• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
KAli taky mě dnes bolí bříško, ale co vydržíme to, však doufáme, že už je to jedna z posledních a pak budeme mít na čas klid :slight_smile: Tak ať to bolí co nejmíň. :wink:
Kramli, jo to ti věřím, že si nemůžeš zvyknout, mě to taky trochu trvalo než jsem si zvykla, ale teď už v poho i naši mi říkají, tak co Novačko.
Ájo, tak blahopřeju k MS a hlavně ať je co nejratší a všechno funguje tak, jak má.Co bříško nebolí?
5. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
ne nebolí, mě většinou trošinku pobolívalo až druhý den... Tak uvidíme, hlavně ať už je pryč a my se můžeme vrhnout na snažení... Už se moc těším :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
lussyn: on má totiž ještě jednu ordinaci, tak proto....zítra je tam celé dopoledne zase do jedenácti, tak mu zavolám.....a necháváte se zrovna spojovat na doktora nebo se objednáváte u sestry na prohlídku? jako jestli jí mám říct, že mám problém s MS, ať mi dá doktora nebo se objednat?
holky, já se už těším moc na nové příjmení......a snad si i rychle zvyknu.....ještě měsíc budu slečna :grinning:
5. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak to je dobře, tak ať tě nebolí, mě teda trochu bolí, ale není to žádná strašná bolest, jen o tom prostě vím.Do toho zákroku jsem měla bezbolestnou menstruaci, tak to je asi tím zásahem nebo to prostě začalo bolet :wink:
Nany já taky dojíždím, sice mi cesta trvá jen 20 min, jezdím autem ale i tak je to v tom horku někdy vopruz :wink:
5. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
holky, dnes je u nás pod mra´kem a mě se chce stzrašně spinkat :frowning2:

nějak mě to vůbec nebaví...

