• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussyn: tak to je blbé teda.......my se taky deště bojíme, ale věřím, že prostě pršet nebude......máme i obřad venku, na mole u rybníka na velehradě tady kousek, takže i to by nám překazil déšť a museli bysme do takové kapličky, co tady je......
a máme akorát tu tombolu, hrát nám bude kamarádka DJka, která je takový bavič, takže ta zábavu určitě rozproudí.....a taky spoustu kamarádů a spíš mladších lidí, ze starších jen pár a to takových v poho, žádné tetičky, takže snad to zvládneme.......
28. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Tak jsme zpátky z návštěv... :wink:
Tak já nevím,od rána špiním, ale na toaleťáku nic, jen minimálně slipovka...Ale břicho i záda začínají bolet, tak snad se to rozjede co nejdřív, aby mrcha nejela se mnou na Táborsko... :angry:
No, s tím"esíčkem", uviíme, ono to nějak dopadne...
A aktualizuju,myslím, že to nebude dlouho trvat, i když jsem tajně doufala, že se převážím k těhulkám,no tak příště... Zn. srpen to jistí:grinning:

Dnešní tabulka 28. 7. 2009:

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: ???
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 1 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............ ? DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................... 12 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09............. 38 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 21 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 20 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 22 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 19 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................ 12 DC, kyselina listová
28. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Kopretin jak už ti tu holky odpovídaly každé těhu může být odlišné nebo stejné.
Nikdo ti to dopředu nezaručí ani nevyvrátí.
Musíš to brát tak že domča už bude větší a hodně ti pomůže když ho zapojíš.
Takže bych si s tím nedělala starosti aspon budeš mít důvod se šetřit a nezatěžovat se.
Snad to nebude žádná hrůza a třeba se to ani neobjeví a nebude ti to komplikovat těhu.
Uvidíš ale přežila jsi to jednou přežiješ to i podruhé a manžílek musí o tebe pečovat.
28. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Sabi, j, díky,určitě to zvládnu :wink:
Jen se eště zeptám, jmenuje se to vážně blokace SI páteře-nejsem sui tím názvem jistá :sweat_smile:

Jo a krááásný ráno,mě včera mrcha teda dala zabrat, myslela jsem, že mě omejou :angry: :wink:

Tabulka 29/7

//
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: ???
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 2 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............ ? DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................... 13 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09............. 39 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 22 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 21 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 23 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 20 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................ 13 DC, kyselina listová
29. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobre ranko holky, zdravim Vas a pomyslne se na Vas moooc tesim. Zitra letim do Cech, abych si zaridila porodnici a taky otevrela pojisteni, protoze si ho ted platim tady a v Cechach by me bez ceskeho pojisteni nevzali rodit. Tak se podivam na rodnou zemicku po pul roce a na maminku a tatinka a ja se vubec taaaaaaaaak tesiiiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: A at klidne prsi a hrmi a padaj kroupy...me to nevadi...jedu na chvilku do Cech...a dam si angrest a rybiz a boruvky a pujdu na houby....Boze, uz aby to bylo... :slight_smile:
29. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Linduško nechci ti brát iluze ale angrešt už je odzrálý a rybíz taky.
Takže už jen ty maliny ,ostružiny a borůvky ale jsou i letní jabka a ostružiny ale ty jsou ještě kyselé. :grinning:
29. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
Jdeme ven, tak se tu mějte krásně..
Lin,tak si to krásně užij-má být teplo a sluníčko... :grinning: a na zahrádce se určitě něco ještě najde :wink:
29. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky holčiny.... Tak jsem si dneska dělala ovu testík, protože jsem měla pocit, že je tu ovulka a čárka tam druhá sice je, ale ještě slabá a to mám už i výtok...Tak to moc nechápu!! Asi zkusím ještě odpoledne..
Ještě k tomu jsem dneska padla, takže úplně úžasný!! Bolí mě v krku a ten kašel, no prostě super! manžel se z toho dostala já tu ležím v roláku a teplákách, protože mi je zima!!!
29. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojte holky :wink: Zdravím ve středu :slight_smile:
Dneska mám službu, tak to bude dlouhý pracovní den :frowning2:
Od včerejška je mi nějak divně :frowning2: Kapu si echinaceu, ale nevím, jestli už není pozdě :frowning2:

Kopretinko: Taky miluju Brněnské vánoční trhy :slight_smile: Takže chápu :grinning: Chodíme tam každý rok a vždycky si zvoním na zvoneček a něco si přeju :slight_smile: Zatím se mi to vždycky splnilo :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: Jenom letos to ještě nevyšlo :frowning2:
29. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky,krásné ránko :wink:
Kopretinko tak zase nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak v srpnu to snad už konečně výjde :wink:
KLali ať ti služba rychle uteče :wink:
Eli tak třeba zítra :wink:
Rybízu i angreštu máme na zahrádce spooooooooooooouuuuuuuuuusty a je výbornej a zatím ještě chvilku vydrží :wink:
29. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky holky,
lin: zkus meruňky, my měli letos takovou úrodu, že mám přeplněný mražák na buchty a knedlíky a taky jsme sbírali na meruňkovici......
my dneska pracujeme, ale večer mě čeká další etapa balení, včera jsem začala, hrozně moc krabic jsem naplnila a byt pořád vypadá hrozně obydlený......máme nějak moc věcí, takže dneska budu pokračovat.....musím si pohnout, v pátek se už stěhujeme......ale moc se těšíme....
a co vy, jak se dneska máte? u nás je krásné počasí, sluníčko, jasno a ani ne moc vedro, takže super.....
29. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Libuskoooooooooooo................a prooooooooooc?????????????????????????????? ja chci angrest...... :frowning2: :grinning:

Taggy - merunky nam tu rostou taky a taky jsme jich meli tolik ze je uz nemuzu ani videt......jedla jsem je jeste nezrale, kysele.... :slight_smile:

Jinak musim priznat....tady je taky hrozne vedro, v nedeli bylo 47 stupnu.....ale to jsme mela volno, tak jsme cely den stravili "v mori".... :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás je taky krásně a má snad být až do konce týdne. My máme dneska výročí svatby, tak jedeme na večeři do té restaurace, kde byla hostina. Projedeme se tam po parku, kde jsme se fotili a vůbec se těším, že zavzpomínáme a budeme mít chvíli jenom pro sebe :slight_smile: .
29. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
výročí? A kolikáté?
To bude dobrý nápad. :grinning:
29. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Sabi, máme tři roky od svatby. Tentokrát to nevyšlo na sobotu, ale to nevadí. Restauraci jsem pro jistotu zamluvila, abysme tam nepřijeli a nakonec nezjistili, že nemají volno. Tomáška budou hlídat naši, tak snad se nám vydaří hezký romantický večer :slight_smile: .
29. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Kopretin ještě k tomu názvu.
Správné určení názvu je komplikované protože těch názvů blokací páteře je strašně moc.
Tam se rozlišuje který obratel je blokován či vychylován a podobně v jakém je místě zda je postižená vnitřní nebo vnější.
Já totiž nevím zda máš na mysli skoliózu páteře či co?
Skolióza neboli vybočení páteře může nastat ve kterém koliv věku a v různém rozsahu.
Takže ti fakt neporadím.Tyto zkratky mohou znamenat strašně moc věcí.
Takže bud to se zeptat přímo v ambulanci lékaře nebo potřebujeme znát podrobnější název.
29. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
ahojky holky :wink:

klarus: takže ty jsi otěhotněla o svatební noci nebo na svatební cestě ??? Jsem koukala že Tomášek má 2 roky a 3 měsíce a vy máte 3 roky od svatby...to Vám to krásně vyšlo :grinning:
29. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Kramli, my jsme se začali o první miminko snažit asi dva měsíce před svatbou. Na svatbu mi už malinko meškala menstruace, ale nepřikládala jsem tomu moc velký význam, protože jsem si myslela, že je to tím stresem a navíc jsem ji měla vždycky docela nepravidelnou. No jaké bylo překvapení, když jsem si za tři dny udělala testík a byly tam dvě čárky :dizzy_face: .Nemohla jsem tomu tenkrát uvěřit :slight_smile: .Za pár dní jsme odlétali na svatební cestu na Krétu. Ještě jsem se do té doby stihla objednat k doktorovi pro potvrzení těhotenství. Doma jsme nic neřekli a odlétali jsme vlastně už ve třech :slight_smile: . Bohužel na to zas až tak ráda nevzpomínám, protože jsem na té Krétě začala špinit a musela jsem tam k doktorovi. Byl to hrozný stres, ale naštěstí všechno dobře dopadlo. Poprvé jsme tam viděli miminko a bylo nám i potvrzeno srdíčko :slight_smile: :dizzy_face: . Jako suvenýr ze svatební cesty jsme si odváželi fotečku našeho miminka. Když jsme se vrátili, tak jsem koupila botičky a přáníčka a zabalili jsme to pro rodiče jako dárečky z dovolené :slight_smile: .To bylo ale překvapení, když zjistili, co je uvnitř :slight_smile: .
29. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
klarus: tak to je krásný příběh :wink:
Já jsem to zjistila 5 dnů před svatbou, takže jsme se brali ve třech :wink: Akorát tu svatebku už jsme bohužel nestihli, měli jsme jet 14 dní po svatbě, ale taky jsem začala špinit, tak jsem z toho teď na neschopence....
Našim jsme to bohužel řekli úplně obyčejně, protože jsem byla kvůli tomu 4 dny v nemocnici, tak moje mamka se to dozvěděla po telefonu...mrzí mě to, ale aspoň ostatním příbuzným to chceme oznámit trošku slavnostněji, sourozencům a tak :wink:
29. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Kramli, důležité je, že je mminko v pořádku a že už nešpiníš...Ono to ne vždycky vyjde tak, jak by si to člověk představoval. Já když jsem zjistila, že čekáme druhé miminko, tak jsem si plánovala, jak to zase hezky oznámíme rodině. Dopadlo to ale úplně jinak. Dostala jsem se do nemocnice s podezřením na mimoděložní těhotenství :frowning2: . Byl to šílený stres, tři dny jsem tam probrečela a skoro jsem ztratila naději a potom jsem se dozvěděla, že je miminko v pořádku!! Rodičům jsem musela v breku říct, proč mě berou do nemocnice, protože jsem tam byla týden a oni hlídali Tomáška. Tchýni to řekl manžel a zbytku rodiny jsme to sice tajili, ale myslím, že to tak nějak tušili, takže když nám potvrdili srdíčko, tak jsme to řekli. Žádné překvapení se nekonalo a jeden člen rodiny se místo gratulace vyjádřil hodně divně, tak jsem z toho byla dlouho smutná, ale teď už nejsem. Nejdůležitějsí přeci je, abysme měly zdravá miminka, takže žádné stresy a jenom pohoda :slight_smile: .
29. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
klarus, úplně chápu co tím myslíš...a ohledně nemocnice, mě strašili potratem a mimoděložním těhotenstvím....prostě jsem se tam strašně moc stresovala, sestřičky byly o.k. ale ti doktoři, na jednu stranu si člověk váží toho že mu vše říkají na rovinu, ale mohli by občas vážit a volit slova lépe... byla jsem moc ráda, že nás nakonec propustili s bijícím srdíčkem a do nemocnice teda už fakt nechci, jedině až budu rodit :wink: Snad se mi to splní. Jinak já už se moc těším jak ségrám řeknu že budou tety (mám o dost mladší ségry, nejmladší má 11 :wink: a 12. narozky má přibližně kolem mého termínu porodu :grinning:D ) a až to řeknu svým prarodičům, že budou mít pravnouče :wink:
29. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahoj holky posílám Vám odkaz jednoho albíčka .
Hned uvidíte proč já jsem se fakt posmála.
Prvně jsem se až lekla ale hned jak jsem si přečetla co je tam napsáno tak jsem se začala smát. :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=192350&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D40%26vOrderBy%3D1
29. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Přemýšlím že si asi necháme pohlaví říct pořád nás to láká.
A beru to i z praktického hlediska že miminkovské věcičky holčičí můžu třeba rovnou vytřídit a zase zabalit a uschovat je na půdu třeba se budou hodit bráchovi nebo jednou (!!!!!!!!)(to musím napsat s vykřičníky snad to nebude moc brzo ještě na to má dost času je jí teprve 16let) ségře.

