• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kopretina: Možná :wink:
Teď se hlavně těším až vůbec těhu budu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Budeš, počkej-ani senenaděješ :wink: :dizzy_face: A pak si budeš říkat jakto všechno střašně uteklo... :wink:
26. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
kopretina, kéž by jsi holka měla pravdu!!
Jinak jsem se chtěla zeptat... Kapky jeřáb se můžou užívat od poloviny DC... Nebo jak? :confused: :confused: Nevadí, když to začnu brát teď?? :sweat_smile:
26. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
holky, kde jste koupily ten jeřáb......a kolik to stojí a jak se to užívá?
já jsem už dnes 36DC a už mě to neba tak dlouhý cykly......když jsem pila kontryhelový čaj, tak jsem měla jen 25dní cyklus, tak možná bude stačit to....
26. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
taggy: Koupila jsem ho v lékárně a začala užívat!! :wink: Stál mě 70,-Kč :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
a jak máš teď dlouhé cykly? nebo to užíváš teprve krátce? a jak se to přesně jmenuje?
26. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky holky.

taggy: Tady jsem ho našla i na netu : http://www.zelena-lekarna.com/product/herba-vitalis-jerab-ptaci--30ml-992/
Tak se zkus podívat...Já ho beru teprve 1 den, takže nemohu říct.. :dizzy_face: Ale blondy mi ho také doporučila, takže si myslím, že zabere... :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 06:52  • Odpověz
Ještě jednou krásné ranko holčiny.... :dizzy_face: :dizzy_face: Holky chce to další těhulky, takže s tím musíme doopravdy už něco udělat!!! :grinning: :grinning: Jé, kéž by to šlo napovel!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Dnešní tabulka:

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: ???
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, .....................26 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............? DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................11 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09............37 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................20 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.....................................19 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 1.5., ................................21 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 18 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................11 DC, kyselina listová
27. črc 2009 v 06:55  • Odpověz
Ahoj holky...
Taggy: já užívám jeřáb první cylus. Ovu byla o 8 dní dříve než minulé cykly. A užívala sem ho až po MS... :wink:
27. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
kali: Takže fakt pomáhá... :wink: To jsem ráda!! :wink:
27. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky,
eli, ten jeřáb začni užívat až od prvního dne cyklu, rozhodně ne někdy v půlce, to je špatně...

kali, tak to jsem ráda že ti pmohl, já na něj totiž nedám dopustit :sunglasses:
27. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
blondy: Hmmm, tak dneska jsem si ho už vzala... :confounded: Co se stane?? :confused: :confused:
27. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Krásné pondělí,
Lancy přeju krásnou dovču, počasí má být krásné, tak ať vám to vyjde, užívejte si i se :slight_smile:
Kopretinko, teda vy jste si taky krásně užívali, tak držím palce, aby z toho něco bylo :wink:
Sabí dvojčátka?Pro mě noční můra, i když teď v sobotu jsme byli na svatbě manželovo sestřenky, a byli tam asi 1/5 dvojčátka a byla kouzelná :slight_smile:
Eli, myslím, že se snad nic nestane, uvidíš co ti řekne Blondy.
Taggy a jak se už těšíte na svatbičku?A co v práci, říkala jsi, že až budeš pracovat s "manžou", budeš mít víc času, ale připadá mi, že jsi tu nějak málo.
Kali, tak ať má jeřáb jen ten nejlepší účinek :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
eli, psala jsem to už v březnovkách lenicence, on je jeřáb docela silný a není radno si s tím jen tak zahrávat. Nestane se nic, když sis ho vzala jednou, ale jestli ti můžu poradit, přestaň ho brát a zační první den cyklu, ju? :wink:

lancy, jé já to přehlédla, také přeju hezkou dovolenou :sunglasses:

lussyn, jak jsi se měla o víkendu?
27. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
blondy: tak to přestanu brát! Já se dívala do návodu a nic tam právě o tom neni napsaného, tak jsem nevěděla! Ale teď už to vím a už si ho teď nevezmu!! děkuju moooc :wink:
27. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
lussyn: A jak se jinak máš?? :wink:
27. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
eli, jo ono tam toho moc neni, ani tam třeba není, že když máš víc než 80 kilo, 15 kapek je jaksi málo a pak to neúčinkje tak jak by mělo, ale to není tvůj případ :grinning:
27. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Blondy: To neni, ale divím se že tam nic nenapíšou... :angry: Člověk si tím může i docela ublížit!! :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všude píšou všechno a tady nic.. :confounded:
Ještě jednou děkuju, ale doufá, že je už nebudu potřebovat..radši bych objevila // :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
eli, no ono celkově s těmi bylinkami a s návody je to trošku horší, navíc všude se dost často říká něco jiného... A když se to někdy nezdá, člověk si bylinkami opravdu může dost ublížit, když je používá špatně...
Jojo, // by byla lepší varianta :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Blondy: Takže maliník, kontryhel neni problém pít dohromady!!?? :confused: Já vím, že jsi říkala, že to nevadí, ale ptám se radši znovu! Jeřáb začnu pít teda od 1DC :wink:
27. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj blondy, víkend byl takový nijaký.V sobotu jsme byli na té svatbě, to celý den pršelo a oslava byla na zahradě, takže nic moc, byla pěkná kosa a do toho ten déšť a včera jsem byla za dědečkem a pak jsme jeli do Prahy pokládat dlažbu do toho baru a domu jsme přijeli kolem půl jedenácté, já byla naprosto zničená, tak jsem se jen umyla a šla spát :frowning2: Takže můj víkend nic moc, už aby byl další.A jak ses měla ty?Potěš mě :slight_smile:
Eli jinak se mám tak nějak pořád stejně nálada pořád na bodu mrazu, nevím, snad už brzy bude líp, protože já jsem takový veswelý človíčak a teď to vůbec nejsem já, prostě mi není do smíchu.A co ty, jak ti je, co jste kde chytili?
27. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
lussy: Já jsem to chytila od manžela... Profouknul venku v práci, takže supééér...ALe je mi ho líto..Musel dneska zase do práce a zase má cvičení, takže bude dneska zase vyřízený! Chudáček můj! Já můžu aspoň ležet, ale on ne :cry: :frowning2:
Jinak jsem zvědavá, kdy bude ovulka..zatím mám v albíku slabou čárku na ovu testíku, takže si myslím,že ovulka dorazí asi 14 DC nebo 16 DC...Myslím!! :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holčiny, zdravím po prodlouženém víkendu (v pátek jsem měla dovolenku:slight_smile:).Zatím si těhulková užívám já i manžel :slight_smile:. Poctivě zobu utragestan a odpočívám. Zrovna včera jsme ztrávili odpočinkový den na Orlíku. Dnes jsem vyrazila na jeden den do práce, ale jen tu sedím, jím a kontroluju holky (po měsící zaškolování už pracujou samostatně). Občas mě dneska píchne v podbříšku na levé straně,ale doufám, že to nic není.
sabi: Dvojčátka to je můj zlý sen! Také to byla první otázka na kterou jsem se minulý týden doktorky ptala. Nevím jak moc se to dalo zjistit,ale ujistila mě, že je tam jen jedno miminko.
27. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky

A ještě víc zdravím zdravotnický personál chcete si přečíst něco co Vám pohne žlučí?
Tak čtěte : http://plzensky.denik.cz/nazory_region/vychova-ci-nevychova-zdravotnich-sester20090608.html

A jedna oficiální reakce : http://plzensky.denik.cz/nazory_region/clanek-jsem-musela-cist-dvakrat20090610.html
27. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
eli, jojo, to není problém..

lussyn, no já se měla dobře, v sobotu na pláži, v neděli u bazénu z známých, pohoda.. Akorát teď mi je pod psa, moje nejmilovanější chaloupka, kterou máme na semisku to tvrdě odnesla, akorát koukám na fotky a snad poprvé co jsem těhu tak brečím... :pensive:

ajjik, to píchání je v normě. Občas je to i hodně intenzivní, neboj :wink:
27. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
blondynka: Děkuju za uklidnění! Už jsem začínala plašit. Na kontrolu jdu 12.8. ale mám pocit,že těch 14 dní nevydržím:slight_smile:.
27. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
ajjik, neboj, fakt je to úplně v normálu, občas je to bylo i docela dost... Tak to jdeme na kontrolu zhurba stejně, měla bych vědět už pohlaví, tak se těším :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Blondy, tak to je mi líto.Opravdu.Já tyto zprávy sleduju jen v televizi, u nás nikdy žádné povodně nebyli, ale i tak se do té situaci dokážu vžít,a musí to být opravdu hrozné, přijít během pár minut o majetek.Tak nesmutni.
Sabi, zrovna teď můžu posoudit naše zdravotnictví a musím přiznat, že s nějakými věci co psala p.Soukupová muím bohužel souhlasit, ale né všechny sestry jsou stejné, to né.Setkala jsem se s neochotnou a nepříjemnou sestrou, ale i s velice milou a ochotnou a věřím, že takových je ve zdravotnictví více.
27. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Neříkám že takový personál se nenajde ale proč nás všechny háže do jednoho pytle a uráží jednu vlastnost za druhou.
To máš to samé jako úřednice jedna je milá druhá naštvaná.
Jenže nikdo už neví proč. Třeba ta usměvavá je čerstvě zasnoubená nebo vdaná a je moc štastná.
Ta naštvaná je protivná proto protože se ji nic nedaří (nemoc v rodině,nemocný pes, finanční situace apod.) a všechno dohromady dá tuto náladu.
Ale to se může stát i paní v trafice ,lékárně, obchodě,v lázních komukoliv.
Jsme lidé a to jsou lidské vlastnosti.
27. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Eliško, Blondy: ano, opravdu to pomohlo :slight_smile:
Jenom nevím, jestli to mám brát celý cyklus nebo můžu po OVU přestat... Blondy nevíš? Jo a já mám 80 kilo a beru jen 3 x 15 kapek denně... a zafungovalo to :wink:

Lussyn: díky za přání :slight_smile: No, snažíme se, to víš :wink: Uvdíme příští středu :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.