ještě hodinu to tu musím překlepat

ale ještě jsem vám zapomněla říct, jak moc se těším na víkend v pátek budu hlídat všechny moje švagrovky včetně té nejmenší - už je z ní velká holka, už má 10 měsíců, podle ní se nám krásně počítá doba manžeství, protože se narodila 3 týdny před svatbou :slight_smile:
tak už se těším, jak si s nima užiju, včera jsme tam večer byli a to byla jízda, měla jsem je všechny na klíně, ty dvě starší se překřikují, aby mi všechno řekli, malá píská (ta ještě mluvit neumí) a do toho tchýně si se mnou chce vykládat, takže to tam bylo jako v cirkuse... :grinning:
5. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Taggy prostě řekni, že chceš přepojit k dr a domluv se přímo s ním, vysvětli mu jaký máš problém a uvidíš co ti řekne dál.Jo slečno, tak si to užívej pak už budeš mladá paní, i když mě pořád všichni oslovují jako slečnu a když se náhodou zeptají a já jim řeknu, že jsem už dva roky vdaná, nevěří mi.Zrovna nedávno mě oslovil v obchodě cizí kluk, chtěl jít se mnou na kafe :grinning: a když jsem mu řekla, že manželovi by se to nelíbilo, tak koukal a prý tak mladá a už vdaná, tak mu říkám, že zas tak mladá nejsem a když jsem mu řekla, že mi je 29, tak nevěřil, prý si myslel, že jsem mládě tak 19-ti letý :grinning: :grinning: No potěšilo to, né že né :grinning:
Jo Ájo tak to si dovedu představit, jak budete mít o víkendu veselo.To mi asi někam vyrazíme, manžel říkal, že by jsme někam jeli na vílet, někde přespali a udělali si víkend jen pro sebe, prostě takové líbánky, tak uvidíme jesli vyrazíme :slight_smile:
5. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Ježiš já když vidím ty hrubky co píšu, fakt jsem z češtiny odmaturovala :grinning: .Né mi jako já, ale samozřejmě MYYY,Výlet ne vílet... :unamused: fuj Lucie ty bys měla oprášit gramatiku, no to by ze mě paní učitelka Zelenková neměla radost :wink:
5. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
lussyn: ty uz jsi myslenkama na vikendu, co :grinning: to by me zajimalo na co myslis :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Nany :grinning: , na co myslím?Na všechno možné, ale nic špatného to není neboj.Víkend ještě není tak jistej, možná to bude až ten příští uvidíme.Ale máš pravdu, že jsem taková nějaká roztržitá něco píšu a myšlenky mi lítají úplně někde jinde a pak to podle toho vypadá :slight_smile: Co vy máte v plánu na víkend?Má být nádherně.
5. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
lussyn: ani podle fotky v profilu nebo z těch tvých svatebních, co jsi nám tady kdysi ukazovala, bych ti devětadvacet neřekla.......
doktorovi zítra brnknu, snad mi poradí......
my tento víkend doufám budeme dělat fasádu a chystat zahradní místnost na svatbu a příští víkend - resp. čtvrtek, pátek, sobota chceme jet na karlštejn a do prahy......tak snad to vyjde....a pak už bude jen čtrnáct dní do svatby......mně už teď někdo říká paní, i když slečna je samozřejmě častější a když jsem pracovala v novinách a volala někomu ze starších lidí, tak mi říkali i "děvčičko"....to mě vždycky rozesmálo :grinning:
5. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
jé Taggy děkuju za lichotku, i když fotka z profilu je děsivá, připadám si tam jak cigoška, to jsem měla černé vlasy, teď je mám světlé :wink: Tak to budete mít pracovní víkend, viď.Ale zato si to užijete ten příští to budete mít krásný, Karlštejn já miluju, tam taky můžu jezdit pořád.Určo k doktorovi brnkni ať ti poradí.A špiníš ještě?
5. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
lussyn: na karlštejně jsem byla myslím kdysi jako dítě, nebo vůbec......takže se tam těším.....konečně nějaký výletek, v poslední době si moc neodpočineme, spíš pořád makáme.....akorát vybaluju knížky a časopisy, tak postupně se těch hromad krabic snažím zbavovat a miláček akorát s taťkou dávají venkovní parapety....
špinění už tak den dva není, ale teď jsem něco ucítila, tak jsem se začala radovat, že už jsem to dostala, ale ne.....jen trošička bílého výtoku....tak tomu už vůbec nerozumím......co to je....takže čekám dál
5. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
Ty jo Taggy tak to je divný, to vůbec nevím co to může být, to jsem zvědavá co ti zítra řekne, všechno mu to takhle řekni.Ten Karlštejn se ti bude líbit, je to krásný i celý to městečko to podhradí tam si dáte dobej oběd je to tam moc fajn.Tak já mažu domů, zítra zase pááá.
5. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
chceme tam zůstat přes noc, tak uvidíme no.....měj se krásně. paaa
5. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj hezké ránko,zdravím z Boleslavi

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 10 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............ 2 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................... 21 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 47 DC
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 4 DC,
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 8 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 31 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 28 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................ 21 DC, kyselina listová
6. srp 2009 v 06:45  • Odpověz
dobré ránko kočky,

ty jo, hned se mi na tu tabulku dívá lépe, když vidím u sebe zase číslo a ne ? :sunglasses:

ale je to teda pěkně divná MS, moc se jí nechce se rozjet na plno, abych to neměla ještě o vánocích tímhle tempem :grinning:
6. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Krásnýýý den,
Ájo nestraš ona brzy odejde :wink:
Tak jsem zvědavá s čím dnes přájde Taggy.
Jinak dnes je krásný den, sluníčko svítí, já jsem naposledy v práci a víkend má být nádherný, tak to jen dnes nějak v práci překlepat a pak už hurá domů :slight_smile:
Ahoj Andrri, tak jak to s tebou vypadá?koukám, že jsi 28DC, dorazí nebo nedorazí :wink: ?Držím ať nechodí a přemístíš se do horní tabulky :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
luss, tak to se máš, já jdu i zítra do práce... Snad se dneska zadaří a já budu moct vypadnout dnes brzy...

