• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
blondy: špinění nemívám, takže je to pro mě zvláštní.....a žádné příznaky blížící se MS nemám, většinou mě pobolívají ledviny.....a teď nic, ale zase ani žádné těhu příznaky, akorát v pátek mi bylo pěkně na zvracení a v sobotu taky......tak asi testík koupím
3. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
taggy: doufam, ze uz jsi z lekarny zpatky :grinning:
3. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
nany, ahoj, no konečně jsi se ukázala :dizzy_face:

aja, hele to záleží na tobě, já bych osobně možná testovala...
Jinak můj názor na těhu tak brzo po revizi znáš, ale je to tvoje rozhodnutí držím palčky, aby už bylo vše v pořádku :dizzy_face:

taggy, asi bych testík fatk zkusila, řekla bych že v tomto případě je to docela oprávněné :wink:
3. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky nany: koukala jsem , že jsme stejný DC :dizzy_face: :dizzy_face: Ale po ovu taky asi ani památky ...Vůbec nevím jestli už byla nebo bude.. :angry: :unamused:
3. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Taggy, tak držím palce aby to klaplo... :dizzy_face:

nany, v práci ráno bylo hektické, ale už je to celkem v klidu, dodělala jsem si restíky a za chvilku jdu na obídek :slight_smile:

Jinak nany do horní tabulky míříme všechny, ale nevím zda to stihneme během tvé dovolené :grinning: :sunglasses:
3. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
blondy: no, konecne..byla jsem v jednom kole..v PA byl na Morave pohreb MM babicky..moji babi uz konecne pustili ze spitalu a MM tatu taky. Doufam, ze ted uz me zadnej velkej horror neceka :slight_smile: Ted zas budu makat v praci, abych mohla odjet s cistym stolem na dovcu :rolling_eyes:

eli: jj, jsme stejnej den, ale ja ovu urcite nemela..teplota tomu nenasvedcuje a hlen taky zadny..asi to bude tim stresem..doufam teda :rolling_eyes:

aja: ty jsi takovej dabel, ze bych se nedivila tomu, kdybys rekla, ze jsi v tom :grinning: Ale treba takovy Taggy.. :wink:
3. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
3. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
nany: Tak hlavně, že nejsem sama!! :dizzy_face:
3. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
eli: to fakt nejsi..na druhou stranu jsem docela rada..aspon MS neprijde na dovcu :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak to je potom dobře!! :wink: Já bych už chtěla vědět ty páteční výsledky ze spermia... Jsem nervózní!! :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Blondy, to víš že mám taky strach, myslela jsem, že hned po revizi je to blbost aby ch otěhotněla, asi si dnes koupím pro jistotu testík. věčer má přijet sestra tak abych si případně nedávala do čumáku :slight_smile:
ach jo, na jednu stranu si moc přeju aby tam mimčo bylo, ale na druhou stranu mám obavy... To jsou stavy, to je hrozný. Odpoledne si ten test koupím a hotovo, ať mám klid... :wink:
3. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
eli: to uz tam jdete tenhle tyden ? strasne to leti.. :confused: Drzim palce :dizzy_face:

aja: a vis, kdy byla ovu :confused:
3. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
nany: jj, už teď v pátek!! :dizzy_face: Ale mám strach... :unamused:
3. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Nany, no myslím, že ovu byla kolem 17.7. myslím, že jsem to tu i psala, že mě trošku píchalo v bříšku a byl i hleník... Samozřejmě jsem si to vůbec neuvědomila a sexíkovali jsme jako o závod :sweat_smile:
no uvidíme co se tam odpoeldne ukáže :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Aji: To by byla fakt síla... :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojte holky,
Takže Taggy jde testovat, jo.Tak jdi do toho ničeho se neboj, i když nevím jestli tam ty // chceš už teď najít, ale myslím, že když tam budou, tak budeš moc ráda.Takže držím palce ať to dopadne, tak jak, si ty přeješ.
Ahoj Nany, tak hlavně, že už se máš trochu líp, ten stres musel být asi krušnej, o to víc si teď užijte dovču, těšíš se, viď.
Ahoj Ájo, tak už zas v pracovním procesu, vopruz viď.A jak to s tebou vypadá, budeš taky testovat?Tak držím palce ať to dobře dopadne a hlavně ať je všechno jenom nejlepší.Jsi docela odvážná to tě obdivuju.Já už jsem skoro pět měsíců po revizi a pořád se toho strachu nemůžu zbavit, asi mě to zasáhlo víc jak tebe, bojím se jak moje tělo bude znovu na těhotenství reagovat po takovém velkém zákroku do organismu.Tak ti držím palce ať je všechno o.k.
Eli to už jdete tenhle týden na to spermio?Sakra to to nějak uteklo.tak tfuj tfuj tfuj. A ten tvůj přístup, jenom schvaluju, není dobré tlačit na pili, všechno má svůj čas :wink:
Blondy a co ty?My si teď užili parný víkend a hned jsem si na tebe vzpomněla, jak jsi říkala, že už toho máš dost, tak beru zpět :grinning: :grinning: už tě chápu, s tím pupíkem to musí být síla.
3. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj
Holčiny co se chystáte testovat tak držím palce ať najdete co sami chcete :wink:
Eli budu na vás myslet a držet palečky.
Eli a Nany taky se určitě brzo zadaří.
Já bych to měla dostat v pátek tak uvidím jestli se zadařilo. Držte palce :wink:
Samozřejmě taky zdravím Luss a Blondy :wink:
3. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Andri to je jasný, že budeme držet palce.Já to očekávám zítra, ale palce držet nemusíte, vím, že to příjde :grinning:
3. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Luss děkuji .
Kdy plánujete že už by jste se snažílkovaly?
3. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Luss, strachovat se člověk bude pořád... Mě právě te´d přišla SMS od mého gynekologa, že cytologický stěr, který dělal na začátku těhu byl špatnej, tak jsem tam volala a sestřička říkala, že to nic neznamená pro další těhu, prostě mě jen budou více hlídat a ty stěry dělat častěji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak s tím těhotenstvím, chci mít miminko, ale ne za každou cenu, abych se u toho já úplně zničila... Proto všechno tak nějak beru s rezervou, prostě strach ani obavy ani vztekání a velká očekávání ničemu nepomůžou, tohle jsou věci, které nikterak neovlivním. proto radím i tobě, hoď obavy za hlavu a třeba se vám s manžílkem už brzy podaří a budeš mít poklad pod srdíčkem :slight_smile:

andrýsku tobě palce držím o 1066 :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ájo, tak hlavně ať tě hlídají, a to ti teď volali výsledky stěru, který ti děla na začátku těhu to znamená někdy v červnu, jo?To docela pozdě ne?A ptala ses co tam bylo špatně?Máte v rodině nějaké vážné zdravotní problémy?
Andri a co u tebe nového, cítíš na sobě nějaké těhu příznaky?Dlouho jsi nepsala asi jste hodně časově zaneprázdněný, viď.
3. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Luss, on můj doktor je docela pečlivka a ty stěry z čípku dělá 1x za rok a pokud ví, že si v minulosti měla nějaké problémy, tak je dělá pokaždé a on mi je udělal, jenže výsledky trvají takto dlouho. Napsali mi jen, že se to te´d bude sledovat, v rodině máme nějaké problémy, takže se to dalo čekat...
ale s MA to asi nemělo nic společného
3. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jo tak to jo, tak hlavně ať je to v pořádku.A jak je to s tím tvým testováním?Myslíš, že jsi těhule?Já když byla po čtrnácti dnech po zákroku na kontrole, tak jsem se ptala, kdy mám čekat MS, tak mi dr řekl, že by měla dorazit mezi 4-6 týdny po zákroku, že je to u každého jiné, mě teda přišla přesně po 28 dnech a od té doby mi takhle pravidelně chodí, ale chodila mi pravidelně i před tím :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
no mě taky říkali 4-6 týdnů, ale jak mě je zle, to je šílený... Ale věř, že bych to radši dostala... Vzala jsem si dnes provokačně bílé kálhoty (kdykoliv jsem je měla, tak jsem to dostala a nic) :frowning2:
3. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
ÁJo :grinning: :grinning: , tak třeba provokace nevyjde a opravdu budeš těhu, a pokud jo, tak buď hlevně v klidu, jasný?Ale určitě by bylo lepší chvíli počkat :wink:
3. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
však mě znáš jaká jsem nedočkavka :grinning: :sunglasses: uvidíme, večer budu moudřejší :slight_smile:
3. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme byli zařizovat věci na svatbu, kytku, oblek, koláčky a tak a stavila jsem se i v lékárně....test jsem si teď udělala a je na něm /......takže tak.....
taky to ještě nemusí být vidět, nebo je moc naředěná moč, protože jsou už tři hodiny a já už toho od rána spoustu vypila a nebo mám prostě jen zpožděnou MS.......tak asi budu čekat dál :unamused:
3. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
taggy neboj, ono se to ještě může vyvrbit všelijak :slight_smile:
3. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Taggy, tak uvidíš, jak řekla Ája, třeba se to ještě nějak vyvrbí :slight_smile:
Vy už se taky blížíte do finále, viď, savatbička ze dveřmi, to to uteklo.A zařídili jste všechno, jak jste chtěli?
Ájo, takže večer testneš?Jů tak to budu ráno nedočkavě čekat.Držím ti :slight_smile:
3. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.