• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Blondy, já myslím, že neštvalo, to mě neznáš :wink:
Tak hlavně, že se nenudíš, né?
To jste na tom s Lin úplně stejně, prostě vás neštří.
28. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
lussyn, no já mám osobně teplo hrozně ráda, ale tohle je už fakt moc, hlavně když se před ním v podstatě Nemůžeš ani nachvilku schovat. Klimatizace je sice fajn, ale není to ono...
No to se fakt nenudim :grinning:. Ale v sprnu budu mít volněji, už se docela těším :wink:
28. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky,

vubec nic nestiham, vsechno se to nejak s..e :frowning2: MM umrela babicka, takze je na Morave, do toho jeste jeho tata spad o vikendu ze zebriku,protoze strihal na baraku prisavnik.. No a do toho vola deda (muj), ze babi museli odvezt do nemocnice (z chalupy), takze lezi v C. Brode :unamused: Celej vikend jsem litala jak hadr na holi..deda je bez babi jak bez ruky, celej den ji z jedneho hrnce.. :slight_smile: Nastesti to snad s babi neni nic vaznyho, ale asi do konce tydne si tam polezi. Navic tam maj uplne debilni navstevni hodiny - jak za krale Klacka ..jako od 15-16,30 kazdej den :astonished: Clovek se tam jinak nedostane. Proste stres jak svina. Do toho mame jet od nedele za tyden na dovcu..
Samozrejme snahy o mimi jsou momentalne nekde v dali :pensive:

Jen jsem vas prelitla..vypada to, ze se mate fajn :sunglasses: a uzivate si leta :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky, tady je zataženo a chladno :frowning2: Prostě hnusno :frowning2:
28. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojky holky,
u nás je dneska od rána vedro a teplota stále stoupá ke třicítce......
eli: bruslení je super, to je jediný sport, který s přítelem provozujeme a rádi......
já zatím marně čekám na MS, už jsem 38DC a pořád nic.....si připadám tak exoticky v té spodní části tabulky.....
28. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
taggy: tady je zatazeno a celkem prijemne, rano chvili prselo :wink:
ja v ty dolni casti tabulky budu taky dlouho :grinning:...pokud se z toho vseho nezcvoknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A myslis, ze MS dorazi :dizzy_face:
28. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Jak to děláme netuším ale už to tu začíná pořádně péct už je mi fakt vedro tak jsme šli domů do chládku.
Momentálně je venku 28C takže oproti minulému týdnu je to slabý odvar. :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

´´ Pokaždé , když se vrátíš s manželem z dovolené , tak jsi těhotná. Víš jak mě tím udivuješ?´´
´´ Ale víš , jaký já mám až do porodu strach?´´
´´ Nejsi sama, toho se bojí více žen.´´
´´ Ale já se ani tak nebojím porodu , jako spíš toho , jakou bude mít to dítě barvu. ´´
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Tak Dr. měla samozřejmě dovolenou, takže půjdeme až po naší dovči-mmch teď mi přišel mail, že nám museli stornovat rezervaci... :angry: ,naštestí jsem obratem našla něco jiného... :wink:
http://www.chatatour.cz/cz/oo802-rekreacni-chata-ceska-sibir-kamenna-lhota-tabor
tak snad mi to MM schválí...Jinak bysme jeli na blind na Jižní Čechy asi...
Jo a ráno jsem začala špinit, takže ani červenec nebude náš měsíc.
Teda to je zase den... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Nany holka, no to je hrůza co tě to potkalo, tak držím palce ať všechno dopadne co nejlépe a ty se hlavně moc nestresuj.Jojo když se to s..e, tak se to s..., to známe.Tak držím palce ať je zas brzy všechno o.k.
Taggy tak snad už MS brzy dorazí a nebo třeba ne? :slight_smile:
Kopreti, ty jsi to tušila, viď.Moc hezky vipadá ta dovče co jsi našla, jižní čechy jsou nádherný je tam toho spoustu k vidění, na výlety ideální.Určitě si to pěkně užijete.
Když už se tady všechny chlubíte tím sluníčkem, tak u nás je taky krásně, pařáček a sluníčko, ale mě je to prd platný, když jsem až do večera v práci :frowning2:
28. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
no myslím, že MS dorazí.......
ale včera jsme byli na jedné oslavě a bývalý kolega tam měl měsíc staré miminko, tak mi říkal večer MM, že když ho viděl, že se ještě víc těší na to naše.......ale my chceme holčičku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak uvidíme.....už se taky těším, ale radši budu těhotná až na podzim.....teď je spousta práce a starostí se stěhováním a se svatbou, budeme mít jako oslavu zahradní grillparty, takže si vše chystáme sami....a pak chceme jet někam na menší dovču, buď někam do termálů nebo do londýna ke známé.....na moře to letos nevidím....
28. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
nany, je tak to toho máš tedy holka asi dost... Tak ť je lépe :wink:

kopretina, tak to bude srpne, ne? :dizzy_face:

taggy, tak uvidíš. :wink: Kdy máte vůbec svatbu?
28. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
blondy: pátého září, za měsíc a týden.....jelikož nám do toho nečekaně vlezlo stěhování a ještě jsme změnili místo hostiny, tak je to teď takové časově náročnější......ale zase aspoň se nenudíme......
28. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ještě jeden kamenáček :
Sestrička utešuje pacienta po amputácii oboch nôh:
"Ojojój, vy ste frajer ! Máte vtáka až po zem..." :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Sabi :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Blondy jj, srpen je náš... :dizzy_face: A já si dělala starosti, že pokud se zadaří hned v dunbu, nebudu moct jet-kvůli TP zarohem- do Brna na vánoční trhy (miluju je :wink: :dizzy_face:) :astonished: :grinning: :grinning: .Tak teď už vím, že 100% pojedu :slight_smile: :grinning:
Sabi, prosím Tě, dotaz, u prvního těhu jsem měla celý 9.měsíc problém s nohou-já myslela, že mě zlobí kyčel, ale v porodce mi pak řekli:"No jo, další esíčko..." Když jsem pak pátrala, naznala jsem, že Dr. asi myslela blokaci SI páteře(? nebo něco podobnýho :astonished: ) :sweat_smile: Myslíš, že u druhýho těhu mě to čeká znovu...?Dík
28. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
taggy, tak to věřím že toho máte docela dost. Ale člověk pak alespoň nemá roupy :grinning:

kopertina, no vidíš, všechno má své výhody a nevýhody :grinning: .
Jinak k těm tvým problémům, já bych řekla že je to víc než pravděpodobné, že tě to bude zlobit znovu, ale jisté neni nikdy nic :wink:
28. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Kopreti, no vidíš vánoční trhy stihneš a nejspíš i velikonoční :grinning: :grinning:
Libuško, fakt dobrej :grinning: :grinning:
Taggy, teda ty se fakt nenudíš, to je asi záhul všechno si obstarávat sami, to si nedokážu představit.A máte i nějakou mokrou variantu?My byli teď v sobotu manželo sestřence na svatbě, měli taky garden party, ale pořád pršelo, tak to bylo strašný, neměli postavený ani párty stany - vítr jim to nedovolil, takže pecka.A ženichovo maminka to tam všechno obstarávala, smažila řízky atd. takže ze svatby neměla vůbec nic, bylo mi jí strašně líto, lítala tam v zástěře, upocená a určitě byla ráda, když zavřela za posledním, svatebčanem dveře.A ten úklid druhý den, to muselo být taky něco :frowning2: :frowning2:
28. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Blondy jj,všechno zlý je k něčemu dobrý :wink:
Taky se obávám, že se to zopakuje, děsím se toho už dneska-to bude žůžo, pupek jako hora, Domča a k tomu noha v pr**** :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: No nic, asi budu muset zapojit manžu,všechny babičky, tetičky a ostatní široké příbuzenstvo... :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
kopertina, to určitě zvládneš :wink: Hlavně že budeš moct na ty trhy ne? :grinning:
Já si teď uvědomila, že moje těhu má jednu velkou výhodu, budu na vánoce v čechách a apk už tam zůstanu abych porodila a pak hned nazpátek do teplých krajů :grinning: . Jinak bychom byli na vánoce tady, a já je mám přitom horzně ráda a minulý rok to tu bylo nic moc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Holky mrkněte na tohle, můžete si vypočítat podle data vašeho narození, zda vaše dítě bude chlapeček nebo holčička :grinning: http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-poceti
28. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
lussyn, tak když si to vemu zpětně, tak mi vychází holčička, tak to jsem tedy zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Blondy, tak uvidíme :slight_smile: A co by jste radši?
28. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Blondy :grinning: :grinning: :grinning: No,hlavně abych byla schopná chodit :grinning: :grinning:
A jasně, že to zvládnu-už mě potkaly i horší věci a jen tak něco mě na lopatky nepoloží...
Vzbudil se mi miláček synáček, tak se mujdu věnovat
28. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
lussyn, já holčičku, manželovi je to jedno

