• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky,
tak Kopretinko přeju krásnou dovču, teda holka ty se máš tři týdny, to je veget, tak užívej a ať se vrátíš už s mimískem v bříšku, držím moc palce.Jo a je od tebe hezké, že na mě myslíš a užíváš si i za mě :grinning: , já zas makám, ale nemysli si za dvě hodky to zabalím a mizím, taky užívat krásné soboty :slight_smile: .Tak si to užívejte všemi doušky a už teď se těším s čím se vrátíš :wink:
Ahoj Ájo, tak už jsi zpátky, to to nějak uteklo, ale určo to bylo super, viď.A nevrátili jste se už tři? :wink:
Taggy, tak to je fajn, že už jst přestěhovaný aspoň na nás budeš mít trochu víc času.jo druhý díl se bude jmenovat Dvě bobule a myslím, že už je natočený a do kin by měl přijít na podzi tr. pokud se nepletu.
Sabí ta bude koukat, neboj naučí se na tom rychle.Takže ty taky odjíždíš, jo?Na jak dlouho?
1. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
TAGGY a jak to vypadá s tím tvým cyklem koukám, že už jsi 42 den, zkoušela jsi testovat?To je hrozný takhle dlouhý, viď, proč ti s tím dr nějak neporadí?
1. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
My pojedem až v pondělí protože v pondělí musím ještě na ultrazvuk a pak vyjedem.
Vrátíme se asi ve středu nebo ve čtvrtek
1. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj tak jsem si vzala pc oběd tak vás jdu pozdravit.
Jinak jsem s Peťulkoui u bazénu a odpol. přijede ségra s rodinou :wink:
1. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky,

kopretina, užij si dovolenou :sunglasses:

Tak jsem si vzala notes c netem dnes sebou na pláž, ale nějak jsem zapoměla ten notes nabít, no hold jsem trubka
:grinning:
1. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
lussyn: už jsem si ty dvě bobule našla na netu, od října to má být v kinech, tak se těším.......bobule jsou super film......
co se týče cyklu, tak zatím nic, žádná MS, jen trochu špiním už asi dva tři dny.....ale toť vše......a doktor mi s tím neporadí, protože jsem za ním vůbec nebyla.......když jsem první cyklus po vysazení HA pila kontryhelový čaj, měla jsem to 26dní, takže to zkusím zase.....akorát že my máme za měsíc a něco tu svatbu, takže to chci teď ještě nechat tak, protože kdybych to tím kontryhelem popohnala, tak to mám přesně na svatbu a to fakt nechci.....tak ještě další cyklus počkám, a pak s tím něco udělám.....nebo se pak už budeme snažit....teď mi to ani neva...... a netestovala jsem, minulý cyklus jsem spotřebovala testů hodně, a 42DC jsem to dostala.....takže spíš čekám
1. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Zjištuji že čím víc se blíží ten pondělní ultrazvuk tak tím víc jsem slaboch a už na 80% vím že si pohlaví nechám říct.

Tak to jsem fakt nezvládla ale kdyby se někdo z vás rozhodl pro to že nechce znát pohlaví tak ho budu podporovat a závidět mu jeho pevnou vůli.

Možná kdybych měla dva týdny do porodu tak se na to už vykašlu ale takto tak dlouho to nevydržím. :sweat_smile:
1. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
libusko a sabcu sis nechala říct předem?
já si nechám říct určitě, akorát nevím, jestli to vydržím neříct ostatním.....ale chci to vydržet, protože nechci dostávat na chlapečka jen modré a na holku jen růžové věci.......
a nám to prozradíš co to bude? a chceš radši kluka? jsem se ti dívala do profilu, že tam máš jména.......lauru chceme taky, takže věříme, že to bude holka......jméno pro kluka ani vybrané nemáme.....líbil se nám matyáš, ale těch je teď všude kolem od známých spousta...
1. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
http://www.maminka.cz/

Holky mrkněte na to je to celkem zajímavá stránka a mnoho tipů a rad ohledně těhu i miminka apod.
1. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Krásné nedělní ránko

2.8.

