................17 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 14 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................7 DC, kyselina listová
23. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holčiny,
před chvílí jsem přišla od paní doktorky a upravdu jsem těhule - 5tt+1den :slight_smile: . Ikdyž na začátek mě hned moc nepotěšila - prý je vše v pořádku, ale i tak mi napsala utrogestan (včera jsem trochu špinila) v hrozných dávkách (2xráno,2xv poledne a 2x večer) a chtěla mi napsat i neschopenku :frowning2:.Za 14 dni jdu na kotrolu.
23. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
ajjik, to je tedy fak hodně... Jenom proto že jsi trošku špinila? Já i při těch velkých problémech se sraženinama a tak jsem brala 3 denně. Tohle co píšeš berou holky po umělém... I když jestli si dobře pamatuju aje to dali v nemocnici taky a pak jí to doktor po týdnu snížil....
23. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím.
Aji-moc si tu dovču užijte,vypadá to tam velmi pěkně.
Ajik-neboj,vše bude dobré,ze začátku špiní skoro každá těhulka.Uvidíš,vše bude v pořádku.
23. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Mam zas chvilku..ven na obed me nikdo nedostane, hnus jak to tam pece :rolling_eyes:

blondy: jj, vim, ze tam mate v srpnu volno, ale ty silene nasponovany ceny me fakt dostaly :astonished: Treba si udelame v zari prodlouzeny vikend :wink:

sabi: to cekani je na palici, ja to taky nesnasim..zvlast, kdyz slecna na druhem konci telefonu je naprosto v klidu a netusi, co za scenare se Ti odehrava v hlave :unamused: Ale vse dopadlo dobre, to je hlavni :sunglasses:

lussyn: v tomhle pripade Ti ani tu dovcu nezavidime.. A jak je dedeckovi ? Je to lepsi ?

ajjik: takze ted uz to mas cerne na bilem :dizzy_face: Mozna Ti to Dr. napsala spis jen tak pro sichr..., mojii kamosce to taky Dr. napsal a vlastne ani nijak nespinila, jen si pred tim pichala injekce na podporu ovulace a tak..Rikala, ze ji to moc nesedlo, cejtila se po tom unavena a ospala. Ale jinak vse OK.
A jak je Ti v praci ?
23. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ájiku a ty sis tu neschopenku nevzala?Já bych to být tebou nepodceňovala, taky jsem odmítla neschopenku a vím, že teď už bych to neudělala.Hlavně na sebe dávej pozor a gratuluji k oficiálnímu těhu :slight_smile:
Nany jo ty ceny v té Itošce jsou fakt mazec, ale jestli vám to v tom září vyjde jeďte, myslím, že pro vás by top bylo to pravé.Děkuju za optání za dědouškem pojedu až zítra a už se na něj moc těším až ho zas uvidím.
Ahoj Lancy :slight_smile:
Jo Nany vy máte v Praze pařák, volal mi manžel a prý je tam jak v peci a u nás od rána zataženo a asi před hodinkou sprchlo a je nějakých 25,5 stupně.To jsou rozdíly, viď.
23. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Holky, tak píšu hned čerstvé novinky! Teď mi volala lékařka z genetiky a výsledky jsou v pořádku :dizzy_face: :slight_smile: ! Tak mi spadl kámen ze srdce!!!
Akorát jsem se teda zapomněla zeptat na ty poměry, ale to bude mít můj gynekolog, tak mi asi v poradně řekne, že. Hlavní je, že je miminko v pořádku!!!
23. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
lussyn: mne stacilo jen vystrcit hlavu z okna a stacilo to :rolling_eyes: nejak se zatahuje, ale je tam strasny vlhko, lepkavo..mne se vubec nechce domu autobusem :angry: Ja chci taky dest :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
klaruska: super :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Hlásím že u nás je momentálně 31,8 C a ještě to určitě bude stoupat sabča konečně usla.
já mám puštěnou klimu i přesto že hučí jak kráva ale díky ní mám v baráku 27 C a fakt je mi tu mnohem lépe.
Jinak umírám od rána mi je nějak divně bolí mě žaludek tak jsem si zašla koupit klasickou coca colu mám ji v mrazáku a malými doušky ji popíjím a pomalu mi to na ten žaludek zabírá.
23. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Klaruška tak to je moc dobře :slight_smile:
Sabí teda to se máte, takový pařáček, to by chtělo rychle někam k vodě, má se ochladit na 18 stupňů, tak ať toho využijete :slight_smile:
Nany odpoledne mají být bouřky, tak se vám tam ten vzduch taky trochu ochladí, vydrž Prťka, vydrž. :grinning:
23. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky jste taky takové citlivé, že vás každá hloupost rozbrečí?Já si teď prohlížela albíčko jedné holčiny z jiné diskuze a měla tam takové příníčko (dětské botičky) a u toho takový text, asi to takhle oznamovali, a já u toho bulím jako blázen, fakt krásný taková blbost, ale rozbrečolo mě to.Já už se tááák na toho mimíska těším, snad to bude brzy, máte taky takové stavy?
23. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
A teď jsem si pro změnu vzpoměnla na jeden rozhovor s mým miláčkem.Na dovče jsme se nějak bavili o miminku, leželi jsme při tom na lehátku v moři a já mu říkám (moc by si přál holčičku),miláčku musíš si dát záležet a až ji budeš dělat hlavně mysli na to ať je prsatá :grinning: a on říká a když to bude kluk tak budu mysletna to ať má velkýho pinďoura :grinning: , no taková blbost, ale jsem si na to teď vzpoměla, tak mě to pobavilo, jsem praštěná, co?Kdyby to tak fungovalo, že by jsme to těm dětičkám všechno takhle hezky dokázali zařídit :wink:
23. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
lussyn: no já citlivka jsem odjakživa :wink: A teď je to teda nářez :wink: Jsem brečela v pondělí u víkendu, bylo tam o porodu :wink:
A o velikosti to přece není no ne ??? :wink:
23. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Lussyn kdyby to takhle šlo že během soulože bys těm miminkám dala vše co chceš.
Tak některé páry by musely souložit třeba 14dní v kuse. :grinning:
Ten nahoře měl fakt rozum.Neříkám že by to nebylo příjemné ale v praxi je to nepoužitelné. :grinning:
23. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Kramli to já vím, ale prostě jsme tak blbly, já chtěla aby měla ty velký prsa a miláček aby měl pořádnýho pindíka :grinning: , byla to taková kravovina.A jak ti je?Jak snášíš ty vedra?
Jo Sabi já vím, vy jste posledně jak jsi psala, dělali ty vlásky, viď, tak to je u nás něco podobného :grinning:
23. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
lussyn: no vedra snáším děsně, nevím kam bych si zalezla. Zrovna jsem před chvílí vylezla ze sprchy, nakonec jsem si dala studenou a na chvíli to zabralo...teď se cpu studeným melounem z ledničky, což za normálních okolností nesnáším, mám citlivé zuby a najednou mi to nevadí....ale už se těším na to ochlazení....
23. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
Tak to ti věřím, musí to být záhul, hlavně takhle ze začátku viď.Ale buď ráda, že se ti maličký narodí na jaře a příští léto už budeš drandit s kočárkem a né jako těhule, to musí být hrozné Sabinečka nám to asi potvrdí.
23. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Já si ted užívám v baráku mám puštěnou klimu a ted jsme byli u sousedky v bazénku no parádní věc.
Venek jenom proběhnout nezastavovat se a zas do studeného domečku paráda. :grinning:
23. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Tak holky u nás vypukl snad konec světa, hroznej vítr a bouřka, paráda.Nany do Prahy to má dorazit kolem 20hod, tak se snad dočkáš a na moravu o dvě hodiny později, takže kolem 22hod, tak ať to nemá žádné nežádoucí účinky a všechno to proběhne hladce.To léto letos je nějaké podivné, samé kalamity, děs běs :angry:
23. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Nežádoucí účinky typu předčasný porod?
Vůbec neexistuje. Link a blondynka je v poho k nim to snad nedorazí a my ostatní nic nepustíme.
A ostatní co už tam ukrýváte špendlíkové hlavičky aniž byste třeba o tom už věděly tak taky držte a nic nepustte.
U nás nemá škaredé počasí šanci!!!! :angry:
23. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
Ježiš Sabi takhle jsem to vůbec nemyslela, spíš jsem myslela hmotné škody, povodně atd. Tady u nás v rádiu hlásí jak padají stromy asi je to pěkněj mazec, tak jsem myslela, aby jsme to všechno ustáli.Ale přesně jak říkáš, škaredé počasí u nás nemá šanci.Mějte se všechny krásně já padám domů a budu tu zas až v pondělí, tak ať tu čtu zas jen samé dobré zprávičky.Krásný víkend všem a Áje krásnou dovču.
23. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj tak nakukuji od té bouřky mi nešel net.
Lussyn ted jsem si všimla že máš v pase Louny já bydlím asi 13km od Loun. Ty jsi přímo z Loun? Kde tam bydlíš?
23. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Dnešní tabulka 24/7 :slight_smile:

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: ???
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, .....................23 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............? DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................8 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/ticker/27c682/ttc.png
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09............34 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................17 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.....................................16 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ................................18 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 15 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................8 DC, kyselina listová
24. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahojte holky!
Ajjik-Pavli: Gratulace k těhotenství :slight_smile: Dobře, že to máš potvrzené :wink:

Myslím, že u nás ovulace proběhla ve středu - to sem zrovna sloužila v práci :frowning2:
Zdá se, že Jeřáb ptačí zabral, ovu se urychlila o týden :slight_smile: :wink:

Jinak hezký víkend všem :grinning:
24. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Tak hlásím že u nás už je 25C tak tu bude asi zase pařák.
24. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky,
klaruska, velká gratulace k výsledkům :dizzy_face:

lussyn, já asi nejsem správná těhulka, protože mě nerozbrečí stále nic. Když vidím některé těhule, jak dos často brečí a mají výkyvy nálad, tak jsem asi nějaká divná :grinning:

kramlinka, ahoj holak, ráda tě vidím :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Klaruš: Gratuluju, že ste v pořádku :wink: Ať to tak pokračuje :grinning:
24. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
blondy: ahoj kočko :wink:

Holky já asi umřu, mě tak strašně bolí pravé prso, teda jenom když se trocju vytočím tak na levé straně mě to začne úplně píchat.... :-/ Jsem dneska říkala MM že si ty prsa uřežu a nechám si je přišít až v březnu... :sweat_smile:
24. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Kramli asi by to nešlo. :unamused:
A to je teprve začátek počkej jak tě budou prsa bolet až se ti začnou nalévat mlékem.
To je teprve bolest.A jak se pak mimčo přisaje takovou silou až ti v něm občas škubne.
Tak to jsou teprve chutovky.Takže raději si zvykat v malých dávkách už ted. :sweat_smile:
24. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.