kopertina, to to bylo až tak horzné? :confused:
To je správná řeč :dizzy_face:
28. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Blondy, tak ať vám to vyjde,no alehlavně ať je holka zdravá :wink: :grinning:
No,byl to docela mazec...Ale pokudto u druhýho budetaky, budu to muset skousnout znovu :wink:
28. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Blondy, tak to držím palce ať se to povede.
Kopreti, tak na to nemysli a netrap se tím dopředu, víš, že je každé těhotenství jiné, třeba se tě to tntokrát vyhne.Co budete dělat, jdete ven?Holky mě to tu už neba.Blondy a ty jsi doma nebo kde, že jsi na netu, nebo máš noťas sebou?Já totiž, kdybych nemusela být v práci, tak jsem někde v trapu, třeba na zmrzlině, na tu mám teď docela chuť :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
kopertina, no snad ano. Ale stejně to bude asi kluk, já mám vždycky opak toho co chci :grinning:

lussyn, jsem doma, ráno jsem se zbavila jedné návštěvy a za chvilku jedu na letiště pro další :grinning: . Koukám kolik je hodin, to nějak uteklo, budu muset pomalu pádit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
my bychom taky radši holku, chci i chlapečka, ale první bych radši holku...
lussyn: a jak to udělali, když neměli ani ty stany? kde jste seděli? a kolik bylo hostů? a jaký byl program a co hosté - naštvaní nebo znudění?
my máme mokrou variantu takovou, že přímo na té zahradě je místnost, kam by se všichni vešli, ale samozřejmě jen na sezení.......takže chci vymyslet i nějakou zábavu, kdyby pršelo a muselo se sedět tam.....zatím máme tombolu, tak na tom musím ještě máknout......party stany máme koupené, ty chceme nachystat den dopředu a budeme tam mít kamaráda a kamarádku, kteří budou griovat a obsluhovat hosty......
a kdyby bylo úplně nejhůř, tak se vše může přesunout nahoru do našeho "bytu" v domě, kde je místa dost.....ale to bych nerada, máme kocoura a ten by to nemusel přežít, navíc je to takové divné mít svatbu přímo doma......tak uvidíme......věříme, že pršet nebude, hostům jsme to řekli a všichni se těší a taky věří v pěkné počasí....a kamarády, které zveme na večer tak zveme s tím, že mají přijít, pokud nebude pršet - že dešťová varianta je blbá a každý to chápe.......tak snad no....
28. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Taggy, jak to udělali?Nijak, bylo to normálně venku na dešti.Ty starší jako babičci a dědečci, seděli vevnitř v kuchyni, měli tam dané lavice a stoli, které měli být v těch stanech a ostatní byli venku.Vítr se pak trochui uklidnil, tak se ty dva stany postavili, ale stejně všichni byli promoklý navlhlý, jídlo taky co se vždycky před deštěm nestačilo schovat :frowning2: .Ale myslím, že to nikoho nějak extra neodradilo, měli tam většinou kamarády, takže ty to vydrželi.Žádný program neměli, jen živou kapelu.Ale vy budete mít určitě nádherně, protože v září je vždycky lepší počasí jak v létě.Věřím, že vám to vyjde.Koukám, že si se svatbičkou krásně hraješ, tombolu...to je hezký, co máš ještě za nápady?
Blondy, tak pádi, ale pomalu a užij si návštěvu :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Holky doufám, že se tohle žádné z nás netýká, i když věřím, že tomu tak je, že se plno párů miluje hlavně v době ovulace :frowning2: a to není to pravé potěšení.Si teda myslím :wink:
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/174546-kdyz-se-z-milovani-stane-povinnost.html
28. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.