Tabulka 1.8.
Která pravidla porušuje: | Zruš //
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: ???
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 6 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............ ? DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................... 17 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09............. 43 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 26 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 25 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 27 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 24 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................ 17 DC, kyselina listová
2. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
Ahojky holky. Tak jak se tu máte??
Taggy: Koukám, že jsi už 43 DC, tak co myslíš že se zadařilo nebo že dorazí opožděná mrcha?? :confused: :sweat_smile:
Já doufám, že se zadaří teď v srpnu...Ale nebudu dělat nic...Ani něřit BT ani testovat ovulku, prostě jsme si s manželem řekli, že teď tomu už doopravdy necháme volný průběh!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
Správný přístup :wink:
2. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
eli, ahojky....já už teplotu neměřím a calibrum babyplan taky nejím.......ale myslím, že dorazí MS.....i když už to nějak dlouho trvá....včera mi bylo odpoledne pěkně na zvracení, večer pak taky.......a jenom špiním malilinko už asi tři čtyři dny, to je vše.......to mi před MS nedělá, tak nevím.......eli a už máš po ovulce?
2. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
taggy: To je právě to co nevím!! Mám pocit, že už jo, ale nevím jestli vůbec byla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
2. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, já vůbec nestíhám, včera jsme lítali po všech čertech a dnes si chci užít pěknou neděli, zítra až budu v práci tak vám povím co a jak a ukážu fotky a všechno...

Jinak vám musím povědět - že už od čtvrtka, kdy jsem tam nějak čekala tu první porevizní MS, tak mi j zle jako psovi, je mi pořád na zvracení (a nějaká choroba z egypta to není), tak doufám, že jsou to těhu příznaky, protože je to hnus, nejradši bych se pěkně poblinkala :sunglasses: :grinning:
testovat zatím nebudu ( a nepodlamujte moje rozhodnutí :grinning: ) pokud MS opravdu nedostanu do příští soboty, tak to zkusím, ale mnohem raději bych to dostala a měla klid na duši :slight_smile:
2. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
eli: tak na to kašli, milujte se z lásky a potřeby ne kvůli mimču a třeba se zadaří hned....když na to nebudeš myslet.....my jsme se dneska bavili s miláčkem, jestli to dostanu nebo ne......já teda žádné těhu příznaky nemám, spíš MS přijde kdoví kdy......jestli to nedostanu příští týden, půjdu k doktorovi...
2. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Holky, tak mám konečně chvilku abych vám napsala co a jak v Egyptě....

Bylo to pohádkové a úžasné, měli jsme se tam jako králové - jídla byly hory až oči přecházeli, od sýrů, salámů, salátů přes maso, steaky, vajíčka, plněnou grilovanou zeleninu až po úžasné sladkosti a dortíčky... K pití míchané drinky, koktejly - to mi moc chutnalo...
Pokojíčky byly jako z pohádky, pláž písčitá, ve vodě miliony rybek - na šnorchlování suprové, bazén velikánský, takže se tam dalo krásně zaplavat. Kolem hotelu rozsáhlé zahrady na procházky, hlavně v noci byly krásně osvětlené - prostě romantika jako blázen :slight_smile:
Faraonova pomsta se nekonala :grinning: :sunglasses:
2. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Mě už pobolívá podbřišek, takže zítra očekávám MS :frowning2:
2. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
ajo, tak to je super,že jste si to takto užili......pak přihoď kdyžtak i nějaké fotečky....
kali.kal: tak další cyklus to snad klapne.....já bych taky ráda MS očekávala, ale zatím pořád nic, jen úplně minimální špinění.......tak nevím
2. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Hezké ránko

3.8.

2.8.

