• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lin, budes tedy testovat zitra ?? :confused:
To musela byt asi velka laska, kdyz jsi se odstehovala takhle daleko :wink: Jak dlouho tam jsi ?

Holky a mate naky tehu priznaky ?????
10. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj,moc děkuju za ty gratulace,snad ne brzo a takyza to,jak jste fajn. :slight_smile: :slight_smile:
Já jsem tomu opravdu nevěřila,včera se mi o tom ani nezdálo,kde by mě to napadlo.Lin já vím,jezdím za mamkou
i sourozencema,to ty to máš teprve opravdu dálku!Tak Lin a kdy ty čekáš dvě //?
10. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Mě je uplně dobře,nic na sobě necítím teda,akorát mě vždycky před m pobolívalo v zádech a ted nic.
Je mě fajn,ale já jsem nikdy snad nic neměla jen bolest prsou.
10. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Verim, ze to vydrzi, uvidis :wink:

Ja mam bolesti pri OVU (prave ted), hormony mi litaj pred MS a prvni den MS me boli bricho..tak jsem zvedava, co mi jednou bude az budu tehu :rolling_eyes: :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Ja budu testovat az v nedeli, pokud MS neprijde.....(jestli to do te doby vydrzim)
Tri roky tady ziju a pred tim jsem sem jezdila 6 let jako delegatka na leta....jsme spolu 6tym rokem a pul roku manzele :slight_smile: A me priznaky jsou - ze bych mela dostat asi silnou MS hodne brzo...mam nafoukla prsa, boli me podbrisek(ale uz skoro 10 dnu) a zada.....no uvidime....napisu!
Co budete delat o tomto krasnem vikendu?
10. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Lin, do tretice vseho dobreho, at to vyjde i Tobe :wink:
Jsi tam uz docela dlouho :wink:
My zitra budem delat na zahrade, pak se znamyma vyrazime na pivko :stuck_out_tongue_closed_eyes: V NE jedem k M rodicum na severni Moravu. Jeste jsme se nerozhodli, jestli si pujdem zalyzovat nebo nekam vyjedem na kole.. Tady ma byt hezky :sunglasses: Uz se tesim :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
HOlky loucim se s Vami a tesim se na pondeli.... :wink: Krasny viken a jeste krasnejsi Velikonoce...
10. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Lin, teda, seš skoro jasná... :dizzy_face: Budu držet pestičky, ať máš // :dizzy_face:
My asi taky budeme o víkendu jezdit a výletovat a tak -má být krásně, tak ať si toho užijeme... :wink:
Taky přeju krásný víkend a nádherné Velikonoce :slight_smile:
10. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Lin já bych to taky viděla skoro jako všechny možný příznak\y :wink: Tak budu držet palce.
Všem přeju krásný víkend a užijte si co nejhezčeji velikonoce.
10. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak nějaké zvláštní příznaky nemám jenom ten tlak v prsou mám je takové tvrdší
a mám pocit že se mi z každého většího zápachu zvedne kufr. :slight_smile:
Tak holky pište pište // jedna za druhou at v tom nejsme samy. :wink:
10. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
Sabi, tak ja muzu neco psat až tak nejdriv za 14 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za predpokladu, ze MM dorazi dnes vecer v plne sile ze sluzebky :grinning: Prej, co planuju na vecer... :dizzy_face: Se bude divit :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jojo tak mu dej co proto.
Jeden muž už nevím v jaké diskuzi odpověděl na otázky : Jak by jste chtěl umřít? Odpověděl že jedině při sexu. :slight_smile:
Takže ho usexuj :wink:
10. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
:grinning: To si pis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
Holky, mejte krasny prodlouzeny vikend :slight_smile: a vydarene Velikonoce.
10. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahojík holky tak sem dnes 33DC a MS nikde tak jsem pruubla testík a nic :frowning2: tak nevím...
10. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Zkus to v sobotu během dne nebo v neděli ráno.