andrýsek by mohl spolu s Eliškou přeskočit do vrchní tabulky, už je ta tabulka pěkně půl na půl :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojky holky,
není ta tabulka náhodou nějak špatně? že je kali.kal 31DC, myslím, že si to přepisovala už na nový cyklus.....
lussyn: jdu zavolat tomu doktorovi konečně, MS zatím nedorazila......ale asi mě vezme až v pondělí, zítra tam není....
6. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Taggy ty máš postřeh, je to špatně Kali má asi 2 - 3DC nevím přesně mrknu na to a opravím to.Tak volej a dej hned vědět jsem zvědavá co ti řekne.
Ája, tak vidíš ty zas můžeš aspoň zdrhnout dřív a pátek je už malá sobota, tak tn uteče neboj.
Jo na Elišku jsem zvědavá už by jim to mohlo konečně vyjít aby se už nemusela tak stresovat.Oni jdou vlastně zítra na to spermio, viď.
6. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
TAK SNAD TAKHLE:

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 10 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............ 2 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................... 21 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 47 DC
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 4 DC,
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 8 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 2 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 28 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................ 21 DC, kyselina listová
6. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
lussyn: jj, elišce bych to už moc přála.....tak už jdu volat....vydrž....snad to někdo vezme
6. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Vydržím, vydržím, hlavně ať to zvednou.Já bych to tady přála nám všem a co nejdřív, pač mi už připadá, že ty stránky ztratily svoji kouzelnou moc, či co :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
lussyn: už jsem volala, nikdo to nebral.......mají tam být dnes do jedenácti a pak od dvanácti do dvou, tak to budu ještě zkoušet.....
shodou okolností je syn toho doktora můj bývalý kolega, tak bych mu teoreticky mohla brnknout a říct si o mobil, ale zase to nechci hrotit.....
6. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
taggy, tak v tom případě nemá cenu, aby sis BT měřila, protože dvě hodiny je vlký rozdíl a nikdy to nebude přesné... Ovu testy jsou k indikaci zvýšené hladiny hormonu LH, tzn. že zhruba do 48 hodin by mělo dojít k ovulaci :wink:

kramli, aja, já si tedy na své nové přijmení také nemohu moc zvyknout, nejradši bych používala to staré, ale to jaksi nejde :confounded:

aja, to je dobže že mrcha přišla :wink:
6. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
blondy: já vím právě......a může tam být aspoň nějaký rozdíl, třeba půl hodiny? teď už se nám to docela ustálilo a vstáváme každý den plus mínus půl hoďky v osm....
6. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky holkyyyyy:slight_smile:, všechny vás při čtvrtku zdravím! Konečně čtvrtek!

aja: Gratuluju k mršce a v srpnu budu držet palečky aby se hned zadařilo!
nany: Vypověď jsem dala už někdy v dubnu, ale stále mě přemlouvají ať tu zůstanu ještě jeden měsíc, pak ještě jeden,atd. Nakonec jsem vždycky souhlasila, ale dýl než do září už tu opravdu nebudu. Kor teď, když jsem v radostném očekávání:slight_smile:. Sice už teď jedím autem, ale i tak cestuju přes hodinu rano a skoho hoďku a půl odpoledne :frowning2:.Jediny štěstí, že mi není nějak extra špatně (trpím poledníma a večerníma nevolnostma) a v práci jen sedím a dohlížím.
Tak koukám, že asi budu mít nejlepší víkend já. Zítra k nám přijede tchýně a zůstane až do pondělí:frowning2:. Asi si dokážete představit jak se strašně moc těším! Vůbec si to s ní nedokážu představit, ještě nikdy u nás tak dlouho nebyla.
6. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
taggy, půl hodiny zas tak nevadí... Jen přřed tím nesmíš vstát z postele, neměla by jsi ani např. sklepat teploměr
6. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
blondy: tak to je dobře....z postele jsem právě nikdy nevstávala, ani jsem se nehnula....teploměr jsem měla vedle polštáře položený a mám digi, takže sklepávání není potřeba.....
ten můj gyndař má snad dovolenou, pořád se tam nemůžu dovolat......jdu zkusit brnknout tomu jeho synovi, ten mi řekne...
6. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
tak to je fakt dobrý.....můj gynekolog akorát nastupuje do letadla a letí na dovču a vrací se až 16. srpna v neděli večer.......
tak co, mám čekat? nebo jít k nějakému jinému doktorovi?
6. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.