Tabulka 1.8.
Která pravidla porušuje: | Zruš //
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,kyselina listová, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: ???
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 7 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............ ? DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................... 18 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09............. 44 DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 27 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 26 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 28 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 25 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................ 18 DC, kyselina listová
3. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Taggy: díky za podporu :grinning: Je pravda, že sem už od začátku chtěla otěhotnět v srpnu, aby bylo mimi květnové :grinning: Tak to snad vyjde :grinning:
Dnes už mi klesla BT, takže MS je už jen otázkou okamžiku :frowning2:
3. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
kali.kal - ahojky, chtěla jsi květnové mimi? já chtěla původně červnové, proto jsem chtěla zkoušet až po svatbě.....já jsem sama v červnu a je to super....akorát nevím, líbí se nám na holčičku jméno Laura a kdyby to hned vyšlo, tak by měla narozky i svátek hned po sobě......takže radši neplánuju a uvidíme, jak to dopadne.......
Jsem už 44DC, tak nevím, jestli si dělat test, nebo čekat nebo jít k doktorovi pro vyvolávačku......
3. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Taggy: vím, že nechceš být přemlouvána, ale já bych asi nevydržela a testovala :grinning: Já sem právě narozená v květnu a brali sme se taky v květnu :grinning:
A se svátkem pro Lauru si nedělej hlavu :grinning: Strýc je Vojta je narozený na Vojtěcha a kamarádka je Peťa a je narozená na Petru :grinning: Ani jeden z toho nemají trauma :grinning: A já sama mám svátek měsíc před narozeninama a taky to jde :grinning: Pokud nemáš termín 24.12. a nechceš synáčkovi dát jméno Adam, tak to je ještě dobré :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,
fotky z dovči mám v albíčku, jinak Taggy 44DC, to už bych ten testík zkusila :slight_smile: a jméno Laura je moc pěkné :grinning:
3. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
aji. tak uvidím, možná nějaký koupím...při minulém cyklu jsem totiž spotřebovala všechny, co jsem měla doma.....
kali: tak uvidíme, jak říkám, stejně se to nedá naplánovat a pro to jméno jsme rozhodnutí, tak snad to ničemu vadit nebude.....já to mám dobře rozložené, narozky v červnu a svátek v říjnu......ale je to fuk, máte pravdu holky....
aji: a ty chceš testovat až za pár dní že?
3. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdu vám říct jen noviny a už letím protože odjíždíme.

Pohlaví nevíme protože nebylo vidět mimčo mělo fakt pupečník mezi nohama a nožky pevně sevřené u sebe :angry:
Takže mám zkusit pohlaví za měsíc :angry:
Tak pa já se s vámi loučím.
3. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
ahojky holky.

Tak jakpak se tu máte?? :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem se dneska probudila se skvělou náladou!! :dizzy_face: :dizzy_face: To je asi tím včerejším sexíkem :grinning: :grinning: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
sabinecka, tak asi někdo nechce aby jste pohlaví znali, snad bude příště více štěstí :wink:

taggy, já tedy být tebou bych testík taky zkusila, to špinení když ho normálně nemívám vypadá "divně"

eli, to je myslím dobré rozhodnutí, budu drždet palečky, aby to už vyšlo :dizzy_face:

aja, tedy to jsem zvědavá, jak to s tebou nakonec dopadne :grinning:
3. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky,

po delsi dobe nakukuju..koukam Aja se vratila v plne sile z dovolene :sunglasses: Jak se Ti pracuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Uz se konecne zacinam davat trochu do klidu..fakt silenej stres posledni tyden..tim padem po OVU ani stopy, i jerab je na to asi kratkej :rolling_eyes: Od pristiho tydne mam 14 dni dovcu, tak jsem zvedava, ktera z Vas se presune do horni tabulky :wink:
3. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Blondýnko, jak to se mnou může dopadnout??? No že budu těhule, ale nevím zda už nyní nebo až za měsíc... Myslíš, že už bych měla testovat??? Chci to zkusit nejdříve v sobotu... ale nevím, zda to vydržím
3. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.