Tak že by další? :slight_smile: :wink:
10. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
Sabinecka:kéž by to bylo další... Ale moc tomu nevěřím,pač sem si měřila BT a ovu byla dost pozdě tak asi i MS dorazí později,ale to víš že tajně doufám :slight_smile:
11. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
Takže dnes v práci jsem si dělala HCG a mám 230¨ takže je to jasné.
Bude mít miminko :slight_smile: :wink:
11. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Libu,koukám nová identita :wink: . Tak ještějednou moooooc gratuluju, ať je všecičko v pohodě a lednu chovátenádhernej uzlíček :dizzy_face:
Neutronek-zkoušej, třeba // vykouknou... :dizzy_face: -to by bylo 4. želízko v ohni-Lin beztak zítra taky dorazí s //. Teda jede to tady jak po drátkách :dizzy_face: :dizzy_face: . Jen tak dál
11. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Přihlašovala jsem se v práci a jde to přes systém který mě musí identifikovat takže si to systémy předali mezi sebou a už mě to tak vepsalo.
11. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
Dobre ranko holky a krasne Velikonoce!!!!!
Tak ja testovala......a mam // // // carek na trech testech....to asi cekame miminko ze??? :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, tahle stranka je uspesna, takze do mesice jsme vsichni tehotni!!!! :wink:
13. dub 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Lin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No, to asi čekáte miminko :grinning: :grinning: :grinning: GRATULACEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda, ne že bys nebyla jasná, ale jistota je jistota, že?
No, je fakt, že úspěšnost je zatím docela kvalitní :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
Tak kdopak bude další? Že by Neutronek?
Já se zatím úspěšně ubírám ke statutu snažilky, ale za týden a kousek už budu ofic. snž, no a při tomhle tempu tady mi za chvilku u jména bude svítit i tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
P. S. A krásný Velikonoce všem :slight_smile:

//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 24DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 13DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 36DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 26DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 12DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 24 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 18DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snažení od 03/09,15DC,kyselina listová
Monkys:?, 34, snž?, ?DC,
Sunysara:?,25,snž:4/09, ?DC
13. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Kopretinko, DEKUJU moc.....porad si to opakuju, nebot tomu neverim...a az se stydim, ze jsem to rekla Vam driv nez manzelovi. Jemu jsem koupila malilinkate boticky na novorozene a necham mu je po obede rozbalit...schvalne jestli mu to dojde....

Tak holky tfuj tfuj tfuj....Aja ta ma "kontaminovanou" vodou....ale ja si myslim, ze tahle stranka je "kontaminovana" az az... :wink:
13. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Link gratuluji!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takže už jsme tři!!
Super super jen tak dál :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Lin, tak si to s manžílkem užijte a zítra napiš co na to říkal... :slight_smile: A neboj, brzo, až Ti bude maličké šťourat pod žebry, budeš tomu věřit :dizzy_face:
MM, když viděl maličké botičky reagoval:"Jé, ale tro mě bude malý..." :grinning: :grinning: :grinning: a když jsem mu ukázala na test v botičkách, ptal se co to znamená, tak jsem mu dala příbalový leták z krabičky,. aby nato přišel sám. No a když to dočetl, tak se ptá:"A jaktože nejsou ty čárky stejně tlustý?" Tak jsem mu pak vždycky ráno donesla další testík, aby viděl, že čárečka sílí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sabi koukám, že Ti TP vychází ještě letos-ty jo, to uteče jako voda... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No, holky zlatý, hlavně ať jste mooocinky zdraví a ať vám ti prcci rostou jako z vody a dělají jenom samou radost :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Sabi, dekuju, ted jsme tri, ale ostatni na sebe nenechaji dlouho cekat. Uvidis :slight_smile: Mimochodem - vy, tim ze uz mate jedno detatko doma, tak jste daleko zkusenejsi nez ja...co je mym dalsim krokem? Mela bych navstivit lekare? Pocitam ze jsem tak ve tretim tydnu....(to je muj odhad)
13. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
Lin, já bych na tvém místě brnkla k Dr.-sestřička poradí na kdy bude dobré objednat-většinou objednávají na 7-8 tt (ale bacha tt se počítají od posl. MS-takže v době očekávané a nedorazivší MS jsi vlastně už 4-5 tt, ačkoliv mimi je třeba 2-3 týdny staré :sweat_smile: )Na Utz je něco vidět až 6-7 tt, srdíčko mezi 6 a 8 týdnem, ale ona už si sestřička bude vědět rady-neboj :wink:
Tak tfujtfuj, ať vám to všechno u dr. dobře dopadne a máš pro nás pořád samé dobré zprávy :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
13. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se k vám přidat? my se sice ještě nesnažíme, teprve příští týden budu vysazovat antikoncepci......v září máme svatbu, tak bysme už v létě chtěli zkusit miminko....
13. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Jasně Taggy přidej se a bacha tady se těhotní na první pokus :wink:
Holky těhulky, budete si nechávat říct pohlaví předem?
13. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
kopretina: ahojky, díky.......jakto, že se tady těhotní na první pokus, to my bysme taky chtěli....ale až v tom létě.....strašně moc se těšíme. Původně jsme chtěli prcka až tak rok po svatbě zkoušet, ale teď jsem se rozhodli, že už moc chceme co nejdřív....
budu vás tady muset trošku pozpátku dočíst, abych měla přehled, kdo kdy vysazoval antikoncepci a za jak dlouho těhotníte a taky kolik vám je...mně bude v červnu 22 a příteli je 33.
13. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.