Asi si to necháme říct tak ted jen doufám že mimčo bude blbě otočené a nepůjde to vidět takže mi bude jasné že je to znamení a nemám být zbytečně zvědavá jinak jak se říká budu brzo stará.

Jo a taky jsem objednala ty trička pro mou mamču a tatku :
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=304&sName=D%E1mske-tri%E8ko-modr%E9-DR-NEJLEP%8A%CD-...-NA-SV%CCT%CC nechám si tam napsat babička (je tam totiž jen babinu a to se mi moc nelíbí , když to vezmu jako svou mamču)

a pro tatku : http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=292&sName=P%E1nske-tri%E8ko-modr%E9-DR-NEJLEP%8A%CD-...-NA-SV%CCT%CC a tu si nechám napsat dědeček

Příjde mi to takové milejší a já si objednala:
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=303&sName=D%E1mske-tri%E8ko-%E8ierne-DR-NEJLEP%8A%CD-...-NA-SV%CCT%CC
a nechám si tam napsat manželka a maminka no snad mi to napíšou snad to nebude dlouhé.

chtěla jsem objednat ještě něco dětem ale sabča takových blbovin má plnou skřín a mimčo ještě nevím pohlaví takže ani barvu a už jsem hořela nedočkavostí to objednat.
Ale zas toho dostanem plno tak si počkáme. :slight_smile:
29. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Tak ted jsem tak trochu znejistěla zda jsem měla ty dupačky dneska kupovat jedna holčina s termínem porodu v prosinci začala dneska rodit je ve 25týdnu těhu tak vůbec nevíme jak to dopadne.
29. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Kdo říkal že nemá rád zvířecí oblečky Ájo?
Tak se kochej : http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=399430&vReferer=%2Fphotos%2Faguaverde

Áji tak které se líbí tobě?
Já myslím že se ti na to i složíme jen dej vědět co sis vybrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
sabi: já bych si taky pohlaví říct nechala, akorát bych ho neříkala ostatním.....
aja je v egyptě, tak ti asi neodepíše.......vidím, že jsi objevila agu album......
a ta holka, co začala rodit, to je tvoje kámoška nebo nějaká holka odsud? jak to s ní vypadá?
29. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky,

já si tedy pohlaví nechám říct, už se na to těším, snad budu vědět teď začátkem srpna a ani to tajit nehodlám, jen jméno bude tajémství :sunglasses:
29. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Tak jsem se konečně zastavila-to byl dneska neustálej kalup...Ale zase jsem toho spoustu udělala :wink: Mmch jsem zacařila broskve-ty já miluju a přišla jsem, na to, že srpen je 100% náš-budu mít co mlsat až na mě přijou chutě(ty broskvičky),no a dneska jsem zjistila, že až se v srpnu zadaří :grinning: ,vychází mi TP přesně na mamčiny narozky a když to bude holčička, i by se stejně jmenovala...No to prostě musí klapnout... :wink: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a já si pohlaví říct nechci nechat ale obdivuju všechny,kteří to ví a neprozradí-to bych vážně nezvládla... :astonished: :astonished: :astonished:
29. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
agu má taky termín v prosinci.
Tu holčinu neznám jen z prosincovek a ještě nikdo nic neví
29. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
Jo a s tou Ájou já vím že je v Egyptě chystám ji to jako uvítací zprávu :grinning:

Ted jsem se koukala na prosincovky a prý se ten porod podařil zastavit ale bude tam asi muset ležet až do konce.
30. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.